Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του sotos-nl (583)

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μια γυναίκα, την ώρα που ποτίζει τα λουλούδια στην αυλή της, βλέπει τον κούκλο γείτονά της να περνάει. Του φωνάζει να έρθει να πιει καφέ κι εκείνος δέχεται και μπαίνει μέσα. Συζητούν καθώς πίνουν το καφεδάκι τους και μια στιγμή του λέει η γυναίκα λίγο αγχωμένα: «Σε καμιά ωρίτσα επιστρέφει ο άντρας μου!» «Ε, και τι έγινε; Αφού δεν κάνουμε κάτι κακό.» «Μα γι’ αυτό στο λέω…»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:34:05

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μία γυναίκα κάνει παθιασμένο σ@ξ με τον καλύτερο φίλο του άντρα της. Ξαφνικά χτυπάει το κινητό της και λέει πανικοβλημένη: «Ωχ, ο άντρας μου! Λες να μας κατάλαβε;» «Απάντησε να δούμε τι θέλει» της λέει ο άλλος. Το σηκώνει η γυναίκα, μιλάει μαζί του και μετά από λίγο το κλείνει.» «Έλα, τι σου είπε, έρχεται; Να ντυθώ γρήγορα να φύγω;» «Όχι μην αγχώνεσαι θα αργήσει! Μου είπε ότι είναι στην καφετέρια μαζί σου και παίζετε μπιλιάρδο!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:35:19

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:37:40

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:38:22

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:40:34

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:42:11

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:47:17

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:48:20

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέραααα λέμε ... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-17 12:50:53

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 19:03:28

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Δε ξερω Θελω να βλεπω το μηνυμα μου να αβεβαινει και το βιντεο να παιζει σε στυλ ytube... Δεν πιστεύω να έχει τέτοια δινατότητα το σαιτ να αποθηκεύει ΚΑΙ αρχεία βίντεο ... Εξάλου ούτε και εσύ πιστεύω να έχεις την υπομονή να περιμένεις ένα τέταρτο για να ανεβεί ένα βίντεο 2-3 λεπτών.. Τόσο περίπου κάνει για να ανεβεί στο You tube ... αλλά μετά είναι εύκολο να το στείλεις παντού μέσω λινκ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 19:33:36

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Θα πρότεινα μια αλλαγή στο θέμα των κριτικών.  Οι κριτικές να συνπληρόνωνται με έτοιμες απαντήσεις που θα δίνωνται για επιλογή.  Να συμπληρώνουμε μια φόρμα με το τι κάνει και το τι δεν κάνει ,  τι μας άρεσε , αν άξιζε τον χρόνο και το χρήμα κτλπ , κτλπ...  Θα είναι πιο εύκολο να συμπληρώσουμε μια φόρμα και να την υποβάλουμε από το να γράψουμε μια έκθεση για την κοπέλα που πήραμε και ενδεχομένος να έχουμε χλιαρές αναμνήσεις από τις υπηρεσίες της και τι να γράψεις ...   Το Sex Forum είναι καινούριο σαιτ και πρέπει να έχει κάτι το καινούριο ... κατι το διαφορετικό από τα προγεννέστερα σαιτ του χώρου ...  Ενα από τα καλά του είναι ότι θα λείψουνε οι πολλές σάλτσες και τα μεγάλα λόγια που παρεξιγούνται συνήθος.  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 20:36:55

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Golden Queens

Δημοσίευση: Το Ν 12

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 21:07:58

Θέμα: Πικάντικα νέα / Ροζ σκάνδαλα

Δημοσίευση: Δικαστής έκανε παρτούζες Και δεν της φαίνεται της κυρίας...  Αλλά αν τις έκανε τις παρτούζες , ποιοί είμαστε εμείς που θα την κρίνουμε;...   Μάλλον θα της βγάλουμε το καπέλο για το σεξουαλικό γούστο της και...  Το πολύ πολύ να διευρύνει τους ερωτικούς ορίζωντές της μαζί μας !!!...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 21:19:11

Θέμα: Διάφορα

Δημοσίευση: Μια θεορία που άκουσα λέει ότι : όταν ο άντρας έχει αδύναμο σπέρμα υπερυσχύει το γυναικείο και βγαίνει το παιδί με πολλές θυλικές ορμόνες και γιαυτό θυλυπρεπίζει ... και καταλύγει παιοσυλέκτης ....

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-18 21:47:15

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Μόλις ήρθε η Πολίνα και κατάφερα και έκλεισα ραντεβου μαζί της. Είναι αστεράκι το κορίτσι, ηρθε και σε οργασμό μαζί μου...

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-23 00:49:21

Θέμα: Λονδίνο, Άμστερνταμ ή Βερολίνο;

Δημοσίευση: Σου κάθονται; Αμα σε γουστάρει θα σου την πέσει ! Και εμείς εδώ με τις Ελληνίδες έχουμε πολλές δυσκολίες

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-23 00:57:20

Θέμα: Λονδίνο, Άμστερνταμ ή Βερολίνο;

Δημοσίευση: Στο Βερολίνο τι γίνεται;

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-23 00:57:46

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπεράααα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 22:53:32

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Central Spa, Καλλιρόης 48

Δημοσίευση: Το 20

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 22:55:18

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μια ξανθιά ετοιμάζεται να πάει επίσκεψη σε μια φίλη της. Μπαίνει σ’ ένα ζαχαροπλαστείο και αρχίζει να ρωτάει για τα γλυκά. Επιλέγει διάφορα παστάκια και ταρτάκια και μια στιγμή ρωτάει τον ζαχαροπλάστη: «Τι είναι αυτό εδώ; Φαίνεται πολύ νόστιμο!» «Αυτό είναι τουλούμπα.» της απαντάει ο ζαχαροπλάστης. «Α κρίμα, πάντως αν δεν το θέλει τελικά ο Λούμπας θα το πάρω εγώ!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:16:31

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Δύο φίλοι, ο Μένιος κι ο Χάρης, πήγαν εκδρομή στο βουνό αλλά τους έπιασε δυνατή κακοκαιρία και δεν μπορούσαν να γυρίσουν πίσω. Ευτυχώς βρήκαν αμέσως ένα σπίτι για να μείνουν μέχρι το πρωί. Το σπίτι αυτό ήταν μιας χήρας κι επειδή φοβόταν το κουτσομπολιό του χωριού, τους έβαλε να κοιμηθούν στην αποθήκη που ήταν λίγο πιο πέρα. Την επόμενη μέρα ευχαρίστησαν την γυναίκα και γύρισαν πίσω στα σπίτια τους. Λίγους μήνες αργότερα παίρνει τηλέφωνο τον Μένιο ένας δικηγόρος που τον είχε βάλει η χήρα! Ο Μένιος έπαθε πλάκα με αυτά που του είπε, κάλεσε αμέσως τον φίλο του τον Χάρη και του είπε: «Έλα ρε Χάρη, θυμάσαι την γυναίκα που μας φιλοξένησε στο βουνό;» «Ναι εννοείται, γιατί ρωτάς;» «Έγινε κάτι μεταξύ σας όσο κοιμόμουν στην αποθήκη;» «Ναι, η αλήθεια είναι ότι με προκάλεσε και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.» «Και μήπως συστήθηκες με το δικό μου όνομα, για να μην γίνει καμιά στραβή και το μάθει η γυναίκα σου;» «Ναι, χίλια συγγνώμη, πιστεύω να μην σε ενόχλησε….» «Όχι, βέβαια! Η χήρα πέθανε και μου άφησε μια τεράστια κληρονομιά!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:18:39

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Η δασκάλα ρωτάει τους μαθητές της στην τάξη αν ξέρουν κάποιο παράξενο ή ασυνήθιστο φαγητό ή φρούτο! «Όσο πιο παράξενο θα είναι, τόσο πιο καλό βαθμό θα πάρετε. Έτσι τους είπε κι άρχισε να τους ρωτάει ένα ένα»: «Για πες μας εσύ Χαρούλα ένα σπάνιο φρούτο.» «Το μάνγκο.» απαντάει η Χαρούλα. «Μπράβο πολύ ωραία, δεν το ακούμε συχνά! Για πες μας κι εσύ Γιαννάκη κάτι που τρώγεται.» «Η παπάγια.» απαντάει ο Γιαννάκης. «Πολύ ωραία! Σειρά σου Τοτέ να μας πεις κάτι που τρώγεται.» «Η λάμπα, κυρία.» απάντησε ο Τοτός. Τα παιδιά έσκασαν στα γέλια και η δασκάλα του λέει: «Μα η λάμπα παιδί μου δεν τρώγεται. Πως σου ήρθε αυτό;» «Αφού ακούω κάθε βράδυ τον μπαμπά μου να λέει στην μαμά μου: “Γυναίκα, σβήσε την λάμπα και κάτσε να την φας”!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:20:04

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Η ξανθιά κόρη γίνεται 18 και η μαμά της αποφασίζει να της μιλήσει για τον Άγιο Βασίλη: «Κόρη μου, τώρα που γίνεσαι 18 ήρθε η ώρα να σου πω την αλήθεια για τον Άγιο Βασίλη». «Ναι μαμά, τι θες να μου πεις;» «O Άγιος Βασίλης δεν υπάρχει, και τα δώρα που σου φέρνει τόσα χρόνια….» «To ξέρω μαμά… κάθε χρόνο μου φέρνει ακριβώς o,τι του ζητάω! Ο τύπος απλά δεν υπάρχει…!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:21:15

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας Πόντιος θέλει να πάει μαζί με τον παππού του στην Αθήνα με λεωφορείο. Λέει λοιπόν ο παππούς στον εγγονό του τον Κωστίκα: «Πήγαινε να δεις τι ώρα φεύγει το λεωφορείο.» Γυρίζει ο Κωστίκας μετά από λίγο και τον ρωτάει ο παππούς του: «Είδες τελικά πότε ξεκινάει το λεωφορείο;» «Στις 6» απαντάει ο Κωστίκας «Μα είναι 6:05, άρα έχει ήδη φύγει» «Ε ναι, περίμενα να φύγει για να σιγουρευτώ ότι είναι σωστή η ώρα.»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:23:13

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 23:24:44

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλά Χριστούγεννα... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 08:51:04

Θέμα: Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του φόρουμ

Δημοσίευση: Καλά Χριστούγεννα !..

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 09:57:27

Θέμα: Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του φόρουμ

Δημοσίευση: Καλά Χριστούγεννα !..

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 10:47:47

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-13 13:10:31


Forum Tasks