Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του sotos-nl (583)

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 21:10:01

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Περνάει ένας Κρητικός από τον έλεγχο του αεροδρομίου και το μηχάνημα εντόπισε αμέσως ένα μεταλλικό αντικείμενο, οπότε άρχισε να σφυρίζει. Άδειασε ο Κρητικός τις τσέπες του και ξαναπέρασε από το μηχάνημα το οποίο συνέχισε να σφυρίζει. Το σκέφτηκε για λίγο και είπε: «Αααα ναι μπρε, το κομπιουτεράτσι θα ‘ναι!» κι έβγαλε ένα όπλο! Ο αστυνομικός τον κοίταξε με απορία και ρώτησε: «Εσένα με κομπιουτεράκι σου μοιάζει αυτό;» Κι ο Κρητικός του απάντησε: «Εμείς στην Κρήτη, ετσά κάνουμε τσι λογαριασμούς μας!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 21:46:46

Θέμα: Ενημέρωση Μασατζιδικων!

Δημοσίευση: Στο Μπακνανά 47 πριν λίγες ώρες...! Η κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε τις: Ελένη, η γνωστή Ελληνίδα, κάθε περιγραφή περιττή...Γνωστή σε αρκετούς.Με ένα σέξι κορμάκι... Στέλλα η μελαχρινή έμπαινε σε πρόγραμμα... Ζαρα,ξανθιά καλλιγραμμη με ωραίο σώμα πολύ σέξι!Φορουσε ένα κόκκινο κορμάκι...! Και η Αγγελική, μελαχρινή με μακριά μαλλιά.Σωμα με καμπύλες με σέξι διχτυωτη ρόμπα και από μέσα  σετ εσωρούχων...! Πρόγραμματα:60€ μισή ώρα,70€ τα σαράντα πέντε λεπτά και 80€ η ώρα. Στο Φρατζή 7 Delight! Στην υποδοχή η Πάολα...! Μου παρουσίασε τις: Γιάννα η μιλφαρα ξανθιά...! Η Τζένη καστανή μιλφ με καμπύλες με μαύρο φόρεμα. Η Σοφία έμπαινε σε πρόγραμμα.... Η Έρρικα η ξανθιά καλλιγραμμη. Η Μαργκο,η γνωστή παρουσια με μαύρο φόρεμα και κάλτσες... Και η νέα μεταγραφή η Ζέτα.Με καρέ μαλλί πλέον και μαύρο φόρεμα και αυτή... Πέρασμα νωρίς το μεσημέρι από το Λαγουμιτζη 23 δίπλα από το Fever...! Στην υποδοχή η κυρία Σοφία όπως γνωρίζουμε από το 40-42, σε ρόλο υπεύθυνης καθώς υπάρχει βοηθός η οποία εξυπηρετεί και εκείνη τους φιλοξενούμενους...! Υπάρχει ασανσέρ καθώς όπως αναφέρθηκε είναι πολυχώρος με "ορόφους"... Δίπλα ακριβώς από το Fever... Τα προγράμματα είναι τα κλασικά σε 60€ η μισή ώρα  και 80€ η ώρα. Το ρόστερ του ιδρύματος σήμερα: Η Λεϊλά η γνωστή μελαχρινή σε πρόγραμμα... Η Μαίρη η γνωστή μιλφ με κάστανο μαλλί πλέον τους τελευταίους μήνες. Η Ξένια Καστανοξανθη όπου εργαζόταν στο άλλο ίδρυμα... Η Βαλέρια μελαχρινή με κανονικο σώμα. Η Αγγελική ξανθιά πρώην Λ.Αθηνων 343...Το καλύτερο μασάζ από ότι ανέφερε η βοηθός της κυρίας Σοφίας... Εμμανουέλα Βραζιλιάνα με κανονικό σώμα απ' ότι θυμάμαι... Μιλένα από Λευκορωσία μελαχρινή μετρίου αναστήματος με κανονικό σώμα. Μάρτα Καστανοξανθη με μακριά μαλλιά ωραία παρουσια...Εμπαινε σε πρόγραμμα.Και η Ζωή όπου ήταν σε δωμάτιο... Αυτές πρόλαβα να δω! Αααα εσύ είσαι καλόςςς....  δημοσιοφράφος !...   :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 22:03:02

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Θύμα απάτης ο Τόνι Σφήνος! Του «έφαγαν» 55.000 ευρώ - Video  Μπαράκι στην Μύκονο ήθελε... περαστικά του..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 22:10:44

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μια ξανθιά παίρνει τηλέφωνο τον άνδρα της και του λέει ενθουσιασμένη: «Μωρό μου, είμαι έγκυος και θα αποκτήσουμε δίδυμα!!!» «Σοβαρά, δίδυμα; Πως το ξέρεις, πήγες στον γιατρό και στο είπε;» «Όχι, δεν έχω πάει ακόμα, αλλά έκανα δύο τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν και τα δύο θετικά!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 22:15:48

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας Πόντιος, ένας Κρητικός κι ένας Αθηναίος βρέθηκαν σε ένα ερημικό νησί μετά από ναυάγιο. Ήταν αρκετές μέρες στο νησί και δεν είχαν συναντήσει ούτε έναν άνθρωπο. Έκαναν όμως παρέα μεταξύ του και βοηθούσε ο ένας τον άλλο να βρουν φαγητό και να επιβιώσουν. Καθώς έψαχναν τροφή έπεσαν πάνω σε ένα λυχνάρι. Το έτριψαν και βγήκε ένα τζίνι που τους είπε ότι θα τους χαρίσει από μία ευχή στον καθένα. Ο Αθηναίος ευχήθηκε να γυρίσει πίσω στην οικογένειά του και η ευχή του πραγματοποιήθηκε αμέσως. Ο Κρητικός ζήτησε να επιστρέψει στην Κρήτη κι έτσι έγινε. Στο τέλος έμεινε ο Πόντιος και είπε στο τζίνι: «Εγώ νιώθω πολύ μόνος και θα ήθελα οι φίλοι μου να γυρίσουν πίσω».

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 22:17:42

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: στα 80 η χοντρουλα η Λωρα λεει κατι απο σερβις; Μόνο 80; Αυτό είναι VFM όχι στούντιο και μαλακίες που δίνεις τόσα και δεν παίρνεις ούτε τα μισά

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-16 00:50:35

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στους φίλους...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-28 19:00:03

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: Απο το dream μου άρεσε η Έλενα γιατί έχει την υπομονή να σε κάνει να χύσεις και εγώ είμαι δύσκολη περίπτωση Πες μας περισσότερα για την κοπέλα, μόνο υπομονή δλδ και από τεχνική τι λέει;

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-16 00:51:42

Θέμα: Αγαπημένος super ήρωας - ποιος είναι;

Δημοσίευση: Captain America Για τα μπάζα ήρωας

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:54:58

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: Πήρα την Adriana και περάσαμε καλά. Δεν είναι όσο χαμογελαστή πρέπει αλλά για σεξ είναι ότι πρέι

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:51:03

Θέμα: Τι γνώμη έχετε για τον Έλον Μάσκ

Δημοσίευση: Μαλάκας είναι αλλά τον ακούει ο κόσμος πολύ και κατάφερε να κάνει τα Crypto άνω κάτω Όχι ρε φίλε δεν είναι μαλάκας και αυτό που κατάφερε είναι να δείξει ότι τα crypto έχουν μπεί στα χέρια πολλών ασχέτων άρα η διασπορά τους έχει μεγαλώσει

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:52:31

Θέμα: Ο άντρας πρέπει να φοράει άρωμα; Εσύ τι άρωμα φοράς;

Δημοσίευση: Το πολύ άρωμα το βρίσκω απωθητικό

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:53:33

Θέμα: Με κάρτα η πληρωμή στους Οίκους Ανοχής

Δημοσίευση: Πήγε στα σκουπίδια η πρώταση αυτή... Εκει που ανήκει

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:53:51

Θέμα: Με ποσες γυναικες εχω παει?

Δημοσίευση: Πάνω απο 300 προσωπικά Σίγουρα ήταν πουτάνες.. Αν δεν ήταν γιατί να ήρθε εδω;

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-28 00:54:27

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε Νίκο , Νικολέτα κτλπ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 15:58:12

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 16:07:32

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 16:08:56

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 16:09:57

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 16:11:44

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: Απο το dream μου άρεσε η Έλενα γιατί έχει την υπομονή να σε κάνει να χύσεις και εγώ είμαι δύσκολη περίπτωση Για δες και Βαλέρια, σου εγγυώμαι ότι θα περάσεις καλά

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-16 00:49:12

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση:        Καλησπέρα κιας βρέχει !..    

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-11 17:18:01

Θέμα: Παράξενα νέα από Ελλάδα...

Δημοσίευση: Ντύθηκε αστυνομικός και πουλούσε ναρκωτικά στο κέντρο της Αθήνας Μερικοί τύποι είναι πολύ προχο που θα έλεγε και το ανηψάκι μου !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-11 18:34:37

Θέμα: Σέξυ Αθλήτριες

Δημοσίευση: Χαχα .. πλάκα έχετε όλοι εσείς οι ζηλιάριδες με τον τύπο που είναι παρέα με την μουνάρα... Ο φλόρος Λες να την πηδάει;.. Αντε ρεεε δεν παίζει... Λίγο της τον βάζει γιατί είναι και μικροτσούτσουνος !... Χαχα χα... τον κάνατε και φλόρο το παλικάρι...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-11 18:42:58

Θέμα: Νέα από τον κόσμο

Δημοσίευση: ΗΠΑ: 40χρονη καθηγήτρια έκανε σεξ τακτικότατα με τον 15χρονο κολλητό του γιου της! Ω ρε τι γαμησια θα εκανε η μιλφαρα... τυχαίρος ο μπόμπιρας!!! Τυπε μου, σε εμένα τυχαιναν κάτι ραμολι, θεουσες! Χωλαίνει το εκπαιδευτικό σύστημα στην Ελλάδα! Μόνο οι Αμερικάνοι είναι τόσο μπροστά... τρώνε καλά οι μάγκες...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-11 19:57:57

Θέμα: Νέα από τον κόσμο

Δημοσίευση: Εμπιστεύτηκε το autopilot και καρφώθηκε σε περιπολικό! Αυτός κόντεψε να πάει απο μεγάλη εμπιστοσύνη...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-11 19:59:50

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέραααααα...  Όλοι οι δρόμοι οδηγούν ... στο Αρκαλοχώρι. 

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-12 13:18:07

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα πέρα για πέρα ....  Δυο σημάνσεις που δεν πρέπει να αγνοούμε ...  

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 18:53:36

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Viber και Whatsapp… χακάρονται από την ΕΛΑΣ! Τα νέα συστήματα που θα παρακολουθούν τα πάντα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 19:47:02

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Άρτα: Τη χώρισε και τον μαχαίρωσε στο λαιμό! Απίστευτες σκηνές στη μέση του δρόμου.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 20:19:20


Forum Tasks