Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του sotos-nl (583)

Θέμα: Θα ξαναπήγαινες σχολείο;

Δημοσίευση: Σκεύτομαι να παω τον σεπτέμβρη προινό λύκειο. Είμαι 40 χρονόν

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-19 16:31:27

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα άπαντες...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-18 18:09:04

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα λέμε.... ακούει κανείςςς;..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-19 15:38:35

Θέμα: Πρωταθλήτριες στο «κέρατο» οι Ελληνίδες

Δημοσίευση: σιγα το νεο ολοι λενε οτι πηδανε μια παντρεμη αλλα η γυναικα τους ΚΥΡΙΑ δυο ειναι τα σεναρια το πρωτο να ειναι κεραταδες εν αγνοια τους το δευτερο να πηδανε οοοοοολλλλοι την ιδια παντρεμενη Θα ήθελα να ξεκαθαρήσω τις έννοιες κερατάς και απατημένος σύζηγος...  Κερατάς είναι αυτός που ξέρει ότι η γυναίκα του ξενοπηδιέται και κάνει τα στραβά μάτια...  Αυτός που δεν ξέρει ότι η γυναίκα του ξενοπηδιέται είνα απλά ένας απατημένος σύζηγος...  Κακά τα ψέματα τα ήθη μας έχουν ευτεληστεί, η οικογένειες έπαψαν να είναι οικογένειες η μοιχία έγινε άθλος και μόδα για άντρες και γυναίκες...  Όλοι μας νοιόθουμε περήφανοι για τις γυναίκες που πηδάμε ΑΛΛΆ τρελενώμαστε αν μάθουμε ότι την δικιά μας την γυναίκα την πηδά άλλος...  Σε λίγα χρόνια θα ευτεληστεί ο όρος απιστία...  θα λέγεται πχ. ξεπέτα και δεν θα είναι τόσο βαρύ ηθηκά...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-19 16:36:33

Θέμα: Ο άντρας πρέπει να χωράει άρωμα; Εσύ τι άρωμα φοράς;

Δημοσίευση: Ο άντρας ο βαρβάτος δεν έχει ανάγκη από αρώματα... Τα αρώματα ανακαλύφτηκαν για να σκεπάζουν την απλησιά.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-19 16:41:53

Θέμα: Έλενα 110

Δημοσίευση: Ποιος έχει εμπειρία μαζί της; Λέει τίποτα η τσάμπα τα λεφτά. Τα βυζιά της φαίνονται μικρά, έχω δίκιο;

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-09 00:00:37

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: Θέλω να κάνω μια πρόταση στους διοργανωτές των διαγωνισμών: Ο νικιτής του διαγωνισμού να παίρνει μέρος σε άλλους διαγωνισμούς μετά από 3-4 εβδομάδες ... Είματε πολλοί και καθημερινά γινώμαστε περισσότεροι και οι 20 συμετοχές σε κάθε διαγωνισμό είναι λίγες για τα μέλη που συνεχώς αυξάνονται !.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 13:18:01

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Χαιρετώ τους διαχειρηστές του Sex forum , δεν έχω να κάνω κάποια πρόταση αλλά μια ερώτηση σχετικά με την φήμη που κάποιοι έχουν και άλλοι όχι... Η ερώτηση είναι: πως και με ποιά κριτήρια ανεβαίνει η φήμη; Ευχαριστώ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 13:42:34

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Casa Babylon

Δημοσίευση: Το Ν 13

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 13:55:36

Θέμα: Γυμνισμός ιδεολογία και τρόπος ζωής, ηδονισμός ή ευκαιρία για σεξ;

Δημοσίευση: αν και δεν μου αρεσουν τα πατσοκωλια καποιες απο αυτες ειναι πολυ καυλα :cool: Απλά θέλω να πω ότι είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας και σε πλαζ γυμνιστών θα δεις ότι βλέπεις και στους δρόμους της πόλης αλλά χωρίς ρούχα. Δεν υπάρχουν παντού άνθρωποι με τέλειες αναλογίες γυμνασμένα κορμιά κτλ Αυτό ανάμεσά τους το περιφραγμένο τι είναι;  μήπως είναι ναρκοπαίδιο;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 14:03:34

Θέμα: Σεξ στο αυτοκίνητο

Δημοσίευση: Σεξ μέσα σε αυτοκίνητο έκανα πρώτη φορά όταν ήμουν περίπου 16- 17 χρονών ... Δεν οδηγούσα, γυρνούσα στο σπίτι με τα πόδια παρέα με μια γειτόνησα που την συνάντησα στον δρόμο και πιάσαμε κουβέντα για το καινούριο αμάξι του πατέρα μου που όλη η γειτονιά το σχολείαζε... Κουβέντα στην κουβέντα την πρότεινα να μπούμε να ακούσουμε μουσική από το CD του αυτοκινήτου (Τότε ήταν πολυ προχό το CD στο αυτοκίνητο) , πήρα τα κλειδιά κρυφά και μπήκαμε στο αυτοκίνητο που ήταν μέσα στο γκαράζ... μέσα σε λίγη ώρα είχαν θολώσει τα τζάμια και με την κατάληλη μουσική έγινε μια ατμόσφαιρα άκρως ερεθυστική που μου την έπεσε στην κυριολεξία η κατά 4 χρόνια μεγαλύτερη γειτόνησά μου και μου έδειξε τι πάει να πει γαμήσι !... Τέσσερεις φορές τελείωσα , αυτή δεν ξέρω πόσες , δεν είχα και την εμπειρία για να τους αναγνωρίζω , ευτυχώς που τα καθήσματα ήταν από δερματίνη και δεν αφήσαμε λεκέδες από τα υγρά μας !... Το σεξ στο αυτοκίνητο ήταν μια πανέμορφη εμπειρία που μου έμεινε χαραγμένη για όλη μου την ζωη!..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 14:32:47

Θέμα: Πρότυπα ομορφιάς στις γυναίκες

Δημοσίευση: Θόλωσα με τις φώτο που ανεβάσατε και δεν μπήκα καν στον κόπο για να διαλέξω καλύτερη για να ανεβάσω !... Όόόόλες είναι : πήδα την μια και γάμα την άλλη !!!... Μπράβο σας φίλοι μου !.. έχετε γαμάτα γούστα πάνω στο γυναικείο φίλο .

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 14:40:39

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Casa Babylon

Δημοσίευση: Θελω να ευχηθω σε ολους καλες επιτυχιες.... Οι διαγωνισμοι συνεχιζονται και θελω να ξερετε οτι συντομα θα ερθουν και οι μουνοεκπλξεις!   :goodpost:  λέγε μας τέτοια και φτιάξε μας την μέρα...   :respecting:  στους διοργανωτές του Sex Forum που ξέρουν από καλές εκπλήξεις !...   :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 14:46:38

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:29:00

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Γειααααα...   :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 17:32:29

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μπαίνει ένας 65άρης σε ένα στριπτιτζάδικο και παραγγέλνει ένα ποτό. Μετά από λίγο εμφανίζεται μια σέξυ ξανθιά, αρχίζει να του τρίβεται και του λέει: «Θα με κεράσεις ένα ποτό;» «Εγώ λέω καλύτερα να πάμε μια βόλτα στο ξενοδοχείο δίπλα, τι λες εσύ;» την ρωτάει ο 65άρης. «Αυτές τις αποφάσεις τις παίρνει το αφεντικό» του απαντάει εκείνη και τον φωνάζει. Πλησιάζει λοιπόν το αφεντικό και λέει: «Θα δώσεις 200€ σε μένα και 200€ στην κοπέλα κι έτσι μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις!» Το σκέφτεται ο 65άρης και του απαντάει: «Φίλε μου, στην ηλικία που είμαι, δεν ξέρω αν θα σας καταφέρω και τους δυο!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 17:40:33

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Παντρεύεται η παρθένα κόρη και μετά το γλέντι του γάμου πηγαίνει μαζί με τον γαμπρό στο σπίτι τους. Η μάνα της νύφης η οποία έμενε στον κάτω όροφο, ήταν στην κουζίνα και ανακάτευε μια σάλτσα για την μακαρονάδα που έφτιαχνε. Ξαφνικά κατεβαίνει η παρθένα κόρη τρέχοντας και της λέει: – Μαμά αρχίζει και βγάζει τα ρούχα του και δε ξέρω τι να κάνω. – Πήγαινε επάνω και θα μάθεις τι πρέπει να κάνεις… Σε λίγο κατεβαίνει ξανά και της λέει: – Τώρα θέλει να βγάλω εγώ τα ρούχα μου και δε ξέρω τι να κάνω. – Πήγαινε επάνω και θα μάθεις τι πρέπει να κάνεις. Και συνεχίζει να ανακατεύει τη σάλτσα. Σε λίγο κατεβαίνει πάλι η κόρη και της λέει : – Μαμά έβγαλε τα ρούχα του και έχει ένα πράμα ίσα με 25 πόντους και δε ξέρω τι να κάνω. – Αμάν ρε παιδάκι μου, τίποτα δεν μπορείς να κάνεις μόνη σου. Ανακάτευε εσύ τη σάλτσα και πάω εγώ επάνω…!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 17:42:02

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 17:56:58

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 18:00:37

Θέμα: Υπάρχει σημείο G;

Δημοσίευση: Υπάρχει !!..  Αλλά αντίθετα με αυτό που οι περισσότεροι πιστεύουν ...  οι γυναίκες το έχουν στον εγκέφαλο και ερεθήζεται από τα αυτιά...     Υγ. Προσοχή παρακαλώ για να μην περεξηγηθώ!..  Δεν χώνουμε τίποτα στα αυτιά !... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 18:15:55

Θέμα: Σεξ στο αυτοκίνητο

Δημοσίευση: Σεξ μέσα σε αυτοκίνητο έκανα πρώτη φορά όταν ήμουν περίπου 16- 17 χρονών ... Δεν οδηγούσα, γυρνούσα στο σπίτι με τα πόδια  παρέα με μια γειτόνησα που την συνάντησα στον δρόμο και πιάσαμε κουβέντα για το καινούριο αμάξι του πατέρα μου που όλη η γειτονιά το σχολείαζε... Κουβέντα στην κουβέντα την πρότεινα να μπούμε να ακούσουμε μουσική από το CD του αυτοκινήτου (Τότε ήταν πολυ προχό το CD στο αυτοκίνητο) , πήρα τα κλειδιά κρυφά και μπήκαμε στο αυτοκίνητο που ήταν μέσα στο γκαράζ... μέσα σε λίγη ώρα είχαν θολώσει τα τζάμια και με την κατάληλη μουσική έγινε μια ατμόσφαιρα άκρως ερεθυστική που μου την έπεσε στην κυριολεξία η κατά 4 χρόνια μεγαλύτερη γειτόνησά μου και μου έδειξε τι πάει να πει γαμήσι !... Τέσσερεις φορές τελείωσα , αυτή δεν ξέρω πόσες , δεν είχα και την εμπειρία για να τους αναγνωρίζω , ευτυχώς που τα καθήσματα ήταν από δερματίνη και δεν αφήσαμε λεκέδες από τα υγρά μας !...  Το σεξ στο αυτοκίνητο ήταν μια πανέμορφη εμπειρία που μου έμεινε χαραγμένη για όλη μου την ζωη!..  Ωραίος ο Αχιλλέας !.. Γάμησε σε αυτοκίνητο πρίν μάθει να οδηγάει !..  Μερικοί άνθρωποι έχουν απίστευτη τύχη!..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 18:25:59

Θέμα: Γυμνισμός ιδεολογία και τρόπος ζωής, ηδονισμός ή ευκαιρία για σεξ;

Δημοσίευση: Το δοκίμασα μια φορά που βρέθηκα τυχαία σε μια απομακρισμένη παραλία γυμνηστών με την τότε αραβονιαστηκιά μου . Ήταν δύσκολο στην αρχή να βρεθώ γυμνός σε κοινή θέα... και η δυσκολία μου μεγάλωσε όταν ξύπνησε ο υπναράς  και σηκώθηκε για να δει  τι γίνεται... Τολμώ να πω ότι παρά τις δισκολείες της πρώτης φοράς μου άρεσε αυτή η γυμνή  έκθεση για την αίσθηση ελευθερίας που μου προσέφερε που δυστυχώς δεν μπορώ να σας την περιγράψω... Δεν επιδιώξαμε επανάλειψη του ενχειρήματος γιατί είμασταν ζηλιάριδες και λίγο έλειψε να μας χαλάσουν οι διακοπές!...  Θαραλέο σε βρίσκω , να τα βγάλετε με την αραβονιάρα όλα!..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 18:38:12

Θέμα: Ο άντρας πρέπει να φοράει άρωμα; Εσύ τι άρωμα φοράς;

Δημοσίευση: Αν το άρωμα Χρησιμοποιείται μετά το μπάνιο εντάξει... αν  Χρησιμοποιείται σαν αντικατάσταση όχι.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 18:43:54

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:27:37

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:24:08

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:25:29

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:26:24

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλό Σαββατοκύριακο !!... 

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-04 19:21:53

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Χαιρετώ την παρέα...  :hi: Έτσι είναι άμα είσαι φώνάρα...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 20:15:27

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 20:50:04


Forum Tasks