Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του godharry (161)

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πες τα Χαρη λαθος συμβουλες κι εσυ πως ψηθηκες να χτυπας γκαρσονες δεν ειναι του επιπεδου σου και πες οτι εβγαζες μια τετοια με τι μουτρα θα την κυκλοφορουσες στον κυκλο σου στη Κυπρο; οπως τωρα με την τουρκα,ειπα οκ δεν ειναι ομορφη την χαλουσε η μυτη. ειχε οραιο σωμα αλλα εδειχνε φιλοτιμο,απλο κοριτσακι. λεω μια τετεια θελω,απλη κοπελιτσα που να ειναι αλλη γλωσα,θρησκεια αλλα ιδιες παραδοσεις και αξιες οπως εχω εγω και θα ειμαι βασιλιας. η τουρκα εδειχνε σεβασμο,πολυ καλο κοριτσακι καταλαβα κατι κρυβει  αλλα δεν ηθελα να την πιεσω.σκεφτηκα θα με μαθει καλυτερα,εμπιστευτει κατι που αρχισε να γινετε.με κερνουσε,δεν εβλεπε σαν πελατη,ηθελε κουβεντα ωρες,σημασια. αλλα επιδει ειμαι πονηρος εμφανιστηκα και εστησα καρτερι,με τον τυπο πιο πολυ φιλοι εμοιαζαν παρα ζευγαρι αλλα εδειξα το σκληρο μου προσωπο που σοκαρει παντα ολους! δεν πιστευε το ευγεικο παιδι και ο πιο καλος ανθρωπος που γνωρισε οπως ελεγε θα γινωταν ψυχοπαθης φονιας!δεν μου εδωσε ευκαιρια να της εξηγησω οτι εγω δεν ειμαι μονο το καλο παιδι που ειδε αλλα για καπειος λογους μπορω να αντιδρασω βιαια. αν με ηξερε πραγματικα ημουν οσο πιο τζεντλεμαν μπορουσα να ειμαι. σε αυτην δεν γυρισα να ζητησω εξηγησεις. οκ σπιτι αρχικα δεν θα την δεχωνταν αλλα μετα απο 3 μερες θα ηταν οκ. παλαιοτερα εμαθαν για τον δεσμο του αδερφου μου με μια παφτωχη κοπελα αλλα ηταν και πολυ χαζη,τους χωρισαν αλλα δεν ειχε μετα τον καλυτερο δρομο ο αδερφος μου σε πρωσωπικο επιπεδο. εχει παιδι και ειναι μονος τωρα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 16:14:56

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: έχω χάσει επεισόδια, τελικά η μικρή γουστάρει τον αράπη  :)

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 16:16:50

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: να σας πω αρχικα στο καφε αυτη εκανε οτι δεν τρεχει τιποτα, ρωτουσε γιατι δεν μιλω και τι επαθα,ειχε και δουλεια. οταν την ειδα να περπατανε σαν φιλοι εμοιαζαν αλλα κρατουσε τα δωρα μου ο τυπος και δεν θες να δεις πως ειναι να νευριασω. αυτη την επομενη ηταν προσβαλμενη,δεν μπορουσε να μιλησει και μου ειπε σιγανα δεν θελω να ερχεσε εδω εισαι κακος!σκεφτηκα ισως εκανα λαθος,ενιωθα τυψεις. στο διπλανο καφε ο τουρκος λεει 3 χρονια αυτη εχει τον μαυρο! δουλευε και πριν 3 χρονια στο καφε αυτο,εφυγε και ξαναηρθε. μια γκομενα εχει 3 χρονιαγαμια ενω στο ιτερνετ δειχνει μονη και καμια φωτο μαζι του. αυτο σημαινει ψαχνει κατι καλυτερο και να προχωρησει,η δεν ψαχνει κατι απλα εχει γκομενο να περνα η ωρα.εβλεπε ενδιαφερωμε,της εδεινα χρονο αλλα δεν μου ελεγε εχω γκομενο μονο οτι δουλευει σε δευτερη δουλεια που ηταν οντος αληθεια. οταν μια γκομενα εχει φιλο και μιλα με αλλους σημαινει η σχεση τελειωσε η τελειωνει. εγω ημουν προσφατη γνωριμια ενω ο αλλος 3 χρονια γκομενος. με μπλοκαρε,θυμωσε αλλα καπεια μερα οπως ολες θα με ξεμπλοκαρι να γραψει. η εμπειρια μου λεει παντα χανω το ενδιαφερων η σε οσες ακουσα τα δικα τους μετα δεν εκατσαν γιατι καταλαβαν ηθελα απλα να εκδικηθω

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 16:25:43

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: νυχτερε μου καλημερα,οπως και στον τασο και τους αλλους φιλους. ακομα δεν καταλαβαν οι περισοτεροι γιατι με επιασε αυτο το αγχος. πολλοι μου λενε πως τοσα χρονια δεν βρηκες μια ουκρανη! αυτο τους εξηγω αλλα δεν θελουν να καταλαβουν οτι εχασα τα χρονια μου με αυτες τις πουτανες εκει.παλαιοταιρα ηξερα δεν πιανωντε για πολλους λογους αλλα τα τελευταια χρονια βλεπω καμια δεν θελει να φυγει απο αυτες που γνωρισα! ακομα και αυτη που εγραψα παλλια ηταν μια απο τις 2 που ξερω εφυγαν 22 για να παει ισραηλ με γαλλοεβαριο λεφτα στο τελος μετα απο 2 χρονια επεστρεψε ουκρανια με γκομενο απο λβιβ! φιλοι μου βρηκαν ουκρανες χωρις να πατησουν ποτε εκει τουριστριες η μπαροβιες. αλλα εχτος απο εναν που ειναι νεαρος και οραιος και γνωρισε μεσο δουλειας οι αλλοι βρηκαν τις κλασικες πουτανες που ηθελαν να αλλαξουν ζωη. καπιου αλλου παλι δεν φενετε πουτανα αλλα απο φτωχη περιοχη κοντα στην πολονια. ολες αυτες μεχρι πολονια να μαζευουν φραουλες πανε. μεχρι πριν 10-12 χρονια γνωριζα αστερακια κιεβο 16-20 στην περιοχη γιδροπαρκ. ολες φτωχες και ομορφες τοτε μπορουσα να το παιξω ακομα γαμπρος ουκρανια. τωρα επιδει η χωρα δεν προσφερετε λογο ηλικιας,αλλαξαν και πολλα εκει ειπα να δοκιμασω καπου που θα περνα η μπογια μας. οι μονες που ειδα δεν εχουν κολημα με ηλικια ειναι οι τουρκαλες και οι ελληνιδες. ειναι φυσικο να βιαζομε γιατι εχασα αδικα τα χρονια ουκρανια αφου παντα πιστευα στο κιεβο θα ειναι οπως τα αφησα πριν χρονια.τελικα το καλοκαιρι ανακαλυψα οτι εχασα για παντα αυτο που ειχα στο κιεβο και που καμακωνα παντου και ολες.πλεον δεν υπαρχουν τα γνωστα μερη που εβρισκα μικρες και αφραγγες γκομενες.τοτε δεν το εκμεταλευτηκα γιατι ειχα πολλες επιλογες. αν δεν σταματουσα το κιεβο για την οδυσσο σιγουρα θα εβρισκα γκομενες οπως θα ηθελα. ειπα πολλες φωρες εχω βαρεθει ολες αυτες τις πουτανες και εκανα αυτα και σπονσαρισματα εδω και 25 χρονια.δεν σημαινει αν βρω μια νορμαλ γκομενα για κατι σοβαρο οτι δεν θα ξενογαμω αλλα τωρα προτιμω να μην ξοδευω ολο το χρονο μου ιδικα ουκρανια με γκομενες που δεν αξιζουν. περπατω και σκαναρω ξερω μολις δω καπεια τι παιζει η τι θα γινει και δεν τολμω να μιλησω η να χασω τον χρονο μου.σκεφτηκα ποσο χρονο εχασα με πολλες που κολουσα και ποσες εχασα που τελικα αυτες αξιζαν.δεν εκμεταλευτηκα τοτε που βρηκα σωστες οπως ηθελα γιατι ειχα κιεβ πολλες επιλογες και δεν περιμενα οτι μια μερα θα τελειωσει το πανυγηρι ουτε το σκεφτηκα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-16 12:51:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μου ελεγε ο δασκαλος καλεσε την γκομενα απο πολταβα να εχεις να γαμας. παντα την καλω και μετα την ακυρωνω,σκεφτωμε τι να χασω χρονο με μια πουτανα 10 μερες ενω ισως γνωρισω κατι καλυτερο,αυτην που θα την εχω μαζι μου?παω σε σαλον αν θελω να γαμησω και τελος. η μικρη απο χοντοκ ειναι δεκαρακι18 αλλα τα ειπαμε η ηλικια μου και οτι ψαχνω δεν ειναι για αυτη που ειναι πιτσιρικα.θα προτεινω γαμηση-σπονσορινκ. η αλλη 26 καλυτερη περιπτωση αλλα θα δουμε τι θα παιξει. θα παω και αγυμναστος ουκρανια μετα απο 15 μερες με κορονοιο δεν θα εχω και την ιδια φυσικη αντοχη.πως θα κανω καλα την μικρη 18? θα νομιζει ηερος ειμαι χωρις αντοχες. η μικρη αξιζει την επενδυση αλλα δεν βλεπω να ψαχνει κατι αλλο λογο ηλικιασ

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-16 12:57:53

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: περιμενω να αναρωσω και θα κανω θραυση στα κατεχομενα. επομενα σχεδια ταξιδια θα ειναι τυφλιδα,σαραγιεβο ισως και αθηνα μαζι θα δειξει.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-16 13:00:24

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ναι ρε παιδιά αλλά σε καφετέριες και μπάρες καμια καθυστερημένη δε πρόκειται να εύρει , πρέπει να να αρχίσει να ψάχνει σε ιδρύματα πολυ καλη συμβουλη!ειδες που σου σου ειπα οτι η γκομενα που ειχες σιγουρα απο ορφανοτροφειο της βρηκες η καμια αστεγη που σπιτωσες. ο θειος μου ειπε να σου πω καλα δεν ντρεπετε να δεινει συμβουλες ενας αφραγγος που εχει γκομενα αυτη που ειδες και ακομα και αυτην την  παρετησε και προτιμησε να ζει στον δρομο παλι? αντε γαμησου φουκαρα  ψευταρα χαχαχαχα μπορω να βαλω 100 φωτο μου εδω ενω εσυ κρυβεσε μην σε δει κανενας. ναι εχω προβλημα χαχαχαχα,σου τα ειπε ελληνας απο οδυσσο αν μετρω η οχι αλλα οταν σου ειπα αυτα που ακουγα οτι σου ελεγε δεν παραδεχωσουν. κοπλεξικος μαλακας εισαι και στα αρχιδια μου σε εχω

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 13:48:51

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πάνε ρε καρντάση Μαριούπολη να φέρεις καμιά ρωσοπόντια δεν θα μπορουσα να ζησω Μαριουπολη πρωτα για το φαγητο και δευτερο βαρετα. για το  δασκαλο απαριθμησα τους λογους που ειναι μαλακας  και ουτε σκοπευω να τον δω ξανα τον φουκαρα χαχαχαχαχα .ειχα παει Μαριουπολη 16 ωρες μετα απο 25 χρονια και βολταρα με ενα φιλο.του ειπα οτι για χαλαρωση  μακρια απο οδησσο προτιμω στα κατεχομενα. μια πολυ οικονομικα σε σχεση με  αθηνα,χωρις καλαμαραδες παντου οπου κοιταξεις πουτσους καλητερος κοσμος,ανετα βολταρεις και πολλες οικονομικες επιλογες για φαι .εκατονταδες εστιατορια οπως τα ψαχνω. εβλαιπα χτες βιντεο απο ουκρανια  ουμαν, τσερνίγκοβ και αλλες πολεις και ειναι οπως ελεγε ο Κμαν, καφε πανω στα πεζοδρομια,πολυς κοσμος ουτε οι γκαρσονες δεν μπορουν να παρουν παραγελια.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 14:24:30

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γιατί οι άστεγες και οι ορφανές δεν είναι άνθρωποι; τετοιες μαλακεις λεει ο δασκαλος αυτος κανει μπαμ για τουρκαλας και δεν υπαρχει περιπτωση να τον πλισιασει γκομενα.αν ερχωταν οδυσσο στο κεντρο θα τον πλισιαζαν 4 χοντρες και 3 ξανθες μπαζα πουρα χοντροκολες που καθωνται στα μακτοναλτσ η στα παγκακια γυρω και την πεφτουν σε τουρκους μεγαλους σε ηλικια. εμφανισιακα τουρκος με πουκαμισο πρασινο απο τουρκικο παζαρι και σακακι απο την τουρκικη αλησηδα lc wiki xaxaxaxaxaax. ok πηρα και εγω 3 τρικα μια φωρα απο αυτην την εταιρια οταν πηγα στην αρμενια συο μολλ και μου αρεσε η πολητρια στο μαχαζι. 3 χρονια τα φωρησα το ενα 2-3 φωρες για προχειρο που περπαταω βολτα στην πολη,για χειμωνα τρικα εχουν μερικα καλα κοματια αλλα τα σακακια οπως αυτου κανουν μπαμ απο πια χωρα ,ποιοτητα και μαχαζι ειναι.εχουν και στην ουκρανια αυτην την εταιρια lc wiki οπως και την colins επισης τουρκικη εταιρια σε ουκρανια και κατεχομενα κυπρο.γεωργια,αρμενια τινκα απο αυτα τα 2 μαχαζια οπως και ουκρανια

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 14:27:48

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Αυτη απο την Πολταβα ποια ειναι , η ιδια που σου εφερε στην Κυπρο και ελεγες οτι ειναι χαλια? βρε Χαρη μηπως ζηλευεις τον δασκαλο και τα λες ολα αυτα? Παντως για την μεγαλη διαφορα ηλικιας εξαρταται απο πολλα πραγματα , εχω παντρεψει δυο κολλητους μου τον εναν με Μολδαβη και τον αλλον με Ουκρανη στις χωρες τους , η Κισινιωτισσα πιο ομορφη και σπαταλη και η αλλη απο Χερσον πιο απλη και μαζεμενη. Με την πρωτη δεκαπεντε χρονια διαφορα και με την δευτερη εικοσι ,και οι δυο 45αρηδες τοτε, εχουν περασει δεκα χρονια και εξακολοθουν να ειναι μαζι μην τους ματιασω βεβαια τους ανθρωπους. Αν ειναι να το κανεις παρτο αποφαση τωρα και δοκιμασε το ,ασε τις αναβολες και οτι μπορει να βρεθει κατι καλυτερο αργοτερα ... ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου :) σωστα Τασο.αν ηθελα την Πολταβα θα τα ειχαμε βρει αλλα ξεγελαστηκα απο την θεση της εχει καποια χουγια που δε μ αρεσουν οταν τη γαμαω δε βγαζει ποτε το βρακι της θελει μονο απο το κωλο και δε θελει να ναβω το φωσ μια φορα με βαλε να την γλυψω αλλα η κλειτοριδα της ηταν τοσο μεγαληκαι τα υγρα τοσαπολα που κοντεψα να πνιγω ειναι και μεγαλη 28 οταν ημουν κιεβο ασχολουμουν μεχρι 22 γιατι μεχρι αυτες της ηλικιες ειχε εκει που τριγυρνουσα γιδροπαρκ και σε αλλες περιοχες.βαιβαια και εγω δεν ημουν 40 αλλα 30 και φενωμουν 20 με μισα κιλα.   πλεον δεν κυνηγω τιποτα φου δεν εχει ουτε γατα θυλικια ελευθερη να ασχολειθεις ειπα πολλες φωρες τι παιζει οδυσσο εστο και με αυτο το χαμηλο επιπεδο ποιοτητας γκομενες τοτε πλεον ειναι περασμενα μεγαλεια.δεν υπαρχει τιποτα. παλια υπηρχε πραμα στο ιτερνετ οδυσσο και εφερνες απο οπου ηθελες γυρω γκομενες. ολοι αυτοι εχουν χρονια να πατησουν για αυτο εγραφα ποσο αλλαξαν δραματικα τα πραγματα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 14:42:02

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ζητω δημοσίως συγνώμη από αμφοτέρους Τασο- Χάρη οι χαρακτηρισμοί μου ήσαν παντελως ανυπόστατοι και απαράδεκτοι, ο δε Χάρης έχει λαμπρό μέλλον , αληθινώς οι νύφες συναγωνίζονται μεταξυ των ποια θα τον πρωτο-κατακτήσει ( εχει και προσοντα πώς να το κάμομε) εχω πει πολλες φωρες δεν ψαχνω γυναικα στην ουκρανια,το οτι ειμαι συνεχεια εκει οι ντοπιοι και εδω  νομιζουν οτι παω εκει για νηφες.ς,εχω πει  πολλες φωρες οτι δεν ειναι οτι ψαχνω αυτες και οτι ουτε εμφανισιακα μου αρεσουν γκομενες ειχα οσες ηθελα εξυπνε και τωρα  και τοτε στο πανεπιστημιο με βλεπανε και κοιταγανε οι φοιτητριες απλα  πίσω αποτο γυαλι ητανε δυσκολο να τισ μιλησωαλα ερχοντουσαν με ταιζανε με αλαζανε με ειχανε στα οπαοπα κολημα εχω με την χωρα που μου αρεσει  γλιτωσα με τον κορονοιο που δεν παω. μεχρι το 2012 στο κιεβο που ημουν με μαλια,νεαροτερος και μισα κιλα μισθο 5 χιλιαρικα σε ευρο μπορουσα να βρω πολλες γκομενες. λογο ασφαλειας επιδει στο κιεβο εφυγαν απο εκει η οικογενεια μου και ο θειος μου ηταν οδυσσο αρχισα να πηγαινω εκει ωστε να μην κινδυνευω. εχω ασχημες εμπειριες κιεβο αλλα περασα πολυ καλα απο πλευρας γυναικων.βαιβαια τοτε δεν ειχα προβλημα με τον χαρακτηρα τους αφου να γαμησω μονο ηθελα.δεν εψαχνα γκομενες νορμαλ που δουλευουν οπως τωρα αλλα κτυπουσα παντου οτι κινητουν σε μετρο και στον δρομο αλεστα χωρις υπνο.2 ωρες την μερα κοιμομουν στο κιεβο κατι που τωρα οδυσσο δεν θα μπορουσα να κανω.δυστυχος λογο ηλικιας πλεον ειμαι ακυρος για ουκρανες νορμαλ ετσι στην οδυσσο δεν ψαχνω γκομενες εδω και 5 χρονια.για μενα ουκρανιδες επερναν πριν 20-25 χρονια ο καθε αποτυχημενος σα σενα,2022 παλι μπορεις να βρεις της πιο αποτυχημενες που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα χαχαχαχα.δεν εχει μεινει εμφανισημη και νορμαλ για τους ξενους.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 15:15:28