Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του godharry (161)

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: για οσους αρεσει η νυχτερινη ζωη η οδυσσος δεν εχει στο κεντρο κανα δυνατο μαχαζι η κλαμπ.παλαιοτερα ειχε ενα κλαμπ στην γρεσκα κοντα στο λιμανι αλλα δεν μαζευε αρκετο κοσμο και εχει κλισει εδω και 7-8 χρονια. υπηρχε το καμπτεν μοργαν που ειχε σπονσορετες-βιζιτες αλλα πλεον και αυτο το θρυλικο μπαρ ρεστοραν εχει κλισει!ανοιξε νεο μαχαζι εκει φτηνωτερο αλλα δεν πηγα να δω τι παιζει.καπειος φιλος του θειου μου πηγε εκει και περασε καλα. τα καλοακιρινα κλαμπ αρκαδια δεν ειναι για τους ελληνες τουριστες που βλεπω αλλα για χοντρα πορτοφολια,να πας εκει μερα βολτα οκ αλλα το βραδι σε δαγκωνουν. ασε που βραδι καλοκαιρι ειναι πολυ επικινδυνα και παραμονευουν διαφωροι μαλακες που κλεβουν και σε χτυπανε.ειναι περιοδος κνηγιου οπως λενε οδυσσο και πολλοι ξενοι εχασαν την ζωη τους η δεχτηκαν αγριους ξυλοδαρμους. απο ενα βραζιλιανο περσι πηραν 20 χιλιαρικα και ενα νεγρο που ακολουθησε μια γκομενα σε πλοιαρακι τον βρηκαν πνιγμενο στην θαλασα.δεν αξιζει να ρισκαρεις βραδι η περιοχη αφου πουτανες εχει και την μερα στην πισινα του ιτακα κλαμπ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-20 22:31:57

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: υπηρχε και το παλαντιουμ που θες ταξι απο το κεντρο ενα κλαμπ που και εκει σε μαδανε.την πατησαν αρκετοι ξενοι,ολες δουλευουν για το μαχαζι και παραγελουν ακριβα γουστα.μετα καθωντε με αλλο πελατη τον μαδανε και φευγουν απο το κλαμπ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-20 22:33:59

Θέμα: Κωνσταντινούπολη

Δημοσίευση: ο δασκαλος περασε καλα τωρα στην πολη,πηγα το 2012 απο οδυσσο. πριν τον κορονο ειχα σχεδια αλλα ναυαγησαν

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-21 01:01:35

Θέμα: Αγία Πετρούπολη

Δημοσίευση: βαρετη πολη,δεν μου αρεσε εκτος απο το σαλον που πηγα το 2009 με κοστος 60-80 ευρο.σαν πολη δεν μου αρεσε το κεντρο εκτος η πλατεια με το ερμιταζ.δεν αλλαζω κιεβο και οδυσσο για καμια πολη

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-21 01:03:34

Θέμα: Κιεβο - Αξιοθεατα

Δημοσίευση: υμουν προσφατα κιεβο,δεν υπαρχει καλυτερη πολη. αν και ολοι οι ελληνες φιλοι μου που ειναι οδυσσο λενε μια μαλακια και κινιση στο δρομο. παλαιοτερα τρελενωμουν κιεβο ενω οδυσσο ειμαι πιο ανετος αφου ολα ειναι διπλα μου σε κοντινη αποσταση

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-21 01:06:24

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πλιροφοριες απο ταξιδι ουκρανια κανεις νεος? αρχες δεκεβριου παλι θα ειμαι 10 μερες οδυσσο. θα προσπαθησω να βρουμε χρονο με το αμαξι για τσαρκα να δω με τα ματια τι παιζει για το νεο μερος που συχναζουν βιζιτες. θα σας ενημερωσω τι παιζει απο τιμες και ποιοτητα. ισος φτιαξω και μαμπα πληρωμενο να δουμε αν παιζει κατι.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-27 21:22:04

Θέμα: Ελληνας στην PL

Δημοσίευση: Υπαρχουν αλλες χωρες πλεον με την ιδια νοτα.... Οι προσφατες χειραφετημενες χωρες..... Κοσοβο.... (Εκει περνανε καλυτερα οι Τουρκοι ομως), Φυρομ.... Βοσνια .... κτλ κτλ εχω παει σαραγεβο και ειναι τινκα στους τουρκους γιατι εχει πολλες πτησεις για εκει. το σαραγεβο δεν εχει πολλες διεθνεις πτησεις και στοιχοιζουν 400 ευρο να πας. τοτε βρηκα καλη τιμη 280 μεσο βελιγραδι το 2012-14 που πηγα εκει. φιλικος κοσμος στο σαραγεβο και πιο ξανθος λαος απο τους σερβους που ειναι πιο μελαχρινοι.γκομενες ειχε στην παλια πολη που επιναν παρεα ναργιλε. στα μπαρακια ειναι τραπεζια φασι δεν μπορεις να πλισιασεις και ειναι ροκ σιτι. ολα τα μπαρακια μονο ροκ ακουνε αλλα ειναι παφτηνα να φας και να πιεις. οι βοσνιοι δεν πανε τους τουρκους,ειναι πιο κοντα σε σερβους παρα σε τουρκους. η βοσνια εχει 3 δημοκρατιες και προεδρους και εχει απο ολες τις θρησκειες και εθνικοτητεσ. οι τουρκοι που ειδα δεν μετρανε,ειναι κατι ανατολιτες φατσες απο αδανα και επαρχια. αυτοι οπου και να πανε χαλανε το ονομα της τουρκιας και ειναι καλο. κοσοβο θα πηγαινα αλλα κανω πισω γιατι ειναι πανακριβα 500-600 απο κυπρο μεσο βιενης και θες και βιζα εκει.θα πηγαινα τιρανα περασμενο σεπτεβριο αλλα λογο κοβιτ δεν  εκανα το ταξιδι βελιγραδι-τιρανα.τωρα γυρισα απο οδυσσο κυπρο και δεκεβριο παλι θα ειμαι  ουκρανια οδυσσο.δυσκολο να ταξιδευσω σε αλλη χωρα εχτος ουκρανιας αυτη την στιγμη

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-04 10:53:39

Θέμα: Ελληνας στην PL

Δημοσίευση: πολονια εχουν ανεβει πολυ εκει ιδικα κρακοβια,βαρσοβια ακομα και απο κατοβιτσε γνωρισα πολονους φραγγατους.ο ελληνας ειναι ο πιο φτωχος ευροπαιος και δεν μετρα πουθενα!δυστυχος ερχοντε στην χωρα μας αθηνα παραδειγμα και οταν βλεπουν τα χαλια μας καταλαβουν οτι οι πολωνοι ειναι η καλυτερη επιλογη. το 96 πηγα βουδαπεστη 15 ετων και ολες γαμιουνταν με δεκα ευρο και τζαμπα. 1000 φορινια μου ζητουσαν τοτε και με εκλεβαν!1000 φορινια σε ευρο ηταν 5 τοτε. οι συμπαιχτες μου γαμουσαν ολες τις γκομενες χωρις λεφτα σε κλαμπ και μπαρακια. οταν ξαναπηγα το 2002 ολα ειχαν τελειωσει.μου ειπαν τοτε μονιμοι κυπριοι αν βρεις εδω γκομενα τζαμπα η να γαμησεις θα σου δωσουμε οτι θες.τωρα σε ολες αυτες τις χωρες μονο τους δικους τους θελουν για αυτο μην ακουτε παραμυθια απο ατομα που εχουν δεκαετιες να ταξιδευσουν

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-04 11:01:04

Θέμα: Ελληνας στην PL

Δημοσίευση: πολονια εχω παει μονο τρανζιτ 3 φωρες 12 ωρες και βολταρα στην πολη. τελευτεα φωρα το 14 που πηγα οδυσσο μεσο βαρσοβιας. μου αρεσε η φαση αλλα δεν καταφερα να παω καμια βολτα για μερες

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-04 11:05:45

Θέμα: Άμστερνταμ : Red light discrict

Δημοσίευση: τοτε που πηγα νομιζα το 2008 ειχε 30 ευρο να γαμησεις στις βιτρινες. μπηκα σε μια μουναρα αλλα δεν με αφηνε ουτε να γλειψω ουτε να αγγιξω. προτεινα πιο πολλα δεν δεχωταν,δεν καβλωνω ετσι και εφυγα. μια ρωσιδα στην βιτρινα μετα απο 2 εβδομαδες την πετυχα μοσχα. στην βιτρινα 30 στην μοσχα ηθελε 100 δολαρια στο μαχαζι αυτο. ολες σε αυτο το μαχαζι ηθελαν 100 δολαρια.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-04 14:35:51

Θέμα: Ελληνας στην PL

Δημοσίευση: ΑΠΟ Σεξ δεν μας ειπες τι παιζει? το εψαξα δεν εχει τιποτα σαραγεβο,ουτε ζαγρεπ. βελιγραδι πηρα μια φωρα βιζιτα το 13 που εμενα σε χοτελ  και μου εφεραναν ενα ζωο 6 εμφανιση με 100 ευρο.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-05 20:54:39

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πολλες βιζιτες απο ουκρανια ειδα τωρα κυπρο και ερχωντε απο πολωνια! 2 μου ειπαν οτι ειναι απο κιεβο,αρχιδια ειναι απο κιεβο και ζουνε βαρσοβια. να φυγω απο το κιεβο που ειναι τινκα καβλωμενους τουριστες να κανω τι στην βαρσοβια? αυτο δεν καταλαβα γιατι εφυγαν ολες να πανε τσεχια και πολωνια. το κιεβο τους γαμα οικονομικα.αυτες ειναι τοσο βλητα που νομιζουν θα παρουν πιο πολλα ευρωπη.πιο πολλα ζητανε οι βιζιτες κιεβο παρα οι ουκρανιδες σε βαρσοβια και ευρωπη! τις προχτεσινες μαλακισμενες ηταν βιαστικες και η μια νομιζε οτι θα χασουν το χρονο μαζι μου.ι τραβουσε την φιλη να φυγουν βολτα!που να ηξερε το μαλακισμενο οτι παω στην χωρα τους φορτωμενος 30 χρονια σιγα μην τους μιλησουν οι κυπριοι που περπατανε στην λυδρας χαχαχαχα. το πολυ να πηγεινε κανενα γεροντοπαλικαρο 60-70 οπως αυτους που καθωντε παρεα γυρω στα καφε με κινεζακια να κανουν καμακι γιατι νομιζουν ολες ειναι πουτανες πεινασμενες απο ουκρανια. αυτοι γαμανε με 10 ευρο κινεζακια,κανεις δεν θα τους εδεινε 200 που ζητανε το λιγοτερο.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-19 10:19:52

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: βλεπουν κανα γερμανο τα ουκρανιδια και σε σχεση με την αιγλη της χωρας υπερτερουν αυτη σε σχεση με τον ελληνα που δεν τον εχουν για ξενο επιπεδου. εδω την παθεινουν γιατι εχω φιλους ελληναρες λεφταδες που ερχοντε ουκρανια ενω οταν βγουν με γερμανο,ελβετο,γαλλο,σκανδιναβο θα παθουν πολιτισμικο σοκ! σκεψου να πανε τον γερμανο σε ενα εστιατορειο καινα περιμενει ο γερμανος να μοιραστουν τον λλογαριασμο!για αυτο παντα επιμενω οι ξενοι δεν ειναι ανταγωνισμος για εμας αλλα μονο οι ντοπιοι ουκρανοι

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-19 10:23:45

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γνωστος μου ιρλανδος μπλοκερ που κανει βιντεο για ουκρανια θα τρελαθειτε με τα σχολια που γραφουν καπιοι.πηγε ο αλλος ουκρανια γερμανος η ελβετος πηρε την γκομενα για καφε λεει και η γκομενα ηθελε να τον εκμεταλευτει να πληρωσει και τον καφε της αυτος!τον εκραξα αγρια τον τυπο μαζι με τον μπλοκερ και του ειπαμε να μην ξαναπατησει.ολοι αυτοι που ταιζω χρονια ουκρανα αν τους πω ηρθα αφραγγος θα με σκοτωσουν απο το ξυλο.αραβοτουρκοι που ειδα να γραφουν σε αλλ απορνοσαιτ παλι δεν μετρανε.ειναι παφτωχοι τουρκοι,αραβες προσφυγες και ποτε δεν ειδα καπειον λεφτα απο δαυτους να κρατα μουνια.ομονος που ειδα με μικρες μουναρες ηταν ελληνας λεφτας μονιμος και ο δευτερος ηταν ευροπαιος στο κιεβο που εμενε σε χοτελ 600 ευρο την μερα στο χαιατ. εκει εχει λομπι το χοτελ και ειναι πρεστιζ για τις γκομενες να πεις μενεις εκει. αυτοματα σημαινει εισαι φραγγατος και απο εκει μπορειςνα βρεις γκομενες χωρις να ψαχνεις αδικα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-19 10:29:58

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: κιεβο ιουνιο δεν ειδα ευροπαιους τουριστες,μετρημενοι στα δκτυλα ηταν. ειδα 2 βλακες ασιατες που τους επαιρναν μικρες τιντερουδες στα μαχαζια να τους αγορασουν ρουχα και αυτοι μιλουσαν στο βαιπερ με τους φιλους τους κινα χαρουμενοι νομιζωντας βρηκαν γκομενες.αυτα μου τα εκαναν πριν 15-20 χρονια στο κιεβο,ψωνιζαν ρουχα και μετα μου ελεγαν με περνει η μανα μου,πεθαινει η γατα μου,αρωστησε ο παπους μου πρεπει να φυγω φερε λεφτα και για ταξι να φτασω γρηγορα.πολλοι πακιδες στο κιεβο και πιο λιγοι οδυσσο το 99% φοιτητες και γυρνανε μονο πακιδες χωρις γκομενες η δικες τους. πολλοι αραβες αλλα σαν πολιτικοι προσφυγες παφτωχοι ειναι γυναικοπαιδα. δεν ξερω τι ηρθαν να κανουν κιεβο.οχτωβριο οδυσσο οι μονοι ξενοι που ειδα ηταν καμια δεκαρια ελληνες που δεν ξαναειδα,παρεα και παντα μονοι τους χαζευαν τα αυτοκινητα στο κεντρο. σε 20 μερες θα ειμαι οδυσσο,ιδικα τωρα χειμωνα ισος να ειμαι και ο μοναδικος ξενος οφφ σιζον

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-19 10:38:11

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: παντως ειναι πιο δυσκολο τωρα να βρουμε πουτανες ακομα και στο κιεβο. εφυγαν βαρσοβια,πραγα αλλα αυτες εκει δεν θα τους δωσει ο πολονος λεφτα για γαμησι αφου εχουν δικες τους και οι γερμαναραδες τουριστες πραγα ουτε αυτοι ειναι του αθληματος,ασε που τους βλεπουν με υπεροψια. ακομα και αγγλοι που συναντησα προτιμουσαν μπυρες απο τα μουνια και γαλλοι μου ελεγαν δεν ηρθαμε να πληρωσουμε ,δεν εχουμε και τα λεφτα να ξοδεψουμε εδω. καπειος με μπατζετ 300-400 ευρο την μερα στην ουκρανια δεν εχει ανταγωνισμο τους υπολειπους ξενους παρα τους ντοπιους που εχουν ανεβει και ειναι και στην προτιμηση των κοπελων.αλλοι μου ελεγαν μονιμος με 2000 μισθο περνας βασιλικα κιεβο. αρχιδια,με 2000 περνω 3 μερες πρωσωπικα χωρις να εχω γκομενα! σαν γνωστης της γλωσας και νοοτροπιας με 30 χρονια εμπειρια εκει ειναι διαφωρετικα τα εξοδα που θα εχω εγω απο καπειον που δεν ξερει τι παιζει. αν εισαι ασχετος και δεν ξερεις τι παιζει και δεν γνωριζεις την γλωσα αν μπλεξεις με τιντερουδες μπορει να σου φευγουν 300-500 για πλακα και δεν θα γαμησεις. ουκρανια πρεπει να εχεις καπειες προηποθεσεις να παιξεις μπαλα ιδικα τωρα που λιγοστεψαν οι βιζιτες,με το σταγονομετρο βρισκεις και εχουν ανεβει και οι ντοπιοι οικονομικα. πριν 15-20 χρονια ηταν πολυ καλη η κατασταση εκει αν και πολυ ακριβωτερα τοο κοστος ζωης να φας,να βγεις και διαμονη ειχε 100-150 ευρο την μερα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-19 10:48:36

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: nuxtere τωρα γνωρισα καλη κοπελιτσα γυρω στα 21-22 το πολυ. δεν με ρωτησε ηλικια,αυτο με αχωνει αν και φενωμε μικροτερος. ολες εξφανιζωντε οταν πω ηλικια,ακομα και πριιν 10 χρονια κιεβο που βγηγα με μια 19 και εγω 32 μου λεει εισαι στην ηλικια του μπαμπα μου! με ειχε περασει 22-23 τοτε και βγηκε μαζι μου,μετα την εκανε. και ηταν κοπελα παφτωχη,ηξερα και την αδερφη της χωρις ναξερει καπειον λεφτα ουκρανο,απλη κοπελιτσα που ζουσε εξω απο το κεντρο

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-20 11:39:27

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: νυχτερε τωρα κατι που αλλαξε κιεβο σε σχεση απο τοτε που επαιζα εκει ειναι οτι τα γνωστα μερη που εβρισκα μικρες,αφραγγες για κερασματα οπως τα κλαμπ στο γιδροπαρκ πλεον εχουν κλισει!εχουν γινει μπαρ για γεροντια. καθε χρονο γιδροπαρκ επεφτε η κινηση γιατι ο κοσμος αρχισε να φοβατε απο τους ξυλοδαρμους.ληστειες και μαχαιρωματα που γινωνταν εκει. τωρα αναγκαστικα ο τουριστας θα παει ποντιλ στα μπαρακια που δεν ειναι ακριβα αλλα οι γκομενες εκει δεν ειναι ιδιο επιπεδο που περιμεναν κερασματα. ουτε στο στριτφοοοτ αρσεναλνα που ειναι καλο στεκι ειναι για παιχνιδι. πλεον βγαινουν οσες κρατανε λεφτα και δεν εχουν αναγγη τον τουριστα. συνηθως σε αυτα τα μερη οπου εχουμε παρομεια οδυσσο πανε κοπελες απο εταιριες ιτ που εχουν μισθο μεγαλυτερο απο τον μεσο ελληνα πορνοτουριστα. η τρελη που ασχοληθηκα παλαιοτερα οδυσσο επαιρνε 5 χιλιαρικα τον μηνα σε δολαρια! αλλος φιλος μου στην ιδια εταιρια απλος προγραματιστης επαιρνε 1200 δολαρια. κιεβ ακομα πιο πολλα λεφτα.ετσι ο ελληνας που βλεπω ιδικα οδυσσο που ειναι ηλικιας 55-65 μονο τετειες ηλικιες συναντησα τελευταια ειναι εχτος παιχνιδιου οικονομικα και εμφανισιακα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-20 11:47:04

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: στην ηλικια μου πρεπει να σε βλεπουυν να ξοδευεις.οδυσσο ειναι αδεια παντου ετσι δεν εχω καπειο στεκι να πηγαινω αποκλειστικα να δειχνω χρημα. με ξερουν μονο οι κοπελες απο τα μαχαζια που ψωνιζω και αυτες μονο βλεπουν οτι υπαρχει ρευστο.αλλα αυτες σου κανουν χαλαστρες αλλες που ζηλευουν αυτο επαθα πολλες φωρες και σταματησα να λεω σε κοπελες να βγουμε για καφε. εχεις να αντιμετοπισεις και αλλες δυσκολιες οταν ειναι στην δουλεια τους. πολλες φωρες εκλισα ραντεβου με κοπελα,ηρθε η αλλη κατι τις ειπε και αλλαξαν διαθεση. μετα αυτη που εκανε χαλαστρα συνηθως η πιο μεγαλη σε ηλικια η προισταμενη ηρθε να φαει αυτη το κοματι απο την πιτα και της εριξα αμεσως ακυρο. μου ετυχε και αυτο τωρα στο κιεβο και πιο πριν οδυσσο. 9 δεκεβριου τωρα θα κατεβω ενα δεκαημερο οδυσσο και μετα ισος φεβρουαριο η μαρτιο που θα ειναι καλυτερος ο καιρος

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-20 11:53:57

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: στην ελλαδα ειναι πιο ευκολο τωρα να παιξει καπειος παρα στην ουκρανια. στην ελλαδα ειδα εξαθλιωμενες γκομενες κατι που δεν θα δεις σημερα στο κιεβο. μονο στην ελλαδα μπορεις να βρεις γκομενες πλεον με διαφωρα ηλικιας και αυτο εχει σχεση και με την οικονομια. ουκρανια προτιμανε τους νεους και ντοπιους,παντα ετσι ηταν. καπιοι που γνωρισαν μπαροβιες και πηγαιναν εκει να τις βρουνε η γνωρισαν πουτανες που εμεναν για λιγες μερες μαζι τους σαν ζευγαρι φαση εδωσαν την φημη οτι εκει οπειος παει βρισκει γκομενες και γαμα αλεστα. αυτες οι αδεσπωτες που γνωριζαν πριν το ιτερνετ ηταν λιγες μερες μαζι σου μετα με αλλο ξενο η τουρκο αραβα που εμενε μονιμα και δουλευε στα παζαρια. απο εμπειρια ολες αυτες που ονομαζα μαρκα με ελαψες γυρνουσαν με αραβοτουρκουςσουλιαβκα και καμια φωρα που βολταραν χρισατικ και γνωριζαν κανα ξεμπαρκο που εψαχνε μουνι για λιγα λεφτα και κερασματα εκλαναν τους αραβοτουρκους για λιγες μερες. αυτες ηταν οι φρι γκομενες με κερασματα που γνωριζαν και κοκορευονταν οι τυποι στο παρελθον.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-21 17:12:05

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Έχω κόψει τα ταξίδια προς Ανατολική Ευρωπη αλλά τωρα τελευταια ερογωμε και ισως παω μεσα στο 22 ξεκινα απο κιεβο καλυτερα που εχει πιο πολυ κοσμο. παντως ξνερωσα κιεβο γιατι τα σαλον πρεπει να τρεχεις να τα βρεις σε διαφωρα μερη και δεν ειχα χρονο και διαθεση να τρεχω. κεντρικα πηγα σε 2 χρισατικ αδεια ηταν με μια γκομενα τον 300 γριβνα που ζητουσε 3000 και προτιμησα παρα να δωσω 100 ευρο για αυτο το μπαζο να γαμησω κυπρο 5 κινεζακια που θα το απολαμβαν κιολας. μου εδωσε ο σαλονικιος μερικα τηλεφωνα και μερικα ο σπυρος αλλα μου ειπαν μην δωσεις πανω απο 2000 γριβνα,οι κοπελες ζητουσαν 3000 και δεν δεκτηκαν με 2000 ετσι δεν εκανα αντιπροταση. οι δυο που δεχτηκαν η μια με εστησε και ειπε την επομενη μερα να βρεθουμε που θα εφευγα και η δευτερη το βλητο μου λεει νομιζε ειμαι λβιβ και οτι εφυγε πριν ενα μηνα απο κιεβ. δεν πηγα για βιζιτες αλλα για να δω τι αλλαξε απο το 2011τον δεκεβριο που πηγα τελευταια φωρα. ειδα πολλες αλλαγες και ειναι πιο ευκολο να βρω νορμαλ γκομενα τωρα σε νορμαλ μερος παρα πουτανες και αδεσπωτες που πλεον εχουν εξαφανιστει.παλαιοταιρα περπατουσα χρισατικ και καπεια θα ψαρευα να μεινει μαζι μου.τωρα δεν ειδα τετιες γκομενες

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-21 17:20:37

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Προσωπικα εχω να ανεβω Ουκρανια απο το 2011, οτι κανω ειναι απο το διαδικτυο και μονο. Ολο το παιχνιδι ειναι εκει τωρα.Δεν ειμαι μονος εδω και μερικα χρονια και ειναι δυσκολα τα ταξιδια τωρα. Οποτε παιζω παντα εντος εδρας εγραφα πριν 5-6 χρονια οτι τελειωσε το διαδικτιο και το μαμπα,μονο βλαμενα και σκαμερς ειχε στο μπαντου και μαμπα η δεν σου απαντουσαν καθολου.σταματησα να ασχολουμεμε ιτερνετ απο τοτε.ουτε τιντερ εχω παιξει. παντως ολες ηθελαν να μιλησου whats up

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-21 17:24:16

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: σε 2 εβδομαδες που θα ειμαι οδυσσο θα προσπαθησω να παω με το αμαξι μπουρδελοτσαρκα στο νεο μερος που κανουν πιατσα να δω τι παιζει.παντως τελευταια μερα οδυσσο οχτωβριο ειδα ενα πολυ καλο πουτανακι που ξεβρασε το κυμα ετοιμο για φορτωμα αλλα ετρεχα να παω σπιτι απο την δηλητιριαση και δεν την ορμηξα. καπειες φενετε σπανια μπορει να κανουν καμια βολτα στο κεντρο απο το σημειο που κανουν βιζιτες. μου ελεγαν μονιμοι ελληνες οτι απο την πιατσα μπορει να πανε σε καπειο μαχαζι και αναλογος ααπο το μαχαζι και μερος αλλαζουν τιμες,απο 1000 γριβνα να ζητανε 100 δολαρια.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-21 17:28:18

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: O Haris βλεπει πραγματα που εμεις οι υπολοιποι αδυνατουμε να τα δουμε ... σωστα,ο φιλος ζει αθηνα και ισως συνηθισε και τα βλεπει φυσιολογικα. εγω πηγα παντου και αμεσως κοβω τι παιζει συγρινωντας και με την εμπειρια μου. ιδικα κυπρο αν δεις τι εξαθλιωμενες αδεσπωτες ελληνιδες βλεπω και πολλα τερατα της φυσης. τις ακουω και που βολταρουν λυδρας και κατεχομενα σαν τρελες να ψαχνουν φανελακια ενα -2 ευρο. μοναστηρακι και ερμου που βολταρα 14 ωρες παρεα με τον δασκαλο ιωσηφ πηγαινωντας τρανζιτ αρμενια και μετα οδυσσο του ελεγα οτι ειμαι λαθος χωρα τοσα χρονια κι αν ερχωμουν αθηνα με αυτα που ειδα θα εκανα θραυση.δεν χρειαζετε να ζησω χρονια σε ενα μερος να δω τι παιζει. πηγα χαρκοβο και αμεσως καταλαβα οτι μαλακια εκανα που πηγα διαβαζωντας τους διαφωρους τραβελερσ που εγραφαν ιστοριες απο 9-11,καταλαβα ηταν φοιτητουπολη με  ματσομενους φοιτητες απο ολη την ουκρανια. αυτο φενωταν και στα ρουχα και τις γουνες που φωρουσαν οι γκομενες,οι μπαμπαδες τους ειχαν λεφτα. καπειος που ξερει απο αυτα και τιμες θυμαμε ειπα στον δασκαλο η πιο φτηνη γουνα που φωρουσε φοιτητρια θα ειχε 3 χιλιαρικα.ηταν εντελος ακυρο το χαρκοβο η πολη και η εποχη. καλοκαιρι ισοςκαλυτερα εκει αλλα παλι δεν χαλαω χρονο για να παω σε αυτη την πολη.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 00:31:24

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Φαντάζομαι στο πλαισιο του παντουρκισμού και την αναθεωρητικη πολιτικη που εφαρμοζουν τα τελευταια χρονια βοηθουν οικονομικα τα αδελφα κρατη γαμιωντας τις κορες ,μανες,και αδελφες τους στα διαφορα μπουρδελα της τουρκιας και της κατεχομενης Κυπρου. Θα μου πεις η Μολδαβια που κολλαει εδω Εχουν τους τουρκοφωνους γκαγκαβούζηδες σε μεγαλους αριθμους και ειναι το εισητηριο για τις τουρκικες επιδιωξεις στην περιοχη κατεχομενα εχει πολλα πανεπιστημια και ειναι τινκα απο κεντρικη ασια. τατζικοι,ουζπεκοι,τουρκμενοι,τινκα μου αρεσουν 3-4απο δαυτες που δουλευουν σε  σουπερμαρκετ,η μια ειδα φωρα δακτυλιδι,προχτες της μιλησα ρωσσικα. ολες παντρευονται με τουρκους,στην πολη παλι ηταν τινκα απο εργατες απο κεντρικη ασια. ολες κεντρικη ασια τουρκενιστα,τατζικισταν μιλανε και τουρκικα 90% κατεχομενα εχει χιλιαδες απο αυτες της χωρες.μια φωρα πηρα πουτανα απο εκει πριν 10-13 χρονια και ηταν ολο μολδαβες.δεν ξερω πλεον τι παιζει εκει,δεν παω.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 00:36:48

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Οι οικονομικες επιπτωσεις της πανδημιας θα σβησουν μετα απο 5-6 χρονια σε χωρες μη ευρωπαϊκης ενωσης που δεν εχουν καθολου κοινωνικη πολιτικη τωρα με την λιρα 12 παω κατεχομενα φορτωμενος οπως εκανα ουκρανια. ανοιγω το πορτοφολι και ζαλιζοντε οταν βλεπουν 7000-8 τουρκικες λιρες. εδω και καιρο λεω στον δασκαλο ειμαστε σε λαθος χωρα και οτι μονο με τουρκαλες και ρωσιδες απο κεντρικη ασια,η γεωργια αρμενια αξιζει να ασχολουμε πλεον. που ειχα γκομενα απο τα αδανα στα κατεχομενα αυτη με επαιρνε με το αμαξι και κερνουσε. σε κερασε ποτε καμια ουκρανιδα?μονο με τα λεφτα μου κερνανε και αφηνουν μπουρπουαρ. εμποδιο μονο η γλωσα δεν μιλανε αγγλικα οι 80-90% εχω δει τελευταια τουρκαλες με ξενους,ακομα και μαυρους!μια φωρα ειδα 2 μουναρες με ενα ελληνα αλλα φιλικα βολταραν,ο τυπος δεν το ειχε κλασικος ελληνας απο αυτους ερασμους φοιτητες στιλ. ειδα με εγγλεζους τουριστες αλλα και με μαυρους που ειναι μονιμα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 00:46:09

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: εντάξει αγαπητέ, χωρίς να έχω ταξιδέψει κι εγώ , ένας φίλος μου που είχε κάτσει εκεί ποοολύ καιρό μου είπε ότι φταίει η νοοτροπία που είχαν επί σοβιετικών καιρών, ότι δηλαδή ότι θα κάτσω να με γαμήσεις αλλά για να κάτσω κάτι πρέπει να κάνεις και να μ' ευχαριστήσεις ήτοι δηλαδή να με κεράσεις μπύρα, φαί, να μου πάρεις ένα μπουκέτο λουλούδια, καλσόν, μπλούζα, φούστα, αρχίζουμε κι ανεβαίνει το κασέ γούνα, δακτυλίδι, διαμέρισμα , αμάξι κλπ κλπ Δεν έχει φύγει ποτέ αυτό το πράμα και κληρονόμηθηκε και εις τις επόμενες γενεές... αλλα τοτε δεν ειχαμε το ιτερνετ,με το ιτερνετ αρχισαν ολες να δουλευουν και να περνουν χωρις αναλαγματα απο διαφωρους ερωτηλους απελπισμενους αποολο τον κοσμο. καποτε ελεγες οοταν η μανα ειναι πουτανα η κορη γινετε ακομα πιο μεγαλη πουτανα. βλεπω παραδειγμα την κορη μιας γνωστης απο χερσων αυτη 25 χρονια βιζιτα στην κυπρο ερχετε και αργοτερα σε τουρκια και ντουπαι.η κορη της μουνιτσα την πηρε μαζι ταξιδι βιζιτες ανταλεια μιλαμε για 18 μουναρα τωρα.την βλεπεις φωτο σε χλιδατα καζινο και ξενοδοχεια ενω στην ουκρανια μανα και κορη εχουν μικρους γκομενους 20-22. η μανα τωρα μετα απο χρονια καριερα στο πουτανιο παντρευτηκε με ενα χαζο μαλτεζο λεφτα. πλεον εξαφανιστηκαν και την εκαναν και αυτες που θα την βγαζαμε φτηνα με κανα αιφον! γιατι ζησαμε την εποχη ιδικα πριν 7-10 χρονια ολες να μου ζητανε μερσεντες και κβαρτιρα χαχαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 00:55:08

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μεχρι το 11 κιεβο εβρισκα δασκαλε καμια να γαμησω με κερασματα μονο και φτηνωδωρα αλλα τωρα στο κεντρο δεν ειδα τετειες γκομενες να κυκλοφωρανε. οι πιτσιρικες πλεον ολες παρεα περπατανε αδιαφωρες δεν ψαχνωντε οπως παλαιοτερα για καμια αρπαχτη.οπως λεει ο τασος βλεπω πραγματα που οι αλλοι δεν βλεπουν η αργουν να καταλαβουν.βλεπω τωρα σε αλλο πορνοσαιτ με τον γνωστο αρχοντα που αρχισε να γραφει για κιεβο πραγματα που ελεγα πιο πριν και αμφισβητουσε.παει τοσο καιρο κιεβο συνεχεια και τωρα καταλαβε τις αλλαγες ου εγραφα καλοκαιρι που ειχε και δεκχρονια να κατεβω κιεβ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 01:01:27

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Δωσε αναταποκριση Χαρη οταν φτασεις. παρε και τον δασκαλο μαζι να σε προσεχει ...   δεν ερχετε αυτος οδυσσο,δεκεβριο νομιζω θα ειναι ελλαδισταν δεν θα ερθει. τωρα βλεπω εχει μπλακ φριτει οι ουκρανικες αερογραμες για οπειον θελει φτηνα αεροπορικα. θα εχουν εκπτωσεις50% μεχρι την αλλη δευτερα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-23 01:05:42

Θέμα: Μοσχα - Αγια Πετρουπολη

Δημοσίευση: παντως πετρουπολη δεν μου αρεσε σαν πολη και δεν ξαναπατησα εκει. ρωσια ειναι πολυ πιο ευκολο για μενα να βρω γκομενες,ποιοτηκα και ποσοτικα αλλα με ξενερωσε που ηθελα βιζες και αυτη η ταλαιπωρια με απομακρυνε. πετρουπολη δεν θες βιζα πλεον μπορεις ονλινε να κανεις αλλα παλι δεν εχω χρονο ουτε αφηνω την ουκρανια για την πετρουπολη

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-24 13:11:30


Forum Tasks