Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του godharry (161)

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: παιδεια θα σας πω πρωσωπικη μου εμπειρια το 1996 στην βουδαπεστη. πηγαμε σε μπαρ με τους συμπαιχτες μου ποδοσφαιριστες ολοι μας 16-18. τοτε βουδαπεστη γαμουσες οπειαν θες με λεφτα η τζαμπα αν ησουν ξενος. μας πλισιαζει ενας τυπος γκει με μια μουναρα και λεει ειναι αδερφη του μαλακιες. μας καβλωσε αυτη και ο τυπος μας εκανε προταση αν θελουμε καπειος να γαμησει την κοπελα και αυτον μαζι!δευτερη εμπειρια απο κυπρο το 2000 καπειος τυπος του αρεσε να βλεπει την γυναικα του να γαμιετε και να περνει ματι!πηγε και φιλος μου αλλα μετα οταν εγινε πολυ γνωστο αυτοι εξαφανιστηκαν. φιλος μου παλι σερβιτορος στην αγια ναπα γαμησε μια σουηδεζα που ηθελε να βλεπει ο αντρας της.του το ειχαν σφυριξει αλλα γκαρσονια οτι αυτο το ζευγαρι ψαχνετε για τετεια. σε ρωσια και ουκρανια που ειμαι 30 χρονια ολοι ανταλαζουν τις γυναικες με τους φιλους τους ιδικα οι νεαροι.πολλοι ειναι μπαι και ενω εχουν γκομενα βρισκουν καπειο να γαμα και τους δυο η κανουν παρτουζες με αλλα ζευγαρια.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-29 13:51:54

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: στην ολλανδια υπηρχε χρονια η ανταλαγη και το θεωρουσαν οτι ετσι δεν απατας τον συντροφο στα κρυφα αλλα κανουν και οι δυο το κεφι τους χωρις να θεωρειτε οτι καπειος εξαπατα τον αλλο πισω απο την πλατη του.

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-29 13:53:18

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλημερα φιλοι μου,μολις γυρισα απο οδυσσο ουκρανια. μετα απο χρονια περασα πολυ καλα αφου ειχα παρεα δυνατο ελληναρα που καναμε πολυ καλο δυδιμο. αλλα τα ξαναειπαμε το μπατζετ να περνας καλα ειναι 300-600 ευρο την μερα.αν δεν πας σε κανα μπαρακι και πας σε ενα μεσο ρεστοραν και δωσεις μετα δωρακι το μπατσετ ειναι 200-350 την μερα ολλ ινκλουσιβ.αυριο που θα εχω χρονο θα σας γραψω πως περασα 10 μερες.αυτη την φωρα επιδει ειχα παρεα εχασα αρκετο χρονο απο βολτες και την εβγαλα πιο πολυ σε μαχαζια και καφετεριες.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-20 11:12:31

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλημερα παιδεια,κατεβηκα πρωτη μερα οδυσσο πολυ αργα και πηγα αμεσως στο καφε που γνωρισα μια μικρη που με γουσταρε τον οχτωβριο.τελικα ναυαγησε αυτη η καλη περιπτωση. η μικρη μου εκοψε τα ποδια ενω φενωταν οτι οντος γουσταρει. πρωτο ειπε δεν θελω να φυγω απο οδυσσο και ουκρανια. δευτερο λεει εχω γκομενο που ζηλευει.δεν ξερω για το δευτερο αν απλα ηταν ψεμα για να δει τι προθεσεις εχω,σοβαρη και νορμαλ κοπελιτσα.την γνωρησε και εμπειρος παιχτης ελληνας που συμφωνησε μαζι μου

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 11:44:26

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: δεν υπολογιζω τους ουκρανους γκομενους εχτος αν ειναι λεφταδες. δεν ξερω αν εχει καπειον που της πληρωνει το νοικι γιατι εκει ερχωταν ενας μονιμος αμερικανος 55 και γελουσαν οι μικρες μαζι του. ξαναπηγα ομως απο το καφε αφου ειδα γουσταρει.θα ειχε 3 μερεσ ρεπο και με επιασε πιτσι πιτσι αν μου αρεσουν τα γλυκα και οτι της αρεσει ενα καφε με γλυκα.αλλα δεν ανοιξα το στομα μου να την καλεσω αφου ξενερωσα με αυα που μου ειπε.πηγε σερβια και πολωνια και λεει δεν ειναι καλυτερα απο ουκρανια. συγκρινει τωρα την κυπρο που τοσοι πλουσιοι ουκρανοι μετακομισαν εδω τι να πω

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 11:50:58

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πηγα σε ενα σαλον ειχε 3 κοπελες 2 μπαζα και μια μετρια που ηθελαν 1800 γριβνα 70 ευρο περιπου.δεν αφηναν τον ελληνα φιλο να με περιμενει στο σαλονι και ετσι φυγαμε.ο φιλος ειχε γκομενες .φραγγατος δεκαρια τοπ απλα πηγαμε σαλον να γαμησω εγω και να ελεξουμε τι παιζει

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 11:58:12

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: με εβαλε ο θειος μου στο αμαξι και λεει θα σε παρψ με 100 δολαρια στο μερος που σας ελεγα κανουν τσαρκα.ηταν παλιοκαιρος και εβρεχε ασχημα και ετσι του ειπα αυριο θα παω διπλα στο σαλον με τετειο καιρο και κινηση δεν γουσταρω

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:00:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: τελικα πηρα απο ιτερνετ μια γκομενα 2100 και 300 γριβνα το ταξι. δηλαδη εδωσα 70-80 ευρο περιπου αλλα ολες αυτες 99% ειναι ψυχοπαθεις μην τα γραφω βαριεμε τι εκανε μετα που την γαμησα για να παρει εξτρα λεφτα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:03:31

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καθε μερα πηγαινα στο νικος ενα ελληνικο που ανοιξαν ουκρανοι. τινκα μουνια μερα και νυχτα και γκαρσονες πολυ καλες με εμαθαν ολες μαζι με τον ελληνα και τον θειο μου. υπαρχει και νεο μαχαζι μπαρ πολυ καλο απεναντι απο το iris pub,fraboli. το 12 monkeys που μαζευει τοπ μουνια. για ενα δυο ποτα ομως θες ενα 40 ευρο,για κερασματα θα θες κανα 100-200 ευρο αν η γκομενα θελει 3-4 ποτα. ειναι μαχαζι να πας κανα δυορο,χορευουν οι γκομενες λατιν. στον ελληνα φιλο την επεσαν ενα ζευγαρι ουκρανοι καλοντυμενοι ενω ηταν με μουναρα γκομενα και μαλλον ηθελαν ανταλαγη! ευγενικος ο ουκρανοσ κλασατοσ ηθελε ανταλαγη νταμασ για χορο αλλα ειχε αλλα στο νου χαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:11:57

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πηρα τηελεφωνα απο 2-3 γκομενες ενω κλισαμε ραντεβου με επαιρναν λιγο πριν και το ακυρωναν αλλα παλι περνουσα καλα και χωρις αυτες

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:13:19

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γνωρισα μια μικρη 19 αλλα δουλευει συνεχεια απο 11 πρωι μεχρι 3 το πρωι ασταματητα.αρχικα καταλαβα της αρεσα,μετα καναμε παρεα ανταλαγη μυνηματων. μετα που με αισθανθηκε δικο της ανθρωπο μου ζητησε βοηθεια 5000 γριβνα 170 ευρο να πληρωσει νοικι και να ντυθει,να φαει κατι.της ειπα οκ αλλα βοηθω την γκομενα μου. οχι ολες που γνωριζω.λεει μεθαυριο θα παρω ρεπο και θα βολταρουμε οπου θεσ και ψωνια,καφε ,φαι αλλα μονο την μερα,μετα εχω να σιδερωσω,να πλινω και ολα αυτα. οκ ειπα,αν περασι καλα θα ερθει σπιτι να παρει δωρακι

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:18:47

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ερχετε η μικρη μου λεει εχω μια ωρα παμε στο μαχαζι και μετα φευγω! ξενερωσα αυτα μου τα εκαναν 15 -20 χρονια πριν. την παρατησα θυμωμενος και εφυγα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:21:00

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: την επομενη μου εστειλε μυνημα και 3 φωρες τηλεφωνο. δεν απαντησα,μετα πηγα και ειπα ημουν με γκομενες απασχολημενος. η μικρη εβαλε τα κλαματα,μαλλον τα λεφτα εκλαιγε χαχαχα. την λυπηθηκα.αργοτερα εστειλε μυνημα χαρη συγνωμη που σε προσβαλα. αρχισαμε παλι επικοινωνια την λυπηθηκα αν και δεν επρεπε. πριν φυγω της εδωσα 1200 γριβνα σε τιπσ στο μαχαζι σθν μικροαγορεσ σε καρτεσ κινητου,τσιγαρα,φαι.πηρε το μαθημα.της εξηγησα ειχα σχεδια να σε βοηθησω χωρις να μου πεισ και οχι 5 ,αλλα 5-10 την μερα να χαλω για σενα. αν καπεια μου κανει μαλακια τα χανει ολα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:30:26

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: το ξεκαθαρησα δεν στελω λεφτα ουτε καρτεσ εχω να στειλω. εχω κοπελες να ξοδευτω αντι να χανω τον χρονο μου μαζι σου. τα αφεντικα της με ξερουν χρονια και ειδε οτι εχω γνωριμιες και μπραβουσ εκει σε περιπτωση που θα βουτουσε τα λεφτα μονο. της εξηγησα δεν ειμαι ο μαλακας συνηθισμενος τουριστασ. δεν ξερω αν επιασε αλλα μου γραφει καθημερινα οτι θα με περιμενει τελοσ του φεβραρι.οι καλοι λογαριασμοι και εξηγησεισ κανουν τουσ καλουσ φιλουσ. να βοηθησω αλλα οχι να με περνανε μαλακα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-22 12:35:29

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: τελοσ φεβρουαριου θα ειμαι 11 μερες οδυσσο.μπορουσα περισοτερες αλλα μετανιωσα.τωρα αδικα παω φεβραρι αφου η μικρη ξαφνικα εκοψε την επικοινωνια. ο θειος μου λεει οτι του ειπε καπειος υπαλληλος του οτι ζει με καπειον ουκρανο 28 ετων και καθε μερα την βλεπει στην δουλεια τριγυρισμενη απο αραβοτουρκους. τα πηρα αγρια αφου οταν παω θα με τρελενει τηλεφωνα και ιστοριες. εγω εχω τα λεφτα και την δυναμη εγω βαζω και τους κανονες. δεν εχει μια απο μενα θα της πω,ουτε αγαπουλες ουτε λεφτα. μεροκαματο απο μενα θα ερθεις σπιτι μαζι με την φιλη σου να γαμηθουμε τριο. αλλιος θα παρεις τα 3 οτι παιρνουν οι απατεωνισες

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-04 23:14:31

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: δωσε πονο τυπε με τα λεφτα σου γαμα τες ολες δεν ειναι ομος απλα πλεον γιατι αυτες οι χαζοβιολες εχουν εγκεφαλο που καμια επιστημη δεν εχει να εξηγησει. η μικρη που γνωρισα που πουλα χοντοκια μεχρι 3 το πρωι με τρελενε μυνηματα. σε περιμενω,ελα πιο γρηγορα και αγαπουλες. ξαφνικα εδω και 5 μερες μου εκοψε τα μυνηματα και δεν τα διαβαζει καν  τα δικα μου.χτες εβαλε στορυ απο ενα κλαμπ με μουσικη να πινει ναργιλε! εκει την τιγυριζουν διαφωροι αφραγγοι αραβοτουρκοι οπως μου λεει ο θειος μου που περνα καθε μερα απο εκει,ενω εχω και πλιροφωρια που δεν ξερω αν ειναι αληθεια  ζει με ενα ουκρανο 25-28 σε ενα μικρο δωματιο καπου εκει κοντα. αν θελω μου λενε πλιροφωριες γνωστοι και φωτο μπορουν να μου φερουν οι μπραβοι του θειου μου αλλα περιμενα να μουπει η ιδια την αληθεια. μετα την χτεσινη φωτο τα πηρα μαζι της και θα τιμωρηθει! φεβρουαριο 11 μερες θα χαλουσα 300 ευρο την μερα για αυτην αλλα προτιμησε να βγει με τους αραβοτουρκους για τζαμπα ναργιλε! να τους κατσει δυσκολο αυτους,ειναιπολυ πονηρη αλλα αυτες ειναι με λιγο μυαλο και δεν αποκλειω τιποτα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:26:04

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: θελουν να μαδησουν απο εσενα οσα μπορουνε και να πανε παρακατω. της ειπα κανε υπομονη εναμιση μηνα και θα σε εχω βασιλησα. πρεπει να αλαξεις ζωη,δουλευεις καθε μερα απο 10 πρωι μεχρι 12-3 ξημερωματα! αλλα με τα μυαλα που εχουν θα εχουν παιδεια απο αραβοτουρκους,οι ουκρανοι θα της κλανουν και θα μεινουν ναυαγια σε ολη την ζωη τους. πολλες ξερω μικρες που εμπλεξαν με αραβοτουρκους επιδει δεν θελουν να δουλευουν και να γυρνανε τζαμπα στα ναργιλε μπαρ που εχουν οι τουρκοι

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:29:35

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: η μικρη με την συμπεριφωρα της εχασε 300 ευρο την μερα. τωρα εγω βαζω τους κανονες του παιχνιδιου πρεπει να ερθεις με την φιλη σου σπιτι να σας δωσω απο 30 ευρο οσο ειναι η αξια σου!30 της εδινα μπουρπουαρ στην δουλεια της. τα πηρα αγρια.θα περιμενω μια γνωστη απο τα παλια φεβρουαριο για να εχω μια να γαμαω συνεχεια και με αυτη δεν εχει προβλημα να κανω καμακι η να προσκαλεσω αλλες.θα την φερω λιγες μερες και θα της δωσω οσα ηθελε η μικρη απλα να τα αρπαξει χωρις ανταλαγμα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:33:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: οταν παω εκει βαιβαια ολες ξεχνανε γκομενους και αρχιζουν τα δραματα. τα εχω δει πολλες φωρες με γκομενες τετειου επιπεδου και ηταν λαθος το μερος εκει που επελεξα αυτην για να βοηθησω. υπαρχουν νορμαλ κοπελιτσες σε πιο νορμαλ μερη θα παιξω εκει.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:36:24

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: το προβλημα που εχουμε τωρα να αντιμετωπισουμε ειναι οτι ολους τους ξενους μας εχουν μαλακες στην κατηγορια γαμπρου που ψαχνει νυφη. οπως η κοπελα σε αλλο καφε που μου ειπε οταν την καλεσα για καφε δεν φευγω απο οδυσσσο και εχω γκομενο ζηλιαρη,καπειον στην κουζινα οπως συνηθως!ναι δεν κανω πλακα εφαγα πολλα λεφτα σε γκαρσονες επιδειξη και αυτες ειχαν γκομενο μαγειρα η αλλο γκαρσονο κακασχημο και εφευγαν χερακι!προτιμουν τους δικους τους. χτς βρηκα μια παλια γνωστη που γυριζε με αραβοτουρκους τελικα βρηκε ουκρανο και οραιο παιδι.αυτη μια μαλακισμενη με σπυρια και ασχημη σε εμφανιση και χαρακτηρα.δουλευε σε ενα ελληνικο που πηγαιναμε με τον σλαβιανι και μετα στα σπιτακια με τα καφε και χοντοκ που ειναι το χειροτερο μερος στην οδυσσο

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:42:09

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ακομα και εμενα που ξερω ρωσικα μου συμπεριφερωντε οπως ενα τουριστα που πηγε για πρωτη φωρα.την εκαναν ολες αυτες οι σιγουρες που γαμουσαμε με λιγα λεφτα και ολες θελουν απλα να σε γελασουν χωρις να δωσουν

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-05 15:44:59

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλυτερα κομπαρε βρες μια 30κατι θα βγαλεις τρελα γουστα συμφωνω αλλα εχουν εξαφανιστει ολες αυτες που γαμουσαμε.ανεξηγητο. η μικρη επικοινωνουσε συνεχεια καρδουλες και αγαπουλες. το υπερβολικο ενδιαφερων ειναι απατη στην ουκρανια. 2 μερες σταματησε να γραφει και δεν διαβαζε τα μυνηματα μου. μου ειπε μαλακιες οτι εκλισα το φεισπουκ και το ξαναεφτιαξα. ειχε βαλει στορι απο τυρκικο κλαμπ να πινει ναργιλε. ρωτησα που εισαι?δεν απαντας και διασκεδαζεις? λεει με την φιλη μου σε κλαμπ.ελα γρηγορα σε περιμενω! ειπα 24 φεβραρι,πιο γρηγορα δεν μπορω και εστειλε 2 το πρωι σε περιμενω. το πρωι με ειχε μπλοκαρισμενο,εδω και 3 μερες! ισως με φοβηθηκε,της εβαλα πιεση αρκετη,ισως την προσβαλα δεν ξερω. αλλα να χασει οσα μπορουσε να παρει δεν το καταλαβα αυτο εχτος αν ειναι τοσο ηλιθια.θα μου πει εκλισα φεισπουκ και μαλακιες και θα παρει αρχιδι!θα της πω αλλαζω τακτικη μαζι σου σε βαζω στην κατηγορια βιζιτα.εχασες τα 300 ευρο την μερα για σενα παρε 30-50 να σε γαμησω και τελος!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-11 13:19:37

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ρε παιδια εσεις που ειχατε μαυρες ελλαδα τι παιζει? φορτωσα 2 της πηρα εκει που ηθελαν και εκανα προσφωρα λεφταγαμηση που δεν αρνηθηκαν!αλλα μετα δεν απαντανε η μου κλινουν τα τηλεφωνα.η σημερινη θα την παρω αυριο ξανα να δοκιμασω σημερα δεν ειχα χρονο

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-11 20:47:52

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: είσαι πιποναλάτρης αδερφέ; να σου πω αδερφε αν ερχωμουν ελλαδα θα εκανα θραυση εκει με τα πιπινακια! μεχρι τα 32 στο κιεβο ηυκλοφορουσα με κοριτσακια 16-22! γιατι στα μερη που συχναζα σαν ντοπιος σχεδος θεωρουμουν και οι μικρες με εβαζαν οχι πανω απο 20-22! το 2012 σταματησα να πηγαινω κιεβο γιατι με κτυπησαν και ληστεψαν 2 φωρες και ερωτευτηκα μια γκομενα οδυσσο διευθηντρια σε μια ιτ ετερειαα! τωρα ειμαι στα 42 και  με βαζουν 30 αλλα κανω την μαλακια να λεω την αληθηνη μου ηλικια αποτελεσμα που τις κανει ολες να τρεχουν να φυγουν! αλλο τοτε στο κιεβο με τις παφτωχες κοπελιτσες που γνωριζα στα συγκεκριμενα μερη και αλλη τωρα η ανταποκριση στα μερη που παει νορμαλ κοσμος ουκρανοι. ολες μικρες μεγαλες γουσταρουν μονο ουκρανους εμφανισιακα!τους μικρους ιδικα. ξενος ,τουριστας δεν μετρα εδω και 20 χρονια,μας εχουν για ανεκδοτα να γελανε με τα παθηματα μας απο αυτες εκει. οταν γνωριζουν ξενο τον βαζουν στην κατηγορια γαμπρος. αποτυχημενος στην χωρα του που ηρθε να βρει εδω νυφη και εχουν ολες την ιδια συμπεριφωρα με τους ξενους.καπειες ποιο τιμιες θα σου πουνε δωσε μου 200 να πληρωσω το νοικι και γαμησε με αλλα το 99.9% θελουν να στα παρουν χωρις να γαμηθουν

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-11 21:06:42

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: οπως ειπε και φιλος που ζει ουκρανια εσυ το επαιζες στην μικρη τωρα ιπταμενος και τζεντλεμαν ενω αυτη δεν εχει σχεση με λορδους αλλα κατι γυφτους με πρωτογονα εστικτα. να εισαι καλος και ανθρωπινος μαζι τους και να φερεσε καλα δεν μετρα για αυτες,θελουν ξυλο και αγριο γαμησι απο ουκρανους και απο εσενα να κανεις τον μαλακα να ξοδευεσε αδικα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-11 21:10:15

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ελλαδα θα τρελαθει μια μικρη αν την παρω για καφε,φαγητο,ψωνισμα. εκει στα αρχιδια τους σε εχουν γραμενο δεν τις ενδιαφερει να τις πας σαν νορμαλ ανθρωπο καπου και να κανεις οτι σε νορμαλ γκομενες στην ελλαδα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-11 21:11:58

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: τελευτεα νεα το μικρο πουτανακι που δουλευε στα χοντοκια με ξεμπλοκαρε και μου εστειλε και μυνημα!οκ τα λεφτα των αλλων φτανουν για μια μερα τα δικα μου για καθε μερα να κανει ζωαρα,αλλα αυτο που εκανε θα το πληρωσει. πλεον δεν ειναι στην κατηγορια υποψιφια γκομενα αλλα βιζιτα με λιγοτερα λεφτα σε αξια. δεν καιγομε τωρα να φυγω,μετανιωσα που εκλισα εισιτηριο αφου ο παραδεισος ειναι διπλα μου κατεχομενα με τις τουρκαλες.τωρα γνωρισα τουρκα σοβαρη για σχεση και οικογενεια. δεν ειναι καμια ομορφη χωρις μεικ απ αλλα γαμω τα σωματα και καλο κοριτσακι. αυτο μου κεντρισε το ενδιαφερον αλλα δυσκολη περιπτωση για ραντεβου. μιλαμε μινυματα,εκανα δωρακια,παω στην δουλεια της αλλα ειναι προσφατη ακομα γνωριμια. πρωτη φωρα ενδιαφερωμε για γκομενα σοβαρα που δεν ειμαι ερωτευμενος! αλλα ειναι τοσο καλο κοριτσακι και τοσο οραιο κορμακι που αν μου δωσει θετικη απαντηση θα του κανω ολα τα χατηρια γιατι το αξιζει.καμια σχεση με τα πουτανιδια χυμενες χοχλουσκεσ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 00:04:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλο αυτο η τουρκαλα εποικος η τουρκοκυπρια; βιζιτες κυπρο υπαρχουν σε επιπεδο εσκορτ; η κοπελα δεν ειναι τουρκοκυπρια για αυτο θελει βιζα να ερθει απο εδω. πολυ καλο και φιλοτιμο κοριτσακι απο μεγαλη οικογενεια 23-24. για να παρει βιζα πρεπει να παει αθηνα να περιμενει 3 εβδομαδες ενω εχει κλισει πρωτα ραντεβου με πρεσβεια και αν την εγρινουν να ερθει απο εδω για 3 μηνες! ο γαμος κατεχομενα δεν αναγνωριζετε αλλα αν την παρω κωνσταντινουπολη ναι. μετα μου ειπαν φιλοι αστυνομικοι οτι της βγαζουν βιζα στο αεροδρομιο,απλα χωρις ταλαιπωρια. απο το οδοφραγμα οι τουρκοι την αφηνουν να φυγει αλλα δεν την αφηνουν οι δικοι μας. ζω 5 λεπτα με το αμαξι απο την κοπελα και ειναι σαν να ειμαι εγω κυπρο και αυτη ουζπεκισταν. επρεπε να αφηναμε και τους τουρκους με μονιμη κατοικια απο εκει να διακινουντε απο εδω.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 11:21:04

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Έτσι όπως το πάει ο σουλτάνος Χάρη σύντομα τα κατεχομενα θα γίνουν μεγλύτερος σεξοπροορισμός από την Ουκρανία ;) νυχτερε με ξερεις ολη την ζωη μου ειμαι ρωσια και ουκρανια. 3 χρονια σας εγραφα σε αλλο σαιτ παιζαμε σε λαυος χωρα  και οτι ο παραδεισος ειναι διπλα μας!τωρα που επενδυσα λεφτα εκει και βολταρω και καθομε σε μαχαζια ειδα οτι ολες βολταρουν μονες η με μια φιλη και παιζει καμακι κι βλεματα καβλωμενες παντου. αλλα μπορεις να πετυχεις και καλες κοπελιτσες καμια σχεση απο τις πουτανες  που βρισκουμε στην ουκρανια που πλεον δεν μας καθωντε και θελουν τα λεφτα και τα δωρα για να το σκασουν με καθε γυφτο δικο τους. καθε κοπελα ειναι διαφωρετικη αναλωγα οικογενειας ενω οι χυμενες χοχλουσκες ειναι ολες οι ιδιες πουτανες που δεν εχτιμουν. νθχτερε σου ειπε ποτε χοχλουσκα ευχαριστω κυριε?να σε λεει κυριε απο σεβασμο? αρχιδια χαχαχαχα καταλαβες τωρα οτι σαν βασιλιας νιωθω και οχι μονο σπονσορας. και χασανισ η γιουσουφ γινω θα δικαιουμε 4 γκομενες χαχαχαχαχ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 11:26:55

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: φεβρουαριο θα ειμαι οδυσσο,ειχα σχεδια και μαιο και ιουνη οδυσσο αλλα ισως μην παω και αλαξω σχεδια.τελος σεπτεβριου παλι οδυσσο. καλοκαιρι προτιμω κιεβο με καμια τυφλιδα αν δεν παω στην πολη με την κοπελα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 11:30:07


Forum Tasks