Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του katharoulis (229)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Χαιρετώ τους ξενύχτιδες ...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:30:51

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:43:46

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:45:07

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:46:36

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:48:00

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:49:29

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας τροχονόμος σταμάτησε στον δρόμο έναν τύπο που έτρεχε. Ο οδηγός ήταν δικηγόρος και παραήταν πονηρός για να δεχτεί κλήση εκείνη την ώρα. Το έπαιξε λοιπόν άνετος και ρώτησε τον τροχονόμο αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα… «Ναι, έτρεχες πολύ, μπορώ να δω το δίπλωμά σου;» «Μα δεν έχω δίπλωμα.» απάντησε ο οδηγός. «Δεν έχεις δίπλωμα;» «Όχι. Μου το πήραν ένα πρωί που έτρεχα μεθυσμένος μπροστά από ένα σχολείο.» «Την άδειά σου τότε;» «Ούτε άδεια έχω, το αμάξι είναι κλεμμένο. Κι ο τύπος που σκότωσα για να του το πάρω δεν ξέρω αν είχε!» «Μα καλά, μου λες ότι έχεις κάνει φόνο;» «Ε ναι, γιατί ήθελα να κλέψω γρήγορα το αμάξι κι εκείνος αντιστάθηκε!» Ο τροχονόμος δεν πίστευε στα αυτιά του. Από κει που πίστευε ότι θα έκοβε απλά μία κλήση για ταχύτητα, τελικά είχε να κάνει με έναν δολοφόνο. Κάλεσε ενισχύσεις κι όταν ήρθε ο αστυνομικός, του εξήγησε την περίπτωση. Εκείνος πλησίασε τον δικηγόρο και του ζήτησε να βγει από το αμάξι. «Μα τι συμβαίνει επιτέλους;» ρώτησε ο δικηγόρος. Ο συνάδελφος από ‘δώ, μου είπε πως κάνατε φόνο και κλέψατε το αμάξι. «Τι έκανα λέει;» «Είναι δικό σας το αμάξι;» «Μα φυσικά και είναι. Ορίστε η άδεια, ορίστε και το δίπλωμά μου. Και με ένα τηλεφώνημα μπορείτε να ελέγξετε και όλα τα στοιχεία μου.» Ο αστυνομικός έμεινε με το στόμα ανοιχτό… «Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται εδώ. Ο συνάδελφος, μου είπε ότι δεν έχετε δίπλωμα και άδεια, ότι κλέψατε το αυτοκίνητο και πως σκοτώσατε τον ιδιοκτήτη του.» «Πως; Σοβαρά, σας είπε τέτοια πράγματα; Σε λίγο θα μου πείτε ότι έτρεχα κιόλας!!!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:54:40

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Μπαίνει ένας Σκωτσέζος σε έναν οίκο @νοχής και λέει στην τσατσά: «Έρχομαι από την Σκωτία και θέλω την Νάντια!» Η τσατσά τον κοίταξε από πάνω μέχρι κάτω και έβλεπε έναν ηλικιωμένο και απεριποίητο άντρα με ταλαιπωρημένα ρούχα. Αντικρίζοντας αυτό το θέαμα και γνωρίζοντας ότι οι Σκωτσέζοι είναι τσιγκούνηδες, του εξήγησε ότι η Νάντια είναι το πιο ακριβό τους κορίτσι και τον ρώτησε αν ήθελε καλύτερα κάποια άλλη. «Όχι, με την Νάντια πρέπει να βρεθώ οπωσδήποτε.» επέμενε εκείνος. Εκείνη την ώρα εμφανίστηκε η Νάντια και του δήλωσε ότι η ταρίφα της είναι 500 ευρώ. Εκείνος δέχτηκε χωρίς να το σκεφτεί, έδωσε τα χρήματα και πήγαν στο δωμάτιο. Το επόμενη μέρα ο ηλικιωμένος ξαναζήτησε την Νάντια. Η Νάντια παραξενεύτηκε γιατί κανείς δεν έχει πάει μαζί της δύο μέρες συνεχόμενα κι έτσι του ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει εκπτώσεις. Η ταρίφα παρέμεινε 500 ευρώ κι εκείνος τα έδωσε ξανά για να πάει μαζί της. Αφού έκαναν ότι έκαναν, πριν φύγει ο γέρος του έπιασε η Νάντια την κουβέντα: «Κανένας ως τώρα δεν με έχει επισκεφθεί για δύο συνεχόμενες βραδιές! Από πού είσαι;» «Από το Εδιμβούργο» της απάντησε. «Αλήθεια; Η αδελφή μου η Σάσα μένει στο Εδιμβούργο.» Κι εκείνος της απάντησε: «Ναι το ξέρω, εκείνη μου έδωσε τα 1000 ευρώ να σου τα δώσω».

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 00:58:32

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο Τοτός μπαίνει τρέχοντας στο σπίτι και φωνάζει: «Μπαμπά, μπαμπά, πάμε στο μπουρδ*** εδώ πιο κάτω………» Μπάαμ!! τρώει μία σφαλιάρα από τον πατέρα του…. Μετά πηγαίνει στη μητέρα του: «Μαμά, μαμά, πάμε στο μπουρδ*** εδώ πιο κάτω………» Μπάαμ!! τρώει και μία σφαλιάρα από την μαμά. Πάει τρέχοντας στην γιαγιά: «Γιαγιά, γιαγιά, πάμε στο μπουρδ*** εδώ πιο κάτω………» Μπάαμ!! τρώει μία με την μαγκούρα και από την γιαγιά… Τότε βάζει τα κλάματα με παράπονο και λέει… «Αμάν μωρέ, τι με βαράτε όλοι σας; Σας λέω πάμε στο μπουρδ*** εδώ πιο κάτω, είναι αναίσθητος ο παππούς!!!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 01:02:13

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Στην τάξη του Τοτού η δασκάλα κάνει διάφορες προσωπικές ερωτήσεις στους μαθητές της για να τους γνωρίσει καλύτερα. «Για πες μας εσύ Γιωργάκη, τι δουλειά κάνει ο πατέρας σου;» «Είναι αστυνομικός κυρία, βάζει τους κακούς στη φυλακή.» «Ωραία, εσένα Ελενίτσα;» «Εμένα ο πατέρας μου είναι δικηγόρος. Βοηθάει τους αθώους να μην μπουν στη φυλακή.» «Τέλεια! Εσένα Τοτό τι δουλειά κάνει ο δικός σου;» «Ο δικός μου δουλεύει σε ένα κλάμπ. Χορεύει σε έναν στύλο και οι πελάτες του δίνουν χρήματα. Αν είναι και καλοί πελάτες μπορεί να μπει μαζί τους σε ένα δωμάτιο!» Η δασκάλα μένει άφωνη. Βγάζει τα υπόλοιπα παιδιά για διάλειμμα και λέει στον Τοτό: «Δεν το ήξερα ότι ο πατέρας σου κάνει τέτοια δουλειά…» «Συγνώμη κυρία! Στην πραγματικότητα είναι οικονομικός σύμβουλος της Κυβέρνησης αλλά δεν το λέμε…»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 01:04:29

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-08 20:36:59

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλό βράδυ να έχουμε και καλή εβδομάδα σε όλους !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-08 20:27:16

Θέμα: Τι ποιο παράξενο έχεις κάνει τύφλα στο μεθύσι;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-08 21:15:13

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην παρέα !... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 15:12:39

Θέμα: Πρόταση για πρωτοχρονιά

Δημοσίευση: Άμα ολόκληρη Ατική δεν μαζέψει 50 άτομα ΝΑ στείλουμε και από επαρχία !... Πλάκα μας κάνετε; Τζάμπα είσοδος, τζάμπα ποτό, τζάμπα χωρός και δεν θα βρεθούν 50 άτομα; ... Λογικά 500 θα πρέπει να μαζευτούν !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 15:21:56

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ τους τούρκους για τον πόλεμο... Ο Ερντογάν  - Έστησε τηλεοπτικό σόου με χάρτες για να δείξει πόσο άδικο έχει η Ελλάδα!   Γεωτρήσεις ανοικτά της Κρήτης!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 15:24:51

Θέμα: Νέα από τον κόσμο

Δημοσίευση: Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΦΛΕΓΕΤΑΙ...!!!  Αιγυπτιακά ΜΜΕ: «Η Αίγυπτος & οι σύμμαχοί της προετοιμάζονται για σύγκρουση με την Τουρκία»...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 15:29:25

Θέμα: Παράξενα νέα από Ελλάδα...

Δημοσίευση: Τρίκαλα: Παντρεύεται την ιερόδουλη που γνώρισε σε οίκο ανοχής! Μια σπάνια ιστορία αγάπης ... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 21:06:10

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στο γαμάτο σαιτ ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 14:58:43

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 15:03:23

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 15:06:07

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 15:07:37

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 15:08:35

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-19 15:10:04

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην παρέα...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 14:20:50

Θέμα: Τεχνολογικές καινοτομίες ...

Δημοσίευση: Στην παραγωγή η πρώτη κούκλα του σεξ που μιλάει και έχει 18 προσωπικότητες Ελπίζω να έχουν αφαιρέσει τον πονοκέφαλο από το λεξιλόγιό της !!!.... Αν ναι θα πάρω δυο για αρχή και βλέπουμε ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 16:30:01

Θέμα: Παράξενα νέα από όλο τον κόσμο

Δημοσίευση: Ψέκασε με αποσμητικό χώρου το αυτοκίνητο και έκανε τη λάθος κίνηση – Το τσιγάρο που θα θυμάται για καιρό!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 16:44:43

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Δήμαρχος Καλύμνου: «Είχαμε ΝΑΥΜΑΧΙΑ Λιμενικού & τουρκικής Ακτοφυλακής στα Ίμια»... «Σουρωτήρι τα εθνικά χωρικά ύδατα»

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 17:10:23

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Central Spa, Καλλιρόης 48

Δημοσίευση: Το 7 .

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 17:12:41

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση: Ξέκωλο η μανούλα !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 17:15:12


Forum Tasks