Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του katharoulis (229)

Θέμα: Ελληνικές φάρσες...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 15:19:18

Θέμα: Ελληνικές φάρσες...

Δημοσίευση: Τι λέει ο τρελός !!... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 15:22:31

Θέμα: Ελληνικές φάρσες...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 15:30:12

Θέμα: Ελληνικές φάρσες...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 15:43:19

Θέμα: Ελληνικές φάρσες...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 16:07:44

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-21 16:14:57

Θέμα: Ισχύουν οι φήμες για τις Πατρινές;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 18:03:28

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Kalhsperaaaa.... Αλεκο αν μπορεις γραφε Ελληνικα φιλε και οχι Greeklish. Ευχαριστω

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:34:41

Θέμα: Κάνεις σεξάκι;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:37:22

Θέμα: Τι ποιο παράξενο έχεις κάνει τύφλα στο μεθύσι;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:55:22

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην παρέα...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 15:34:07

Θέμα: Μπλόκο 20 λαθρομεταναστών σε καθηγήτρια στο Σουφλί.

Δημοσίευση: Τι θα κάνουμε βρε παιδιά; το έχετε αναλογιστεί τι θα γίνει όταν πάρουν εντολή για ντου; Μήπος θα πρέπει να οπλιστούμε όλοι μας;  Το να οπλιστούμε όλοι μας είναι μία ακραία επιλογή που δυστυχώς στις μέρες μας είναι αναγκαία !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 15:37:36

Θέμα: Kinky Opera

Δημοσίευση: Αν και έχω να πάω περίπου δυο χρόνια το έχω καταταγμένο στα καλά μαγαζιά!. Με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω μια εξόρμηση και θα σας πω τις νέες εντυπόσεις μου...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 15:44:51

Θέμα: Ποιο είναι το χόμπι σας ;

Δημοσίευση:  Φίλε από την στιγμή που μιλάς για χαμένο χρόνο περιμένοντας την τσιμπιά ΔΕΝ κάνεις για ψαράς!..  Αυτός ο χαμένος χρόνος είναι ο χρόνος ηρεμίας που σου προσφέρει το ψάρεμα για να τα βρείς με τον εαυτό σου και κατεπέκταση με τα προβλήματα που σε απασχολούν...  Το ψάρεμα σου δίνει ηρεμία, χαλάρωση, διαλογισμό και αν είσαι τυχερός και κανένα καλό ψάρι για να το ανεβάσεις στο Fb h inst...  Αν πηγένεις μόνο για τα ψάρια... θα μείνεις νηστικός!. Φίλε Παναγή αν ψήνεσαι για ηρεμία, χαλάρωση και διαλογισμό ξεκίνα γιόγκα σε μια κουρελού και θα σου μείνουνε και τα ευρώπουλα για ένα σωρό εσκορτάκια που τα έχουνε ανάγκη!..   Και όπως λέει ο λαός: το τραπέζι του ψαρά δυο φορές γεμάτο και πέντε αδειανό...   :-/

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 15:54:31

Θέμα: Ποιο είναι το χόμπι σας ;

Δημοσίευση: Εγώ είμαι συλέκτης εμπειρειών και φώτο από γυναίκες που έχω ππηδήξει... Δεν είναι πολύ μεγάλη η συλογή μου αλλά νοιόθω περήφανος!..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 15:58:16

Θέμα: Νεα για σπανια καιρικά φαινόμενα στην Ελλάδα και στον κόσμο

Δημοσίευση: Κρύο δεν κάνει στην Ελλάδα... κρύο δεν έκανε ποτέεεε ..... κτλπ, κτλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-02 16:01:49

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-16 21:25:24

Θέμα: Έρρικα Πρεζεράκου

Δημοσίευση: Πολυ ωραιο μιλφ η Ερρικα φαινεται και καλος χαρακτηρας

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-16 21:26:37

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπερα!

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-16 21:26:52

Θέμα: COVID-19

Δημοσίευση: Εχουμε επιλογη και τα χαπια πλεων, αλλα καπιοι την ειδαν να μας αναγκασουν να κανουμε το εμβολιο

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-16 21:28:03

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Χαιρετώ τα πλήθη !... Όσο πάει  γινώμαστε περισσότεροι και μου αρέσει πολύ !...  Είναι γαμάτο το φοροόυμ και σε λίγο καιρό προβλέπεται:  ΣΥΝΟΣΤΙΣΜΌΣ !!...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 15:55:27

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας κτηνοτρόφος πήγε στην εκκλησία για να εξομολογηθεί. Αρχίζει λοιπόν την εξομολόγησή του λέγοντας: «Πάτερ, ζητάω συγχώρεση γιατί έκανα μια μεγάλη αμαρτία…»«Τι αμαρτία έκανες τέκνον μου;» ρωτάει ο παπάς. «Είχα συνουσία με ένα πρόβατο.» απαντάει ο κτηνοτρόφος. Ο παπάς δεν πίστευε στα αυτιά του και δεν ήξερε πως να αντιδράσει. Το μόνο που κατάφερε να πει ήταν να ρωτήσει αν το πρόβατο ήταν αρσενικό ή θηλυκό. Κι ο κτηνοτρόφος απάντησε: «Εννοείται πως ήταν θηλυκό. Για τι με πέρασες, για κανέναν ανώμαλο;»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:01:12

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας αρκετά άσχημος άντρας πέρασε έξω από ένα κατάστημα με ζώα. Στην είσοδο είχαν έναν παπαγάλο ο οποίος μόλις τον είδε του είπε: «Γεια σου ασχημομούρη!!!» Ο τύπος ξαφνιάστηκε και δεν του άρεσε αυτό που άκουσε, αλλά σκέφτηκε ότι έτσι θα λέει ο παπαγάλος σε όλους. Την επομένη μέρα λοιπόν περπατούσε πίσω από έναν άλλο κύριο και άκουσε τον παπαγάλο να του λέει: «Γεια σου κούκλε!» ενώ όταν πέρασε ο ίδιος από μπροστά του, του είπε πάλι: «Γεια σου ασχημομούρη!!!» Ο τύπος για αρκετό καιρό δεν ξαναπέρασε από κει. Μια μέρα όμως αναγκάστηκε και πέρασε, οπότε με το που τον είδε παπαγάλος του είπε πάλι: «Βρε τον ασχημομούρη, που χάθηκες τόσο καιρό;» Νευριασμένος μπαίνει στο μαγαζί και αγοράζει τον παπαγάλο. Τον βάζει σε έναν σάκο και τον πηγαίνει σε μια ερημιά, όπου αρχίζει να ταρακουνάει τον σάκο πάνω κάτω. Λίγη ώρα αργότερα, ανοίγει τον σάκο, πιστεύοντας ότι ο παπαγάλος θα έχει συμμορφωθεί. Πετάγεται έξω το πτηνό τινάζει τα φτερά του και λέει έκπληκτος: «Πω πω έκανε τόσο δυνατό σεισμό που εξαφανίστηκαν όλα. Μόνο εγώ και ο ασχημομούρης γλυτώσαμε!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:08:41

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Έφτασαν τα Χριστούγεννα και ο Τοτός λέει στη μαμά του: «Μαμά θέλω δώρο για τα Χριστούγεννα ένα καινούριο ποδήλατο!» Η μαμά του τον ρώτησε αν πιστεύει ότι δικαιούται δώρο με τόσες αταξίες που έκανε και για να τον κάνει να σκεφτεί ο ίδιος τη συμπεριφορά του, του είπε: «Πήγαινε στο δωμάτιό σου και σκέψου τις αταξίες που έκανες όλη τη χρονιά και γράψε ένα ειλικρινές γράμμα στον Άγιο Βασίλη γιατί σου αξίζει το ποδήλατο!» Έτσι, ο Τοτός πήγε στο δωμάτιό του και άρχισε να γράφει: «Αγαπητέ Άγιε Βασίλη, ήμουν πολύ καλό παιδί φέτος και θέλω δώρο ένα ποδήλατο για τα Χριστούγεννα. Το προτιμώ κόκκινο και με 24 ταχύτητες. Τοτός» … Ο Τοτός όμως, ήξερε ότι αυτά που έγραψε δεν ήταν αλήθεια και πως τον Άγιο Βασίλη δεν μπορούσε να τον κοροϊδέψει. Έτσι έμεινε στο δωμάτιό του σκεφτικός για αρκετή ώρα. Όταν βγήκε είπε στη μαμά του ότι ήθελε να πάει στην εκκλησία για λίγο. Η μαμά σκέφτηκε ότι το «κόλπο» της έπιασε αφού είδε τον Τοτό να είναι σκεφτικός και μετανιωμένος. «Πήγαινε, αλλά να γυρίσεις γρήγορα» του είπε. Ο Τοτός μπήκε στην εκκλησία της γειτονιάς, έριξε μια ματιά γύρω του, προχώρησε προς το ιερό και βρήκε μια εικόνα της Παναγίας. Την ξεκρέμασε, την έβαλε κάτω από το παλτό του κι έφυγε από την εκκλησία τρέχοντας. Μπήκε γρήγορα στο σπίτι του, χώθηκε στο δωμάτιό του, πήρε μολύβι και χαρτί και άρχισε να γράφει… «Θεέ, Έχω στα χέρια μου τη μάνα σου. Αν θέλεις να την ξαναδείς, πες στον Άι Βασίλη να μου φέρει ένα κόκκινο ποδήλατο με 24 ταχύτητες. Ξέρεις ποιος…»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:11:30

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:19:42

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:22:08

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Casa Babylon

Δημοσίευση: Το 14 παρακαλώ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:25:29

Θέμα: Γυμνισμός ιδεολογία και τρόπος ζωής, ηδονισμός ή ευκαιρία για σεξ;

Δημοσίευση: Το δοκίμασα μια φορά που βρέθηκα τυχαία σε μια απομακρισμένη παραλία γυμνηστών με την τότε αραβονιαστηκιά μου . Ήταν δύσκολο στην αρχή να βρεθώ γυμνός σε κοινή θέα... και η δυσκολία μου μεγάλωσε όταν ξύπνησε ο υπναράς και σηκώθηκε για να δει τι γίνεται... Τολμώ να πω ότι παρά τις δισκολείες της πρώτης φοράς μου άρεσε αυτή η γυμνή έκθεση για την αίσθηση ελευθερίας που μου προσέφερε που δυστυχώς δεν μπορώ να σας την περιγράψω... Δεν επιδιώξαμε επανάλειψη του ενχειρήματος γιατί είμασταν ζηλιάριδες και λίγο έλειψε να μας χαλάσουν οι διακοπές!...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:45:27

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 16:47:29

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Casa Babylon

Δημοσίευση: servicee και Alekos... ok με τα νούμερα σας Τον Achillea που ζήτησε το 13 ;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 17:28:06


Forum Tasks