Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: Απο την μια θελει να εχεις αστρο κ να σαι τόσο τυχερός...αλλα απο την αλλη αμα της γυρισει το μυαλο κ θελει να ναι κ αυτη με πολλους τι κανεις ? Είμαστε τρομερά ισχυροί εκ φύσεως σε αυτό το θέμα λόγω συνθηκών.  Αναφερόμενος σε κανονικές σχέσεις, αν πάμε εμείς με πολλές, βγαίνουμε στην χειρότερη μαλάκες  ή προδότες κι άλλες τέτοιες χαριτωμενιές.  Αν όμως πάνε αυτές με πολλούς, βγαίνουν πουτάνες. Και γι'αυτό σχεδόν ποτέ δεν το προτείνουν πρώτες. Κερδίζουμε πάντα δηλαδή σε αυτό.  ;) Μα ακόμα και εκδιδόμενη να έχεις γκόμενα και να γαμάς αβέρτα και χωρίς αντίτιμο δεν θέλει με τίποτα να πηγαίνεις με άλλες, έστω κι αν δεχτείς την δουλειά της. Προσωπική μου και παγιωμένη θέση ότι στην περίπτωση που τα φτιάξει κάποιος με εκδιδόμενη (δεν αναφέρομαι στο θέμα φυσικά) αφήνει πίσω το ότι γαμιέται και περνάει ζάχαρη. Δεν είναι η κατάσταση για να νοιάζεται αλλά για να περνούν ωραία. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-21 15:11:48

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: ειναι μεγαλη ιστορια θα την πω εν ταχυ ημουν 26 και ειχα σχεση με μια 32αρα Η ιδια μου προτεινε να ερθει μια φιλη της για τριο δεν ειπα οχι Μετα αυτες οι δυο τσακωθηκαν και μου εμεινε η δευτερη η οποια εφερε μια αλλη φιλη της ειχε κι αλλες 2 τετιοιυ ειδους εναλαγες κρατησε απο 26 που ημουν στα 29 κοντα 3 χρονια Κοινως 3 χρονια ειχα μονο τριολε Την ιστορια την εχω πει και την ξερει ο @Nikteros πολλα χρονια τωρα Μπράβο! Υπερσπάνιο φαινόμενο αλλά αυτά είναι να τα παίρνεις κι όχι να τα αφήνεις.  :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-21 15:35:50

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Καλησπέρα σε εσάς και στις γλυκές υπάρξεις σας.  ;) Δεν είμαι τόσο έμπειρος όπως άλλοι φίλοι του φόρουμ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι ακόμα στην καλοδεμένη ομάδα σας, η μικροκαμωμένη στυλάτη - περιποιημένη - γυμνασμένη Ντάσα  με το λεμονάτο στήθος, τα σούπερ-υπέροχα οπίσθια, το πρόγραμμα μέγγενη, την συμμετοχή για όσκαρ την φοβερή αυτοπεποίθηση, τον σπάνιο ρεαλισμό στιγμών και...τι άλλο να γράψω; άρχισε να χοροπηδάει το πληκτρολόγιο!!! Θα ήθελα να την κολατσίσω τον Φεβρουάριο. Ας μου συγχωρεθεί που την επαίνεσα τόσο αλλά είναι θέμα ταιριάσματος όπως γνωρίζετε. Ευχαριστώ κι εύχομαι πάντα επιτυχίες σε εσάς και σε όλα τα υπέροχα κορίτσια σας!  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-21 23:38:03

Θέμα: Ποινικοποιηση πελατων σε ιεροδουλες

Δημοσίευση: Ποινικοποίηση σε κατώτερες χώρες με νεκρό πρωτογενή τομέα, παρτολίαση και μηδενική ανάπτυξη δεν είναι δυνατόν να υπάρξει. Για καμιά καφετέρια και τίποτα σουβλατζίδικα είμαστε. Ούτε και να οργανωθεί το πράγμα πρόκειται λόγω αναισθησίας. Αυτή είναι η μικρή Ελλαδίτσα, το μεγάλο ξέφραγο αμπέλι.  ;) Πέραν τούτου, έχουμε υπερβολικά μεγάλο αριθμό ανδρών από άλλες χώρες οι οποίοι θέλουν κι αυτοί  να χώσουν το καυλί τους. Τέλος ο όγκος της πορνείας δεν είναι αυτός που φαίνεται  αλλά κυρίως αυτός που δεν φαίνεται και το μαρούλι μιλάει την δική του γλώσσα. Καλοί οι ρομαντισμοί για οργάνωση αλλά η αλήθεια είναι μία και μοναδική. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-22 11:03:47

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Αυτο με με το metaverse με φοβιζει λιγο, σκεφτειετε σε μερικα χρονια ολοι να ειναι οπος με το φεισμπουκ ολη μερα μεσα Η ιδέα αυτή έχει να κάνει με την διάσπαση και σκοπό την απομόνωση.  Αν παρατηρήσεις όλες οι νέες μαλακίες και τα κινήματα του κώλου της ντε και καλά πολιτικής ορθότητας έχουν ως κύριο συστατικό στον πυρήνα τους τον άνθρωπο ως μονάδα κι όχι ως σύνολο.  Μεταφράζεται ως εξής:  "ζήσε μόνος σου στο κάλπικο ωραιοποιημένο και βγάζε μονίμως καλή εικόνα  στο απρόσωπο σύνολο έτσι ώστε όποιος αντιμιλάει να τον γαμάνε οι υπόλοιποι  για να διαιρούμε και να βασιλεύουμε". :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-22 14:25:08

Θέμα: Ποινικοποιηση πελατων σε ιεροδουλες

Δημοσίευση: Αυτο με την τιμορια στους πελλατες και οχι στις πουτανες δεν το καταλαβαινω Προσωπικά είμαι φαν του μουνιού της καθημερινότητας αλλά η πορνεία είναι ωφέλιμη και πάμε όποτε θέλουμε  γιατί έτσι μας αρέσει κι ασχέτως αν είναι ανοργάνωτη. Αυτά που ακούμε είναι καραγκιοζιλίκια της πολιτικής ορθότητας  και του γυναικοκεντρισμού.  ;)  Ντε και καλά ότι η καημένη εκδιδόμενη οδηγήθηκε από την μοίρα της ζωής (ασχέτως αν η συντριπτική πλειοψηφία βαριέται να δουλέψει αλλού) σε μία σκληρή κατάσταση, κι ο κακός πελάτης  εκμεταλλεύεται την ανάγκη της. Για κάποιον περίεργο λόγο, σχεδόν καμία δεν σταματάει ποτέ την δουλειά  (λόγω μαρουλιού), άσε που πολλές από πίσω τους έχουν κάποιον να τους τα τρώει.  Αν βάλεις και την άτσαλη ζωή (ας μην περάσω σε αναλύσεις), δεν μένει κέρμα.  Αλλιώς που πάνε τα λεφτά και καταλήγουν να δουλεύουν 600 χρόνια σαν τους σκλάβους στην Αίγυπτο;  ;) σε όλα αυτά πρόσθεσε το ανακάτεμα από αγάμητες φεμινίστριες, μουρλές κωλόγριες, ζηλόφθονες γυναίκες  ιππότες τσανακογλείφτες του γυναικοκεντρισμού που δεν ξέρουν αν το μουνί είναι κάθετο ή οριζόντιο παππαδαριό της νηστείας-προσευχής με μηδέν ζωή κι έχεις μια αρχιδάτη ολοκληρωμένη απάντηση.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-22 14:31:10

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: με τηνπολιτικη ορθότητα σε λιγο ούτε διαδυκτιακο καμακι θα κοπει οπως το κανονικο Οι αντρες θα ειναι μουγκα στη στρουγκα παντου Το διαδικτυακό καμάκι πλέον αναλώνεται σε:  καλό πλασάρισμα και ευτυχής κατάληξη εξόδου με το μουνί (αργό και σπάνιο) ντικ πικ με την μία αν η άλλη γουστάρει παιχνίδια αλλά έτσι δεν γαμάς (σύνηθες) επιτόπου συναλλαγή της είπα τόσα μου είπε τόσα, τα συμφωνήσαμε (αξίζει μόνο με αματούρια). Το κανονικό καμάκι υπάρχει ακόμα αλλά αποδίδει λίγο, διότι όταν κάνεις κίνηση θα σε πουν λιγούρη οι περισσότερες για να φανούν κυρίες ακόμα κι αν έχουν γίνει μούσκεμα ή οι ξινές θα φύγουν κάνοντας τον ήχο που βγάζουμε το κρέας από τα δόντια  ή όλο και κάποιος μούλος θα πάρει θέση ότι ενοχλείς την κοπέλα πριν καν απαντήσει η ίδια. Και όλα αυτά λόγω της πολιτικής ορθότητας! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-22 16:55:08

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Απλα μαλον δεν αξιζει να παντρευεσαι καν σημερα, μονο απλες σχεσεις. Προ ολίγων ωρών ήμουν Μοναστηράκι και ήταν τίγκα στο μουνί μέχρι ψηλά στην Ερμού. Δεν μπορούσες να περπατήσεις, είναι μόνιμη η κίνηση στα πέριξ ενώ Θησείο γίνεται χαμός στις καφετέριες. Φίλε μου, το 70% των (πολλών) μουνιών ήταν 40 ετών και βάλε. Σχεδόν όλες σε γυναικοπαρέες!  ;) Θέλουν κι αυτές να βγάλουν τον χειμώνα τους με πούτσα, χορηγία ή και τα δύο. Φαντάσου να έχεις μια τέτοια σύζυγο με σφραγίδα κωλόχαρτο γάμου και να βγαίνει μόνη με φίλες. Γιατί βγαίνει μόνη; Σάββατο βράδυ έτσι;;; να συζητήσουν για την κλιματική αλλαγή; να επιβεβαιωθεί θέλει και κατόπιν να γαμηθεί.  Αν είχε την πούτσα στρωτή κι έτοιμη να την φάει, θα την είχε πλάι της συνοδεία και θα έσταζε μέχρι να τελειώσει η βόλτα κι η ντόλτσε βίτα για να την καταπιεί. Σάββατο βράδυ λέμε... :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-22 23:42:11

Θέμα: Ποινικοποιηση πελατων σε ιεροδουλες

Δημοσίευση: θα βγει σε λίγο κανένα metoo που θα μας κρίνει όταν δεν γαμάμε καλά πούτανες Φαντάσου να πέσεις σε αυτή εδώ...(έχει υπότιτλους για να το ευχαριστηθείτε)  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-23 16:37:22

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: είσαι ισοπεδωτικός κάποιες αρκετές μάλιστα παντρεμένες βγαίνουν απλά να διασκεδάσουν Δεν έχουμε λόγο ή τρόπο να τις μετρήσουμε, ούτε και μπορούμε να ξέρουμε.  ;) Μπορούμε όμως να τις γαμήσουμε κι αυτές...αν το ψάχνουν. Και πίστεψέ με, κοντεύει να έρθει στα ίσα του το πράγμα. Όπως δηλαδή βγαίνουμε για να διασκεδάσουμε κι εμείς. Όπου και να είσαι, αν σου γυαλίσει καμία και βρεις έδαφος, έχεις βάλει φτερά στα πόδια. (70% 40 και άνω χωρίς ανδρική παρέα όπως και να το μετρήσεις είναι πολύ) :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-23 19:23:16

Θέμα: Ποινικοποιηση πελατων σε ιεροδουλες

Δημοσίευση: το καθεστώς ημινομιμοτητας/ημιπαρανομιας στην Ελλάδα είναι για να παίρνουν την προστασία οι νόμιμοι μαστροποί (ασφάλεια, αστυνομία κτλ) 92% των εκδιδομένων στην Ελλάδα είναι χωρίς να είναι χαρακτηρισμένες Και φυσικά δεν βαζουν χαρακτηρισμό κατι το οποιο να μην μενει στιγμα στην υπόλοιπη ζωη της αλλά ιερόδουλη Πόσες απο αυτές της κοπέλες που ασκούν λειτούργημα θέλου να ανοίγουν το βιβλιάριο τους και να βλεπει ο καθείς οτι είναι επίσημα πουτανες; Ως γνωστόν στην πορνο-πίτα, είναι πολλές οι μερίδες όπως ακούγεται. Εμείς όμως είμαστε για να πληρώνουμε όποτε πηγαίνουμε και να τον χώνουμε.  Αυτή είναι η συμφωνία κι η συμφωνία είναι ιερή.  Είμαστε δηλαδή μπήχτες και παρατηρητές. Αν δεν μπορούν οι ίδιες να λύσουν το πρόβλημα της εργασίας τους θα το λύσουμε εμείς; και πως άλλωστε αφού εμείς θα χαιρόμασταν να γαμάμε και να πληρωνόμαστε. Γαμάτη δουλειά. Εγώ την κάνω αν με προσλάβουν και δέχομαι τον χαρακτηρισμό "πούτανος"  ;) αλλά θέλω μίνιμουμ κατοσταρού κάθε φορά και ας έχω και χασούρα όπως αυτές. Φέρτε μου όποια θέλετε. Γαμάω και κορμούς δέντρων αν πληρωθώ.  Ξηγήθηκα. Ρίξε γνώμη για το ποστ νούμερο 51. Αν θες φυσικά. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-24 14:40:26

Θέμα: πληρωμένο σεξ

Δημοσίευση: κατηγορια αγαπουληδων νομιζουν οτι θα φτιαξουν ατμοσφαιρα και θα η γκομενα το πουτσο κλαιγανε Συμφωνώ! Αυτό αιωρείται στο άπειρο. Οι τύπισσες έχουν φάει και τρώνε άπειρες ψωλές, οπότε δεν επιζητούν την καύλα ως αντίληψη αλλά οφείλουν να παρέχουν μια καλή διεκπεραίωση. Τίποτα άλλο. Άντε να είσαι σταθερό πελατάκι και να σου φερθούν καλύτερα από έναν νέοπα. Συνεπώς δεν παίζει με την καμία η συχνότητα που αναφέρεται ως λύσιμο κτλ. Αν κάτσει η φάση, έκατσε και παίζει ρόλο η ευφυία κι ο ελιγμός για να πάρεις καλό σέρβις.  ;) Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να σκάσει μία στο πολύ τόσο να καυλώσει η άλλη και να τα βρει με τον πελάτη αποφασίζοντας να φερθεί λάσκα κι ότι γίνει. Είναι αδύνατον όμως να γαμιέται με πολλούς λάσκα για πολλούς λόγους διότι θα φλασάρει. Επίσης οι σωστές επαγγελματίες δεν αφήνονται και δεν το λένε αν τύχει διότι αρκετοί άνδρες ως καθυστέρια πολλές φορές, το παίρνουν αλλιώς. Τέλος οι πελάτες ως άνδρες, θέλουν να νιώθουν την πρωτοκαθεδρία ή την διαφορετικότητα/ανωτερότητά τους και πάνε για πολλά χάνοντας και τα λίγα. Χρόνια γνωστά αυτά... :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-24 15:06:56

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Φυσικο ειναι η γυναικα να θελει επιβεβαιωση και οταν ο συζυγος δεν την προσεχει να θελει ακομα περισσοτερο. Κι επιβεβαίωση θέλει φίλε μου αλλά και κάτι άλλο.   Άλλοι βλέπουν τηλεόραση κι άλλοι γυρίζουν καναπέδες, κοιτώντας τους καθρέπτες πριν πάνε στο κρεβάτι...ή αλλού.  ;) Είμαι όμως καλό παιδί και σέβομαι τις παντρεμένες γι'αυτό φωτογραφία μόνο το σκηνικό. Δεν θα έβαζα ούτε αυτό αλλά η αλήθεια είναι για να λέγεται στην κοινωνία γαμησιού και ηδονής. Μάγκες, το σώσε γίνεται γύρω μας. :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-26 02:53:09

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Παρακαλείται ο πολυχρονεμένος αντμίν, να ισιώσει τα κάδρα που έκανα ανάρτηση και να τυπώσει το λόγκο του σάιτ. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-26 02:58:54

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: το αρχει που εβαλες ειναι τεραστιο και το λογκο ειναι σε μια γωνιτσα μικρο μικρο το κακομοιρο :P Συνήθως τις περνάω από φόρματ φάκτορυ να έρθουν να χωράνε σε διαστάσεις  αλλά το ξέχασα τώρα και μπήκαν μεγάλες.  ;) Τις ανεβάζω ξανά να είναι κομπλέ σε μέγεθος και ίσιες. (ιδρώσαμε, να μην χαρούμε τους κόπους μας; )  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 00:15:17

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Εχω κανα δυο πιτσιρικες στο μυαλο μου εδω στην γειτονια αλλα δεν εχω σκεφτει κατι εξυπνο για να τις προσεγγησω Θα διαλέγεις μία κάθε φορά και θα πηγαίνεις σαν να είναι σίγουρο ότι θα γαμήσεις. Λες και είναι δεδομένο. Θα γράψεις σε ένα χαρτάκι μία σύντομη καλή κουβέντα που να την αντιπροσωπεύει μαζί με το τηλέφωνό σου. Θα το κάνεις μπροστά της με διακριτικό τρόπο και θα της το δώσεις.  ;)  Θα είσαι άνετος. Δεν θα περιμένεις, θα χαιρετήσεις και θα φύγεις.  Έπειτα θα περιμένεις λίγες μέρες χωρίς να γίνεις γραφικός και αν τυχόν την συναντήσεις θα χαιρετήσεις με χαμόγελο τυπικά χωρίς να ρωτήσεις τίποτα πολύ. Άστην να σκέφτεται. Έχεις αυξημένες πιθανότητες να γίνει κάτι. Σίγουρα πολύ καλύτερες από κάθε άλλη κλασσική μέθοδο. Αν δεν τις ξέρεις, πες κάτι να γνωριστείτε και μετά κάνε το παραπάνω. Αν τις έχεις γνωρίσει, κάντο κατευθείαν.  Σημαντικό: υπάρχουν γυναίκες που αυτό το απλό, δεν το είχαν ποτέ σε όλη τους την ζωή. Δεν είναι καθόλου αμελητέο. Κάντο ακριβώς όπως στο έγραψα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 00:26:40

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: άσε που αν χωρίσεις μετά θα λέει σε όλες οτι είσαι κοντοψώλης :D Όσον αφορά μια παντρεμένη αν φάει κάδο από εμάς  (δηλαδή τι άλλο περιμένετε; να χωρίσει; αφού για γαμήσι και περιπέτεια ήρθε με θολή ασπίδα το συναίσθημα) μας χαρακτηρίζει κατόπιν υστερίας ως: μαλάκες, ανεύθυνους, σκατόψυχους, ψεύτες, αλήτες, κοντοψώληδες, εκμεταλλευτές κι ανώριμους.  ;) Κι οι ελεύθερες τα ίδια κάνουν όπως γνωρίζετε, απλώς εκεί είναι πιο ρεαλιστική η κατάσταση. Με μια παντρεμένη, είσαι καταδικασμένος να ακολουθείς το πρόγραμμά της όπως και τις κρίσεις πανικού που στροβιλίζουν στο μυαλό της. Κοινώς είναι για γαμήσι και μόνο. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 00:48:52

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: εγώ λέω να το παίξει δίπορτο στο πουτσο του κι αμα κάτσει που λένε; Είναι σχεδόν απίθανο να βρει κάποιος ρεαλιστικό κι αληθινό ντουέτο για γαμήσι. Θα τις κάψει και τις δύο άρα δεν κερδίζει κάτι.  ;) Εδώ με πουτάνες πας και οι περισσότερες δεν μπαίνουν μαζί κι οι δύο στο ματς ενώ όταν μπαίνουν, κάνουν πολύ πιο χαλαρό πρόγραμμα η καθεμιά σε βαθμό να μην τις αναγνωρίζεις.  Η γυναικεία ζήλια είναι κάτι σαν την ατομική βόμβα της Χιροσίμα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 00:53:18

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Εκτός αν εννοείς να έχει δύο μαζί αλλά με μία κάθε φορά. Αυτό γίνεται αλλά δεν βρισκω τον λόγο αν γαμιέται καλά με την μία. Αν βέβαια του ζαλίζει τ αρχίδια η μία αλλά έχει κάτι καλό, την κρατάει μέχρι να την στείλει κι έχει την άλλη σε πρώτο ρόλο. Φυσικά μπορεί να τον στείλουν αυτές. Και τι έγινε; όλα μες στην ζωή είναι. Όρεξη να υπάρχει κι οι λύσεις τρέχουν σαν γάργαρο νερό. :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 01:09:08

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: καλα μας τα λες αλλα παρε και μερος σε κανενα διαγωνισμο; τι σκιζομαι εγω να βρισκω δωροθετες; οεο; :sisha: Είμαι ιδιότροπος βρε αντμίν. Αν κερδίσω δώρο και κάνει η οποιαδήποτε καμιά μαλακία στην παροχή δεν θα μπορώ να της πω κάτι επειδή είναι δώρο. Επίσης θα με ξέρει οπότε θα χαθεί η αντικειμενικότητα με αυτή.  Θα είμαστε φίλοι, δεν θα την ξαναγαμήσω. Τέλος στο δώρο δεν γίνεται να πάρεις πολλά πράγματα  αλλά μόνο ότι σου δώσει η παροχή. Δεν έχει δηλαδή το αλατοπίπερο της τύχης. Προσωπικά θα ξεκαβλώσω.  Έτσι όμως σκέφτομαι και λειτουργώ εγώ με το ξερό κεφάλι μου. Δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είμαι σωστός. Εσύ όμως καλά κάνεις και δίνεις δώρα  διότι προσέχεις τα μέλη σου και τα τιμάς. Θα τα πούμε σύντομα γίγαντα.  :koupa:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 12:57:08

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: φιλε προσεχε με τις φωτογραφιες μπορει καποια να αναγνωρισει το καναπε και να σε τρεχει στα δικαστηρια για ριβεμτζ πορν κυριε δικαστα αναγνωρισα το καναπε εκει καναμε σεξ και το εβαλε στο σεξοσάϊτ :D Σωστός ο geroksouras!  ;) Το σύνηθες βέβαια, είναι να βγάζουν κώλο μουνί έξω με το μπουν στο δωμάτιο για να γαμηθούν.   Τρίβονται, τουρλώνονται, γλωσσοφιλιάζονται, δακτυλιάζονται, πέφτουν γλυφομούνια, γλυφοκώλια τρομπόνια μέχρι πνιγμού, τρέχουν ζουμιά σαν συντριβάνι, γαμιούνται σαν σκύλες ξεκωλιάζονται, τρώνε ξύλο και την βρίσκουν, καταπίνουν χύσια και μόλις βγουν στην κοινωνία  κάνουν λάικ στην κλιματική αλλαγή και αυστηρά ποστ για την ηθική στην ζωή. Η συντριπτική πλειοψηφία έχει γαμηθεί και με γαμιά από σάιτ γνωριμιών όπου ικέτευε για ψωλή αλλά δεν έβαζε φάτσα μην την δει ο σύζυγος ή κανένας από το σοι της (που είναι μέλος βεβαίως βεβαίως). Κι όταν τελικά τις χωρίζεις μιας που τα ίδια θα τραβήξεις αν τις φορτωθείς, ακούς τον εξάψαλμο.  Παντρεμένη = pse. Νόμος!  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 19:14:12

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Στρατηγοί και άρχοντες, διαβάστε το ποστ μου νούμερο 35 όπου λύνει όλες τις απορίες για να μην έχετε άγχος για τις ψωλές σας...όσοι τουλάχιστον έχετε.  Και συμπληρώνω, γαμήστε άξια και παίξτε με τα μωρά.  ;) Χώστε τους κάποια φορά όταν τις φτιάξετε κι ένα χονδρό αγγούρι 25 πόντων να δείτε πως θα τρέμουν τα ποδαράκια τους στο γαμήσι, μιας που δεν νομίζω να τον έχουμε 25 πόντους εδώ μέσα. Εγώ τουλάχιστον δεν τον έχω τόσο. Φανταστείτε λοιπόν πως θα κάνουν με το αληθινό 25ποντο όταν θα τις τρίζει με τις φλέβες του στολίδια. Μάγκες η πουτσάρα μετράει και το ξέρετε-ξέρουν.  Τέλος όταν έχεις κοντάρι, η γυναίκα τρέμει μην σε χάσει λόγω ανταγωνισμού.  Τα υπόλοιπα είναι για ευγένεια επειδή το θέμα είναι τζιζ. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 21:50:07

Θέμα: Πως είναι ο ιδανικός άντρας;

Δημοσίευση: Κοριτσάρες μου, πείτε στα παλληκάρια ότι μετράει πιο πολύ από όλα, να μπορείτε να τον κοντρολάρετε  κι εννοώ βέβαια αυτόν που λαχταράτε ή αλλιώς να σας κοντρολάρει αυτός που λαχταράτε  με τρόπο που τρελλαίνεστε. Διότι όλη η καύλα είναι στην άνιση κατάσταση. Αν το ντουέτο τα βρίσκει σε όλα, κλάψτα Χαράλαμπε. Το ξέρετε ότι έτσι είναι αλλά είστε άτακτες.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-27 21:58:07

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: φίλε δώσε και σε μας... Kαλημέρα. Υποθέτω για να ευθυμήσουμε εσένα όταν σου τυχαίνουν, είναι με κελεμπίες και νηστεία.  ;) Εγώ πάλι, άλλα βλέπω γύρω μου.  Μετά τα σόσιαλ, τελείωσε το πράγμα φίλτατε. Run and gun η δουλειά. Δεν έχουν ανάγκη αυτές. Παντα έβρισκαν και πάντα θα βρίσκουν. Εξάλλου ποιος παίρνει σοβαρά μια παντρεμένη; κανένας! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 12:38:12

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: φανταζομαι οτι και το ακαποτο γαμησι παει συννεφο Δεν το συνηθίζω, το θεωρώ μέγιστο κίνδυνο (όσον αφορά το πρωκτικό που δεν το κυνηγώ). Τώρα βέβαια...μπορεί κάποιες φορές να μπαίνω μουνί για να πω την αμαρτία μου αλλά δεν το επιδιώκω.  Συμβαίνει τυχαία.  ;) Αυτές οι παλιοπαντρεμένες δεν έχουν ιερό και όσιο. Σου λένε, δεν γαμιέται, τα έφαγα τα ψωμιά μου παντρεμένη είμαι ήδη ας κάνω όργια, τον έδεσα τον γάιδαρο. Αν βέβαια σκάσει κανένα κανόνι από χύσιμο εντός που μόνο με παντρεμένες δεν κρύβει σχεδόν ποτέ δόλο αλλά συνήθως καύλα δεν νομίζω ότι θα διστάσουν να πάνε τρέχοντας για ρίξιμο κι εγώ μαζί πακέτο ως μισή ευθύνη. Δεν μου έχει τύχει λόγω υπολογισμού κύκλου τους στις όποιες φορές συνέβη.  Η πιο ανατριχιαστική απάντηση όμως που έχω πάρει ποτέ από παντρεμένη στην υποθετική ερώτηση  του τι θα κάνει, ήταν ότι θα κάτσει στον άλλον. Μαντέψτε ποιος είναι ο άλλος! Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι υπολογίζουμε τον σύζυγό τους περισσότερο κι από τις ίδιες. Παρ'όλα αυτά, οι παντρεμένες πάντα θα σε θέλουν κολασμένα. Τις τρελλαίνει η γαμημένη παρανομία και συνήθως σου φέρονται καλά ασχέτως αν κάποιες φορές γίνεσαι το πουτανάκι τους. Να τα λέμε όλα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 18:06:42

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: εννοούσα ανηπαντρες Δεν μπορεί...διακρίνω μια κάποια διπλωματία.  ;) Anyway...οι παντρεμένες είναι πολύ πιο έμπειρες (στην τρέλλα και στο γαμήσι) από τις ανύπαντρες. Στην αρχή χαίρεσαι που σε προτιμούν θέλοντας να τις σκίζεις. Αισθάνεσαι κάποιος απίστευτος (και είσαι). Σου γίνεται σαν σφυρί, γαμάς σαν τρένο σε σπασμένες ράγες και σου κάνουν τα πάντα χωρίς καν να το ζητήσεις. Χύνουν ακόμα και με την ανάσα σου. Είσαι ο απόλυτος κυρίαρχος! Για να έρθει αργότερα το μετά (περνώντας στον ενικό αν και ισχύει για την πλειοψηφία) και να αρχίσει να νιώθει ότι εσένα δεν θα σε χάσει όπως χάθηκαν τα πάντα με τον άνδρα της.  Δεν αντέχεται δεύτερη χονδρή ήττα. Οι γυναίκες δεν ξέρουν να χάνουν. Θα οδηγηθεί σε τριγμούς, ανασφάλειες και όσο σε πλησιάζει φεύγοντας από τον άλλον (νομοτέλεια) θα αρχίζουν τα προβλήματα. Δεν θα έχεις μόνο τον καταναγκασμό του να ακολουθείς μονίμως το πρόγραμμά της ή την μούρλια μην την ξέρει αυτός ή αυτή που μόλις πέρασε αλλά θα αρχίσει να σου λέει ότι έχετε κάτι μοναδικό. Μάλιστα! Το γυναικείο μυαλό αντιλαμβάνεται τελείως διαφορετικά ακόμα και την καθημερινή κουβέντα. Όλα ως δεδομένα. Περικυκλώνει την επένδυσή της ψυχής και του μουνιού της με ποικίλους τρόπους αλλά βαριέμαι να τους γράψω όλους. Θα κοπανάει αυτά που έκανε και κάνει για σένα, δώρα, έξοδα, όργια, θυσίες, φροντίδα κτλ. Ουσιαστικά θα σε βλέπει ως ιδιοκτησία της και κάποιες φορές πουτανάκι της ασχέτως αν είναι ερωτευμένη  λόγω παροδικής τρέλλας. Τελικά κάποια στιγμή, η πούτσα σου δεν θα την ποθεί το ίδιο ούτε και θα υπάρχει ο αρχικός ενθουσιασμός. Ώρα για άκυρο λοιπόν. Εκεί πλέον θα επιστρέψει με περισσότερες δυνάμεις μέχρι να έρθει η ξενέρα. Διότι ποτέ δεν της είχες εμπιστοσύνη ως προδότρα πέραν των περίεργων κι αψυχολόγητων ενεργειών της που θα φας στην μάπα. Και τελικά όλα στην ζωή οδηγούνται στο μηδέν. Πόσο μάλλον με παντρεμένη; Σε γενικές γραμμές όμως αξίζουν ως περιπέτειες όταν τυχαίνουν, αρκεί να περνάς καλά.  Σόρρυ για την πολυλογία αλλά ήταν ευκαιρία να ξεράσω αλήθειες. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-28 21:29:35

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Εχω ακουσει απο στομα γυναικας να λεει οτι χαρηκε που τα χαλασε με εναν που την ειχε μεγαλη γιατι την ποναγε στο σεξ. Το μικρο δεν ειναι καλο αλλα και το πολυ μεγαλο δεν κανει Πρώτη φορά σε όλη μου την ζωή, ακούω ότι γυναίκα τα χάλασε με κάποιον (και χάρηκε κιόλας)  ;) επειδή είχε μεγάλη ψωλή και την πονούσε. Εσύ φίλε μου αν το άκουσες σε πιστεύω, αυτήν όχι.  Εκτός αν ο γαμιάς την είχε 25 πόντους και πάνω με πάχος σαν μπουκάλι και της σακάτευε τον πάτο.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-29 01:29:09

Θέμα: Πως είναι ο ιδανικός άντρας;

Δημοσίευση: Και δεν ειναι δηλαδη ο ιδανικος ανδρας αυτος που εχει τα λεφτα και σε γουσταρει; Η κατάσταση άνδρας-γυναίκα έχει ως εξής: Όποιος έχει χρήματα είναι ισχυρός και γαμάει-προτιμάται ευκολότερα.  Δεν ξεπερνιέται εύκολα μιας που η γυναίκα λατρεύει το χρήμα σε πολύ μεγάλο βαθμό.  Κερδίζει πάντα αυτός ο άνδρας; όχι! Η γυναίκα δεν αγοράζεται ούτε και νοικιάζεται. Ερωτεύεται και δεν αγαπάει τίποτα εκτός από την ίδια  και τα παιδιά της.  ;) Οπότε όσα χρήματα και να έχεις, η γυναίκα θα βρει τον κυρίαρχο που διατάζει  η φύση της καθεμιάς. Αυτόν που επιβάλλεται με την φυσική του παρουσία και τα προσόντα ως πακέτο αλλιώς θα σέρνεται όπου βρίσκει μέχρι κι αν βρει να παραδοθεί. Αυτό ζητά.  Έναν να την οδηγεί και να την τρελλαίνει. Κερδίζει πάντα αυτός ο άνδρας;  όχι!  Μόνο στις ταινίες λοιπόν κερδίζουν οι πλούσιοι ή οι κυρίαρχοι άνδρες. Η αλήθεια είναι ότι όλα είναι περαστικά.  Σε κάθε περίπτωση και ο άνδρας και η γυναίκα ότι και να βρουν κι ότι κι αν φτιάξουν θα φθίνει και θα καταστραφεί. Δεν υπάρχει ιδανικός άνδρας, υπάρχει μόνο για κάποιο χρονικό διάστημα. Όπως δεν υπάρχει και ιδανική γυναίκα. Ομοίως, μόνο για κάποιο χρονικό διάστημα. Τυχόν εξαιρέσεις, απλώς επιβεβαιώνουν τον κανόνα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-29 13:15:31

Θέμα: Delight, Φραντζή 7

Δημοσίευση: Καλησπέρα σας.  Η Σοφία με τις (νυστεράτες) βυζάρες και την εξαιρετική περιποίηση είναι πολύ δυνατό χαρτί. Οδοστρωτήρας στο σέρβις.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-29 17:23:42

Θέμα: Πως είναι ο ιδανικός άντρας;

Δημοσίευση: Η καθε γυναικα εχει διαφορετικα στανταρ και απαιτησεις, ποτε δεν μπορεις να κρινεις απο την εξωτερικη εμφανιση Εννοείς να κοιτούν χαρίσματα κτλ;  ;) μην ανησυχείς, ότι και να κάνεις κι ότι και να κάνουν, διάρκεια δεν υπάρχει. Είναι για λίγο όλα. Είτε είσαι πάμπλουτος, είτε τοπ μόντελ, είτε είναι ψυχάρα, είτε μουνάρα, θα σας φάει ο χρόνος. Ή θα διαλυθούν όλα στην πορεία ή θα πάρει κάποιος κεφάλι στην κούρσα.  Εσύ ως άνδρας οφείλεις να τις στύβεις σαν λεμόνια πριν σε στύψουν αυτές.  Προσωπικά με καμία δεν είχα καλό κλίμα σε διάρκεια. Εσύ;  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-29 20:53:56


Forum Tasks