Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: Ποια είναι η καλύτερη ατάκα "χυλοπιτας" ;

Δημοσίευση: Kαλύτερη ανδρική χυλόπιτα προς γυναίκα αν δεν την θέλει = θα σου τηλεφωνήσω κάποια στιγμή! Καλύτερη γυναικεία χυλόπιτα προς άνδρα αν δεν τον θέλει = σε βλέπω σαν φίλο! Μπόνους: καλύτερο ανδρικό υπερψαρωτικό πέσιμο που σπάει κόκκαλα  όταν μιλάμε με κάποια την οποία θέλουμε = έχω δει τον πρώην σου (ψέμματα)  οπότε δεν νομίζω ότι θα τα καταφέρεις στα κυβικά μου! Μάγκες, πρόκειται για δολοφονική ατάκα. Κολλάει η άλλη στην συζήτηση, βαριανασαίνει, σκυλιάζει κι ανεβαίνουν πολύ οι πιθανότητες! ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-08 22:49:53

Θέμα: Γυναίκα μοιράζετε τον άντρα της με την μανα κι αδερφη

Δημοσίευση: To swinging φαίνεται περνάει κρίση και βγήκε η τύπισσα να το στηρίξει στο τικ τοκ που γίνεται διαγωνισμός πρωτοτυπίας. Ο άνδρας (αν ισχύουν όλα αυτά) ας καθαρίζει με μια παρτούζα και τις 3. Η σύζυγος με την αδερφή τρομπόνι μιας που θα έχει βαρεθεί ο άλλος τόσο καιρό κι η γριά το χυσόπιωμα. Γαμήσι προτείνω στα τέσσερα κι οι τρεις στην σειρά από εκατό πουτσιές σε κάθε μία έτσι για το κλικ της επαφής. Πόσο καιρό να γαμάει τις ίδιες; οι άνδρες θελουμε πάντα το καινούργιο... ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-10 10:20:29

Θέμα: Γυναίκα μοιράζετε τον άντρα της με την μανα κι αδερφη

Δημοσίευση: τι λετε ρε μαλακες κανα δυο φορες την εβδομαδα την μαμα αντε πες μια την αδερφη και 3 την γυναικα να μηννοιωθει παραμελημενη χειροτερα κι απο 8ωρη εργασια Σωστός! Αυτό το πράγμα όμως με το γυναικείο παραμέλημα δεν το κατάλαβα ποτέ. Μόνο ο γυναικείος εγκέφαλος αναζητά να γαμηθεί από τέτοια ανάγκη. Ο άνδρας γαμάει από έλξη, τα άλλα όντα με τα βυζιά γαμιούνται από επιβεβαίωση. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-10 10:25:53

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: Σχεδόν όλες οι έρευνες είναι αναξιόπιστες. Ο κανόνας των έξι μηνών ισχύει κι εδώ.  Όταν γνωρίσεις ένα μουνί, σκέφτεσαι πολύ το σεξ και χονδρικά κάπου μετά το εξάμηνο αρχίζει η φθορά μιας που την έχεις καταγαμήσει. Φέρτε μου έναν άνδρα που γαμάει με σταθερά πολύ καλή απόδοση μια γυναίκα σε βάθος χρόνου.  Δεν υπάρχει!  ;) Επέρχεται κορεσμός και μειώνεται γενικώς η ανάγκη-επιθυμία για σεξ μέχρι να βρει την επόμενη ή να φτάσει να καυλώνει συνέχεια από επιθυμία-αναζήτηση αν του λείπει το σεξ. Άρα μειώνεται κι η σκέψη... Στις γυναίκες το σεξ παίζει ρόλο περισσότερο επιβεβαίωσης και λιγότερο ικανοποίησης. Όχι ότι δεν το χρειάζονται αλλά είναι λιγότερης δυναμικής. Ωστόσο, έχουν πολύ περισσότερη ανάγκη επιβεβαίωσης και αυτό θα το καταλάβετε όσοι έχετε φίλες  (που δεν γαμιέστε λόγω μη ύπαρξης χημείας) και σας μιλούν ανοικτά. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:11:15

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: νομιζω εννοει γενικα οχι για το ποσο συχνα σκεφτεσε το σεξ μεσα στη σχεση αλα ποσο συχνα περναει μια πιπουλα η ενα γαμησακι με random  γκομενα Ναι κατάλαβα φίλε μου, το ίδιο είναι, αν εσύ, εγώ κτλ, γαμάμε αβέρτα μια τύπισσα, δεν έχουμε την ίδια σκέψη ή ανάγκη γιατί έχουμε εκτόνωση. Εγώ όποτε μένω άμπαλος, τον κάνω λάστιχο, βλέπω παντού δίποδα μουνιά κτλ. Όντως με ράντομ γκόμενα. Αυτό φυσικά και συμβαίνει ακόμα και να γαμάς αβέρτα, απλά μειώνεται. Μόλις όμως την βαρεθείς ή έρθει η βαριεμάρα (κάπου στο εξάμηνο σκάει η έναρξη) αρχίζει ξεκαύλωμα και η σκέψη βαράει κόκκινο. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:29:25

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: Α ξέχασα, άλλο το συναισθηματικό φρου φρου. Μπορεί να θες κάποια αρκετό καιρό αλλά δεν την γαμάς το ίδιο σε βάθος χρόνου ακόμα κι αν μάθει ο ένας τον άλλον. Δηλαδή μιλώ μόνο για σκέψη σεξ. Η σκέψη σεξ αφορά μόνο ορμή. Κι όσο γαμάς, η σκέψη μειώνεται, όχι ότι εξαφανίζεται βέβαια. :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:38:18

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: ναι οκ Αλλά κι εγώ και χορτάτος να είμαι όταν βλέπω ένα μουνάκι καλό σκέφτομαι να την σφηνώσω Όλοι έτσι ειμαστε, συμφωνώ. Αν όμως είσαι σε κοκοροφάση, δεν είναι το ίδιο γιατί ήδη σπρώχνεις. Θες να τον σφηνώσεις αλλά δεν σε καίει, δεν το σκέφτεσαι πολύ έντονα. Ενώ αν είμαστε σε ξηρασία, άστα να πάνε! :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:40:53

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: η σκεψη και η φαντασια δεν νομιζω οτι εχει σχεση με το αν εισαι χορτασμενος απο μουνι Σε επηρεάζει όμως, όταν είμαστε άμπαλοι σκεφτόμαστε συνέχεια πως θα γαμήσουμε. :sex2: Όταν είμαστε χορτάτοι, θέλουμε-σκεφτόμαστε πάλι αλλά είναι κάπως ρέκλα, δεν μας καίει.   :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:50:54

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: η καψουρα δεν νικιεται ασε που στην καψουρα στις πρωτες φασης δεν σκεφτεσε τον πηδουλο Ναι, οκ πολύ σωστά αλλά με την αμοιβαία καψούρα πέφτουν γαμησάρες. Δυστυχώς όμως όλα τείνουν στο μηδέν. Μόλις φύγει αυτό, ή αγαπιέστε γαμώντας ποιοτικά αλλά λιγότερο ή βάζεις δυναμίτη αν δεν πάει. Συνήθως περνάς από το πρώτο και καταλήγεις στο δεύτερο. :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 11:58:15

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: αμοιβαια καψουρα;σπανιο Λίγο πολύ αρχικά έτσι γίνεται, αν πάλι δεν γίνει "έτσι", τότε η γκόμενα τρώει άκυρο και τέρμα ή την κρατάμε για τελευταία επιλογή γαμησιού και πάμε αλλού. Η βασική αρχή τους είναι όσο μαζευόμαστε, τόσο να απλώνονται. Αυτό δεν αφήνουμε να γίνει για δυο τρύπες κι ένα λαρύγγι, σε καμία περίπτωση.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 20:57:38

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: εγω παντως το τελευταιο καιρο οταν το σκεφτομαι παω!!!! :xahaxa: Aν εννοείς για τις τρύπες και το λαρύγγι, συμφωνώ κι επαυξάνω.  ;) Μαζί σου! Είτε εντός είτε εκτός αγοραίου. Με γοητεύει όμως να τους ψήνω το ψάρι στα χείλη όταν αποκτούν αυτό το σάπιο στυλάκι τύπου "μας έχετε ανάγκη" και κορδώνονται. Δυστυχώς ιερόδουλες και μη, έχουν την νοοτροπία ότι το μουνί τους ζυγίζει πιο πολύ από τον πούτσο μας επειδή βρίσκουν και τα κάνουν. Γυναικεία ματαιοδοξία... :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-19 00:32:05

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: α καλα!!! ναι χρυσαφι το μουνι τους το πουλανε ο κουκος αηδονι για μια τρυπα που ολα τα ρουφαει Δύο γυναίκες γνώρισα όλες κι όλες μέχρι τώρα που έβαζαν γερά το χέρι στην δική τους τσέπη. Κάποιες λίγες ήταν αξιοπρεπείς ενώ η συντριπτική πλειοψηφία θεωρούσε δεδομένο ότι ο άνδρας θα πληρώνει κάργα τα πάντα. Μάλιστα πολλές έχουν ακόμα την νοοτροπία ότι οφείλουμε (άκουσον-άκουσον) να τις ζούμε. Δεν θέλουν νορμάλ άνδρα αλλά σούπερ-χορηγό.  :jerk off: Δυστυχώς έχει επικρατήσει αυτή η μαλακισμένη αντίληψη και αν αντιδράσεις, σε βγάζουν μαλάκα και ακούς "τι άνδρας είσαι εσύ"; Αυτός που σε ξεκωλιάζει μωρή γαμιόλα...  :fingers:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-19 00:50:04

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: δειχνεις εμπειρος μυστης ενημερωσε μας με τποτα κριτικες(αν θες) οποιες δεν υπαρχουν πμ και ανοιγω καρτελα :hi: Είχα την τύχη λόγω επαγγέλματος να συναναστρέφομαι με γυναίκες κι έχω καταλάβει αρκετά. Χωρίς αυτή την τύχη, θα ήμουν ανυποψίαστος. Το καλλιέργησα και μου βγήκε σε καλό. Κατά τα άλλα απλός άνθρωπος είμαι. Λόγω του ότι μπερδεύομαι λίγο, Θα σου στέλνω κριτικές σε π.μ όποτε πηγαίνω  και βάζε τις όπου αντιστοιχούν.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 10:52:33

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: Αυτό έχει συμβεί σε όλους μιας που είναι όλα δρομολογημένα στην επίσκεψη και δύσκολα βγαίνει κάτι εξαιρετικό. Είναι ώρες ώρες δύσκολο το σεξ για τον άνδρα στην "αιχμαλωσία" Και γι'αυτό συνήθως παίζουμε σε εύρος φόλας, μετριότητας ή καλής. Είναι κι η πίεση των καιρών που προκαλεί άγχος, είναι και πόσα περιμένουμε από το γαμήσι, εξαρτάται αν είίμαστε κορεσμένοι ή ακόρεστοι κτλ. Φταίνε πολλά. 1-Μασήστε ήπια μια τσιχλίτσα στην αρχή της επίσκεψης. 2- Μην σκέφτεστε το πρόγραμμα, κάντε ότι σας έρθει ήρεμα και σε λογικά πλαίσια και μην ρωτάτε τι κι αν επιτρέπεται. Συνήθως υπάρχει δεκτικότητα. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:07:45

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: ελα που μπέρδευσε δείχνεις ευφυέστατος :D Μπέσα, μπερδεύομαι με καρτέλες.  Μου είχες στείλει και π.μ (το λέω για να δείξω ότι όντως ήσουν επεξηγηματικός) αλλά δεν το βρίσκω πια. Κάνε έναν κόπο. Ευχαριστώ.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:11:00

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: μια φορα μου ειχε σκασει μια χοντρελα & δεν μου σηκωνοταν με τιποτα & η καργιολα τσαντιστηκε & μου λεει δεν φευγω αμα δεν με γαμησεις,τελικα εκανε τα δικα της κωλοτριφτηκε ,μου εβαλε τα βυζια στη μαπα,εκανε διαφορα & κουτσα στραβα καταφερα ΝΑ τη γαμησω,μετα την κοιτουσα & δεν το πιστευα οτι τα καταφερα. Καλά έκανε γιατί αν δεν έχυνες, είχε τελειώσει από την αντζέντα σου. Είναι σαν άτυπο συμβόλαιο. Ειδικά σε cg, "απαγορεύεται" η αποτυχία. Τώρα μέσα της έχει μια ελπίδα να σε ξαναδεί πελάτη (άλλο που εσύ ξενέρωσες).  :(

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:19:55

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: το έχουν φτιάξει πολύ εύκολα bro εγώ που είμαι μπούφος το κατάλαβα :xzs: Μου έστειλε μόλις τώρα π.μ ο μέγιστος για πως και τι.  Του το είχα πει και σε άλλο θρεντ αλλά μάλλον δεν θα το είδε. Λύθηκε κι αυτό. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:23:17

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: εγώ έχω πάνω από μια αποτυχίες κυρίως λόγο ηλικίας και πιστεύω ότι τα αρσενικά είναι πιο εγκεφαλικά πλάσματα από το μύθο ότι το σεξ για της γυναίκες είναι θέμα μυαλού Ισχύει αυτό. Σε εμάς παίζει ρόλο η ψυχολογία που επηρεάζει τον εγκέφαλο  ο οποίος δίνει εντολές στο καυλί. Χωρίς χαλαρότητα και ηρεμία, δεν γαμάμε όπως πρέπει (άψογη στύση). Η ψυχολογία μας βασίζεται στις προδιαγραφές μας, όταν πρόκειται να γαμήσουμε είτε εξωθεσμικά είτε αγοραία. Όσο θα πληρούμε σωστές προδιαγραφές, θα έχουμε δυναμική. Αρκεί αυτό, δεν χρειάζεται υπέρβαση, ανταγωνισμοί και τρέχα γύρευε. Ένας άνδρας ήρεμος, χωρίς πολύ άγχος (το καθόλου είναι για τους νεκρούς) που διαφεύγει προβλημάτων  ή τα λύνει, νορμάλ κυβικών, με ωραίο ή δεκτικό πρόσωπο, γυμνασμένο ή έστω στρωτό σώμα πούτσα μέσου ή καλού μεγέθους με καλή στύση, καθαρός, ψηλός ή έστω νορμάλ, κανονικών κιλών  σωστή διατροφής κτλ εν ολίγοις σε όλα να είναι απλά στον μέσο όρο ή λίγο παραπάνω, σπάει κόκκαλα. Νιώθει καλά, γαμάει καλά. Αν κάτι μας επηρεάζει, το βλέπουμε, το καταλαβαίνουμε κι οφείλουμε να το βρούμε-λύσουμε γιατί αλλιώς δεν λειτουργούμε σωστά. Το ανδρικό σώμα είναι μετρονόμος.  Στην περίπτωση της ηλικίας (ο χρόνος είναι ανίκητος) υπάρχουν σκευάσματα αλλά προσοχή  διότι εγκυμονεί κίνδυνος να χαθεί η αυτοπεποίθηση (από εξάρτηση) και να λειτουργεί κάποιος μόνο έτσι. Πριν τα σκευάσματα όμως, κοιτάμε να έρθουμε στα ίσα μας. Όλοι τα περνάμε αυτά. Όσο περισσότερης διάρκειας τα παραπάνω, τόσο πιο αργά μεγαλώνουμε (αλλά δεν γλυτώνουμε). ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:58:20

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: μερικες φορες παμε μονο και μονο για να φαμε την ηττα εχω πιασει τον εαυτο μου να μην εχει διαθεση και να παει να πεταξει το 50+ Σωστά. Όλοι μας έχουμε πάρει ένα αρχίδι σε κάποια επίσκεψη. Δεν είναι ντροπή να το παραδεχτούμε. Όλοι μας κάποιες φορές, δεν είμαστε εντελώς οκ αλλά πηγαίνουμε και τρώμε τα μούτρα μας γνωρίζοντας ότι θα γίνει. Δύναμη της συνήθειας βλέπεις...το αγοραίο εμπεριέχει συνήθεια κι είναι ελεγχόμενες οι συνθήκες.  Γι'αυτό ακριβώς κανείς πελάτης δεν μένει με καμία ιερόδουλη σε ότι πάρει όσο ωραία κι αν περάσει. Θέλει και παραπάνω. Ενδόμυχα θέλει να φύγει από τον έλεγχο.  Έτσι είναι οι άνδρες.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 12:17:07

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: γατάκια όχι άντρες αυτό είμαστε Δεν υπήρξε, δεν υπάρχει και ούτε θα υπάρξει ποτέ πελάτης στο αγοραίο που περνάει πάντα ωραία. Από την λάθος επιλογή να πάει λόγω κακής διάθεσης μέχρι να του σπάσει τ'αρχίδια η εργαζόμενη αν είναι ζωντόβολο, στραβές θα συμβαίνουν πάντα.  Λάβε υπόψη σου, ότι ο μόνος τρόπος να υπερνικήσεις το πρόγραμμα που είναι εμπόδιο στα θέλω σου είναι να είσαι ευέλικτος και να μην ρωτάς τίποτα, κάνοντας ήρεμα ότι θες σε λογικά πλαίσια. Η εργαζόμενη θα σε σταματήσει αν πας πολύ μακριά, αν δεν σε σταματήσει έχεις βγει κερδισμένος στην ηδονή. Παράδειγμα: οι περισσότεροι θέλουν γλωσσόφιλα αλλά ρωτούν αν επιτρέπεται. Λάθος. Το θεωρείς δεδομένο όπως και την πίπα χωρίς προφυλακτικό. Δεν ρωτάς. Κάνεις ήρεμες κινήσεις να κρατήσεις την εργαζόμενη κουλ και πολλές φορές ενδίδουν. Αν αυτό μας κάνει γατάκια, να περνάω εγώ ωραία κι ας με λένε γατάκι.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 22:17:39

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: Υπάρχει γνωστό σάιτ αγγελιών που γίνεται παιχνίδι cuckold με τέτοιες φάσεις. Πολλοί θέλουν ξέσκισμα της γυναίκας/γκόμενάς τους και ζητούν κάποια πράγματα για να δουν αν συμφωνούν κι οι δυο τους ως ζευγάρι για τον γαμίκουλα. Δεν είναι απαραίτητο να τον φάει κι ο μερακλής σύζυγος ή γκόμενος αλλά συμβαίνει κι αυτό αν τα βρουν με τον τύπο που θα γαμήσει το θηλυκό. Συνήθως συμβαίνει μία ή δύο φορές για τον "εκλεκτό" γιατί το ζευγάρι ζητά ποικιλία και δεν παραμένει σε σταθερούς γαμιάδες. Κάποιες φορές βέβαια, πέφτουν πολλά γαμήσια από τον ίδιο. Η ψυχολογία αυτών των ανδρών δεν είναι απαραίτητα να πάρουν μάτι ή να γαμηθούν κι εκείνοι αλλά κάποιες φορές γίνεται από θυμό προς την γυναίκα τους με σκοπό να την εξευτελίσουν μπροστά στα μάτια τους. Παλιά τις σουτάρανε για κάποιους λόγους, τώρα φαίνεται έχουν μπει άλλα γούστα.  Ότι θέλετε συμβαίνει γύρω μας παιδιά, δεν υπάρχει όριο πλέον. Τα πάντα όλα. :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 22:51:41

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: Ελλάδα αυτό; Το σάιτ; ναι. Γνωριμιών και σεξ έτσι; όχι φόρουμ. Σου στέλνω π.μ.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 23:39:46

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: εγω 20+ χρονια πριν ημουν γραμμενος σε ενα σαιτ alt.com  καπως ετσι και ειχαμε παρτουζωσει κατι πιτσιρικια Πριν 20 χρόνια ήταν αλλιώς, τώρα πέφτει πολύ ψάξιμο για γαμιάδες.  Θέλει ενασχόληση αλλά όσοι ασχολούνται θα βρουν. Σε ψάχνουν καλά βέβαια να τους αρέσεις πολύ αλλά συμβαίνει αλλιώς συνεχίζεις ψάξιμο.  Αυτά είναι τα απλά, έχει προχωρήσει η κοινωνία.  ;) Υπάρχουν και πιο δυνατά κόλπα. Είχα γνωρίσει τύπο που το έπαιζε γνώστης bdsm  με δεσίματα και άλλες ομορφιές ηδονής και αντι τούτου κοίταζε να βρει να γαμάει σκλάβες και μπότομ  που τα δέχονται όλα. Φαντάζομαι τι θα γίνεται στον πλανήτη για σεξ και πάθη. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 00:01:00

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: αδερφε ειχα γκομενα sub σιχαθηκα τον εαυτο μου δεν το ειχα Η αληθεια είναι ότι όλα αυτά πρέπει να τα έχεις και να τα κατέχεις για να ανταπεξέλθεις.  Δεν νομίζω να είναι λειτουργικά αν δεν τα γουστάρει κάποιος. Έχεις δίκιο. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 00:30:36

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: με προβληματισες με την Μιχαελα ομως.... :pipoula: :sex2: :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 00:46:45

Θέμα: Πως πείθω τη γυναίκα μου να μου δώσει κώλο

Δημοσίευση: Μάγκες το παραμύθι με τον κώλο που δεν και όχι, έχει τερματίσει εδώ και χρόνια. Ο κώλος, το μουνί και το στόμα δίνονται δωρεάν γιατί είναι ιδιοκτησία μας όπως και το καβλί μας ιδιοκτησία τους. Άλλο οι βόλτες κι ο καφές κι άλλο το γαμήσι. Κατά την ταπεινή μου άποψη η συντριπτική πλειοψηφία γυναικών έχει δώσει κώλο (ή θα δώσει σε εμάς, άρα πάλι έχει δώσει) κι απλά κάνουμε τους μαλάκες για να πάρουμε τα πάντα. Αν δεν πάρεις τα πάντα (τα πάντα λέμε), δεν λέει. Προτείνω απαλό παιχνίδισμα με υγρά δάκτυλα στην καβάλα για προθάλαμο καλό γλύψιμο μαζί με γλυφομούνι και μίνι δονητές για το αρχικό καλούπωμα ντε και καλά ότι μας έπεισαν πως είναι αγνές. Δεν τα ζητάμε, δεν τα λέμε αλλά τα κάνουμε. Σημαντικό αυτό. Το ρητό "με σάλιο και υπομονή κι ο κώλος γίνεται μουνί" ισχύει. Ουσιαστικά είναι μια πολύ πιο έντονη ηδονή (δεν είναι ζήτημα ζωής οπότε όχι άγχος) και έχει αξία να καταγαμήσεις την άλλη οπότε όταν την σουτάρεις ή σε σουτάρει να έχεις τερματίσει το game. Αξία ανεκτίμητη κύριοι... ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 17:58:51

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: Τις παλιές καλές εποχές, χωρίς κινητά, facebook και τα λοιπά, είχες πάρα πολλές πιθανότητες από το πρώτο ραντεβού να σκοράρεις. Τώρα έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα. Ίσως και τα παιδιά σήμερα δεν είναι τόσο τολμηρά όσο εμείς. Προτιμώ να τα πουν πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Αυτές οι μαλακίες, τα σοσιαλοπουστριλίκια έχουν καταστρέψει τα πάντα. Οι βρώμες οργανώνονται παίζοντας την κολοκυθιά με 100 νοματαίους και τελικά παίζει να μην γαμάει κανείς ενώ εκείνες επιβεβαιώνουν το είναι τους. Σε περνούν ακτινογραφία, και χάνεται όλο το παιχνίδι καταντώντας απονευρωμένος και το χειρότερο...περιμένοντας στην ουρά. Ότι πιο εξευτελιστικό! Άρα σόσιαλ στον τενεκέ! Συμφωνώ ότι οι νέες γενιές είναι πιο διστακτικές και οκ, δέχομαι ότι θέλει να πουλήσεις και λίγο παραμύθι  κι έρωτα για να γαμήσεις, ακόμα και τον παρηγορητή να κάνεις για λίγο αν χρειαστεί. Αυτό που με εξοργίζει όμως, είναι που οι νέες γενιές δεν μένουν εκεί αλλά γίνοται αλοιφή με άπειρες μαλακίες και άχρηστα θέματα τελείως εκτός στόχου μόνο και μόνο για να κάνουν τα καλά παιδιά. Τα καλά παιδιά δεν γαμάνε ποτέ ή γαμάνε ελάχιστα. Κανόνας! :rolleyes:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 18:22:02

Θέμα: Πως πείθω τη γυναίκα μου να μου δώσει κώλο

Δημοσίευση: φιλος οχι κωλοςμε το ζορι παρακαλετος νο γκουντ Συμφωνώ, ούτε παρακαλάμε, ούτε πληρώνουμε. Το θεωρούμε θέμα χρόνου και τον παίρνουμε. Συνήθως δεν υπάρχει όχι αν πας χαλαρά. Απλά κάνεις τον μαλάκα και όλα οκ.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 18:26:54

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: η γνωμη μου ειναι οτι η νεα γενια το δινει πιο ευκολα Τα σόσιαλ έχουν γενικώς κάνει μεγάλη ζημιά. Κάτι 20χρονα γαμιούνται αβέρτα αλλά με τον κύκλο τους αλλιώς θέλει μεγάλο κανάλι για την επιτυχία. Καλύτερα 30-40 ετών, εκεί πλέον έχουν χαλαρώσει την μαλακία στον μπιντέ που έχουν για κεφάλι και κάτι γίνεται. Πιστεύω ότι τα καλύτερα γαμήσια που γαμάς και χύνεις σαν απάτσι είναι οι σαραντάρες που καίγονται οι τρύπες τους για ψώλο. Έχουν κάνει παιδιά, έχει ολοκληρωθεί όλο τους το είναι και πλέον με δεμένο γάιδαρο απολαμβάνουν τρελλά γαμήσια. Σφαλιάρες, τσιμπούκια, χυσίματα μουνί, κώλο, λαρύγγι δεν τις σταματαει τίποτα μιας και ξέρουν ότι είναι τελευταία δεκαετία πριν την οστεοπόρωση στα 50+ και τα τα λοιπά προβλήματα που τις καθιστούν άχρηστες στην κοινωνία ψωλής ικανές μόνο για να τυλίγουν ντολμαδάκια. :xahaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-27 01:00:13

Θέμα: Ποια πιστεύετε είναι η καλύτερη ταινία επιστημονικής φαντασίας των τελευταίων χρόνων;

Δημοσίευση: Έχετε καλύψει την γκάμα αλλά ας μην ξεχνάμε αυτή την ταινιάρα! :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-29 10:28:41