Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: Aπόλυτα σωστός στο ότι ήταν (ακόμα είναι σε πολλά) καταπιεσμένες φίλε redb.   Φτάσαμε να πολεμάμε διαδικτυακά και λιγότερο με λάιβ. Θα τις γαμήσουμε!  ;) Η γυναίκα έχει δημιουργηθεί για να ακολουθεί τον άνδρα και ας κάνει ναζάκια. Για να γίνει κυρία ή μάνα χρειάζεται άνδρα.  Μόνη της πεθαίνει ενώ εμείς επιβιώνουμε ασχέτως αν είμαστε κοινωνικά όντα. Οι ατίθασες μίλφο και νιατο-ρουφήχτρες διψούν για χύσια ολοκλήρωσης. Όλη μέρα καλωδιωμένες, παριστάνουν τις κυρίες  λαλώντας πληθυντικό σε όλα τα μέσα δικτύωσης. Τους λες δυο όμορφες σύντομες κουβέντες και τρέμει το μουνί τους  αλλά το παίζουν σοφιστικέ κι αυστηρών ηθικών αρχών.  Αρκετές την τραβάνε την συζήτηση.  Πίτσι-πίτσι με λίγες φτάνει το θέμα και στην κάμερα ή σε τηλέφωνο. Κάποιες δεν λέω, είναι όντως τυπικές  (όλες όμως έχουν την γωνιά τους) ενώ άλλες σου κουνάνε το δάκτυλο ώστε να είσαι φρόνιμος με διάφορες ατάκες γυρεύοντας όμως το ακριβώς αντίθετο. Χρειάζεται να κάνεις λίγο τον μαλάκα να δεις που πάει η δουλειά.  Είναι μέγα λάθος το λάικ κι η πολύ ευγένεια. Κατευθείαν μέσεντζερ κι όχι σχόλια με λάικ. Παίρνουμε το οκ με τρίπλα. Οι στρωτές δουλειές γίνονται στα μουλωχτά.  Με πέντε υποψήφιους γαμάδες μιλούν ταυτόχρονα όσες το κυνηγούν και εστιάζουν στο πως θα τον φάνε.  Ντροπή να λένε για εμάς ότι είμαστε λιγούρια απ'την στιγμή που οι τρύπες τους μασούν με βουλιμία τα πάντα. Μιλφ κύριοι, τι να κάνει το νιάτο; ιδανικό μεν ως πακέτο αλλά ψαρωμένο και τρίψε-τρίψε κλειτορίδα πάνω στο γαμήσι  λόγω απειρίας και κόμπλεξ (οι περισσότερες γυναίκες είναι κλειτοριδικές). Το μιλφ ψάχνει τελειωτικό ξέσκισμα και τα κάνει όλα να σε ικανοποιήσει πηγαίνοντας βουρ για κολπικό οργασμό. Βέλτιστες προδιαγραφές.   Τον κόβει φέτες μέσα στο μουνί της. Μέγγενη!  Ριχτείτε όπου γουστάρετε και όλα καλά. Για μένα καλύτερες οι απελευθερωμένες που δυστυχώς είναι ανάρπαστες.  Είναι κάτι πακέταροι που γνωρίζουν τα πάντα, μέχρι διάλεξη για προγεννητική έκθεση σε τεστοστερόνη σου κάνουν.  Σε βγάζουν ακτινογραφία την ώρα που την βγάζεις κι εσύ.  Δυστυχώς η πλειοψηφία γύρω μας απλά στήνεται και μαγειρεύει γιουβέτσι με κονκασέ. Δράμα λέμε...αλλά και καύλα! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 13:13:22

Θέμα: Κριτικές

Δημοσίευση: Όλα ωραία μου φαίνονται κι αν έχω να συμπληρώσω κάτι είναι να αναγράφεται πόσες φορές έχει πάρει ο μπήχτης την κοντέσα διότι το βλέπω σημαντικό. Συνήθως οι σωστές όταν έχουν σταθερό πελάτη παίζουν αλλιώς μουντιάλ και είναι δίκαιο. Επίσης όπως γνωρίζουμε, δεν γίνεται να γράφονται όλα αναλυτικότατα καθώς παρουσιάζονται θέματα όπως και πρέπει να γίνει συνείδηση ότι δεν υπάρχει εγγύηση σε τίποτα.  ;) Μπορεί να πας με μία και να περάσεις καλά και μετά μέτρια ή να πας κάπου να περάσεις καλά, καπάκι άλλος μέτρια ή το ανάποδο. Είναι λίγο κάπως το επάγγελμα που κάνουν και ορισμένες ξυπνούν περίεργα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν μία είναι μάπα το καρπούζι, δεν γίνεται να εκστασιαστεί κανείς. Οπότε γράψτε όπως περνάτε και όλα καλά.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 13:30:41

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: Εγώ πάντως σόσιαλ δεν ασχολούμαι, τσάμπα κόπος για το τίποτα που εν τέλει και ο κουτσός Μπάμπης γαμάει αν βρει τα κουμπιά τους, έχω αλλού να επενδύσω το χρόνο μου. Συμφωνώ απόλυτα ότι οι γυναίκες δεν ξέρουν να γαμιούνται και σε αυτό φταίμε εμείς όσο φταίνε και αυτές. Τι milf και μαλακίες, εμπειρία δεν μετρίεται από τα χρόνια... μάλλον θα έχει... έχω δει 18 που γαμιόταν καλύτερη και από το πιο πουτανέ 40χρόνο που έχω γνωρίσει. Προσωπικά τηρώ κατά γράμμα την ροή του τετ α τετ (δηλαδή του λάιβ) και θα συνεχίσω έτσι  μέχρι να μην με κρατούν τα πόδια μου (έχω χρόνια ακόμα πιστεύω).  ;) Παρόλα αυτά όπως γίναμε, χρειάζεται και η είσοδος στον κόσμο του νετ (κάπως απονευρωτικό) για να αυξάνουμε τις πιθανότητες φέρνοντας ισορροπία στις απαιτήσεις μας. Δεν πιστεύω ότι ευθυνόμαστε που οι μισές είναι ανίκανες από τα διάφορα κόμπλεξ που τις αποδυναμώνουν.  Τέλος εννοείται ότι μπορείς να βρεις 18άρα ή 20άρα κτλ που να ξέρει να γαμηθεί (το έχει μέσα της) αλλά στο σύνολό τους είναι απλές οδοντόκρεμες μπροστά στα καλοδιατηρημένα μιλφ των 35-40 που ψάχνουν ξεκάθαρα πράγματα ως ολοκληρωμένες γυναίκες και ξέρουν να κάνουν παιχνίδι. Εκτός του ρεαλισμού της καθημερινότητας, το βλέπουμε ως μικρογραφία και στην πορνεία  όταν οι άπειρες επαγγελματίες νεαρής ηλικίας δεν μπορούν να αποδώσουν το ίδιο όπως οι έμπειρες. Και δεν εννοώ φυσικά τα ραμολί αλλά τις μαχητικές γαμιόλες που προσεγγίζουν (δεν φτάνουν) τον ρεαλισμό. Ο έμπειρος άνδρας θέλει (και) τις πουτάνες του εκτός αυτών που καταξεσκίζει. Είμαστε αχόρταγοι εκ φύσεως. Άπληστοι και επεκτατικοί από το dna μας.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 17:25:49

Θέμα: Κριτικές

Δημοσίευση: δεν είναι όλες για όλους αλλά κι εγώ πιστεύω οτι η αξιοπιστία και η καθαριότητα πρέπει να μείνουν σαν κύριες κατηγορίες Το "δεν είναι όλες για όλους" στην πορνεία, είναι μικρή αοριστία αν μου επιτρέπεις κι ακούγεται (δεν το λέω για'σένα) ως ανάγκη διαφοροποίησης - επιβεβαίωσης του αρσενικού ώστε να δείχνει ικανότερο των υπολοίπων.  ;) Απελευθερώνει οδούς και λύσεις που είναι ανυπόστατες και ας πούμε...προωθητικές. Αν η πουτάνα είναι άχρηστη, θα είναι άχρηστη με όλους. Νόμος! Προσωπικά γι'αυτό δεν πολυγράφω κριτικές.  Εξαιρούνται μέτριες και καλές όπου η παλάντζα πηγαινοέρχεται δίκαια. Στην καθημερινότητα, το "δεν είναι όλες για όλους", έχει όμως εφαρμογή καθώς εκεί καταργείται το μαρούλι ως αρχικό μέσο επαφής, ασχέτως αν όλες οι γυναίκες το κυνηγούν. Σίγουρα βέβαια η καθαριότητα, αξιοπιστία κτλ παίζουν τον ρόλο τους. Στην σημερινή εποχή, έχουν σχεδόν καταργηθεί τα τυριά στις ψωλές και οι μπόχες στις συναντήσεις.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 17:41:41

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: πάντως εγώ είμαι γκαντέμης βρείτε μου μια να εκτονώνομαι ρε παιδιά Παλεύω με ποσοστό 1 στις 10 στο λάιβ και σύντομη εκτέλεση μέσα στον μήνα από όσες επιλέξω. Αλλά εμένα μου αρέσει αυτό λόγω ολικής διάλυσής (της). Είναι θέμα γούστου. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 17:47:50

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά εν τέλει δεν θέλω να αναλώνομαι συνεχώς για τις γυναίκες... θέλω προσωπικό ελεύθερο χρόνο για να κάνω τα πράγματα που μου αρέσουν και σε αυτά δεν χωράνε γυναίκες. Αυτές τις έμπειρες που λες είναι ελάχιστες και κυρίως λόγω σόσιαλ δεν γίνεται ποτέ αυτό λάιβ πια... βρίσκουν από fb κλπ και δεν πολυασχολούντε.... Έτσι είναι. Ούτε εγώ αναλώνομαι πια.  Με αυτό το ποστ που έκανες, φανερώνεται η αλλοίωση και ζημιά που προκαλεί το νετ. Όντως βρίσκουν και προκειμένω να τον χώσουμε, πάμε κι εκεί. Μέσες άκρες συμφωνούμε σε όλα, βασικά όλοι τα ξέρουμε.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 17:51:29

Θέμα: Κριτικές

Δημοσίευση: νομίζω ότι ξεφύγαμε λιγο αλλα εγω εχω περάσει καλα με γκόμενες που εχουν περάσει ψιλομετρια άλλοι και το αντίθετο Ναι, το λες και μόνος σου. Καλά με άλλες που πέρασαν άλλοι ψιλομέτρια ή το αντίθετο. Με άχρηστη δεν γίνεται να γυρίσει η "ρόδα".  ;) Γενικά και φιλικά μιλάμε για όλα όσα έχουμε ζήσει. Οι γνωστές αντιξοότητες του λαού. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 17:58:36

Θέμα: Κριτικές

Δημοσίευση: μια χαρά μπόχες έχω βρει... από εκδιδόμενες και μη. Φυσικά και μπορείς να προσαρμοστείς στον άλλον που έχεις απέναντι σου κατά το σεξ... αλλά όταν δίνεις ένα αντίτοιμο περιμένεις να προσαρμοστεί αυτή σε σένα, αλλιώς να μας πληρώνουν αυτές εν τέλει. Το ότι φεύγω μη απόλυτα ικανοποιημένος σημαίνει ότι δεν έκανε για μένα και ναι δεν κάνουν όλες οι γυναίκες, αγένεια, χαρακτήρας κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν καταλήγουν πουθενά όπως όλοι γνωρίζουμε αλλά έχεις δίκιο. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 18:01:13

Θέμα: Κριτικές

Δημοσίευση: Ακριβώς, ο καθένας έχει τα δικά του γούστα.  Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος. Εγώ το είπα για τις διαφωνίες που δημιουργούνται μεταξύ πελατών και επαγγελματιών και γελάει μέχρι και το παρδαλό κατσίκι.  ;) Αυτά που διαβάζουμε είναι μόλις το 1/10. Τα γούστα βέβαια είναι δεκτά έτσι κι αλλιώς, Anyway...απαντήσαμε πως τα βλέπουμε, θα πουν κι άλλοι φίλοι κι ο αντμίν θα αποφασίσει για το μοντέλο κριτικών.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 21:56:57

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: Παν μέτρο άριστο... αυτό που έχει χαθεί είναι ότι να προσεγγίσεις κοπέλα έξω είναι παράξενο γιατί όλοι το κάνουν από σόσιαλ. Πήγα πριν για ένα καφεδάκι κι όλες οι γυναίκες ήταν σκυμμένες στα σόσιαλ.  ;) Όχι μόνο βρίσκουν από εκεί αλλά και να τον βρουν δεν ξεκολλάνε από εκεί. Γι'αυτό και πέφτει τρελλό ντικ-πικ, επειδή τις παίρνουν όλοι στα σοβαρά. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 22:01:39

Θέμα: Αφγανή πορνοστάρ Yasmeene Ali

Δημοσίευση: Συνηθίζονται αυτά σε κάποιες πιο σκληρές κοινωνίες.  Η Mia Khalifa από την Βηρυτό έκοψε την καριέρα πορνοστάρ διότι στοχοποιήθηκε από τον ISIS.  3 μηνάκια έπαιξε μπαλίτσα και πήρε δρόμο. Ωραία τον έπαιρνε, κρίμα! :(

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-05 22:18:51

Θέμα: Αφγανή πορνοστάρ Yasmeene Ali

Δημοσίευση: Άπαξ και γαμιούνται καλά, όλα καλά, διότι αλλιώς.. :D .

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-06 16:12:46

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Που να δείτε στα ξένα φόρουμ "συζήτησης" πως την ψάχνουν επιστημονικά.  Οι γυναίκες δεν είναι σαν εμάς που για να καυλώσουμε, τις βλέπουμε εξωτερικά πως είναι  και τα ξέρουμε όλα (εκτός αν βγάλουν ρούχα και σαμπρελιάσουν).  ;) Χρειάζονται απαραίτητα την εικόνα πούτσας για να σχηματίσουν ολοκληρωμένη γνώμη.  Οι πολύ φτασμένες σε περνούν ακτινογραφία, δάκτυλα, απόσταση ισχύου με γόνατο, αναλογίες άκρων (έχουν τις θεωρίες τους) μέχρι που ζητούν μέτρηση με μήκος ορθού πιεσμένου οστού (BPEL).  Επιστήμονες πια. Αλλά βλέπετε εκεί οι γυναίκες λένε στα ίσα ότι θέλουν πούτσα! Όχι σαν εδώ που πάνε σαν κατάσκοποι! Στο νου τους μονίμως η μπανάνα... :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-06 16:36:45

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: μια είναι η λύση φωτοσοπαρισμένες φωτογραφίες dick pic  :dickhead: Χαμός γίνεται.  Όταν έχουμε φτάσει στο σημείο οι 40άρες-50άρες-60άρες να έχουν τρελλή πέραση κι αιτήματα φιλίας καταλαβαίνεις που πάμε.  ;)  Το  instagram έχει γίνει χώρος συναλλαγής και το facebook αποπαίδι. Οι περισσότερες λένε δείξε, φέρε, ρωτούν, ανακρίνουν, καταχωρούν αλλά χωρίς να δέχονται τα ίδια. Η σωστή απάντηση είναι: "έλα να σε γαμήσω αφού θες αυτό" αλλιώς θα ψάχνουν φαντάσματα. Εσαεί... :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-06 21:17:34

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Δεν ειναι κομπλεξικες φιλε αλλα εδω δεν ερχονται για να γαμηθουν, ερχονται για να χαλαρωσουν μερικες μερες Τις καημένες...για χαλάρωση ήρθαν!  ;) Ούτε ένας Έλληνας δεν υπάρχει σε όλη την επικράτεια που να μην επιβεβαιώνει ότι γάμησε τουρίστρια με κάτω τα χέρια.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-06 21:28:38

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: αν πεισ θελω να σε γαμησω ετοιμασου για μιτουδες Ότι κι αν κάνουν, δεν ιδρώνει τ' αυτί μου. Πλήρης αναισθησία.  ;) Μιλούσα με μία το απόγευμα στο μέσεντζερ κι έχει λέει 18 προφίλ (αλήθεια λέει και λίγα είναι)  που την κυνηγάνε έντονα. Βάλε κι άλλα 100 (υποθέτικό αυτό) στην εφεδρεία.  Η τύπισσα είναι 45, κλασσικό παχουλό 5άρι με το ζόρι. Κι έχει κι απαιτήσεις να είναι ο άλλος τούμπανο. Εγώ γελούσα, δεν κρατιόμουν σου λέω. Πίπα σκέφτεσαι να της τον δώσεις μην πας σπίτι άψωλος.  Καλά, δεν υπάρχει αξιοπρέπεια σε τίποτα; αν τα ακούς αυτά τα πράγματα, πως να ασχοληθείς σοβαρά;  είναι δυνατόν αυτή η γυναίκα να έχει τέτοιες απαιτήσεις; κάτι τέτοιες παλιά τις είχαμε για πειράματα στο σεξ. Ψάχνουν (όσες ψάχνουν) πλέον σώμα, πούτσα, μούρη με εκλεκτές προδιαγραφές. Αααααααααααααν πάει παρακάτω τότε σκάει μυαλό, προσωπικότητα, φράγκα κι αρχιδιές που λένε.  Στην αρχή γαμιούνται επειδή γουστάρουν και για να ψαρώσεις. Μετά αρχίζει το γλέντι (εκεί φεύγεις).  Αλλά έτσι είναι, αφού στο νορμάλ καμάκι σε βλέπουν πλέον σαν εξωγήινο, πας και στο νετ. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι με αυτή την κατάσταση θα έπρεπε να έχει πενταπλασιαστεί η δουλειά στις εκδιδόμενες και προσωπικά όσες γνωρίζω είναι έτοιμες να τα βροντήξουν. Καλά ρε, τίποτα δεν λειτουργεί σωστά σ'αυτή την χώρα;  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-07 00:00:21

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Το ρεζουμέ είτε γειτόνισσα είναι είτε παντρεμένη, καμία δεν σου λέει αρχικά ότι είναι παντρεμένη εκτός αν το γνωρίζεις ήδη. Ή θα βρουν μπήχτη από λάιβ είτε κάθονται στο δωμάτιό τους ή στην δουλειά  τρίβοντας το μουνί τους και σερφάροντας. Το ξεφουρνίζουν μετά που μιλάτε και μόνο αν δουν  ότι είσαι μπεσαλής και δεν τις κάψεις. ;)  Αλλιώς στο λένε πετώντας και καλά σπόντες να είσαι φρόνιμος  για να ακούσουν ωραία λόγια, να επιβεβαιωθούν και να δουν καμιά πούτσα να χαρούν.  Έτσι την βγάζουν κι επιλέγουν πότε θα βγουν από την φωλιά του σπιτιού για γαμήσι.  Έτσι κάνουν με τους γκόμενους. Μία την ξέσκιζα μέσα στο αμάξι, στο ξενοδοχείο κι όπου βρίσκαμε και μετά το βράδυ μιλούσαμε και μου έλεγε  με ψίθυρους ότι έχει τα χύσια μου πάνω της κι ο άνδρας της σαβούρωνε στο σαλόνι.  Είναι άρρωστες αυτές οι γυναίκες που τα κάνουν αυτά τόσο άτσαλα γι'αυτό και είναι μόνο για γαμήσι.  Αν μάθει κανείς από αυτούς τι κάνει η γυναίκα του, θα την αφαλοκόψει.  Για παντόφλα μας έχουν, τίποτα δώρα κτλ και ξέφρενο γαμήσι κι έτσι μας έχουν όλους διότι ο άνδρας τους μετράει όχι ο γκόμενος. Αυτόν υπολογίζουν οπότε αφού εμείς δεν έχουμε καμία αξία κι είμαστε καβάτζες δεν ξέρουμε και τίποτα. Πουτάνες βγαίνουν πάντα αν γαμηθούν παράνομα οι παντρεμένες. Τα παράπονα τους στην μήτρα που τις πέταξε ως γυναίκες και στην κοινωνία. Γαμήστε όσο μπορείτε να στηρίξουμε το φύλο μας. Αυτό μετράει. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-07 14:27:13

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πηγα μετα απο 3 μερες στο καφε η κοπελα ηταν προσβαλμενη. σκεφτηκα μπας και παρεξηγησα?μου ειμαι με σιγαμη φωνη δεν εχει καφε για σενα ουτε να ερθεις ξανα εδω,δεν εισαι καλος! ενιωθα τυψεις,καλη κοπελα αλλα ελεγε συνεχεια ψεματα να με αποφυγει. μετα μου εγραφε μυνηματα,σκεφτηκα μουσουλμανα θελει χρονο λογο οικογενειας. 3 μερες πηγα με εδιωξε,δευτερη φωρα πιο αυστηρη λεει αντιο μην ερθεις ξανα. δεν απολογηθηκα και μετα μου ειπαν απο το μαχαζι να μην ξαναπαω εστω και αν δεν δουλευει. ενιωθα ασχημα μεχρι που γνωρισα ενα τουρκο που μιλα ελληνικα και εγινα πελατης στο διπλανο μαχαζι.ειδε λεφτα και εγινε φιλος!τον ρωτησα ξερεις την γκομενα απεναντι? λεει αστιν αυτην δεν ειναι καλη,κουρδισα ειναι με μαυρο γκομενο 3 χρονια! μου εφυγαν τωρα οι τυψεις σωστα εκανα να δειξω δυναμη αλλα απο την αλλη αυτη δεν σκεφτετε την θεση που βρεθηκα.θα σκεφτετε εχω γκομενο χρονια και με ειπε πουτανα με τον γκομενο μου υμουν,απλα φιλικη μαζι του ημουν και αλλα. σε αυτο εχει δικαιο αλλα οταν βλεπεις ενδιαφερωμε μην πεις ψεματα,αληθεια πες εχω γκομενο αντι να κρυβεσε και δεν θα ερχομε να ξοδεθω χρονο και χρημα αδικα. δεν εχει επιστροφη,με φοβατε και χτεσ σχολασεαπο αλλη πορτα μην την δω! απο το μαχαζι μου ειπαν δεν ερχεσε ξανα εδω.αλλα να δειτε ποσο εμπειρος και πονηρος ειμαι ελεγα μερες πριν που ακουσα να μιλα αγγλικα η μαυρος η αγγλος θα ειναι στρατιωτης. για αυτο μολις την ειδα με τον μαυρο αρχισα να τα περνω.να καθωμουν να την βλεπω και να μην κανω τιποτα?να γελανε με τον μαυρο?καλυτερα που εδειξα ποιος ειναι πραγματικος αντρας και ας προσβαλτηκε.δυσκολα να επικοινωνησει στο μελλον,δεν ειμαι αισιοδοξος αλλα εχει πολλα μουνια καλυτερα και αρχισα κονε.οδυσσο θα παιξω με την μικρη που τωρα απο οτι φενετε αυτος που θποψιαζομουν συζουσε εχει αλλη γκομενα Φίλε μου εσύ ξέρεις τι θα κάνεις αλλά να σου πω τι θα έκανα εγώ χωρίς να νιώθω ότι νιώθεις  μιας που εσύ ξέρεις πως νιώθεις. Οι βασικοί παράμετροι είναι πρώτον ότι έγινε ρόμπα που την είδες  με τον τύπο άρα μπήκε στο κούτελο της η πύρινη στάμπα της πουτάνας.  ;) Αυτή η στάμπα δεν σβήνει ποτέ. Ξενέρα. Δεν γίνεται να την δεις ούτε σαν πουτάνα συναλλαγής  και να την πηδάς διότι την γούσταρες. Άρα τέλειωσε από χέρι η δουλειά κι εσύ θα κάνεις το φινίρισμα. Δεύτερον το μαγαζί σου είπε τέρμα άρα έχει ζητήσει ενισχύσεις η τύπισσα, οπότε δρόμο από εκεί  και ούτε δίπλα για να μην λένε ότι παραμονεύεις.  Θέλει λίγο φρένο σε αυτό και ψύχραιμη διαχείριση αλλά αν ψάξεις, σίγουρα κάπου μέσα σου είναι. Τρίτον, βάλε καλά στο μυαλό σου ότι δεν φταίει ο τύπος αλλά αυτή. Άρα άσε τον τύπο και κοίτα εσένα. Τι μας έμεινε λοιπόν για να μην αναλώνεσαι; πας σπίτι σου, ηρεμείς ρίχνεις μετά ένα ωραίο γαμήσι όπου βρεις και τρως κάτι γευστικό να στανιάρεις. Με το ένα χέρι θα τρως και με το άλλο σου χέρι ψύχραιμα στείλε της ένα σύντομο μήνυμα (αν την έχεις γαμήσει, κάτι που ξέρεις εσύ). Αυτό μόνο: "καλά γαμήσαμε, μην σε ξαναδώ ρε σκουπίδι!" Ότι άλλο πεις θα της δώσεις αξία. Την ξεχνάς και τέρμα, δεν απαντάς ούτε σε χαρτί κηδείας της.  Εγώ έτσι θα έκανα και τα εξισώνεις μια χαρά με κρότου λάμψης και στον πούτσο σου όλα. Έχει καλύτερες, αυτό το ξέρεις ήδη! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-07 22:54:00

Θέμα: «Μου ζήτησαν να κοιμηθώ με τον ιδιοκτήτη της Coca-Cola»

Δημοσίευση: ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ  ;) (διότι δεν ξέρουμε πως κινείται η γυναίκα σήμερα με αυτά που ακούμε - χωρίς να εναντιώνομαι στην κοπέλα) τότε κακώς της πρότειναν κάτι τέτοιο. Ήταν μπινιά.  Προσωπικά όμως λόγω τσιμεντένιας λογικής και χωρίς να παίρνω το μέρος του μπήχτη θα προτιμούσα η κοπέλα να βγει να ξεράσει άμεσα το περιστατικό κι όχι να βγει μετά που δεν έβρισκε δουλειά διότι τώρα πρέπει να αποδείξει ότι δεν βρήκε δουλειά λόγω επιρροής του μπήχτη. Θολό το τοπίο λοιπόν, οπότε ας βρεθεί άκρη από τους ειδικούς. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-07 23:04:35

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: Δλδ αν εχεις κανονισεις ραντεβου μιας ωρας incall και δεν σ αρεσει ηκοπελα , μπορεις να κατσεις μιση ωρα και να πληρωσεις μονο το συγκεκριμένο ποσο αντι για ολόκληρο ? Αν δεν σου αρέσει η τύπισσα, καλό είναι να το φέρεις μαλακά για να πας για "ανεκτικό" μισάωρο στην περίπτωση που καίγεσαι να τον χώσεις έτσι ώστε να μην σου ζαλίσει τ'αρχίδια αλλιώς μην κάνεις τίποτα και σπάσε με τρόπο (και με όλο το μαρούλι). Απλό και χωρίς μπερδέματα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-07 23:10:44

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: Μάγκες, ότι κι αν κάνετε κι όπου κι αν πάτε, τα σταφιαδιασμένα μπάζα κι οι αγγαρειοφόλες θα τρώνε δούλεμα  όταν δεν τηρούν σωστά την συναλλαγή μέχρι να κλατάρει η ψυχούλα τους. Απλό και σαφές.   :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-08 16:00:05

Θέμα: Αποπλάνηση ανηλίκων από γυναίκες

Δημοσίευση: Όσο υπάρχουν λαμόγια λιγουρόπουστες και παρακαλομουνάκηδες, θα την σκαπουλάρουν τέτοια πουτανάκια. Δυστυχώς οι άνδρες δεν έχουν αντιληφθεί την δύναμη της πούτσας τους και γι'αυτό γίναμε έτσι. Προσωπικά, στα παπάρια μου όλα πλέον. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-08 16:18:57

Θέμα: Αποπλάνηση ανηλίκων από γυναίκες

Δημοσίευση: Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι και καλά ότι η γκόμενα είχε θέση εξουσίας θα τον έκοβε από το μάθημα Αυτό το ξέρουμε.  ;) Η ουσία είναι ότι σε κάθε περίπτωση κομπίνας κι αδικήματος, τα πουτανάκια την γλυτώνουν είτε η περίπτωση γίνεται αβαβά, επειδή κάποιοι ασπόνδυλοι μαλάκες -πουστράκια ή μη-  υπερασπίζονται τις πατσαβούρες για να παρακαλέσουν να δουν αν το μουνί είναι οριζόντιο ή κάθετο ή για να μειώσουν την δυναμική του ανδρικού φύλου. Έτσι σχεδόν όλα αυτά περνούν στο ντούκου. D: (γιατί δεν βγαίνουν τα ιμότικον σήμερα;  )

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-08 20:34:22

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: μόνο αν αφορά το σέρβις γιατί γούστα έχουμε διαφορετικά Για το σέρβις μιλάω φίλε μου.  Ότι δηλώνουν στο σέρβις, θα πρέπει να γίνεται πράξη αλλιώς ανάβουμε τσιγάρο και ξεκινάει τιτάνια ειρωνεία.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-09 01:23:00

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Οι παντρεμενς και τι δεν κανουν για να φανε πουτσα. Σου εύχομαι να βρεις παντρεμένη να σε ερωτευτεί. Σε όλους σας! Το σπανιότερο είδος και το καλύτερο.  ;) Συνήθως τις γαμάς που και που χωρίς να σου φορτώνονται ή τις γαμάς συχνά και σε ζαλίζουν με τα τρελλά τους. Εεε, οι καλύτερες είναι οι ερωτευμένες. Εκτός του ότι γαμιούνται σεμιναριακά, σε φροντίζουν. Κι εδώ κολλάει αυτό που έγραψες!  Και τι δεν κάνουν (άλλο που συνήθως κλάνουν μέντες μπροστά στον άνδρα τους ή δεν ξεκολλάνε) :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-09 01:32:32

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γαμησε τα κορονοιο επιασα για 10 μερες θα ειμι κλεισμενοσ Φίλε μου περαστικά σου και καλή επιτυχία αφού ξέμπλεξες με την τύπισσα! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-11 01:34:56

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Επιστροφή στο φόρουμ μετά από μικρή απουσία.  ;) Σας έχω δώσει τα μέτρα και σταθμά των προδιαγραφών σύμφωνα με την επιστήμη  για να μην μιλάει καμία οπότε σε συνδυασμό με σωστό γαμήσι, όλα καλά. Χιουμοριστικά πάντα, στην πρώτη φωτογραφία είμαστε μια χαρά γαμάτοι... αλλά όπως και να το κάνουμε, η κοινωνία άλλαξε οπότε ναι μεν γαμιούνται  αλλά και ψάχνονται για την δεύτερη φωτογραφία...(και ποιος ξέρει τι άλλο; ) :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-11 01:58:27

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Με παντρεμενη θα προσεχα στην θεση σας μην το παρει χαμπαρι ο αντρας της και φατε πολυ ξυλο, δεν ειναι λιγα τα πραδειγματα Σίγουρα θα είναι οδυνηρό. Κι εγώ αν μου τύχαινε όπως και στον καθέναν, θα με ενοχλούσε.  Κανείς δεν θέλει να γίνει κερατάς διότι μόνο αυτό μας ενοχλεί. Ποιος τις γαμάει αν τις διώξουμε ή φύγουν;  ;) σημασία έχει η αξιοπρέπεια. Όμως κατά βάθος αν και δεν μπορώ να νιώσω τον παντρεμένο λόγω του ότι δεν είμαι ποιος φταίει; οι γυναίκες λένε το παραμύθι ότι δεν τις κράτησε ο σύζυγος για να βρίσκουν δικαιολογία να πηδιούνται αλλά η αλήθεια είναι ότι φταίει η ίδια η γυναίκα κι όχι ο σύζυγος ούτε ο μπήχτης. Αυτήν λοιπόν να φάει λάχανο ο σύζυγος με οικονομική καταστροφή ή συντριβή. Ούτε καν ξύλο. Η ιστορία δεν αλλάζει, η άλλη θα είναι κι επίσημα πουτάνα ότι κι αν κάνει ο σύζυγός της.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-11 02:13:48

Θέμα: Τι σχολή έχετε τελειώσει

Δημοσίευση: ΤΕΙ καλής ειδικότητας αλλά μαλακίες...τι κατάλαβα; καλύτερα να γινόμουν υδραυλικός ή ψυκτικός. ;) Άλλα σπουδάζουμε κι άλλα κάνουμε στην γαμημένη αυτή χώρα που τρώει τα παιδιά της. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-11 02:20:01

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: Οχι μονο αυτο αλλα θελουν και ωραιο γκομενο οχι κανεναν τυχαιο. Και λίγα λες.  ;) Φαντάσου ότι στα σημερινά πρότυπα γυναικών οι λέξεις παίδαρος και κούκλος σπανίζουν. Το 80% (όπως στο λέω) αναλώνονται  σε χαρακτηρισμούς όπως: συμπαθητικός, γοητευτικός, αρρενωπός, ωραίος, δυναμικός, μπρουτάλ κτλ κι ας είναι ο άλλος και γαμάτος.  Καταλαβαίνεις λοιπόν τι επιρροή έχουν φάει  από τα μίντια.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 22:42:38


Forum Tasks