Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: Ποια ψέματα λένε οι άνδρες όταν θέλουν ή δεν θέλουν σεξ!

Δημοσίευση: Υπάρχει προφυλακτικό ακριβό και γνωστής μάρκας που αν το ζορίσεις πολύ σκίζεται με πιθανότητες 70%.Το έχω σταμπάρει και το παίρνω συνέχεια. Πιστεύω ότι δεν συμβαίνει μόνο σε εμένα. Όποιος θέλει του το γράφω σε π.μ. Καμία γυναίκα δεν σταματάει το σεξ για να βάλουμε άλλο. Πόσο μάλλον ο άνδρας. Έχουν και μεγάλη πλάκα τα μωρά που δεν έχουν προφυλακτικό ποτέ μαζί τους μη τυχόν και τις παρεξηγήσουμε. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-21 15:07:07

Θέμα: Ποια ψέματα λένε οι άνδρες όταν θέλουν ή δεν θέλουν σεξ!

Δημοσίευση: Ένα πολύ χρήσιμο ψέμα που πείθει και δεν καρφώνεσαι είναι να παριστάνεις τον επιλεκτικό. Δεν κοιτάς ποτέ σαν λιγούρης άλλες όταν συνοδεύεις μια γυναίκα κι όταν σε ρωτούν για κάποια άλλη, δείχνεις έτσι κι έτσι συνήθως ή στέκεσαι σε λακάκια προσώπου, μήλα, αύρα και τέτοια. Δεν μιλάς ποτέ για βυζιά και κώλους. Αυτές αυτό το θεωρούν ιπποτικό και τις κάνει να νιώθουν ότι είσαι επιλεκτικός. Φυσικά ακόμα κι αν δεν το πιστέψουν, δεν έχουν (και δεν θα βρουν) ποτέ αποδείξεις για το αντίθετο. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-21 15:21:42

Θέμα: Μεχρι ποια ηλικια ειναι λογικο να παιζεις video games;

Δημοσίευση: Για τον άνδρα θεωρώ ότι επιτρέπεται μόνο για χαλάρωση όσο μεγαλώνει αλλά για την γυναίκα επιβάλλεται...!!! :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-29 22:42:16

Θέμα: Τι ζητάει μια γυναίκα από ένα άντρα στη σχέση

Δημοσίευση: Ζητάει αποκλειστικότητα (επιβεβαίωση) και ασφάλεια (οικονομικοί πόροι). Ανάμεσα σε αυτά τα δύο, γαμιέται αρχικά από καύλα και στην συνέχεια από καθήκον! Συνήθως πέραν του εξαμήνου, πάει για απόσυρση! ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-29 22:48:05

Θέμα: Πως συμπεριφερομαστε στα εργαζομενα κοριτσια;

Δημοσίευση: Όποτε πάμε και σε όποια πάμε, κοιτάμε το συμφέρον μας. Απλά και λιτά. :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-28 06:40:56

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα, ας ανέβει λίγο η θερμοκρασία να πλατσουρίσουμε σε ιδανικές συνθήκες. Έχει πέσει πολύ. Χρειαζόμαστε λίγο καύσωνα.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-28 06:48:30

Θέμα: Eνημέρωση μελών για Studio (Live....)

Δημοσίευση: Παικταράδες καλημέρα, εκείνη η Κλαούντια από Κωνσταντινουπόλεως 80 κτλ, που σε έκανε μια χαψιά μήπως επέστεψε; ξέρει κανείς τίποτα; μινιόν κούκλα λεπτή ξανθιά με πεταχτό κωλαράκι, τατουάζ στα πλευρά και πρόγραμματάρα. Όχι μα και μου σαν άλλες που παζαρεύουν το σερβίτσιο και κοιμούνται όρθιες. Έμπαινε και έδινε ρεσιτάλ. Έδινες 50 και έπαιζε τσάμπιονς λιγκ, είχε θητεύσει και στο αμνίζια στην πλατεία "επενδυτών"  :D στο κέντρο της Αθήνας, όπου λέγεται ότι ξεκίνησε την καριέρα της. Σε άλλο σάιτ, η Κλαούντια έχει κριτικές του ύψους ή του βάθους αλλά σε εκείνο το σάιτ γαμάει το 2 τις χιλίοις χώρια που ορισμένους τους έχουν πετάξει έξω από μαγαζιά επειδή ήταν όλο βόλτα και αυνανισμό. Απορώ πως γίνεται αυτό με τις κριτικές.  Μάλλον δεν θα τους στραπόναραν τους πάτους σωστά και είχαμε αντιδράσεις. :lol: :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-28 07:14:28

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση: Φοράω το μαγιώ μου κι ακούω... ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-28 07:21:11

Θέμα: Eνημέρωση μελών για Studio (Live....)

Δημοσίευση: Αναφορά βραδινής Γκαζο-βόλτας με λήξη της μετά από γαμήσι και γεύμα "αναγόμωσης" σε γνωστό σαντουιτσάδικο.  :P Kωνσταντινουπόλεως 92 ισόγειο ήταν η Δανάη, γοητευτική ξανθιά με βουνίσια προφορά καλοβαλμένη με ωραία εσώρουχα, πεταχτό κώλο μικρό βυζί. Απλό πρόγραμμα στο πενηντάρικο  και έπειτα τα πάντα πλην κώλου στα υπόλοιπα προγράμματα. Kωνσταντινουπόλεως 92 όροφος ήταν η σέξυ Μιχαέλα με χάλκινο μαλλί μέχρι τους ώμους ωραία πεταχτή κωλάρα, δυάρι βυζί, γαμάτα εσώρουχα και φοβερή κίνηση-ενέργεια. Ξέχασα ο μαλάκας να ρωτήσω αν έχει δει την Κλαούντια μιας που ήταν γνωστές.  Η Μιχαέλα είναι πάρα πολύ καλή ακόμα και στο πενηντάρικο εκτός των υπολοίπων προγραμμάτων  με φοβερό τσιμπούκι, στάσεις και συμμετοχή. Θα ήταν ιδανικό cg γιατί έχει όλο το πακέτο και κάνει θαύματα. Τον κώλο όμως ξεχάστε τον. Kωνσταντινουπόλεως 94 ήταν η Μαρία, το μελαχρινό πετίτ λουλούδι με ωραίες σπαθάτες αναλογίες.  Απλό πρόγραμμα και ελ.στοματικό οι δυο βασικές επιλογές προγραμμάτων. Κώλος και γλωσσόφιλα δεν παρέχονται.  Κασσάνδρας 4 πάνω - δεξιά ήταν η Νικόλ, μελαχρινη προμίλφ με λίγο ατσούμπαλο σώμα ντυμένη με μαύρο baby-doll. Aπλό πρόγραμμα και πάει λέγοντας. Μαζί της η βαριεστημένη ξανθιά Έλενα με τις μπούκλες και τα τατουάζ στην ίδια παροχή - σέρβις. Κασσάνδρας 4 μεσαίο - ισόγειο ήταν η Ηρώ η Σαλλονικιά ( ; ) μαζί με την Κουβανή ( ; ) Ροζαλίντα. Καστανή η συμπαθητική Ηρώ με ωραίο σώμα, όμορφο αχλαδάτο κώλο και μικρό βυζί. Η Ροζαλίντα ψηλή καμαρωτή με σφιχτό γυμνασμένο κορμί, γλυκό χαμόγελο αλλά πιο σκληρό πρόσωπο και τατουάζ στο δεξί κωλομέρι. Ξεκινούν κι οι δύο από απλό πρόγραμμα και προχωρούν αλλά κώλος δεν ανακοινώθηκε. Κασσάνδρας 3 απέναντι ήταν η Κάρμεν, ξανθιά αγριόφατσα μιλφ με ελαφριά κυτταρίτιδα ψιλοπεσμένο κώλο και μικρό βυζί. Απλό πρόγραμμα και αυταρχικό ανακοινώθηκε  και πάει λέγοντας ανάλογα την τιμή. Δεν ρώτησα για κώλο. Να με συγχωρείτε. Κασσάνδρας 8Γ ήταν η μελαχρινή Σιμόνα, γνωστή από θητεία στην Φυλής. Σέξυ κοπέλα με κωλάρα, ωραίο κορμί και μικρό βυζί που δυστυχώς θα την χαρακτήριζα πολύ μέτρια στο δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα και πάει λέγοντας ανάλογα την τιμή. Κώλος όχι. Σπύρου Πάτση 40 ήταν η Λάουρα με απλό πρόγραμμα και τίποτα περισσότερο πλην κάποιου τυπικού μασάζ.  Η βασική τιμή εδώ δεν είναι 50 αλλά 20 ευρώ μιας που ανήκει στην αλυσίδα με τα 73 της Λιοσίων  όπου η τιμή είναι ίδια. Καστανή ζουμπουρλή κοπέλα, με λίγο ατσούμπαλο σώμα και δυάρι βυζί. Αυτά λοιπόν και καλές επιλογές να έχουμε! :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-29 01:33:15

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Δεν έχουν εμπιστοσύνη λόγω δουλειάς σε κανέναν και δικαίως κοιτούν την κονόμα. Aν είσαι αναίσθητος και ξέρεις να παριστάνεις τον διαφορετικό πουλώντας φούμαρα περνάς καλά χωρίς να γίνεσαι χορηγός. Για λίγο όμως, δεν είναι για χόρταση λόγω πολλών προβλημάτων που τις έχει ποτίσει η συγκεκριμένη δουλειά.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-13 17:24:19

Θέμα: Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Δημοσίευση: Το δικό μου τοπ 3 ασχέτως σειράς! :xynw:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-13 18:19:42

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: διαφωνω αδερφε πολλες κοπελες ειναι πολλοι συμπονετικοι ανθρωποι και τρομερα καλοι χαρακτηρες το προβλημα το εχουμε εμεις οι αντρες μην στιγματιστουμε οτι πηραμε γυναικα πρωην πουτανα Προσωπικά όποτε μου τύχει περίπτωση, βιδώνω στο κεφάλι μου ότι αφού ξεκίνησε στημένο κοιτώ να περνάω καλά χωρίς θόρυβο. Δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι αλλά τελικά περνάω καλά. Δεν ξέρω αν περνούν αυτές καλά ή αν περιμένουν κάτι καλύτερο. Ξέρω όμως πότε να σφυρίξω την λήξη μιας που δεν τα κρατάω αυτά  όπως και δέχομαι το δικό τους σφύριγμα. Ουσιαστικά με νοιάζει η αδρεναλίνη και να μην γίνομαι χορηγός.  Δεν τις παίρνω στα σοβαρά αλλά κάνω τον σοβαρό. Οκ, μπλόφα κάνω αλλά έτσι μου βγαίνει. Το πως το χειρίζονται αφορά τις ίδιες. Γεγονός είναι ότι πείθονται δύσκολα αλλά αξίζει μόνο για την καύλα ότι παίζεις μπάλα με πιο ξύπνιες από τις καθημερινές. Κάτι σαν κρασ-τεστ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-13 18:43:03

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: εγω εχω κανει φιλες 2-3 πουτανες δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχουν στηριξει σε καποια θεματα σημειωτεων δεν τις γαμαω πια οχι γιατι δεν θελω αλλα γιατι δεν μου καθοντε ουτε επι πληρωμη το μοναδικο τους παραπονο και το τι κλαμα εχουν ριξει στος ομους μου οταν η σχεση τους εμαθα οτι ηταν καποια στιγμη πουτανες δεν μπορεις να το διανοηθεις Βρίσκω θετικό να μην τις γαμάς πια, μιας που από το να φτάσεις στο σημείο να τις βαρεθείς (εγώ όποια και να βρω πουτάνα ή μη, σε κάνα εξάμηνο τέζα το γαμήσι) τουλάχιστον κόπηκε αρμονικά το κοκό. Για κάποια είδη συζητήσεων, οκ καλές είναι. Έχω γνωστές που μου λένε τα δικά τους (τα μισά και βάλε είναι φούμαρα) και ψιλομιλάμε. Όσον αφορά το τελευταίο που λες, είναι γεγονός ότι η πλειοψηφία των ανδρών αν μάθει ότι η γκόμενά του πουτανίζει, ρίχνει πόρτα. Σε αυτές τις περιπτώσεις ισχύει το σοφό ρητό, τα λεφτά της πουτάνας τα θέλουν όλοι αλλά την πουτάνα δεν τη θέλει κανείς. Αν κατορθώσεις να συνδυάσεις και τα δύο ισορροπώντας χωρίς ζήλειες και μαλακίες, θα επιμείνω ότι με μια στοιχειώδη νορμάλ αλλά κι έξυπνη συμπεριφορά περνάς καλά. Τουλάχιστον αν τύχει και για όσο πάει.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-14 00:05:11

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι που οι άνδρες δεν θέλουν να πουτανίζει η γυναίκα. Ο πιο βαθύς λόγος στο ασυνείδητό μας, είναι άγνωστος στο ευρύ κοινό αλλά έχει εντοπιστεί. Ούτε εγώ τον ήξερα. Ο άνδρας είτε πάει με πουτάνα είτε με μη πουτάνα, δεδομένου ότι δεν μπορεί να γνωρίζει ποιανού είναι το παιδί του (για πάρα πολλά χρόνια δεν μπορούσε να ξέρει) αν τυχόν ανακαλύψει ότι το θηλυκό τον παίρνει και γέρνει, αισθάνεται ενδόμυχα (μιλώ για το πως αισθάνεται, όχι για να κάνει παιδί με την πουτάνα) πως δεν μπορεί να την εμπιστευτεί στο να συνεχίσουν τα δικά του γονίδια στο μέλλον οπότε και σπάει η σχέση. Έτσι εξηγείται για ποιο λόγο οι άνδρες θεωρούν κατά συντριπτική πλειοψηφία ότι οι πουτάνες είναι ανάξιες για σχέση. Ακριβώς επειδή γαμιούνται συνέχεια με όποιον είναι πελάτης κτλ. Οι γυναίκες από την άλλη, όταν κερατώνονται, ενδόμυχα νιώθουν ότι το αρσενικό δεν είναι ικανό ούτε κι αφοσιωμένο στο να στηρίξει τα παιδιά τους και ψωλογυρίζει μη προσφέροντας τα πάντα στα παιδιά και έπειτα σε αυτήν οπότε ομοίως σπάει η σχέση. Αυτοί είναι οι βασικοί λόγοι και στα δύο φύλα. Οι ζήλειες, ο ανταγωνισμός κτλ είναι λόγοι υπαρκτοί αλλά περιέργως λιγότερο βασικοί αν και φαίνονται πιο έντονα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-14 00:22:59

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Μάλιστα, σεβαστό, εγώ δε κάνω σοβαρούς δεσμούς κλπ ,απλά συνυπάρχω κάποιο διάστημα με όποιον θεωρήσω ότι μπορώ να περάσω λίγο παραπάνω όμορφα και ανέμελα, εκτός πελατειακού.. Σωστή στάση αν την εφαρμόζεις αφού λόγω εργασίας θα πηγαίνεις με πολλούς και μετά θα κουβαλιέται ο σχεσάκιας να σου λέει μωρό μου σταμάτα, πως αντέχεις, νιώθω άσχημα και τέτοιες αρλούμπες ενώ ήξερε που πήγαινε. Αν πάλι θελήσεις σοβαρή σχέση, θα πρέπει να σταματήσεις και να μην ξέρει κανείς τίποτα (αρκετά δύσκολο) διότι αλλιώς θα ακούς όλα τα παραπάνω. Η προσωπική μου θέση είναι ότι πολύ σπάνια σταματάτε. Το καλύτερο σύστημα λοιπόν, είναι να βρίσκετε κάποιον που θεωρεί δεδομένο ότι κάνετε αυτή την δουλειά και να κάνετε παρέα κτλ, χωρίς καμιά απαίτηση ή υπόσχεση ότι θα σταματήσετε διότι οι άνδρες το δένουμε κόμπο ή το επιδιώκουμε λες και δεν υπάρχουν άλλες γυναίκες για τέτοια θέματα.  Έχουν παρατηρηθεί πολλές περιπτώσεις όπου ακόμα και άνδρες σχετικοί με αυτή την δουλειά θέλουν να μην κάνετε πολλά με πελάτες κι ενοχλούνται, φαντάσου ένας άπειρος νέοπας τι ζόρι θα τραβήξει. Ουσιαστικά είναι θέμα μυαλού αυτού που θα μπλέξει να μπορεί να δεχθεί την αλήθεια και να είναι αναίσθητος σε όλα αυτά, μην παίρνοντας τίποτα στα σοβαρά, ούτε να πιάνεται κότσος αλλιώς θα βασανίζεται. Ένας στους χίλιους δηλαδή!

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-15 19:24:27

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Ούτε εμείς περνούμε στα σοβαρά κατι τύπους σαν εσένα, ενημερωτικά...μας κόβει πολύ παραπάνω απ ότι πιστεύετε κάποιοι.. Καλησπέρα! Θα σε βοηθήσω να καταλάβεις με ανδρικές αλήθειες. Πιστεύω ότι ενοχλήθηκες από το κείμενο που έγραψα και χτύπησα ευαίσθητη χορδή. Αυτή είναι όμως η πάγια αλήθεια και για τα δύο φύλα. Μην βλέπεις αρνητικά την λέξη "πουτάνα" όπως έγραψες πως σας αποκαλούν. Οι περισσότεροι όπως γνωρίζεις λέμε στην καθημερινότητα για παράδειγμα "πάμε στις πουτάνες" χωρίς όμως να υπάρχει απαξίωση ή υποβιβασμός. Κανείς μας δεν λέει "πάμε στις εκδιδόμενες". Σας θεωρούμε όμως συνεργάτες στην ηδονή σε μια (έστω στημένη) συναλλαγή γι αυτό και ρωτάμε "τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα;" όταν είμαστε π.χ σε κάποιο στούντιο ή ρωτάμε για cg. Μην λογαριάζεις τι λέμε μεταξύ μας γιατί κι εσείς μεταξύ σας, μας θεωρείτε μαλάκες ή άμπαλους ότι δεν γαμάμε επειδή φαίνεται περίεργο που ερχόμαστε επίσκεψη. Να γελάς με αυτό διότι έχει την γοητεία του. Έτσι είναι βλέπεις η ανδρική φύση, δεν χρειαζόμαστε κανένα συναίσθημα για να γαμήσουμε εκτός των περιπτώσεων που νιώθουμε κάτι υπό προυποθέσεις για κάποια γυναίκα. Πιστεύω γνωρίζεις ότι η συντριπτική πλειοψηφία μας, ακόμα και μουνάρα γκόμενα να έχει με κάργα αμοιβαία συναισθήματα, θέλει να παρκάρει το εργαλείο του κι αλλού. Επίσης, κανείς δεν έγραψε ότι είστε στόκοι, ίσα ίσα πιστεύουμε ότι είστε ξύπνιες όπως έγραψα κι εγώ και μάλιστα είστε ιδανικές για κρας-τεστ. Οι περισσότεροι άνδρες χαιρόμαστε όταν έχουμε νταραβέρι με εσάς εκτός εργασίας σας διότι είναι καύλα να μην πληρώνουμε αυτό που οι άλλοι πληρώνουν ασχέτως που δεν σας  παίρνουμε στα σοβαρά για σχέση. Σας έχουμε γκόμενες, λίγο το έχεις; μάλιστα η καύλα εκτοξεύεται στα ουράνια όταν δεν πέφτουμε στο ολίσθημα της χορηγίας να μας ξεπουπουλιάζετε σαν μερικούς μερικούς και απλά περνάμε όμορφα μαζί για όσο πάει. Τέλος θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι, βρίσκεις δίκαιο να πηγαίνετε εσείς λόγω δουλειάς με όποιον πληρώσει κι εμείς να πηγαίνουμε μόνο με εσάς αν τα φτιάξουμε μαζί; το θεωρώ τελείως οφσάιντ. Σε ευχαριστώ που υπεράσπισες την εργασία σου γιατί ακόμα κι αυτό έχει την καύλα του... :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-15 02:06:37

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Έγραψες: "Ολοι οι κατά διαστήματα ας πουμε σύντροφοι μου, εκ αρχής ξέρουν ιδιότητα μου και την αποδέχονται, λίγοι είναι αυτοί φυσικά που δε θα βγάλουν στη πορεία ανασφάλεια έστω κ εάν.στην αρχή συμφωνήσουν σε όλα, μόλις δω ότι πιέζομαι όμως τη κάνω εύκολα Πάντως συμφωνώ με τη γραπτή σου σκέψη.." Χαχα! Σωστά! Οι περισσότεροι άνδρες από την φύση μας συνηθίζουμε να κοκορευόμαστε για πολλά οπότε είναι φυσιολογικό να στα λέμε όλα ωραία λόγω φιγούρας, μαγκιάς αντοχής (αρχικός σκοπός να γαμήσουμε) σε πολλά αλλά μετά αρχίζει το συναισθηματικό ζόρι. Ακόμα κι αυτοί που είναι τέρατα εγωισμού και βράζουν μέσα τους για να μην δείξουν ότι τους τσούζουν τέτοιες περιπτώσεις, κάποια στιγμή κλατάρουν. Ψαρώνουμε εύκολα για παράδειγμα αν ακούσουμε να επαινείτε κάποιον άλλον διότι αυτόματα νιώθουμε ότι αυτός σας ικανοποιεί καλύτερα κτλ. Γενικώς δεν είναι η καλύτερή μας να μας συγκρίνουν και αν και δεν το δείχνουμε κοιτάμε πολύ καλά είτε σε περίπτωση εκδιδόμενης ή όχι αν λέτε αλήθεια ή όχι. Ο μισός άνδρας είναι ο πούτσος του! Αν μια γυναίκα κυριαρχήσει στον πούτσο, ο άνδρας θα χαρεί και θα δώσει την ψυχή του επειδή νιώθει μέγκα-γαμιάς. Δεν είναι μόνο το σεξ στην ζωή αλλά για εμάς μετράει πολύ περισσότερο. Είναι η αρχή ασχέτως αν όλα στο τέλος καταλήγουν στο μηδέν λόγω φθοράς. Οι μόνοι ικανοί σε τέτοιες περιπτώσεις σαν την δική σου, είναι οι πραγματικά αναίσθητοι που όταν θα σε ρωτούν πως πήγε η δουλειά, θα δέχονται οτιδήποτε δώσεις ως απάντηση χωρίς να δεινοπαθούν. Μιλάμε για πολύ ειδικά άτομα δηλαδή! Αυτός είναι ο λόγος που αν και πολλές από εσάς, κάνετε κονέ με πελάτες κατά την καριέρα σας, συνήθως καταλήγετε με άτομα του κύκλου σας μιας που με αυτούς νιώθετε πιο άνετα κι αυτοί ξέρουν καλύτερα τις συνθήκες. Ωραία τα λέμε, ενδιαφέρουσα συζήτηση ζυγισμένη σωστά.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-15 23:41:32

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Παραλίγο να καταλήξω με πελάτη(είχε ερωτευτεί σφοδρα, μου ζήτησε και σύμφωνο συμβίωσης) πάρα με άτομα του κύκλου μου(δε γνωρίζω εξάλλου το κύκλο που λες διότι είμαι ανεξάρτητη εντελώς) Η ταπεινή εμπειρία μου, έχει να σου πει καλύτερα που δεν κατέληξες γιατί συνήθως δεν πάνε καλά αυτά. Ίσως να ξυπνούσε ο φίλος σου από την ερωτική παραζάλη και το πάθος μιας που αυτές οι σχέσεις μαγεύουν τους άνδρες (θεωρούμε ότι είμαστε οι εκλεκτοί μεταξύ άλλων απλών πελατών) η θα ζήλευε πολλά γιατί πόσα να αντέξει ή θα πίστευε ότι θα σταματήσεις για να σε κάνει εντελώς δική του και πολλοί άλλοι λόγοι. Η αλήθεια είναι ότι (κάντο σαν τεστ) αν θες να διώξεις έναν που σου κολλάει πάρα πολύ και σε πρεσσάρει να σταματήσεις κτλ (κάτι πάρα πολύ δύσκολο) πες του σε μια επίσκεψη ότι το σκέφτηκες και ναι...πάμε να φύγουμε τώρα αμέσως!!!  ;) Μάγκες, όσοι διαβάζετε μαζί με την φίλη μας, σας εγγυώμαι ότι ούτε ένας δεν θα πει ναι!!! Είναι δοκιμασμένο!  :xahaxa: Όλοι λένε θα και θέλω ίσα για την καυλάντα επειδή ξέρουν (ήδη) πόσο δύσκολο είναι όλο αυτό και επαναπαύονται ότι η εκδιδόμενη θα αρνιέται για να ζουν την καυλάντα. Είναι πάρα πολλοί λίγοι όσοι πραγματικά το εννοούν, δεν φτάνει το συναίσθημα, θέλει άλλα υλικά στο στομάχι και δεν εννοώ το μαρούλι στην τσέπη. Θα έχει να αντιμετωπίσει φοβερή κυκλοθυμία της εργαζόμενης σε μια πολύ ιδιαίτερη δουλειά, τελείως διαφορετική συμπεριφορά από μια καθημερινή γκόμενα και να την εμπιστευτεί (όπως κι εκείνη). Δύσκολα πράγματα! Τέλος, για να μην δημιουργηθούν εντυπώσεις, όταν λέω κύκλος δεν εννοώ νταβάδες και τέτοιες μαλακίες αλλά ανθρώπους του κύκλου. Γνωρίζω περίπτωση αφεντικού μαγαζιού  (δεν λέω τι είδος) που είχε γκόμενα μια εκδιδόμενη κι ενώ θα περίμεναν όλοι ότι θα διαχειριστεί την κατάσταση πιο ψύχραιμα από έναν νέοπα (ζήλεψε όμως) όταν διέκρινε ότι η εκδιδόμενη είχε μια καλύτερη συμπεριφορά με κάποιον πελάτη (δεν εννοώ εμένα) από τους υπολοίπους το πήρε στραβά και της είπε να επιστρέψει στο πρόγραμμα που έκανε και στα διαδικαστικά αλλιώς δρόμο. Σίγουρα όμως είναι πιο έμπειροι αυτοί.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-16 02:03:24

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Όταν ένας άνθρωπος και δη γυναίκα συναντάει καθημερινά αρκετούς άντρες, είναι νομοτελειακά και μαθηματικά αδύνατον να μην δείξει πάνω απο μία προτιμήσεις Έτσι ακριβώς (ισχύει σε άνδρες και γυναίκες) αλλά οι περισσότεροι νομίζουν ότι αν τους χαμογελάσει η εκδιδόμενη ή κάνει κάνα αχ βαχ παραπάνω ή δώσει το κάτι περισσότερο κτλ, ότι έδεσαν το γάιδαρό τους βλέπουν πεταλούδες, έρωτες και δεν συμμαζεύεται. Ακόμα κι οι πιο έμπειροι θεωρούν ότι τους ανήκει αλλά κανείς δεν ανήκει σε κανέναν. Είναι δυνατόν μια γυναίκα που πηγαίνει με πολλούς άνδρες  να μην νιώσει ή αισθανθεί διαφορετικά με κάποιον ή κάποιους πελάτες; είναι δυνατόν να γουστάρει μόνο έναν και να νιώθει συνέχεια ωραία μαζί του;  εδώ κι όλα να στα δώσει μια οποιαδήποτε γυναίκα, ως πότε θα την γαμάς κομπλέ; κάποια στιγμή θα βαρεθείτε.   Εσύ θα θες άλλο μουνί κι αυτή άλλη ψωλή. Το ρητό που ισχύει ότι άνδρες και γυναίκες δεν ανήκουν σε κανέναν κι απλά έρχεται η σειρά του καθενός ή καθεμιάς, έρχεται να επιβεβαιώσει  την κατάσταση. Εκτός πια αν πέσει περίπτωση μία στο εκατομμύριο που άνδρας με γυναίκα έχουν ερωτευτεί κι αγαπηθεί σε απίστευτο βαθμό και το έχουν "κλειδώσει" ως αποκλειστικότητα μεταξύ τους. Αδύνατον σε αυτόν τον χώρο που το γαμήσι παίζει πρωταρχικό ρόλο ως γεγονός. Προσωπικά δεν θυμάμαι ποτέ να έμεινα με μία γυναίκα, τον ουρανό με τα άστρα να μου έδινε  κι όσο ευχαριστημένος και να ήμουν κι όσο κι αν το εκτιμούσα, πάντα τον έβαζα κι αλλού. Είναι αυτονόητο. Είμαι σίγουρος ότι κι οι γυναίκες αν και το ζυγίζουν πολύ περισσότερο από εμάς που είμαστε  εντελώς πρωτόγονοι στο θέμα και σκεφτόμαστε πολλές φορές με τον πουτσο μας αν κάτσουν πολύ καιρό με κάποιον ή δεν την βρίσκουν, θα γαμηθούν αλλού και θα γυρίσουν για άλλους λόγους όπως εμείς ή θα φύγουν τελείως. Αυτά είναι συμπαντικές αλήθειες και δεν επιδέχονται καμία αμφισβήτηση. Ονειρική κατάσταση ισχύει σε ηλικίες που πιπιλούν το δάκτυλο ή στα έργα με παλληκάρια και νεράιδες. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-16 17:38:44

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Εγώ που είμαι πολυγαμικη, γουστάρω φουλ σεξ,βρήκα τη δουλειά που μου ταιριάζει  !! Στέκει αυτό αν το τηρείς.  Για να κάνει μια γυναίκα αυτή την δουλειά, πρέπει να μπορεί να εναρμονίζεται με τον πούτσο. Λογικά θα υπάρξει φθορά σε μια τέτοια καριέρα οπότε κάπου θα μπουχτίσει η εκδιδόμενη από ψωλές. Συνεπώς πρέπει να το έχει μέσα της να ασχοληθεί, να πάρει την απόφαση πιο εύκολα να γουστάρει περισσότερο την ψωλή από τις συνηθισμένες ή αν θες να είναι πιο ανθεκτική και ανεκτική στο γαμήσι από άλλες που κοιμούνται όρθιες. Αν παρατηρήσεις, θα δεις ότι όσες δεν μπορούν να γαμηθούν άνετα ή αποφεύγουν το γαμήσι δεν τα καταφέρνουν να προχωρήσουν ή δουλεύουν μέτρια ή εγκαταλείπουν σύντομα διότι δεν προτιμούνται η δεν μπορούν καν να κάνουν αυτή την δουλειά.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-16 23:54:20

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: ρε Noah ειναι απλα τα πραγματα οι αντρες ειμαστε για κοκορεμα πρωτοι Αληθινο παραδειγμα καθονται 10 αντρες σε ενα καφε και οι 10 εχουν ξεμουνιασει κατα τα λεγομενα τους μια παντρεμενη τουλαχιστον Τα ακουγα και τους εκανα μια ερωτηση οι δικιες σας ειναι πιστες; και οι 10 με ενα στομα < η δικια μου ειναι σουζα, ειναι κυρια, εν κανει τετοια> Ε κι εγω τους ειπα Η απλη αριθμητικη δεν μου βγαινει μαλλον ολοι πηδατε την ιδια παντρεμενη Συμφωνώ με το κοκόρεμα και αυτό έχω γράψει με άλλα λόγια.  Θεωρώ επίσης αδύνατον σε ένα ζευγάρι να γαμιέται σταθερά καλά και μόνο μεταξύ του. Προσωπικά μόλις βρω κάποια κοιτάζω να πάρω τα πάντα στο γαμήσι μιας που όσο περνάει ο καιρός ναι μεν φτάνουμε στην κορύφωση σε χημεία αλλά κάποια στιγμή θα βαρεθούμε. Οπότε ούτε καν ασχολούμαι τι και πως, παίρνοντας ως δεδομένο ότι αυτή θα ξενο-γαμηθεί μιας που ήδη κάνω εγώ έτσι και σιγά μην δεν το κάνει κι αυτή. Δεν πρέπει να μπαίνουμε σε διαδικασίες φρένου ή ζήλιας αλλά παρότρυνσης να γαμηθεί όταν δεν την θέλουμε πια για να σηκωθεί να φύγει από μόνη της κι ησυχάσουμε. Το θέμα είναι όσο την θέλουμε, μετά ποιος την υπολογίζει; πιστεύω ότι και στους παντρεμένους θα γίνεται έτσι αλλά αυτοί έχουν μπει σε διαδικασίες που λύνονται πιο δύσκολα οπότε θα έχουν περισσότερα προβλήματα "λύτρωσης". Σε γενικές γραμμές ο άνδρας κάθεται με μια γυναίκα μόνο αν γαμιέται ωραία και τα βρίσκουν αλληλοφροντίζονται στην ζωή κι έχουν κάποια συναισθήματα οπότε μόλις φύγει το γαμήσι μένουν τα άλλα και βλέπουμε που θα τον χώσουμε. Ακούγεται σκληρό αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Άσε τι λέει ο καθένας στις παρέες για ηθική και μαλακίες. Το γαμήσι πάει σύννεφο σε όλες τις βαθμίδες. :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-17 00:10:03

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Έγραψες: Τη κανω 5χρ τη δουλειά Όχι μόνο δεν έχω μπουχτησει αλλά προχθές πήγα ταυτόχρονα με 3 άντρες, παρτουζα, για να ευχαριστηθώ..είμαι αχόρταγη στο σεξ.. Με 5 χρόνια λέγεσαι ακόμα φρέσκια αλλά σίγουρα έμπειρη. Καλό αυτό! Θεωρώ (και είναι) μεγάλο προσόν  σε μια εκδιδόμενη την παρτούζα. Για μένα όσο περισσότερα κάνει μια επαγγελματίας τόσο πιο αποφασισμένη είναι και τόσο πιο βαρβάτη ατζέντα έχει, κάτι που με εξιτάρει. Αρκεί βέβαια να εκτελεί σωστά το πρόγραμμά της. Να ρωτήσω...κάνεις παρτούζες με άγνωστες συναδέλφους σου; με εξιτάρει αυτό, οι περισσότερες  το αποφεύγουν δεδομένου ότι αν δεν γνωρίζονται υπάρχει διαφορά στο πρόγραμμα της καθεμιάς ψιλοχαλιούνται σε κοινή κατάσταση κτλ. Ίσως στο εγγύς μέλλον κάνουμε ένα ωραίο μίτινγκ. Με ενδιαφέρει πλούσιο πρόγραμμα. Πρωκτικό δεν με νοιάζει καθόλου αν δεν κάνεις.  Έχω μια γνωστή επαγγελματία φιλαράκι που κάπου κάπου την βρίσκουμε σε τρίο με άλλη γυναίκα.  Όλα χωρίς αλλα σεξ με προφυλακτικό φυσικά. Επίσης θέλω να ρωτήσω αν κάνεις τρίο  με εξωθεσμική γυναίκα. Θέλω να κάνω κάτι τέτοιο αλλά δεν με ακολουθούν εύκολα όταν το λέω. Πρέπει να βρω τρόπο. Το έχω απωθημένο. :-/

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-17 01:06:50

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Δε μ αρέσουν καθόλου ερωτικά οι γυναίκες  μόνο με άντρες παίζω επίσης φιλίες με συναδελφους δεν έχω και δε θέλω από επιλογή μου Οκ καταλαβαίνω, συνηθίζεται μια άρνηση σε αυτό για διάφορους λόγους. Απλώς να γνωρίζεις ότι η συγκεκριμένη (εκδιδόμενη) δεν κάνει ούτε επιδιώκει λεσβιακό. Και βέβαια δεν τίθεται θέμα φιλίας, αν γινόταν θα ήταν μια απλή συνεδρία. Απλώς κάνουμε σεξ και την βρίσκουμε μία στο τόσο επειδή ψιλοταιριάζουμε σαν γκάμα. Εγώ μόνο ενεργητικό κι αυτή μόνο παθητικό. Τι το καλύτερο (το βλέπω ανδρικά)  :D  από δύο γυναίκες γύρω μου αλλά δεν επιμένω. Δυσκολότερο επιχείρημα είναι με εξωθεσμική γυναίκα, αυτές πείθονται πολύ δύσκολα. Αχ βαχ, απωθημένο βλέπω να μένει.   ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-17 15:17:13

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημενος για το επιπεδο της κουβεντας οταν ξεκινησα το φορουμ αυτο ακριβως ειχα στο μυαλο μου να υπαρχει η πληροφορια (σωστη ή λαθος αυτο ειναι υποκειμενικο) αλλα το βασικοτερο να υπαρχει σεβασμος σε ολα τα μελη απο ολα τα μελη σας βγαζω το καπελο ΥΓ φυσικα και θα υπαρχουν και αντιπαραθεσεις και διαφωνιες αρκει να ειναι ολα οπως πρεπει με σεβασμο Μην ξεχνατε οτι πισω απο το πληκτρολογιο βρισκετε ενας ανθρωπος που μπορει να θιχτει και να στεναχωρηθει Σας ευχαριστω Ναι, έτσι είναι το πρέπον. Μπορεί να υπάρχει σχετικότητα σε όλα αλλά σε ορισμένα πράγματα υπάρχει το σωστό, δηλαδή το πρέπον. :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-17 15:22:14

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Θα χαρώ να κάνουμε συνεδρία τότε με κάποιο φίλο σου μαζί οι 3 μας Noah Mια φορά που δοκίμασα με έναν, το ήξερα ότι θα γελάγαμε και τελικά γελάγαμε σαν μαλάκες.  :fingers: Είμαι χάχας όταν είμαι με ανδροπαρέα, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.  :D Πόσον μάλλον στο γαμήσι όταν ξέρω άνα πάσα στιγμή τι σκέφτεται ο καθένας όπως κι αυτοί για'μένα. Κάποιοι μιλούν μεταξύ τους για το τι τους αρέσει ή προτιμούν, οπότε με το που γίνει κάτι διαφορετικό κάποιος θα γελάσει, μετά θα γελάσει κι ο άλλος και πάνε όλα. Οι πελάτες μπορεί να απολαμβάνουν τις συνευρέσεις (όταν βγαίνουν καλές) και να φέρονται οκ για να πάρουν αποτέλεσμα αλλά οι περισσότεροι από εμάς δεν μπορούν να δέσουν παρέα με άλλον. Η παρτούζα με άνδρες απευθύνεται μόνο σε στάνταρ παρτουζιάρηδες που την βρίσκουν έτσι. Αυτοί είναι λίγοι. Αλλά οκ, ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή... :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-18 01:41:54

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: Μάστρο-αντμίν αν έχεις την καλοσύνη, που έχει κριτικές να κοτσάρω μία πρόσφατη από Κωνστατινουπόλεως; να γνωριζόμαστε σιγά-σιγά! Δώσε λινκ και οδηγίες ανάρτησης όποτε βρεις χρόνο για να μην μπερδευτώ. Ευχαριστώ! :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-18 02:27:25

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: Πολλοί οι λόγοι θετικοί ή αρνητικοί, μοναξιά, ανικανότητα, ασχήμια, αντικοινωνικότητα, ποικιλία, καύλα πλάκα, ευκολία, βίτσια κτλ. Όλοι όμως οι λόγοι βασίζονται σε έναν. Ο άνδρας για να γαμήσει χρειάζεται μόλις λίγα δευτερόλεπτα να εντοπίσει ποια του αρέσει και αυτό είναι όλο μάγκες όπως γνωρίζουμε. Γενικώς μπορούμε να γαμήσουμε όποια μας γυαλίσει κι αν βέβαια μας κάτσει. Στο πληρωμένο όλες κάθονται οπότε απλά διαλέγουμε. Ρομποτική!  ;) Μπορεί να μην αποτελεί την καλύτερη λύση ή να χαρίζει τα πάντα ακριβώς όπως τα επιδιώκουμε αλλά χρειάζεται κι αυτό ανάμεσα στα της κανονικής ροής γαμησιών της ζωής μας. Είναι μια γλυκιά τζούρα.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-22 01:59:35

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: Πολυ αληθεια, μερικες δεν ειναι ουτε για πιπα Δυστυχώς έτσι είναι... Ας το δούμε με νούμερα, προσωπικά έχω γαμήσει γύρω στα 15 εξωθεσμικά μουνιά μέχρι τώρα. Καλά είναι, δεν είμαι κι ο Σπαλιάρας.  ;) Από αυτές, η γκάμα ήταν από μέτριες μέχρι πολύ καλές σε σύνολο με γαμήσια από μέτρια μέχρι αστεράτα.  Με κάποιες 20 γαμήσια, με άλλες 220, αυτονόητο όταν βρίσκεις κάποια και γουστάρεστε!!!! Ας δώσουμε τον ορισμό του αστεράτου γαμησιού!  Φοβερά παθιασμένο γαμήσι όπου ο άνδρας στύβει την γυναίκα (και το αντίστροφο) χωρίς κανέναν περιορισμό και σε τίποτα. Έτσι παίζεται το ματς. Στο πληρωμένο από την άλλη, έχω γαμήσει πάνω από 300 εκ των οποίων μετά βίας το 5% ήταν πολύ καλά γαμήσια, όπου και πάλι όμως είχαν κάποιους περιορισμούς. Το υπόλοιπο 95% ήταν σκάρτα γαμήσια με φόλες, μέτρια με κουτοπόνηρες τεμπέλες ή απλά καλά σαν παροχή. Μιας που ανέφερες την πίπα, όντως μερικές δεν έχουν ιδέα πόσο μάλλον από γαμήσι που απλά στήνονται σαν τούβλα τέτρις.  :jerk off: Πως γίνεται λοιπόν ο ίδιος έμπειρος άνδρας (εγώ) να περνάω τόσο διαφορετικά στις δύο περπτώσεις; ρητορικό το ερώτημα. Συμπερασματικά, την δουλειά τους κάνουν οι δεύτερες κι έτσι όμορφα κι ωραία επιβεβαιώνεται ότι αν το γαμήσι καταντήσει δουλειά δεν είναι το ίδιο με το αληθινό. Άρα...αν δεν μπορούν, έχει ωραία κυλοτάδικα που μπορούν να γίνουν πωλήτριες.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-23 07:01:07

Θέμα: Διάρκεια στο σεξ

Δημοσίευση: Στο ρελαντί τα προκαταρκτικά, στο ρελαντί και το γαμήσι με αυξομειώσεις έντασης. Υπολογίζω γύρω στην μια ώρα και κάτι με απαραίτητη προυπόθεση (σούπερ τιπ) ζούληγμα στο πουτσοκέφαλο ή πιέση προς τα κάτω στον πούτσο όταν είναι όρθιος για να κερδίσουμε χρόνο (είναι σαν restart)!!! ή αλλαγές στάσεων. Ειδικά όταν είναι αρχή με κάποιο γκομενάκι και γουστάρεστε, την βρίσκετε τέλεια και μην πω πόσο χύσι βγαίνει από την "βρύση" με τόση διαχείριση καύλας.  ;) Αυτά όμως δεν αρέσουν καθόλου στις εκδιδόμενες που το μεγαλο τους όνειρο είναι αν είναι δυνατόν να χύσεις σε 10 δευτερόλεπτα και να στα πάρουν γρήγορα (τα φράγκα εννοώ). :fingers:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-27 00:59:02

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Οι Βουλγάρες κι η Βουλγαρία είναι καλός σεξοτουρισμός. οι Βούλγαροι συνήθως είναι αποτυχημένοι τεμπέληδες που δεν νοιάζονται καν τι και πως  και γι'αυτό σχεδόν πάντα οι Βουλγάρες είναι μόνες στην σάπια Ελλάδα μας.  Το λένε κι οι ίδιες. Τους ταίζουν αυτές!  :D Ένα ταξίδι στην Βουλγαρία είναι καλή διασκέδαση για σεξ αλλά για τίποτα παραπάνω  μιας που οι Βουλγάρες είναι μεσογειακές γυναίκες κι ως γνωστόν οι μεσογειακές γυναίκες  όπως οι δικές μας, κουβαλούν απίστευτα κόμπλεξ. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-06 11:55:07