Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Kostakis_xl

Featured Image for Έμιλυ
Έμιλυ Studio Κροκεών 6 ισόγειο
Οι εποχές είναι δύσκολες και τα χρήματα είναι λιγοστά αλλά με λίγη παραπάνω προσπάθεια στη δουλειά κατάφερα να μαζέψω τα χρήματα για να πάω να επισκεφτώ με την Έμιλυ την οποία είχα ξαναδεί στο μαγαζί και μου είχε γίνει εμμονή να πηδηχτό μαζί της. Είδα στο πρόγραμμα τι ώρα είχε βάρδια και ξεκίνησα για το μαγαζί. Μπήκα και χαιρέτησα την ευγενική κυρία που είναι υπηρεσία και περίμενα να εμφανιστεί η κοπέλα. Με το που την είδα μου αρχίσανε οι καύλες. Έδωσα το αντίτιμο στην υπηρεσία και μπήκα κατ' ευθείαν στο δωμάτιο. Η Έμιλυ ήρθε ευδιάθετη, αγκαλιαστήκαμε για το καλωσόρισμα και αρχίσαμε να μιλάμε. Αφού γνωριστήκαμε εκείνη έβγαλε τα εσώρουχα της, με πλησίασε και άρχισε να μου τρίβει την κωλάρα της στον πούτσο μου. Απ' ευθείας μου σηκώθηκε και εκείνη έπεσε στα γόνατα και τον πήρε στο στόμα της σαν να βρήκε αυτό που έψαχνε για καιρό. Πολύ καλό το στοματικό της με πολύ γλείψιμο στον πουτσοκέφαλο και βαθιά εισχώρηση μέχρι το λαιμό. Είχα την επιθυμία να της γλείψω το μουνί και γι' αυτό το γυρίσαμε σε 69 πάνω στο κρεβάτι. Πεντακάθαρο και ξυρισμένο το μουνί της, το έγλειψα σαν παιδάκι που τρώει το πρώτο παγωτό του καλοκαιριού. Εκείνη αναστέναζε από την ευχαρίστηση που ένιωθε και σταμάταγε κάθε λίγο το γλείψιμο για να νιώσει την ευχαρίστηση. Κανένα παράπονο εκ μέρους μου, όλα τέλεια... Αφού έβαλα το προφυλακτικό ξεκινήσαμε με reverse cowgirl. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση και ξεκινάει σιγά στην αρχή και μετά συνεχίζει όλο και ποιό δυνατά. Άρχισε τις κραυγούλες ηδονής και μου έπιασε τα χέρια και τα έβαλε στη μέση της για να την πιάσω και να της τον βάλω δυνατά και έτσι έκανα. Αλλάξαμε στάση σε πισωκολλητό οπού την γάμησα δυνατά ενώ εκείνη έπαιζε με τη κλειτορίδα της και δυνάμωνε συνεχώς τις κραυγές. Το στήσιμο της ήταν τέλειο και ο κώλος της πανέμορφος. Που και πού μου έριχνε και καμία λάγνα ματιά και τελικά τη γύρισα σε ιεραποστολικό όπου έσφιξε τα πόδια της γύρο μου και συνέχισα να τη γαμάω μέχρι να χύσω. Της βάζω δέκα σε όλα. Σε εμφάνιση, σε υπηρεσίες και σε επικοινωνία

8.20

Featured Image for Ραφαέλα
Ραφαέλα Studio L Amour
Η μελαχρινή καλλονή Ραφαέλα μου τον έκανε πύραυλο με την αισθησιακή της πίπα. Οι καύλες μου με αναγκάσανε να κάνω και εγώ πράγματα στο κορμί της που πριν συνευρεθώ μαζί της δεν περνούσαν από το μυαλό μου. Της πιπίλισα κάλα τα βυζιά για μερικά λεπτά και μετά η γλώσσα μου έκανε ένα ταξίδι στο σώμα της ακολουθώντας τη σπονδυλική στήλη από το λαιμό και έφτασε μέχρι το μουνάκι της στην άλλη πλευρά. Μετά τα προκαταρκτικά προχωρήσαμε στο σεξ, όπου προτίμησα να είναι εκείνη από πάνω για αρχή. Η κοπέλα ξέρει να χοροπηδά πάνω στον πούτσο με μανία και επιδεξιότητα που σπάνια συναντά κανείς σε γυναίκα. Η επόμενη στάση ήταν πισωκολλητό όπου καθώς την έπαιρνα της έδινα και κανένα χαστούκι στον κώλο. Τα βογγητά της είναι ακριβός αυτά που χρειάζεται ο αντρικός εγκέφαλος για να καταλάβει ότι κάνει αυτό που πρέπει. Στη συνέχεια εμπλούτισε την εμπειρία μας λέγοντας μου, γάμα το μουνί μου μωρό μου, σκίσ' το, και άρχισα να τη γαμάω γρήγορα και δυνατά μέχρις ότου μετά από μερικά λεπτά έχυσα! Ιδρωμένος και κουρασμένος κάθισα μερικά λεπτά ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Εκείνη πήρε λίγο χαρτί, μου σκούπισε τον ιδρώτα στο μέτωπο και μου είπε ευχαριστώ μωρό μου, ήταν τέλεια. Σύντομα θα τη ξανασυναντήσω, το αξίζει το κορίτσι.

8.20


Forum Tasks