Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ραφαέλα   (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 22

    Κριτικές Χρηστών

    Kostakis_xl AvatarKostakis_xlΜηνύματα: 5 Κριτικές: 2

    Ιστορίες: 0

    Η μελαχρινή καλλονή Ραφαέλα μου τον Αξιολόγηση: 8.20 — 08/12/2019 - 18:58
    Η μελαχρινή καλλονή Ραφαέλα μου τον Αξιολόγηση: 8.20 — 08/12/2019 - 18:58
    Η μελαχρινή καλλονή Ραφαέλα μου τον έκανε πύραυλο με την αισθησιακή της πίπα. Οι καύλες μου με αναγκάσανε να κάνω και εγώ πράγματα στο κορμί της που πριν συνευρεθώ μαζί της δεν περνούσαν από το μυαλό μου. Της πιπίλισα κάλα τα βυζιά για μερικά λεπτά και μετά η γλώσσα μου έκανε ένα ταξίδι στο σώμα της ακολουθώντας τη σπονδυλική στήλη από το λαιμό και έφτασε μέχρι το μουνάκι της στην άλλη πλευρά. Μετά τα προκαταρκτικά προχωρήσαμε στο σεξ, όπου προτίμησα να είναι εκείνη από πάνω για αρχή. Η κοπέλα ξέρει να χοροπηδά πάνω στον πούτσο με μανία και επιδεξιότητα που σπάνια συναντά κανείς σε γυναίκα. Η επόμενη στάση ήταν πισωκολλητό όπου καθώς την έπαιρνα της έδινα και κανένα χαστούκι στον κώλο. Τα βογγητά της είναι ακριβός αυτά που χρειάζεται ο αντρικός εγκέφαλος για να καταλάβει ότι κάνει αυτό που πρέπει. Στη συνέχεια εμπλούτισε την εμπειρία μας λέγοντας μου, γάμα το μουνί μου μωρό μου, σκίσ' το, και άρχισα να τη γαμάω γρήγορα και δυνατά μέχρις ότου μετά από μερικά λεπτά έχυσα! Ιδρωμένος και κουρασμένος κάθισα μερικά λεπτά ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Εκείνη πήρε λίγο χαρτί, μου σκούπισε τον ιδρώτα στο μέτωπο και μου είπε ευχαριστώ μωρό μου, ήταν τέλεια. Σύντομα θα τη ξανασυναντήσω, το αξίζει το κορίτσι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks