Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του piperakis (252)

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-13 00:55:37

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-13 00:58:08

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Χαιρετώ την νεολέα ...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 15:12:32

Θέμα: Σχέση ή Ξεπέτα;

Δημοσίευση: Στα χρόνια μου ήταν ποιό δυνατός ο Θεσμός του γάμου και της οικογένειας .. λίγοι είχαν παράλληλους δεσμούς... Άν γινόταν κάτι .. γινόταν από ανάγκη, σε στίλ ξεπέτας και πάντα με αγνώστους με χίλιες προφυλάξεις !.. Μεγαλώσαμε με το τι θα πει ο κόσμος ... και είχαμε κάποια όρια και μια ντροπή για τις πράξεις μας !!... Σήμερα δεν υπάρχουν όρια, δεν υπάρχει ντροπή, δεν υπάρχει ήθηκή στην ζωή μας , δεν υπάρχει σεβασμός ... Υπάρχει μια πλήρης απελευθέρωση στην ηθηκή ... οι ανωμαλίες του κάθε έναν μας μετέτρεψαν την κοινονία μας σε ένα μεγάλο κωλοχανίο καταργώντας το θεσμό του γάμου της σχέσης και της οικογένειας , τα αντικαταστήσαμε με ξεπέτες , με παρτούζες και γαμήσια που γράφουμε με περηφάνια στις κριτικές για το πόσο καλά γαμήσαμε και για ένα σωρό άλλα πράγματα που κάποτε θα ντρεπόμασταν να τα κάνουμε και πόσο μάλλον να τα πούμε !!!....

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 15:50:31

Θέμα: Έχεις πάει με πρώην φίλου/κολλητού σου;

Δημοσίευση: Χαχαχα... τι πρώην βρε παιδία; στις μέρες μας ξελογιάζουν μανούλες που έχουν μικρά παιδία μόνο και μόνο για να την γαμήσει και δεν τον νοιάζει αν θα της χαλάσει το σπίτι και θα υπολογήσει ΠΡΏΗΝ ;;;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 15:59:20

Θέμα: Έχεις πάει με πρώην φίλου/κολλητού σου;

Δημοσίευση: Έχω πάει με πρώην σύζηγο φίλου μου που ήταν χωρισμένοι πάνω από 6 χρόνια και ήξερα ότι υπάρχει αδιαφορία από την μεριά του... Εσύ έχεις άφεση αμαρτηών λόγο χρόνου ..  Συγκατάθεση από τον πρώην λόγο αδιαφορίας ...  Και την ζήλια ολωνών μας που την βρήκες πρώτος.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:03:56

Θέμα: ΈΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΡΩΗΝ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ?

Δημοσίευση: Αρα δεν εισαι πιστος...οκ, σεβαστό...  Τι σεβαστό; ; .. άλλο ήθελες να πεις...   Καλά είπε ο γεροξούρας : Οι εσκορτ δεν πιάνουν ... Είναι σαν το τζατζίκι στο σουβλάκι.  Ναι οι έσκορτ είναι το σιμπολόγημα πριν το γεύμα... το ορεκτικό που λέμε..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:19:18

Θέμα: Σχέση ή Ξεπέτα;

Δημοσίευση: Το ΠΑΣΟΚ ειναι εδώ ενωμενο δυνατο... Αυτό τώρα πως σου ήρθε;  Αν έλεγες τίποτα για σύριζα θα ταίριαζε κάπως με την ανωμαλία που υπάρχει σήμερα!...  Δεν υπερασπήζω το πασοκ αλλά οι άλλοι το τερμάτησαν το θέμα ανωμαλία !...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:26:14

Θέμα: Το πιο μεγάλο μας ψέμα

Δημοσίευση: Στην μαμά μου όταν με ρώτησε ποιός έφαγε το γλυκό πορτοκάλι και είπα ότι το έφαγε ο αδερφός μου... Ο αδερφός μου μέχρι και σήμερα δεν έχει φάει ούτε ένα πορτοκάλι... Πορτοκάλια και μανταρήνια του φέρνουν αναγούλα από μωρό !!!...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:33:05

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: Με σκέψη και συμμετοχήν λοιπόν... Πάμε τεκνα μου... Ευλογησον Δεν πιστεύω δέσποτα να περιλαμβάνεις στις δεήσεις σου στον Θεό και τις κληρώσεις που παίρνεις μέρος ;;;; Δεν πιστεύω να παίζεις βρόμηκα;;;  κάνωντας κατάχρηση της εξουσίας σου;;;  Όχι θαύματα στις κληρώσεις...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:42:21

Θέμα: Τι προτιμάτε; Milfs ή πιτσιρίκες;

Δημοσίευση: Χαχαχα... η δικές σας οι μίλφ είναι για μένα πιτσιρίκες!... Τις εγγόνες μου δεν τις πηδώ... Έχω και μερικές αρχές αδιαπραγμάτευτες ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:48:30

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην νεολαία !... Εύχωμαι μια μερσεντέζ επιπλέων στον κάθε έναν σας !... 

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:34:59

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:41:40

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:43:18

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:44:46

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:40:12

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:44:46

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:48:21

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:53:16

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Συναγερμός στη Λαμία: Εντοπίστηκε καμένο πτώμα άντρα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:58:12

Θέμα: Νέα από τον κόσμο

Δημοσίευση: Φονικός σεισμός στην Αλβανία:  Τουλάχιστον 31 νεκροί, αγώνας για οικογένειες εγκλωβισμένες στα συντρίμμια

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:07:50

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Η λίμνη Ένας αγρότης είχε ένα πολύ μεγάλο αγρόκτημα με μια ωραία λίμνη στο πίσω μέρος του.  Μια μοναχική βραδιά αποφάσισε να πάει μια βόλτα μέχρι την λίμνη. Καθώς πλησίαζε, κάνοντας το τρίτο τσιγάρο, άκουσε φωνές και γέλια.  Όταν έφτασε είδε πολλά γυμνά νεαρά κορίτσια να παίζουν μέσα στα νερά. Μόλις όμως κατάλαβαν την παρουσία του, πήγαν στα βαθιά για να μην φαίνονται. Ένα από τα κορίτσια του φώναξε: «Δεν πρόκειται να βγούμε αν δεν φύγεις». Και απαντάει κι αυτός: «Ναι, σιγά μην ήρθα για να σας δω να κολυμπάτε γυμνές. Απλά εγώ ήρθα για να ταΐσω τον κροκόδειλο. :lol: :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:09:55

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Αγαπημένο μου ημερολόγιο Απόσπασμα από το ημερολόγιό της: Το Σάββατο το βράδυ τον βρήκα λίγο παράξενο. Είχαμε πει να συναντηθούμε στο μπαρ για ένα ποτό. Επειδή όλο το απόγευμα είχα βγει για ψώνια με τις φίλες μου, νόμιζα ότι ήταν εξ αιτίας μου...επειδή έφτασα στο ραντεβού λίγο καθυστερημένα. Αυτός, όμως, δεν είπε τίποτα. Η συζήτησή μας δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο και τότε του πρότεινα να πάμε σ' ένα μέρος πιο ήσυχο και πιο ρομαντικό. Ξεκινήσαμε για ένα ωραίο εστιατόριο, αλλά αυτός συνέχισε να είναι παράξενος. Έδειχνε να είναι απών. Προσπάθησα να τον διασκεδάσω χωρίς αποτέλεσμα. Αναρωτιόμουν επίμονα αν ήταν δικό μου το φταίξιμο. Τον ρώτησα αν ήταν εξ αιτίας μου και μου απάντησε πως εγώ δεν είχα να κάνω, αλλά δεν πείστηκα. Στο αυτοκίνητο, καθώς γυρίζαμε σπίτι του είπα ότι τον αγαπούσα πολύ κι αυτός με αγκάλιασε ψυχρά, χωρίς να βγάλει άχνα. Δεν μπορώ να εξηγήσω τη συμπεριφορά του, δεν είπε τίποτα,δε μου είπε ότι με αγαπάει κι αυτός....δεν ξέρω τι να πω, είμαι πολύ ανήσυχη! Επιτέλους, φτάσαμε σπίτι. Τη στιγμή εκείνη ήμουν σίγουρη πως ήθελε να με αφήσει. Προσπάθησα να του μιλήσω, εκείνος, όμως, άναψε την τηλεόραση κι άρχισε να παρακολουθεί αφηρημένα, βυθισμένος σε σκέψεις, σα να ήθελε να μου πει ότι όλα είχαν τελειώσει. Στο τέλος παραιτήθηκα και πήγα για ύπνο. Δε θα 'χαν περάσει ούτε 10 λεπτά κι ήλθε κι αυτός στο κρεβάτι και με μεγάλη μου έκπληξη τον είδα να ανταποκρίνεται στα χάδια μου και κάναμε έρωτα αν και εξακολουθούσε να είναι απόμακρος. Προσπάθησα να του μιλήσω για τη σχέση μας ακόμη μια φορά, για όσα είχαν συμβεί εκείνο το βράδυ αλλά τον έχει ήδη πάρει ο ύπνος. Έβαλα τα κλάματα. Έκλαιγα όλη νύχτα μέχρι που με πήρε και μένα ο ύπνος. Είμαι σχεδόν βέβαιη πως σκεφτόταν κάποια άλλη. Η ζωή μου είναι ένα μπάχαλο. Απόσπασμα από το ημερολόγιό του:: Έχασε ο Ολυμπιακός από τον Αστέρα Τρίπολης...... αλλά τουλάχιστον γ......

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:10:46

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Απόπειρα αυτοκτονίας - Γιατρέ, ήμουν χάλια και προσπάθησα να αυτοκτονήσω με χίλιες ασπιρίνες. - Σοβαρά; Και τι έγινε ; - Μετά τις δυο πρώτες ένιωσα πολύ καλυτέρα…

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:12:15

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο μαφιόζος - Μπαμπά, στο σχολείο, με φωνάζουν μαφιόζο... - Καλά, θα περάσω να το κανονίσω. - Ωραία, κοίτα να φανεί σαν ατύχημα ε;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:12:44

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο Έλληνας στην κόλαση «Ένας Έλληνας πεθαίνει και φτάνει στη ρεσεψιόν της Κόλασης. Ο υπάλληλος του ανακοινώνει ότι επειδή είναι υπήκοος χώρας-μέλους της Ευρωπαϊκής Ένωσης, μπορεί να διαλέξει μία από τις κολάσεις των χωρών-μελών. Σκέφτεται λίγο και αποφασίζει να πάει στη Γερμανική: - «Οργανωμένη χώρα», λέει, «τόσα χρόνια στην Ελλάδα, τι κατάλαβα από οργάνωση και υπηρεσίες; Mου βγάλανε το λάδι. Τουλάχιστον, ας... πάρω μυρωδιά του τι σημαίνει Ευρώπη, έστω και στην κόλαση». Φτάνει λοιπόν μπροστά στην πύλη της γερμανικής κόλασης. Μαύρο μάρμαρο, καλογυαλισμένο, σιδερένια πύλη, και ψηλά γράφει με μεγάλα γράμματα ΚΟΛΑΣΗ στα γερμανικά. Χτυπάει. Του ανοίγει ένας άψογα ντυμένος υπάλληλος και τον ρωτά τι θέλει. - «Να δω πώς είναι», του απαντά εκείνος. - «Ούτε να το σκέφτεστε κύριε!», του απαντά ο υπάλληλος! «Όλη την ημέρα μας δέρνουνε με κάτι τεράστια μαστίγια και το βράδυ μας βάζουν σε κάτι τεράστια βαρέλια γεμάτα σκατά!!! Φρίκη! Φρίκη! Εγώ σας λέω να μη μείνετε». Όπου φύγει-φύγει ο Έλληνας. Στη συνέχεια δοκιμάζει τις υπόλοιπες κολάσεις, τα ίδια. Έτσι απογοητευμένος, καταφεύγει στην έσχατη λύση, την ελληνική κόλαση! Φτάνει λοιπόν έξω από την πύλη. Μία πύλη εγκαταλειμμένη, βρώμικη, όπου στο ψηλότερο σημείο της υπάρχει με μεγάλα φωσφορίζοντα γράμματα η λέξη ΚΟΛΑΣΗ. Το Κ και το Λ μάλιστα, δεν ανάβουν γιατί έχουν καεί τα λαμπάκια. Έτσι η επιγραφή γράφει ΟΑΣΗ. - «Ελληνική ανοργανωσιά...», μουρμουρίζει. Όσο πλησιάζει, ακούει κάτι περίεργους θορύβους... Μοιάζουν με μουσική. Πλησιάζει περισσότερο. Η μουσική πλέον ακούγεται ολοκάθαρα. Μπουζούκια, μπαγλαμάδες κλπ. Χτυπάει... Του ανοίγει ένας τύπος κρατώντας μία μπουκάλα στο χέρι, τύφλα στο μεθύσι, και τον ρωτά τι θέλει. - «Ήρθα να δω πώς είναι», του λέει και βάζει το κεφάλι του μέσα. Τραπέζια, πολύ κάπνα, κάτι γκόμενες χορεύουν πάνω στα τραπέζια τσιφτετέλια, νταούλια... Γενικώς, μπάχαλο. Τρελαίνεται ο τύπος: - «Καλά ρε φίλε, τι γίνεται εδώ;» - «Aσε φίλε, χάλια!», του λέει ο μεθυσμένος. «Η κατάσταση είναι δραματική εδώ πέρα. Μας δέρνουν όλη μέρα με κάτι τεράστια μαστίγια και το βράδυ μας βάζουν σε κάτι τεράστια βαρέλια με σκατά. - «Πλάκα μου κάνεις;;;», απαντάει ο πεθαμένος. «Εδώ πίνετε και γλεντάτε!» - «Εεε, ξέρεις πώς είναι μωρέ εδώ στην Ελλάδα... Τη μία δεν έχουμε σκατά, την άλλη χαλάνε τα μαστίγια...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:14:29

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το χαρτονόμισμα των 100 ευρώ Ένας λογιστής γυρνά αργά στο σπίτι του μία νύχτα: - Ανησύχησα! Που στο καλό ήσουνα; Ρωτά η γυναίκα του. - Α, λέει αυτός, δεν ήταν τίποτε. Πήγα να κάνω ένα τατουάζ. - Τατουάζ; Τι τατουάζ έκανες; - Ένα χαρτονόμισμα των 100 ευρώ στα γεννητικά μου όργανα, λέει αυτός περήφανα. - Χαρτονόμισμα; Μα τι στο καλό σκεφτόσουνα; Δεν καταλαβαίνεις ότι αυτό που έκανες είναι τρελό; - Μπα, είχα τους λόγους μου. Πρώτον μου αρέσει να βλέπω τα λεφτά μου να αυξάνονται, δεύτερον, μου αρέσει να παίζω με τα λεφτά μου, τρίτον μου αρέσει να έχω λεφτά στα χέρια μου, και τέταρτον έτσι θα μπορώ να σου δίνω 100 ευρώ όποτε το θελήσεις!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:15:22

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το ζάπινγκ και το πορνό Ο σύζυγος κάθεται στον καναπέ στο σαλόνι κάνοντας συνεχώς ζάπινγκ ανάμεσα σε δυο κανάλια όταν από το βάθος ακούγεται η φωνή της συζύγου: - Τι κάνεις εκεί ρε Δημήτρη, θα την κάψεις την τηλεόραση! - Τι να κάνω ρε γυναίκα; Αφού βάλανε το μπάσκετ μαζί με την τσόντα και δεν ξέρω ποιο από τα δυο να δω... Και η γυναίκα απαντά: - Την τσόντα δες... Μπάσκετ ξέρεις!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:15:47

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο χαρούμενος σύζυγος Τρέχει χαρούμενος ο άνδρας να ανακοινώσει στη γυναίκα του τα… νέα: - Χαρίκλεια τα έμαθες; Βγήκαν… ολυμπιακά προφυλακτικά! - Καλά Κώστα μου, σοβαρά μιλάς; Και τι το ιδιαίτερο έχουν δηλαδή; - Είναι σαν τα μετάλλια, Χαρίκλεια, βγαίνουν σε χρυσό, ασημένιο και χάλκινο. - Αλήθεια; Πήρες Κώστα μου εσύ; Πήρες; - Εμ, βέβαια Χαρίκλεια, έτσι θα σ’ άφηνα; Πάμε γρήγορα να το «δοκιμάσουμε». - Και ποιο από τα τρία πήρες καλέ μου; - Μα ποιο άλλο; Το χρυσό βέβαια! - Ουφ… χάθηκε βρε αγάπη μου να πάρεις το ασημένιο, μήπως και τελειώσεις κι εσύ μια φορά… δεύτερος;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:16:18

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το αεροδρόμιο Μια ξανθιά πάει με τον αρραβωνιαστικό της να δουν ένα σπίτι που θέλουν να αγοράσουν. Καθώς μελετούν το σπίτι ο αρραβωνιαστικός λέει στον μεσίτη: - Ωραίο το σπίτι και σε καλή τιμή. Αλλά παρατηρώ ότι βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο. Δε θα’ χει πολύ θόρυβο; - Θα έχει, αλλά ύστερα από μια βδομάδα θα τον συνηθίσετε και δεν θα έχετε πρόβλημα, του απαντάει ο μεσίτης. Και η ξανθιά λέει αποκρινόμενη και στους δύο: - Αχ να το πάρουμε αγάπη μου και δεν πειράζει, την πρώτη βδομάδα, μένουμε σε ξενοδοχείο!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 19:18:05