Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: To φαινομενο "mindreader"

Δημοσίευση: καλο μουνοπανο κι αυτος Ευτυχώς! Ευτυχώς που είχα την τύχη να μην γνωρίσω τον μαιντρίχτερ (καλύτερο μου φαίνεται έτσι). Σύμφωνα με όσα εγραφε, έχω βγαλει το συμπέρασμα όπως και άλλοι φίλοι ότι είναι μεγαλομανής και ζητιανεύει αποδοχη με τον πλέον γλοιώδη τρόπο. Της ψευδοταπεινοτητας. Δεν ξέρω κατά πόσο τρικυμιάζεται εντός του μυαλού του μιας που ενω προσποιείται τον ήρεμο, παθαίνει ντελίριο με τον μισότρελλο ταξιδευτή της Ουκρανίας. Τον γνωστό "σωβρακάκια Μινέρβα". Τον Κμαν. Μέχρι κι αυτός ο αυτιστικος πυγμαίος, τον είχε κάνει λιώμα στέλνοντας τον να τρωει σουβλάκι απο μυρμήγκια και κατσαρίδες στα βάθη της Ασίας. Ζηλέυει ο κύριος μαιντρίχτερ. Και ζηλέυει πολύ. Παράλληλα κι όσο τον θυμάμαι από άλλο φόρουμ, γυροβολούσε στα θέματα και κατέθετε γνώμες κι απόψεις με το γνωστό στυλ του φαφλατά. Άνθρωπος κατηγορίας "ήρθα και σας κάνω χάρη" που μεθοδικά καλύπτει (ακόμα) κρίνοντας από τις αντιδράσεις όσων διάβασα. Και όταν τελείωνε τα "σπαστά" σεντόνια του (για να τσιμπάει λαικ άραγε; ), εμφανίζονταν συνήθως κάτι ανύπαρκτοι για να μας πουν τι ωραία που τα λέει. Λες και κάτι μας έλεγε. Panosmounos, σου έσβησαν το ποστ επειδή απλά κατέθεσες την γνώμη σου κι αν o μαιντρίχτερ είχε αρχίδια, θα έπρεπε αντι για ρουφιανόκουμπα, να ζητήσει να μείνουν εκεί τα ποστ. Πάλι καλά που καλοκαριάζει και με την ζέστη θα φορεθούν και σορτσάκια μιας που τα παντελόνια δεν έχουν ρόλο πάνω του πια! Έγραψα ότι έχω διαπιστώσει, τι άλλο να κάνω; να του υποκλιθώ; δεν νομίζω...

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-09 01:15:19

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: όταν μιλάει η καψούρα δεν είναι και εύκολο το Η καψούρα αγαπητέ φίλε, οφείλεται στο παράδοξο συναίσθημα του έρωτα που διαρκεί λίγο. Το παθαίνουν κι οι γυναίκες. Ωστόσο η καψούρα δεν είναι παντοτινή. Οι περισσότεροι (εδώ μας νοιάζει το εμείς) θέτουν εαυτό σε αγώνα διεκδίκησης και επίδειξης ισχύος για να κρατήσουν το θηλυκό κοντά τους. Δημιουργείται εξιδανίκευση και τελικά το αρσενικό ευνουχίζεται από τις υποχωρήσεις. Ο έρωτας βλέπει τα πάντα (θετικά κι αρνητικά) αλλά για να ρολάρει ως δραστηριότητα πρέπει να τυφλώνεται. Ξέρεις ας πούμε ότι πας στον γκρεμό αλλά προχωράς. Όλοι κι όλες το έχουμε περάσει. Εκλογίκευση χρειάζεται λοιπόν, μάθημα από το πάθημα κι όλα καλά.  :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:59:35

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: εγω το θεωρω μεγα λαθος μου που δεν εκανα οικογενεια ή εστωενα παιδάκι Δεν σε εμποδίζει κανείς να κάνεις μια όμορφη σχέση και μόλις (αυξημένες πιθανότητες) γίνουν όλα σκατά, να την κάνεις με ελαφρά. Τον γαμό τι τον θες; να βάλεις τσιμέντο στο φέρετρό σου;   περί παιδιού το δέχομαι αν νιώθεις την ανάγκη αλλά αυτό είναι ιδιαίτερο θέμα που απαιτεί κατάλληλες προυποθέσεις για να πετύχει.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 18:04:15

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: οταν παντρευομαστε μονο & μονο επειδη μας ζαλιζουν τα αρχιδια απο το πρωι μεχρι το βραδυ ,ειναι βεβαιο οτι ο γαμος θα εχει ασχημη καταληξη,δυστυχως. Ο γάμος είναι εθελοντική νόμιμη καταδίκη.  Δεν γνωρίζω ούτε έναν παντρεμένο που να είναι καλά με την γυναίκα του και δεν εννοώ γιουβέτσια και πλύσιμο ρούχων. Εννοώ καλά. Κ-Α-Λ-Α!  ;) Ο γάμος γίνεται (στέκει-ισχύει) μόνο για τα παιδιά.  Κανονικά θα έπρεπε να λύνεται αυτομάτως σε περίπτωση καταστροφής, όπως ένα ελεύθερο πουλί πετάει  και φεύγει για όπου θέλει ανά πάσα στιγμή. Δυστυχώς οι νόμοι υποστηρίζουν τις γυναίκες.  Δεν παντρεύτηκα ποτέ (παραλίγο μια φορά) και ανάβω λαμπάδες στους διδάξαντες "πεσόντες". Οι εποχές που υπήρχαν ιδανικά σε ένα ζευγάρι πέρασαν ανεπιστρεπτί.  Καλύτερα να συζείς για να ανοίγεις την πόρτα φευγούλας όποτε θες.  :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:50:08

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: καλά σόρρυ κιόλας αλλά εμείς όταν χωρίζουμε είμαστε πιο κλαψομούνηδες Ουσιαστικά είναι θέμα ισορροπίας. Ο άνδρας ως κυνηγός θεωρεί την γυναίκα δική του  αλλά ουσιαστικά ποτέ δεν ήταν δικιά του κι απλά ήταν η σειρά του. Νόμος απαράβατος!  ;) Το ίδιο θεωρούν κι αυτές βέβαια αλλά υπό άλλο πρίσμα με ιδιοσυγκρασία ανασφάλειας  και λοιπές γυναικείες ανυπόστατες-ανεξερεύνητες μαλακίες.  :jerk off: Δεδομένου λοιπόν ότι τις θεωρούμε δικές μας ως κυνηγοί, κάποιες φορές πιστεύουμε-νιώθουμε  ότι χάσαμε την "λεία" ή αν θες το "τρόπαιο", μπαίνοντας σε διαδικασία διεκδίκησης εκτός της στενοχώριας-μίρλας. Μέγα λάθος πουτσαράδες μου. Πρόκειται για ψευδαίσθηση λόγω έντονων συναισθημάτων  που βιώνουν περισσότερο οι άνδρες καθώς αυτές αγαπούν μόνο την πάρτη τους και τα παιδιά τους  (γυναικεία ματαιοδοξία). Λύση: Αν δεν μας κάνει, στον πούτσο μας (εύκολο)  κι αν δεν της κάνουμε, πάλι στον πούτσο μας (οφείλουμε να το κάνουμε εύκολο). :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:34:57

Θέμα: Τα “θέλω” της Ελληνίδας στο σεξ!!!

Δημοσίευση: αυτο το κανουν ολες οι γυναικες παγκοσμια ο τουριστας γαμαει παντα ντοπια μωρα Υπόθεση είναι αυτό. Έχεις πάει φίλε γεροξούρα  με δείγμα γραφής παγκοσμίως και το ξέρεις; ως γνωστόν οι βόρειες (δεν λέω ότι είναι τέλειες) είναι πιο λάσκα και νορμάλ. 90% Βαλκάνιες που ξέρω είναι τίγκα στο κόμπλεξ  μην μαθευτεί τίποτα στην παρέα τους. Ξετρύπωσα κοινή γνωστή που κάνει βίζιτες και δεν το έλεγε. Εμείς αν ήμασταν θα βγάζαμε ανακοίνωση χαράς τύπου " ελάτε να τον φάτε και στάξτε τα λεφτά σας". Αυτές όμως ντρέπονται. Κομπλεξικά όντα.  Επίσης όππτε βρίσκω να τον χώσω, όλες είναι ηθικές και στο κρεβάτι μόνο με σκατά δεν αλείφονται. Μετά πάνε σπίτι να κάνουν προσευχή και να μιλήσουν για τα δικαιώματα των ζώων.  :P

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-24 07:02:25

Θέμα: Ρούλα Πισμπιρίγκου...

Δημοσίευση: Το σήριαλ δεν έχει τελειωμό. Όντως τώρα λένε για FBI. Σιγά μην φέρουν και τον Μπάιντεν με τον Πούτιν για την μπουχέσα. Τόσο καιρό βαρεθήκαμε να ακούμε μαλακίες. Ας την καθαρίσουν τυχαία να τελειώνουμε αλλα τελικά την χρειάζονται για να βγει το φθινόπωρο φαίνεται κι ίσως κι όλος  ο χειμώνας.  :P

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-24 07:17:09

Θέμα: Τα “θέλω” της Ελληνίδας στο σεξ!!!

Δημοσίευση: Η γυναίκα παγκοσμίως έχει χάσει την ταυτότητά της. Ελληνίδες όμως όπως και σχεδόν όλες οι Βαλκάνιες είναι εντελώς για τα πανηγύρια. Άπειρος κομπλεξισμός κι ανασφάλεια. Παρατηρήστε το πιο απλό για να εμπεδώσετε την κατάντια τους. Βρείτε μια Βαλκάνισ που έχει περάσει από την ζωή σας και υπηρξε περηφανη  για εσάς σε οτιδήποτε (να το δείχνει) ή άνετη στον περίγυρο. Μόνο λίγα σάλια λένε, δεν βρίσκετε καμία, έτσι;  :P Γι αυτές, τα θέλω τους είναι όλα στα κρυφά μη τυχόν και πάρουμε αέρα (όπως λσνθασμένα λόγω κόμπλεξ νομίζουν). Εξ ου και τα ξεσκίσματά τους με άλλα έθνη μη τυχόν και μαθευτεί στην παρέα τους τι κάνουν. Αυτό τις νοιάζει.  Η παρέα τους. Συμπέρασμα: ότι κάνετε μαζί τους κρυφά κι όσο κρατήσει. Μην περιμένετε αναγνώριση σε τίποτα.  :cool::

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-22 18:45:04

Θέμα: Μελίνα

Δημοσίευση: ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΑΓΑ ΣΤΗΣΙΜΟ κριμα γιατι ηταν απο τα αποθυμενα μου το τηλεφωνο της το βρηκα απο το αλλο το μεγαλο φορουμ αλλα εκει εφαγα μπαν διοτι ο κυριος mindreader βαρεσε το ρουφιανοκουμπο οταν με ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΕΔΕΙΞΑ οτι ειναι μεγας προμοτορας Ποιο φόρουμ λες; αυτό που προφέρεται ως οίκος ανοχής και το παίζει σαλόνι; Στραπατσάρισες την κόμμωση του mindreader και αντέδρασε με πάτημα; έπεσε τόσο χαμηλά; τελικά είναι κι αυτός επιρρεπής στην κριτική. Δεν τον βλέπεις πως βαράει μπιέλα με τον σωβρακάκια τον Κμαν; τον πάει βεντούζα ο μινέρβας...

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-08 23:11:39

Θέμα: Διάρκεια στο σεξ

Δημοσίευση: τωρα στα 50 μας θελουμε σπρέι σκληρηνσης ασε που με αυτες τις αθλιες καποτες που εχουν οι πουτανες δεν νοιωθεις αν σου ειναι σηκωμενος ή οχι Έχω μέχρι τα 50 ακόμα αλλά έχω παρατηρήσει ότι παίζει ρόλο η διατροφή και το άγχος.  ;) Έχω κόψει αλάτι, ζάχαρη, τσιγάρα, ψωμιά, γλυκά όλα μαχαίρι και είμαι πέτρα. Το άγχος θα μας φάει όλους νομίζω κι όχι μόνο στο σεξ.  Έχω παρατηρήσει ότι οι καπότες τους κάποιες φορές είναι πιο παχιές από ότι πρέπει. Τσιγκουνιά κάνουν; Οι λεπτές καπότες είναι ότι καλύτερο. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-14 16:26:39

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: καλα εννοειται,ειδικα στη χωρα,οπου πρεπει να ειμαστε η μοναδικη χωρα που με το τιντερ δεν γαμας εχουν βαλει ολες τιντερ για να μαζευουν λαικ & κ να αυτοεπιβεβαιωνονται οτι ειναι καυλες,ενω στις αλλες χωρες γαμιουνται αβερτα! κ μετα αναρωτιουνται γιατι παμε με πουτανες. οταν καταλαβουν οτι μας εχουν σπασει εντελως τα αρχιδια θα εχει παγωσει η κολαση... :D :D :D Στην Ελλάδα, το γαμήσι από φυσιολογικό, έχει μετατραπεί σε άθλο. Αν καταφέρεις να γαμήσεις τέσσερις γκόμενες τον χρόνο και κρατάς την μία για πολλά θεωρείσαι υπεράνθρωπος. Σε άλλες χώρες κάτι αντίστοιχο, θεωρείται στάδιο του μαλάκα. :xahaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-26 18:46:58

Θέμα: Αγάμητη φεμινίστρια!

Δημοσίευση: Καλησπέρα, είχα μια καλή εμπειρία με μια φεμινίστρια. 6αράκι σε φάτσα και σώμα αλλά υποθέτω  πως λόγω της παρατεταμένης αγαμίας απέδωσε πολύ καλά και τα κατάπινε ωραία.  Την γνώρισα σε μια καφετέρια με μια μπουχέσα φίλη της που έτρωγε διπλό κλαμπ κι είχε καυλόσπυρα σαν δάκτυλα. Πω, πω, εκείνη θα μείνει για πάντα αγάμητη. Σπουδαίο πατσαβουράκι λοιπόν η λεγάμενη, εντάξει δεν είναι για να γυρίζω μαζί της κομψός  κι αυτή με ταγάρι και πέδιλο αλλά το καλό είναι ότι γαμήθηκε εύκολα.  Δεν έλεγε εμετικές μαλακίες για γυναικεία δικαιώματα κάτι που μου δείχνει ότι είναι κακόμοιρες κι αυτές  που λαχταρούν ψώλο να νιώσουν γυναίκες. Σας έχει τύχει φεμινίστρια;

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-22 22:50:00

Θέμα: Αγάμητη φεμινίστρια!

Δημοσίευση: Είχα παρεξηγήσει τις φεμινίστριες. Νόμιζα ότι μισούσαν τις άνδρες αλλά να που με διέψευσε αυτή η κοπέλα. Ίσως βέβαια να είναι εξαίρεση. Μώρε μπράβο, τόση ώρα κάτσαμε μαζί, είπε λίγες μαλακίες αλλά ποιος δίνει σημασία; πίστευα ότι θα ακούσω συνεχόμενες μαλακίες, τσιρίδες με συνθήματα αλλά δεν είπε τίποτα. Τελικά όταν καυλώσει το μουνί και ζητήσει ψωλή, όλα είναι καλύτερα και πιο ειρηνικά. Τώρα το μόνο που μένει είναι να βρω κι άλλες τέτοιες θερμές μούνες. Μπήκα στον πειρασμό. Αν μάλιστα βρω και κάνα ντουετάκι μιας που όπως λένε οι ίδιες είναι πιο απελευθερωμένες, ακόμα καλύτερα για αμοιβαίο γλέντι.

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-23 00:14:08

Θέμα: Μελίνα

Δημοσίευση: Panosmounos, η συντριπτική πλειοψηφία σε εκείνο το φόρουμ είναι εντελώς άσχετα μέλη όσον αφορά το αντικείμενο. Τσίρκο δηλαδη. Απλώς φτιάχτηκε πρώτο και έχει περισσότερο κόσμο. Το ότι δεν μπορούν να τα βρουν ούτε μεταξύ τους, λέει πολλά. Έχεις δει κάποιο νήμα τους σοβαρό; ποιο; δες το σαν μια μεγάλη λεκάνη. Χέζεις και τραβάς το καζανάκι. Όμως ας σταματήσω εδώ λόγω της παρέμβασης του αντμίν.

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-08 23:51:43

Θέμα: Υπάρχει φιλία με πρώην;

Δημοσίευση: Μετά το εξάμηνο -βία έτος- όλες ουσιαστικά λέγονται πρώην.  ;) Είναι σχεδόν απόλυτο ότι κανείς άνδρας δεν μπορεί να λαχταρά συνολικά μια γυναίκα  όπως στην αρχή οπότε έχει τελειώσει η ιστορία κι έχουν μείνει κάποια συναισθήματα  (αν υπήρξαν) τα οποία δεν φτάνουν από μόνα τους.  Έτσι είναι η φύση μας διότι μας σπάνε τ αρχίδια με τα γυναικεία τους κόμπλεξ κι ανασφάλειες πέραν του ότι δεν γεννηθήκαμε για μία μόνο γυναίκα (η φύση των φύλων είναι ιερή αλλά αυτές το βλέπουν μονόπατα).  Το ότι ξενοπηδάμε λέει πολλά και αποδεικνύει ότι πάντα πέφτει δούλεμα  όταν τελειώσει η παροδική μαλακία των ερωτευμένων. Ίσως και πιο πριν. Καταντούν να τις έχουμε από συνήθεια και αδερφά συναισθήματα.  Έτσι είναι πλην κάποιων εξαιρέσεων που επιβεβαιώνουν τον κανόνα.  Ακολούθως και μετά τον χωρισμό, είναι απαραίτητο να γίνει ένας κύκλος όπου εμείς θα πάμε αλλού την ζωή μας όπως κι αυτές την δική τους. Ίσως μετά από καιρό όταν όλα θα έχουν καταλαγιάσει με προαπαιτούμενη  την νέκρωση ερωτισμού, υπάρξει φιλία. Η ουσία της φιλίας είναι να σε βλέπει και να μην σε λαχταρά όπως κι εσύ το ίδιο. Αλλιώς είναι απωθημένο οπότε goodbye φιλία.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-11 10:09:59

Θέμα: που θα πάει αυτή η κακοποίηση των ανδρων απο τις γυναίκες;

Δημοσίευση: Οι νόμοι είναι φτιαγμένοι υπέρ της γυναίκας. Εφόσον οι νόμοι δεν καταπατούνται, η λύση είναι μία. Δεν μπαίνουμε σε περιβάλλον νόμου. Τίποτα επίσημο και με καμία.  :cool: Όλη η ιστορία είναι σας ερωτευτούν, μόνο τότε η γυναίκα γίνεται ευάλωτη. Όταν πάψει αυτή η παροδική μαλακία είτε από εσάς είτε από αυτές, τελείωσε το παραμύθι.  Φεύγουμε για την επόμενη. Σενάρια με αγάπες και λουλούδια είναι οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Μιλάμε για καθαρή τύχη, το λεγόμενο "λαχείο". Πολύ σημαντικό να βγει από το κεφάλι του άνδρα ότι ναι, δεν είναι όλα ρόδινα και όχι, δεν είναι η ιδανική αυτή που πιστεύουμε επειδή έτσι θέλουμε. Καλά ρε, τόσοι παντρεμένοι, μας έχουν χαρίσει μαθήματα ζωής, η ίδια η ζωή μας δείχνει τον δρόμο. Έχει αλλάξει η κοινωνία και δεν είναι αγνή όπως παλαιότερα που ναι μεν υπήρχαν προβλήματα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν τόσο αίσχος. Οι επιλογές πλέον είναι δύο. Ο εύκολος ή ο δύσκολος τρόπος μάθησης. Ή θα βλέπετε τις πληγές από τους γύρω σας ή θα τις ζήσετε οι ίδιοι. Διαλέγετε και παίρνετε... ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-12 09:03:34

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: Πολύ καλό, θα ήθελα περισσότερη ώρα βίντεο. :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 10:02:31

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: Αυτά που ξέραμε μέχρι τώρα ήρθε η ώρα να τα ξεχάσουμε. Oι περισσότερες γυναίκες σήμερα είναι σαν το τάβλι. Ξεκινάς με "πόρτες", συνεχίζεις με "πλακωτό" και καταλήγεις στο "φεύγα". Όποιος ακολουθεί αυτόν τον απλό κανόνα, περνάει πάντα ωραία. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-06 18:39:25

Θέμα: Πως πείθω τη γυναίκα μου να μου δώσει κώλο

Δημοσίευση: Οταν ημουν 20 τα εφτιαξα με μια 30 - 35 και μου εδινε συνεχεια κωλο. Ηταν οντος χαλαρη η κωλοτρυπιδα της και μετα απο λιγο καιρο δεν την αισθανομουν. Ηταν πολυ ασχημο και τα χαλασαμε μετα απο λιγο Καλημέρα φίλε μου. Δεν νομίζω να τα χαλάσατε μόνο από αυτό.  Προσωπικά δεν με καίει ο κώλος ως κώλος αλλά κοιτάζω να τις καταξεσκίζω από παντού  έτσι ώστε μόλις τελειώσει το παραμύθι να διατηρώ το γόητρό μου ότι τα πήρα όλα.  Αλλιώς γιατί με διάλεξε; για παζάρι; εξαιρούνται βέβαια όσες τον μοσχοπουλάνε (σιγά μην αγοράζουμε κώλους) ή καμία που όντως δεν δίνει κώλο. Έχει μεγάλη πλάκα πάντως όταν το παίζουν παρθενο-πιπίτσες νομίζοντας ότι θα τις ερωτευτούμε για μια σούφρα ή ότι θα ψαρώσουμε κολλημένοι περιμένοντας. Γενικώς οι γυναίκες είναι πονηρές, δεν είναι έξυπνες και γι'αυτό εδώ και χιλιάδες χρόνια χρησιμοποιούν τις ίδιες απαρχαιωμένες μεθόδους για να μας έλκουν. Μπόνους σκέψη: Το τεράστιο πλεονέκτημα του άνδρα είναι πως ότι κι αν κάνει π.χ διακόσια παιδιά να έχει και πενήντα συζύγους ή γκόμενες, αν γαμήσει κι αλλού  ακόμα και φάτσα κάρτα να τον ξεμπροστιάσουν, κανείς δεν τον κατηγορεί. Θεωρείται φυσιολογικό. Αντίθετα η γυναίκα αν γαμηθεί με άλλον εκτός ενός, θεωρείται πουτάνα. Θεωρείται αφύσικο και γι'αυτό πάντα οι γυναίκες θα κρύβονται πολύ περισσότερο όταν κάνουν κάτι. Η κοινωνία είναι δομημένη πάνω στον άνδρα ότι και να κάνουν κι όσο κι αν τσιρίζουν. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-07 08:33:12

Θέμα: Πως πείθω τη γυναίκα μου να μου δώσει κώλο

Δημοσίευση: σαν το μουνί δεν έχει κάποτε ένας μου είπε ότι η εμμονή για κώλο είναι λανθάνουσα μορφή ομοφυλοφιλίας Όπως γνωρίζουμε, όλα ωραία είναι με την διαφορά ότι ο κώλος έχει περισσότερη τριβή και άρα περισσότερη ηδονή. Υπάρχουν πολλές θεωρίες αλλά το γέλιο που βγάζουν  οι περισσότερες τύπισσες όταν το παίζουν μη και μη και τελικά ενδίδουν, έχει αξία ανεκτίμητη.  Πρέπει με κάποιο τρόπο να κρατήσουν τον ηθικό τους φραγμό περήφανο.  Λες κι εμείς είμαστε μαλάκες και δεν θα καταλάβουμε αν το έχουν ξανακάνει. Τις νοιάζει όμως για να μας προσδίδουν αξία. Ντε και καλά ότι να, εμείς τα καταφέραμε κι ήμασταν οι εκλεκτοί. Εκατό χρόνια πίσω. Όλο μαλακίες...  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-07 09:04:49

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: Είναι φύση αδύνατον γυναίκα να κάτσει να φτιαχτεί, να παστωθεί και να να σενιαριστεί για να πάει βόλτα με κάποιον άνδρα πρώτη φορά και να μιλήσουν για άσχετα πράγματα. Σε κάτι αποσκοπούν. Ο χρόνος γι'αυτές τρέχει δυσανάλογα. Γερνούν πολύ γρηγορότερα. Σπάνε πολύ πιο εύκολα. Δεν τον σπαταλούν για ανούσια πράγματα. Αν εξαιρέσουμε φιλία άνδρα-γυναίκας (σπάνιο πράγμα) σε όλες τις υπόλοιπες περιπτώσεις πάνε για να παζαρέψουν τις τρύπες τους με κομψό τρόπο, ξεκινώντας από την επιβεβαίωση. Συνεπώς αποφεύγουν αρχικά να τον φάνε μην κακοχαρακτηριστούν ως εύκολες  παρόλο που σχεδόν πάντα αυτή είναι η κατάληξη, εκτός αν πέσουν σε μαλάκα  ή ψάχνουν άμπαλο χορηγό να πληρώνει και να τον σιγοψήνουν. Τα "για ποια με πέρασες", "εγώ δε είμαι σαν τις άλλες" και κάτι τέτοια  τα ακούμε εδώ και χρόνια. Παρακαλούνται να βρουν καινούργιες ατάκες. :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-07 09:20:34

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: το ξερεις ποια ειμαι εγω το ξεχασες; Πολύ σωστή παρατήρηση αν και συνήθως λένε τα άλλα. Το "ξέρεις ποια είμαι εγώ;" σαφώς και το λένε αλλά όταν έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι. Είναι ηδονική στιγμή να τσιτώνουν, ειδικά όταν παρουσιάζουν κι αναμένουν κάτι το διαφορετικό για την προσωπικότητά τους ( ; ) αλλά τελικά οι περισσότερες δεδομένου ότι είναι κακέκτυπα  τρώνε ειρωνεία κι απαξίωση με το φτυάρι. Αυτό τις τρελλαίνει και προσπαθούν περισσότερο. Απίστευτα κόμπλεξ. Ειδικά στα πρώτα ραντεβού, κάνουν ότι μπορούν για να γοητεύσουν έχουν μιλήσει με 10 φίλες τους (λες κι έχουν φίλες) έχουν προβάρει ένα κάρο ρούχα έχουν δοκιμάσει άπειρα στυλ και φράσεις να μας πουν, ένας Θεός ξέρει το τι προετοιμασία έχουν κάνει.  Κι όλα αυτά για να εμφανιστούν αναμένοντας ένα θετικό σχόλιο από εμάς έτσι ώστε να απαντήσουν  ότι είναι αυθόρμητες, ειλικρινείς, βρήκαν κάτι απλό και φόρεσαν κτλ  ζαλίζοντάς μας τ'αρχίδια με το πόσο διαφορετικές είναι. 2021 μ.χ κι ακόμα τα ίδια... Εμείς πάλι κάνουμε ένα μπάνιο, φοράμε δυο ρούχα να μας πάνε και τέλος. Άρχοντες! :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-07 10:20:19

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Το αιώνιο ερώτημα. Στάνταρ και παίζει ρόλο. Ρολάρα, όχι ρόλο. Ας το λύσουμε κι αυτό μιας που μόνο ένας άνδρας μπορεί να το εξηγήσει ακριβώς.   Όλοι οι άνδρες αναρωτηθήκαμε κατά καιρούς αν είμαστε εντάξει, ικανοί, γαμιάδες μεγαλόπουτσοι, αρκετοί και πάει λέγοντας. Μάγκες, η ιστορία έχει ως εξής: Αν τηρούμε τα μέτρα και σταθμά και είμαστε "τίμια" στα 16-17 cm μήκος με 12-14 cm περίμετρο με στύση πέτρα και σχήμα γιαταγάνι, έχουμε δικαίωμα να κορδωνόμαστε ως κομπλέ σε μέγεθος. Αυτομάτως έχουμε προσόντα να πηγαίνουμε όπου θέλουμε με άνεση που σε συνδυασμό με τις υπόλοιπες ικανότητες-δυνατότητες ως πακέτο μας δίνουν πράσινο φως μέσα μας  να πολεμάμε άνετα παντού. Το ξέρουμε ήδη αυτό μιας που όλοι έτσι σκεφτόμαστε. Ξεκαυλώματα και στραβές πάντα θα συμβαίνουν ανάλογα τι γαμάμε. Συνεπώς βγάλτε από το πάνω κεφάλι, τι γνώμη έχουν τα μουνιά για τις ψωλές μας. Εφόσον πληρούμε προδιαγραφές, δεν υπάρχει αμφισβήτηση. Εδώ μπαίνει τελεία. Μένει να γαμάμε ωραία και σωστά. Όλα είναι βατά λοιπόν, μετρημένα κουκιά. Τώρα, αν πέσετε σε ξεχειλωμένες από κοντάρια (υπάρχουν και τέτοια) ή που κάνουν κολλητηλίκια με δονητές 25 cm + ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, δεν θα σας αφορά. Μην επηρεάζεστε απο τσόντες, τζελ φουσκοπουτσίασης κτλ και μην μπαίνετε σε ανταγωνισμό. Οι γυναίκες χρειάζονταν ανέκαθεν μεγαλύτερο παλαμάρι από όσα έχουν καταπιεί ως ψυχολογικό συν και καλύτερη αίσθηση. Είναι η φύση τους. Εντυπωσιασμό στα μάτια τους θα δείτε μόνο μετά το παχύ 20άποντο διότι έχουν γαμηθεί  με πολλούς σε βάθος ετών και είναι λογικό οπότε χαλαρώστε και γαμήστε τες με άνεση.  Είδατε τι απλό είναι;  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-11 09:34:01

Θέμα: που θα πάει αυτή η κακοποίηση των ανδρων απο τις γυναίκες;

Δημοσίευση: αφηστε τα μαγκες δε βγαινει ακρη,επειδη υπαρχει μια μειοψηφια ηλιθιων που δερνει τις γυναικες,μας παιρνει η μπαλα ολους επειδη κ καλα ειμαστε το ισχυρο φυλο, το οτι αυτες με τη λεκτικη βια που μας ασκουν θα μας βγαλουν τον καρκινο στο τελος δεν ασχολειται κανενας,αντε να το αποδειξεις κιολας μετα. μαγκες μην τις πιστευετε οταν σας λενε οτι σας αγαπανε & σας λατρευουν & κλαινε που δεν τις παντρευεστε,θεατρο παιζουν σας το λεει παθων,ο οποιος & ξυλο εφαγα απο τη συζυγο μου,η οποια το εκανε διοτι ηθελε να με προκαλεσει να την ξυλοφορτωσω για να με τρεχει μετα,αλλα επεσε σε μενα που δεν σηκωνω χερι σε κανενα & απλως συνεχισε με τη λεκτικη βια ωστε να με διωξει απο το σπιτι & να μου παιρνει απλως λεφτα για τα παιδια. Άλλος ένα βασανισμένος άνδρας καταθέτει την εμπειρία του. Συγχαρητήρια φίλε για το ξεσπάθωμά σου. Έτσι είναι και αυτά οφείλουμε να τα διαβάζουμε και να τα κρατάμε ως ευαγγέλιο. Όλοι μας έχουμε περάσει φάσεις τσακωμών ή χωρισμών. Εξαρτάται αν θα μάθουμε από τα λάθη μας ή τα λάθη των άλλων. Η εποχή που οι γυναίκες ήταν (κάπως) νορμάλ, έχουν περάσει ανεπιστρεπτί. Ο γάμος είναι πλέον μια παγίδα με ελάχιστα ποσοστά ευτυχίας ή επιτυχίας. Ας βρείτε έναν που είναι ευτυχισμένος, το πολύ πολύ να βρεθεί 1 στους 1000 έτσι για την εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.  Όταν φτάσεις στο σημείο να τερματίσεις με μια γυναίκα που σου ζαλίζει την ψώλα πρέπει να είσαι ελεύθερος για να την συντρίψεις. Βρίσκεις μια άλλη χωρίς κλωτσομπουνίδια και το μαθαίνει με αριστοτεχνικό τρόπο ή την καταξευτιλίζεις ή την πονάς σε τέτοιο βαθμό  έτσι ώστε να σε σιχαθεί για να φύγει. Αλλιώς δεν φεύγει. Τελικά εφαρμόζεις το υπερόπλο της αδιαφορίας και ησυχάζεις.  ;)  Όταν βέβαια τα κάνεις όλα αυτά, το σύστημα σε αποκαλεί άνανδρο ή σου δημιουργεί τύψεις ότι κάποτε ήσασταν καλά και κάτι τέτοιες γυναικουλίστικες αρλούμπες.  Ποιος το γαμάει το σύστημα; σημασία έχει η συντριβή του αντιπάλου για να μην τον έχεις στα πόδια σου. Όσο λοιπόν είσαι δέσμιος σε έναν άχρηστο γάμο, υπάρχουν προβλήματα εκτέλεσης στόχου. Όταν είσαι ελεύθερος, δεν έχουν καμία απολύτως τύχη.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-13 13:38:42

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: εσύ που είσαι και θεόσταλτος :bounce: μαλακιά έκανες που έβαλες γυναίκες στη κιβωτό Άψογο σχόλιο!  :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 22:53:20

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: αμα αφηνε τις γυναικες απεξω τωρα δεν θαχαμε με τι να ασχοληθουμε. μας κανουν τη ζωη πατινι οι καργιες αλλα χωρις αυτες δεν εχει νοημα τιποτα... Kι αυτές μας χρειάζονται και μάλιστα περισσότερο. Όμως θα μου επιτρέψεις να κάνω μια διόρθωση. Αν οι γυναίκες δεν είχαν μπει στην κιβωτό (έστω μία) ο κόσμος δεν θα τις είχε γνωρίσει, απλά θα αγνοούσε την ύπαρξή τους και δεν θα ήταν αναγκαίο κακό.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 23:02:35

Θέμα: Eνημέρωση μελών για Studio (Live....)

Δημοσίευση: Που την βρίσκουμε τωραν; Ευλογησον Ένα βράδυ που είχα γράψει και την βόλτα μου, είχα περάσει κι από την Μιχαέλα στο Κ92 όροφο που γνωρίζονταν αλλά δεν ρώτησα. Το ξέχασα ο μαλάκας επειδή χούφτωνα την Μιχαέλα  :D αλλά από την άλλη αν την ρωτούσα θα άρχιζε το μπίρι μπίρι τι την θες, εγώ είμαι καλύτερη κτλ. Έχει χαθεί η Κλαούντια ή είναι κάπου που δεν ξέρουμε ή μπορεί να βρίσκεται και σε άλλη χώρα αν δεν έχει σταματήσει. Ο κλάδος περνάει κρίση, έχουν φύγει πολλές άξιες!

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-15 19:36:21

Θέμα: Χριστιναρα

Δημοσίευση: Μετα απο παροτρυνση φιλου εκλεκτου βρεθηκα με την Χριστινα . 20αρα ξανθια , ξυπνια δηλωνει φοιτητρια. ( πρωτοτυπο εεεε ?)ι. Αρκετα ψηλη με ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ στητο φυσικο στηθος 5αρι. Αματουρι αλλα αμα ξυπνησει κανει πραματα και θαματα. δυο ωρες με 100 ευρω και προτιμαει νοτια αλλα ανεβαινει και κεντρο. Ευχαριστιεσαι νεανικο κορμι και κουβεντα απο ενα κοριτσι της διπλανης πορτας. Κανει λιγα ραντεβου πιο πολυ για το σεξ και λιγωτερο για τα λεφτα. Πληροφοριες  απο μενα αμα παρω εγκριση ομως . Για υτο σιγα σιγα Ωραιο ποστ αυτο, μου σηκώθηκε η κρεατόβεργα.  :D 20άρα σημαίνει ενέργεια και δραστηριότητα πάντα βάση λογικής οπότε αν έχει και κάποια τεχνική μια χαρά θα είναι. 100 για 2 ώρες στην γλώσσα μου όπως και πιστεύω ολων μας, σημαίνει 2 καραμπινάτα ποιοτικά γαμήσια με μπανάκι και ριλάξ, άρα ανθρώπινες συνθήκες. Ρίξε περισσότερες πληροφορίες για πρόγραμμα και τι στυλ κορίτσι είναι. Αυτό το αν ξυπνήσει με στόπαρε λιγουλάκι αλλά αν είναι ικανή αγωνίστρια, θα το υποστούμε. Όπως κατάντησε ο κλάδος, έχουμε πάρει κάτι μπετά και χύσαμε οπότε θα την αδειάσουμε την βρύση και με το πιπίνι. Δώσε κάποια φώτα μάστορα να σχηματίσουμε άποψη και βλέπουμε.  Κι αν υπάρχουν και φωτογραφίες, ακόμα καλύτερα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-17 21:26:40

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: Τα 2 τελευταία χρόνια, έχω ρίξει πάρα πολλά γαμήσια εδώ κι εκεί. Κανονικά γαμήσια, όχι ξεπέτες. Δεν θα υπερβάλλω αν πω γύρω στα 500-600. Με το λοκ ντάουν χάθηκε το νόημα. Έριχνα ακόμα κι όταν δεν είχα όρεξη μιας που το είχα βρει ως χόμπυ. Δουλειά και γαμήσι. Που να πήγαινα, τι να έκανα; Παρατηρώ τελευταία στύση μέτρια και αργή να στρωσει η ψωλή, μόλις χύνω κλατάρει το καυλί δεν μένει όπως έμενε όρθιο για λίγο, το πουτσοκέφαλο μαλάκωσε κάπως και δεν ξέρω  αν είναι κάτι ή μόνο κούραση ή και στενοχώριες μιας που πέρασα πολλά. Καρδιά πέρσι δεν μου βρήκαν κάτι αν και εξετάσεις ψιλομέτριες, λίγα κιλά έχω πάρει έχω να πω και γενικώς ψιλοκρατιέμαι καλά για 45. Καπνίζω πολύ, τρώω πάλι μαλακίες ενώ είχα στρώσει και γενικώς είμαι πεσμένος σε όλα.  Πρωινές σηκωμάρες ανύπαρκτες εδώ και καιρό. Εσείς τι λέει;

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-04 14:04:37

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: Αισθάνομαι μεγάλη ξεφτίλα το πρωί. Είμαι από εκείνους τους τύπους που σηκωνόταν όλο καμάρι, που τον έπαιζε αρκετά αν και γαμούσε συχνά, που γαμούσε αδύνατες, χονδρές, κοντές, ψηλές, όμορφες, άσχημες με χαμηλό δείκτη επιλογής που γαμούσε ξανά και ξανά λες και ήταν πατριωτικό το θέμα. Τώρα για να γαμήσω καλά θέλω καλά προκαταρκτικά και μια σχετική αποχή. Δεν σας κρύβω ότι μου κακοφαίνεται παρα πολύ. Αυτή η πουτάνα χρονιά του λοκ ντάουν δεν ξέρω εσάς αλλά εμένα μου έφερε πολλές στενοχώριες εκτός από την κλεισούρα (αν και είμαι αγριοκάτσικο και δεν καθόμουν σπίτι).

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-04 14:26:11


Forum Tasks