Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του servicee (401)

Θέμα: Έρρικα Πρεζεράκου

Δημοσίευση: Συγκινεί το μήνυμα της Έρρικας Πρεζεράκου: «Σήμερα θα πας να δεις τους φίλους σου τα αγγελάκια» Ραγίζει καρδιές το μήνυμα της Έρρικας Πρεζεράκου στο Instagram, μετά την είδηση πως έφυγε η ανιψιά της, η μικρή Αναστασία, που έδινε πολύμηνη μάχη με τον καρκίνο και είχε νοσηλευτεί σε κλινική των ΗΠΑ. Αναλυτικά το μήνυμά της «Σημερα θα πας να συναντήσεις τους φίλους σου τα υπόλοιπα αγγελακια εκεί στο Παράδεισο . Χαρές και γέλια που θα κάνετε .. παιχνίδια πολλά θα έχουν εκεί για σένα να ξέρεις Αναστασια μου .. Μας τίμησες αγγελούδι μου 7 χρόνια της ζωή σου τα μοιράστηκες απλόχερα , θυμίζοντας μας πως είναι οι Άγγελοι στη Γη . Μην μας κοιτάς εμάς εδώ που κλαίμε καρδούλα μου … μην μας δίνεις σημασία , απο χαρα είναι αγάπη μου που έκανες ότι είχε αποφασίσει η ψυχή σου και ο Θεός .. απο χαρα είναι τα δάκρυα μας που είχαμε την τιμή να δούμε πως είναι οι νεράιδες… και ποσό μαχήτριες είναι στα ακατόρθωτα .. Δεν θα σου πω αλλά λόγια .. θα μπω σε σιωπή.. ….μήπως και ακούσω το σιγοτραγουδισμα σου απο εκεί ψηλά που θα παίζεις … Καλό Παράδεισο Αναστασια μου…»

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-03 18:08:03

Θέμα: Ιδανική συχνότητα για σεξ

Δημοσίευση: το ιδανικο ειναι οποτε βρω το κανω

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-18 23:49:21

Θέμα: Irina 50

Δημοσίευση: για σκληρα γουστα μυστη μου

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-18 23:50:15

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: τσαμπα που; κι εγω κι εγω

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-18 23:51:06

Θέμα: ΑΝΝΙ ΜΙΛΦ

Δημοσίευση: Καλημέρα, ένα τηλέφωνο και σε εμένα σας παρακαλώ.. κι εμενα παιχτες

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-18 23:52:08

Θέμα: Paradise Spa, Μπακνανά 47, Ν. Κόσμος

Δημοσίευση: Κέρδισα διαγωνισμό  και τελικά επισκέφτηκα το μαγαζί χθες το απογευματάκι. Paradise Spa, ένα μασάζ στον Νέο Κόσμο πάνω σε κεντρικό δρόμο στον πρώτο όροφο. Χτύπησα το κουδούνι και ανέβηκα, υποδοχή μια κυρία ξένη πολύ ευγενική με έβαλε να κάτσω σε ένα μικρό σαλονάκι και μου έφερε τις κοπέλες να τις δω. Διάλεξα μια κυρία με όνομα Έλενα ή Ελένη κοντά στα 45 πρέπει να ήτανε, μέτριου αναστήματος και γεμάτη χαρά να εξυπηρετήσει. Καθαρή και αρωματισμένη με τα εσώρουχα της ξεκίνησε απαλά να με αλείφει με το λάδι... και μετά να βάζει λίγη παραπάνω δύναμη... ώσπου έφτασε να μου τον πιάνει και να μου τον παίζει και να τρίβει και τα παπάρια μαζί... μετά έβγαλε τα εσώρουχα και ήρθε να τρίψει πάνω μου το κορμί της. Δεν ξέρω ούτε θέλω να φανώ υπερβολικός αλλά νομίζω πως καύλωνε και αυτή συγχρόνως. Τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε να τον παίρνει καλά ολόκληρο. επειδή ήταν πολύ καλή στο άγγιγμα του μασάζ και πρόθυμη να κάνει πολύ καλή πίπα σαν να γουστάρει... δεν κρατήθηκα την έχυσα. Μου έδωσε πετσέτα για μπάνιο και μωρομάντιλα και βοήθησε στην περιποίηση και την καθαριότητα μου. Διπλή ευχαρίστηση που ήταν και τζάμπα λόγω του διαγωνισμού. Είδα και μια άλλη κοπέλα και θα ξαναπάω στο μέρος.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 16:27:20

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Πάω στο γυμναστήριο και κάθομαι στο ποδήλατο, ώσπου έρχεται ο γυμναστής και μου λέει: - Γιατί δεν κάνεις πετάλι; - Είμαι σε κατηφόρα...

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 16:34:08

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: :fingers: :fingers: :fingers:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 16:35:20

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: -Την πήγα στο γήπεδο,μετά για πιτογυρα μετά για μπίρες και η καριόλα μ άφησε και έφυγε! -Μαλακία,έπρεπε να την πας και στις πουτάνες

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 16:36:13

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: βρε παρεξηγησιαρη αδερφουλη θα το πω δημοσια ετσι για να δεις οτι ειμαι δικαιος και με κεφαλαια μαυρα γραμματα Ο ΧΡΗΣΤΗΣ pier garden ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΟΣΟ ΛΙΓΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ Ή ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ Γιαυτο και τον αγαπαμε μαυρα??? ? ? ?  ?  ?  ?  ? :huh:   :huh:   :huh:   :huh:   :huh:  :huh:   :huh:   :huh:   :huh:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 16:39:02

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: :rokas:        :violi: :dance:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-10 13:56:52

Θέμα: Caissa - Δωρεαν ενα μπουκαλι

Δημοσίευση: το 2 παρακαλω

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-11 10:41:39

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-11 13:19:12

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΕΚΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ - Α ! Έκοψες τα μαλλιά σου! Πω πω, Είναι τόσο χαριτωμένα! - Αλήθεια ,νομίζεις ότι είναι χαριτωμένα; Δεν ήμουν και τόσο σίγουρη όταν τα είδα στον καθρέφτη. Δηλαδή, δεν νομίζεις ότι είναι πολύ κοντά; - Προς Θεού, όχι! Είναι τέλεια! Θα μ άρεσε πολύ να κάνω και τα δικά μου μαλλιά έτσι, αλλά νομίζω ότι το πρόσωπό μου είναι πολύ φαρδύ. Νομίζω ότι δεν θα μου πήγαιναν και τόσο. - Καλά, σοβαρολογείς τώρα; Νομίζω ότι το σχήμα του προσώπου σου είναι ιδανικό! Και νομίζω ότι θα σου πήγαινε πολύ να τα χτενίζεις προς τα πίσω, θα ήταν πολύ ωραίο χτένισμα. Πήγα να κάνω και γώ το ίδιο με τα δικά μου μόνο που φοβήθηκα ότι θα έδειχνε άσχημα τον μακρύ λαιμό μου. - Α, μα τι αστεία είναι αυτά που λες τώρα! Εγώ θα ήθελα να έχω έναν λαιμό σαν τον δικό σου! Οτιδήποτε για να τραβήξει την προσοχή μακριά από αυτούς τους άσχημους ώμους που έχω. - Πλάκα μου κάνεις; Ξέρω πολλές κοπέλες που παρακαλάνε να έχουν τους δικούς σου ώμους. Όλα επάνω σου είναι τόσο τέλεια! Εννοώ, κοίτα τα μπράτσα μου, βλέπεις πόσο κοντά είναι; Αν εγώ είχα τους ώμους σου τα ρούχα θα εφάρμοζαν τέλεια επάνω μου.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 12:29:59

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: ΑΝΔΡΙΚΗ ΕΚΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ - Κουρεύτηκες; - Ναι!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 12:30:10

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: - Μαμά, τι κάνει ο πελαργός αφού φέρει το μωρό και μετά; - Κάθεται στον καναπέ, πίνει μπύρες και βλέπει champions league κλάνοντας παιδί μου!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 12:31:06

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: -Πες μου τι κάνεις; -Χαιδευομαι. -Που χαιδευεσαι; -Στο σαλόνι. -Όχι εννοώ σε ποιο σημείο; -Στον καναπέ.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 13:14:03

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Γλύφει η σκυλίτσα μου το χέρι της ανιψιάς μου και αρχίζει να κλαίει. -Τι έγινε σε δάγκωσε βρε ; -Όχι, αλλά με δοκίμασε

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 15:27:43

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ένας, πωλητής, ένας διοικητικός και ο Μάνατζερ πήγαιναν για γεύμα, όταν βρίσκουν στο δρόμο ένα παλιό λυχνάρι. Το τρίβουν και βγαίνει ένα τζίνι. Το τζίνι λέει: «Θα δώσω στον καθένα σας από μια επιθυμία». «Εγώ πρώτος, εγώ πρώτος» πετάγεται ο διοικητικός. «Θέλω να είμαι στις Μπαχάμες, να οδηγώ ένα speed-boat χωρίς να έχω καμία έννοια.» Πουφ, και εξαφανίστηκε. « Εγώ τώρα, εγώ τώρα» πετάγεται ο πωλητής. «Θέλω να είμαι στη Χαβάη, ξαπλωμένος σε μια παραλία με την προσωπική μασσέρ μου, μια ατέλειωτη προμήθεια από Πίνα Κολάδας και τον έρωτα της ζωής μου». Πουφ, πάει κι αυτός. «Ο.Κ. είναι η σειρά σου» λέει το τζίνι στον Μάνατζερ. Ο Μάνατζερ λέει: «Θέλω αυτούς τους δύο πίσω στο γραφείο μετά το γεύμα». Ηθικό Δίδαγμα: Πάντα να αφήνεις το αφεντικό σου να μιλάει πρώτο.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-13 14:14:00

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Είναι στα ερείπια ενός κτιρίου, μετά από μεγάλο σεισμό, ένα Κινέζος βουδιστής ,ένας Τούρκος μουσουλμάνος και ένας Έλληνας χριστιανός.... Τα συνεργεία πρώτα ανασύρουν τον βουδιστή αλλά με κομμένα τα πόδια του. -Δόξα στον Βούδα που είμαι ζωντανός έστω και χωρίς πόδια, μονολογεί ο βουδιστής... Μετά βγαίνει και ο Τούρκος χωρίς χέρια. -Δόξα στον Αλλάχ που ζω έστω και χωρίς χέρια, δοξάζει ο μουσουλμάνος... Βγαίνει μετά και ο Έλληνας χωρίς να έχει πάθει τίποτα. Αφού ξεσκονίζει λίγο τα ρούχα του λέει: . -Το Χριστό μου, την Παναγία μου... παραλίγο να σκοτωθούμε!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-13 16:38:34

Θέμα: Kinky Opera Ένα μπουκάλι

Δημοσίευση: το 8 παρακαλω

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-18 17:53:10

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημερα σας!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-18 13:25:46

Θέμα: Μαντόνα

Δημοσίευση: καλα ρε τυποι τι προμοτορας αυτο ο πιερ; αυτη σε στουντελο χρονια με 30 ευρω και μαπα σερβις απο που κι οσπου ανεξαρτητη αντε ρε βλακες

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-15 14:06:59

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Τις προάλλες καθόµασταν µε µια παρέα σε ένα τραπέζι και κάποιος ισχυρίστηκε ότι η µπύρα περιέχει γυναικείες ορµόνες. Αρχικά γελάσαµε αλλά σαν επιστήµονες που είµαστε είπαµε να το ερευνήσουµε το θέµα. Ήπιαµε ο καθένας από 10 µπύρες (καθαρά για επιστηµονικούς λόγους). Μετά το τέλος του πειράµατος καταλήξαµε στα παρακάτω συµπεράσµατα: 1. Είχαµε παχύνει 2. Μιλούσαµε ακατάπαυστα χωρίς να λέµε τίποτα 3. Αντιµετωπίσαµε προβλήµατα στην οδήγηση και στο παρκάρισµα 4. Ηταν αδύνατο να κάνουµε λογικές σκέψεις 5. Μας ήταν αδύνατο να παραδεχτούµε ότι είχαµε άδικο, παρότι ήταν ξεκάθαρο ότι δεν είχαµε δίκιο 6. Κάθε ένας µας θεωρούσε ότι είναι το κέντρο του σύµπαντος 7. Είχαµε πονοκέφαλο και δεν είχαµε διάθεση για σεξ 8. Και η αποκορύφωση : Έπρεπε να πάµε κάθε 10 λεπτά στην τουαλέτα και μάλιστα όλοι µαζί! Περαιτέρω ανάλυση µάλλον είναι περιττή … ο τύπος τελικά είχε δίκιο!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-19 14:26:46

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: κλμρ!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-20 10:52:35

Θέμα: Σεξ στο πρώτο ραντεβού;

Δημοσίευση: Με κόλλησε το βιντεάκι κάθησα και είδα οτι υπήρχε απο αυτους στο γιου τιουμπι :cwlos: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 10:13:59

Θέμα: Τζίνα

Δημοσίευση:   αξιζει και παρααξιζει κατα την αποψη μου. την εχω δει 4 φορες, ε σεμφανιση και σεξ δεν παιζεται. προφανως ζηταει αρκετα, αλλα ερχεται και σε σπιτια μετα το πρωτο ραντεβου οποτε ριχνεις το κοστος σε επιπεδα glamour πχ το κακο ειναι οτι ειναι δυσκολη η επικοινωνια και το κλεισιμο του ραντεβου βάλε μας κριτικούλα  :D :DD:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 10:14:53

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 15:56:46

Θέμα: Γυναικες και Ποδοσφαιρο

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 15:58:57

Θέμα: Τα βγάζουν και τα δείχνουν...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-08 16:00:27


Forum Tasks