Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Andre

Featured Image for Marina-2
Marina-2Studio Μελαντίας 50
Την Μαρίνα την ξέρω από όταν ξεκίνησε. Χθεσινή επίσκεψη μεσημέρι έδωσα παράβολο 100 για φουλ πρόγραμμα. Ήταν σε άλλο δωμάτιο και φώναζε δυνατά. Περίμενα κανα 20 λεπτό και ήρθε μέσα γλωσσοφιλα ακα πιπα χωρίς δόντι με άφησε να της βάλω δάχτυλο στο δουλεμένο νινι και όλα καλά μέχρι εκεί. Σεξ δεν παίχτηκε και με τελείωσε με πιπα της τα κερασα όλα στο στόμα. Της κάνω σεξ όχι και πήγε έφτυσε τα χυσια στο νιπτήρα. Γελούσε και είπε ήταν κουρασμένη. Κρίμα άμα ήταν έτσι καλύτερα να πήγαινα στο μασάζ απέναντι στη Μπουζιανης να έπιαναν τοπο

7.17

Featured Image for Nadia
NadiaStudio Μελαντίας 50
Καλησπέρα παίδες  Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες είναι η κοπέλα αλλά από θέμα υπηρεσιών δεν άξιζε τα 150 που σπατάλησα καλυτ να τραβούσα μαλακια πάρα να τα έσπρωχνα σε ένα κομοδίνο. Έλεγε συνέχεια όχι αυτό όχι εκείνο έπρεπε να πάρει πόδι εξαρχής..... Πολύ ψευτοπερσονα και δεν κάνει για αυτό το επάγγελμα. Ευτυχώς όταν πήγα στο Πρίαμο στο Παγκράτι άκουγα άλλους να πηδανε και λέω αυτά είναι... 69 δεν έκανε ούτε φιλιά τίποτα 

5.00

Featured Image for Ιωάννα 34
Ιωάννα 34Ανεξάρτητες Βίζιτες
Καλησπέρα παίδες Γνώρισα μετά από 6 μήνες ραντεβού με την Ιωάννα. Ο Μπιλ Μεταξουργείο καλό δωμάτιο αλλά οταν ήρθε η Ιωάννα δεν μπήκε για μπάνιο κατευθείαν στο ψητο. Έδωσε γλωσσοφιλα και μύριζε η ανάσα της σπερμα και πουτσιλα από προηγούμενο συναγωνιστή. Σιχάθηκα τόσο πολύ που ούτε την άφησα να μου πάρει ακα πιπα ούτε γλεοφομουνι της έκανα. Έχυνε αλλά δεν ξέρω αν ήταν μουνοζουμα ή τσισα. Πεταμένα πήγαν τα 150. Κωλο δουλεμένο στο φουλ   

6.67


Forum Tasks