Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Fawkes

Featured Image for Άννα 590
Άννα 590 Ανεξάρτητες Βίζιτες
Συναντηση με την Αννα πριν λιγο καιρο. Ευκολη συνεννοηση μεσω μηνυματων και κλεισιμο ραντεβου για την ιδια μερα μεσημερακι. Ευγενεστατη στο τηλεφωνο οταν της ειπα οτι εφτασα νωριτερα με ρωτησε αν θελω να ερθει στο δωματιο γιατι ειχε φτασει και εκεινη νωριτερα. Οταν εφτασε καπως ξενερωσα. Ειχα στο μυαλο μου οτι ειναι μεγαλη αλλα αντικρυσα μια κυρια που πιο πολυ εφερνε στην θεια μου απο το χωριο παρα σε call girl. Παρα την αρχικη ξενερα η ευγενεια της και ο τροπος της με επανεφεραν καπως.  Μπηκε για ντουζακι και περιμενα στο κρεβατι. Ερχεται ξαπλωνει και στα χουφτωματα αντιλαμβανομαι οτι τα ποδια της δεν ηταν καλα ξυσρισμενα. Μεγαλο φαουλ για μενα, αλλα για να μην κλαψω τελειως τα  80 ειπα να το αγνοησω οσο μπορω και να συνεχισω οσο με παει. Καμια πρωτοβουλια απο μερους της αλλα δε λεει και οχι σε τιποτα. Δε με χαλαει να ειναι υποτακτικη η γυναικα αλλα εδω μιλαμε για τελειως αβουλη, σε σημειο αμηχανιας. τεσπα την βαζω να γλυψει οτι γλυφεται μπας και καυλωσω αλλα και παλι στην πιπα εβαζε φουλ δοντι σε σημειο να ποναω. ισως η χειροτερη πιπα στη ζωη μου. Γαμησα μονο κωλο (ο κυριος λογος που την πηρα ) οπου ενταξει το ευχαριστηθηκα αλλα για μενα δεν αρκει. Εκανα μπανιο και την εδιωξα ευγενικα καθως προτιμουσα να κατσω τα υπολοιπα 35 λεπτα μονος μου να δω ματσακι παρα να την ξαναγαμησω.  Συμπερασματικα, πολυ καλη κυρια και ευγενικη, αλλα εμενα δε με επεισε οτι κανει γιαυτη τη δουλεια, αν και την κανει χρονια τωρα.

3.17

Featured Image for Άννα Πιπινάκι
Άννα ΠιπινάκιΑνεξάρτητες Βίζιτες
Συναντηση με την Αννα κατι μηνες πριν, τωρα με αφηνουν οι υποχρεωσεις να κανω καποιες μαζεμενες κριτικες για τα κοριτσια που συναντησα τους τελευταιους μηνες. Συνεννόηση πανευκολη με την Αννα , πολυ ευγενικη και ευδιαθετη απο την αρχη. Εμφανισιακα ειναι οτι δειχνουν οι φωτο που ειναι ακριβεστατες, προσωπο καθημερινο ουτε πανεμορφη ουτε ασχημη. Σωμα ωραιο οχι γυμνασμενο αλλα κερδιζει στο στηθος που ειναι τρομερο. Στα του αγωνα ειναι γνωστο οτι κανει απο τις καλυτερες πιπες στην ''αγορα'', ευαριστιεσαι να γαμας λαρυγγι. Σεξ μια χαρα οτι σταση θες. Κωλο δε δινει. Γενικα μια ευχαριστη συναντηση που σιγουρα δε κλαις τα λεφτα σου. Ισως στο αν θα την ξανασυναντουσα γιατι γενικα προτιμω αλλο σωματοτυπο και πιο pse φαση.

8.33

Featured Image for Μαρίνα 60
Μαρίνα 60Ανεξάρτητες Βίζιτες
Συναντηση προ ολιγωβ μηνων με την Μαρινα. Η αληθεια ειναι οτι δυσκολα της βρισκεις γιατι επιλεγει αυτη ποτε θα δουλεψει. Εχουν γραφτει πολλα δε θα τα επαναλω, απολυτο value for money και κραιτεται απιστευτα για την ηλικια της σε σημειο να μην πιστευεις οτι προκειται για τοσο μεγαλη (μονο στο προσωπο φαινεται λιγο). Πιπα τρομερη ολο μεσα και στο σεξ παιρνει φουλ πρωτοβουλιες γιατι πανω απο ολα θελει να το ευχαριστηθει και αυτη. Να σαι καλα μαρινακι και ευχαριστουμε για τις ωραιες στιγμες.

8.83

Featured Image for Τζοάννα
ΤζοάνναΑνεξάρτητες Βίζιτες
Πάει λίγος καιρός που βρέθηκα πρώτη φορά με την Τζο, αλλα λογω υπερβολικης δουλειας και υποχρεωσεων δεν ειχα γραψει κριτικη. Περα απο το οτι ειναι μια σεξι μιλφ ακριβως οπως την βλεπεις στις φωτο (ολοφυσικη παντου), ειναι ισως το πιο γαματο ατομο απο οσες εχω γνωρισει για σεξουαλικες περιπτυξεις. Σε διαγωνισμος σε αλλο site ειχα κερδισει και δωρεαν πιπα την οποια οχι μονο δεν εκλεψε και δεν πιστολιασε, αλλα μου την προσφερε γεματη χαρα. Οταν ξανα κατεβω Αθήνα θα κανω αλλη μια επισκεψη γιατι η σχεση ποιοτητας-τιμης αξιζει. 

8.67


Forum Tasks