Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του JPMorgan

Featured Image for Stela
StelaMassage Nirvana
Οταν πηγα το μαγαζι ηταν αδειο και η υπηρεσια σε φαση ηρεμιας. Με πλησιασε με ωραιο τροπο και απο εκεινη την στιγμη αποφασισα να κοιταξω σοβαρα τις γυναικες τους. Απο την εμφανιση η Στελλα ηταν ενα καλο μιλφ και επειδη ειχα καιρο να παρω κατι ωριμο εβγαλα απο την τσεπη τα χρηματα και μπηκα να απολαυσω το δωρακι μου. Τα βυζια που μου αρεσαν πολυ ειχαν καλη αισθηση και ελαχιστη χαλαρωση, λιγοτερη απο την αναμενομενη της ηλικιας. Το υπολοιπο σωμα καλο, δεν ξερω αν γυμναζεται αλλα ηταν αρκετα σφιχτη και το δερμα της ωραιο. Απο υπηρεσιες εχει να δωσει οτι μπορεις να φανταστεις. Φιλια στο στομα αρχικα δινει απεριοριστα και κανει μια ακαποτη ολα τα λεφτα. Απο πανω δεχεται γλειφομουνι και εχει την απαραιτητη καθαριοτητα για να το δεχτει. Το μιλφακι λοιπον καταφερε και μου τον εκανε πετρα και μετα μου καθησε πανω στον πουτσο για καβαλημα. Ενεργη αρκετα οσο ηταν απο πανω και μετα την εβαλα στα τεσσερα, κινησ την οποια υπακουσε κατευθειαν και της γαμησα το μουνι δυνατα μεχρι που αρχισε τα βογγητα. Καλο το στησιμο της και ακομα καλυτερη η συμμετοχη, δεν σταματησε να κινειται μεχρι το τελος. Απο την δικη μου εμπειρια εβγαλα το συμπερασμα οτι με την συγκεκριμενη οτι πληρωνεις παιρνεις, αξιζε...

7.67

Featured Image for Mariah
MariahStudio Αριστοτέλους 6
Καλησπερα απο μενα.Αποφασισα να γράψω την πρωτη μου κριτικη μιας και προσφατα ειχα μια ωραια εμπειρια με την Mariah και ηθελα να κανω μια καλη αρχη. Λοιπον παιδες… το κοριτσι ειναι πραγματικα ομορφο και ξερει και ελληνικα. Στον ωραιο της χωρο μου εκανε την αρχικη εξυπηρετηση η υπηρεσια και ολα στο δωματιο τα βρηκα καθαρα και ετοιμα. Η τυπισσα δεν αργησε να ερθει και δεν εχασε χρονο. Ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα με εμενα να την γλειφω σε ολο της το σωμα που ειναι ονειρο πραγματικο. Μετα μου εκανε ενα καλο τσιμπουκι με καποτα και στην συνεχεια ανεβηκε πανω μου για καβαλημα. Ωραιες οι κινησεις της και η ενεργεια της στο φουλ. Κοιταζα τις βυζαρες να ανεβοκατεβαινουν και ακομα δεν μπορω να τις βγαλω απο το μυαλο μου. Απο κατω μου στηθηκε καυλωτικα στα τεσσερα και εδωσα το γαμησι που ηθελα χωρις να μου βαλει ορια. Την ευχαριστηθηκα και ενιωσα οτι και για εκεινη ηταν μια θετικη εμπειρια. Στα 20 λεπτα ακριβως ειχα τελειωσει και με χαιρετησε ευγενικα βγαινοντας απο το δωματιο.

8.67