Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Κουρασμενη αλλα καλη Αξιολόγηση: 7.67 — 29/07/2022 - 00:14
Κουρασμενη αλλα καλη Αξιολόγηση: 7.67 — 29/07/2022 - 00:14

Ηταν το πεμπτο μαγαζι στην σειρα που επισκεφτηκα για να βρω γυναικα που να μου αρεσει. Η Jenny σιγουρα θα σας εντυπωσιασει με το παρουσιαστικο της, εγω προσωπικα δεν σκεφτηκα τιποτα περισσοτερο για να δωσω το πενηνταρικο. 

Η τσατσα κρατησε ουδετερη σταση, ουτε ενοχλησε ουτε και υποκριθηκε οτι με συμπαθει. Ο χωρος ωραιος και καθαρος οπος και τα δοματια.

Μου εδωσαν χρονο να προετοιμαστω στο δωματιο και οταν ηρθε μολις ειχα ξαπλωσει στο κρεβατι και την περιμενα. 

Ειναι πολυ ομορφη και απο προσωπο και απο σωμα. Δεν ειναι ψιλη, το μονο της μειονεκτημα αλλιως θα μπορουσε να ειναι μοντελο. 

Η διαθεση της μετρια, δεν μπορω να πω οτι εδειξε χαρουμενη αλλα ουτε και το αντιθετο.

Στα προκαταρκτικα τα χαδια της και τα φιλια στο σωμα με καυλωσανε. Μυριζα τα μαλλια της απο πανω και την εβλεπα ποσο ομορφη ηταν και μου ανεβηκε η διαθεση.

Τσιμπουκι μου εκανε με καποτα και μετριο, τιποτα να με εντυπωσιασει. 

Το σεξ καπως καλυτερο με στισηματα αλλα και εκει η συμμετοχη επεσε στην διαρκεια. 

Τα βογγητα λιγα αλλα ο κωλος της οταν στηθηκε στα τεσσερα ηταν πανεμορφος. 

Θα ξαναπηγαινα στην ιδια λογο του οτι ειναι ομορφη αλλα και λογω του οτι πιστευω πως τυχαια ηταν κουρασμενη την μερα που πηγα. Οντος θα μπορουσε να ειναι καλυτερη η συμμετοχη της και ετσι θα ηταν VFM

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
stelios4000 Avatarstelios4000Μηνύματα: 51 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

back to back sex volume 2 Είχα Αξιολόγηση: 7.60 — 22/02/2022 - 10:00
back to back sex volume 2 Είχα Αξιολόγηση: 7.60 — 22/02/2022 - 10:00
back to back sex volume 2 Είχα τεράστιες κάβλες και πήγα αποφασισμένος να ρίξω 2 μπαλάκια Σαλονάρισαν στην βάρδια τους η Φρίντα η Ρεβέκκα και η Τζένη Δεύτερη επιλογή η Τζένη Λίγα για την Τζένη. Πολύ όμορφη, ξανθιά, λευκή επιδερμίδα, αδύνατη με τα βυζιά να δείχνουν στο Θεό, .κορμάρα η Τζένη. Στο πενηντάρικο αξίζει τη δοκιμή. Στο σεξ, ωραία στησίματα με τη κορμάρα της. Κάναμε πολλές στάσεις που ήτα λογικό δεν ακολούθησε σε όλα Στο δωμάτιο κάθισα 20 λεπτά τουλάχιστον και προς τιμή της τσατσάς δεν ενόχλησε Εγώ το καταευχαριστήθηκα, πιστεύω το ίδιο και αυτή .
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Ομορφο κοριτσι η Jenny αλλα ειναι Αξιολόγηση: 4.60 — 06/11/2021 - 23:25
Ομορφο κοριτσι η Jenny αλλα ειναι Αξιολόγηση: 4.60 — 06/11/2021 - 23:25
Ομορφο κοριτσι η Jenny αλλα ειναι μετρια στις υπηρεσιες αν και υποπτευομαι οτι κατι την απασχολουσε την μερα που πηγα, ισως καποιο προβλημα με τον δικο της. Η διαθεση της φανερα πεσμενη αλλα προσπαθησε να μου κανει τις υπηρεσιες οπος πρεπει με αποτελεσμα καλουτσικο. Το τσιμπουκι αν και εγινε με προσοχη χωρις να ακουμπαει τα δοντια ελειπε το εστω υποκριτικο παθος που απαιτειτε για την εγκεφαλικη διεγερση του πελατη αλλα και απο βαθος θα την χααρακτηριζα απλα ρηχη. Στο στισημο που εγινε στα τεσσερα ηταν ωραια η οψη της αλλα δεν ηταν και τοσο βολικο σαν να ημασταν σε διαφορετικο επιπεδο. Λογο αγαμιας δεν αργησα να χυσω και εφυγα χωρις να γυρισω το κεφαλι μου πισω. Αυτα παιδες, καλες βολτες
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks