Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Naomi  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

astrapopoutsa AvatarastrapopoutsaΜηνύματα: 68 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Ωραιο κοριτσι με πολυ καλο σωματοτυπο Αξιολόγηση: 8.40 — 04/11/2021 - 21:11
Ωραιο κοριτσι με πολυ καλο σωματοτυπο Αξιολόγηση: 8.40 — 04/11/2021 - 21:11
Ωραιο κοριτσι με πολυ καλο σωματοτυπο και υψος τελειο. Τα βυζια της ειναι ομορφα και με ωραιο σχημα. Για καλη μου τυχη δεν την ενοχλει το γλυψιμο στο στηθος αλλα το κανει και η ηδια σε ανταποδωση πολυ καλα. Εχει ωραιο χαμογελο και οταν το δινει σου φτιαχνει την διαθεση. Επεσε χαμηλα και μου τον πηρε στο στομα με προσοχη για να μην ακουμπησει δοντια και μετα ανεβηκε πανω μου για να γαμηθει. Ηταν πολυ ωραια η αισθηση του μουνιου της και αυτο που εβλεπα με το υπεροχο κοριτσι να ανεβοκατεβαινει πανω μου ηταν σαν ονειρο. Καυλωσα δυνατα και δεν μπορυσα με τον ρυθμο της πλεον και γιαυτο την εβαλα απο κατω. Εβαλα τα ποδια της πανω στους ωμους μου και την γαμησα αργα αλλα με πολυ βαθος ακουμπωντας την μητρα της. Εβελπα στο βλεμμα της οτι κρατιοταν να μην ακουστει δυνατα το βογκητο που της ερχοταν αλλα τελικα ενεδωσε και ακουστηκαν πολυ ομορφα ηχητικα. Στο τελος την εβαλα να στηθει και στα τεσσερα και την πηρα και λιγο δυνατα. Εχυσα δυνατα και εξαντλημενος επεσα στο κρεβατι. Μου σκουπησε τον ηδροτα με χαρτι και με αποχαιρετησε. Μολις πηρα τα πανω μου σηκωθηκα και εφυγα. Η υπηρεσια πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks