Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Μιλφ προμιλφ θα την χαρακτηριζα, με Αξιολόγηση: 4.80 — 16/03/2022 - 13:28
Μιλφ προμιλφ θα την χαρακτηριζα, με Αξιολόγηση: 4.80 — 16/03/2022 - 13:28
Μιλφ προμιλφ θα την χαρακτηριζα, με παλιες φωτογραφιες η οποία στο προσωπο ακομα διατηρει αρκετα την φρεσκαδα και με το βλεμμα της μαγνητίζει. Απο την αλλη στο δωματιο δεν δειχνει και την καλυτερη διαθεση λογο του οτι μαλλον βαριεται την ρουτινα στην δουλεια της. Σε οτι κανει βαζει μονο τα βασικα αλλα δεν μπορω να πω οτι απογοητευτηκα πληρως. Η πιπα ρηχη με προσοχη ομως να μην ακουμπήσει δοντια και το γλυψιμο στα αρχιδια δεν το κανει ουτε αν την πληρωσεις παραπανω. Ακομα ενα καλο το στήσιμο της στα τεσσερα, πολυ ωραια θεα και καλο μουνι αλλα μεχρι εκει η συμμετοχη της. Δεν την ακουσα να βογγαει ουτε δευτερολεπτο. Απο αντοχες θελει με μετρο οτι κανεις και βαζει το χερι για να μην την βάλεις ολη μεσα της. Αρα μιλαμε για αρκετα ομορφη γυναικα που ξερει να κανει την δουλεια αλλα δεν ειναι προθυμη να σε ευχαριστήσει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Η Ζιζελ ειναι λιγο πιο μεγαλη Αξιολόγηση: 7.00 — 05/10/2021 - 22:28
Η Ζιζελ ειναι λιγο πιο μεγαλη Αξιολόγηση: 7.00 — 05/10/2021 - 22:28
Η Ζιζελ ειναι λιγο πιο μεγαλη απο τον μεσω ορο σε ηλικια και μαλλον κοντευει τα 30 αλλα ειναι και εμπειρη στο αθλημα και βγαζει μια πουτανιλα μου με καυλωσε κατευθειαν. Εχει καλο προσωπο και σωμα ωραιο με πιο ωραιο σημειο τα βυζια της που ναι μεν ειναι μικρα αλλα ειναι και στητα και ωραια. Με το που τα ειδα σκεφτηκα τι ωραια που θα ηταν να τα γλειψω. Εβγαλα λοιπον το πενηνταρικο και μπηκα στο δωματιο που μου εδειξε η ευγενικη τσατσα. Ο χωρος ειναι καθαρος και τα σεντονια επισεις πανω απο ολα. Το ειδα σαν το υπνοδωματιο μου και εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα. Η κοπελα μπηκε αλλα δεν σηκωθηκα και την περιμενα να ερθει στο κρεβατι. Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε τα χαδια και ανταπεδωσα και εγω. Το προσωπο της ειναι ωραιο και ειδικα τα ματια της. Την εβαλα απο κατω και αρχισα να την γλειφω απο τον λαιμο και εφτασα στο στηθος οπου εκανα μεγαλη σταση και τα περιποιηθηκα καλλα. Οι ρωγες της καυλωσανε και μετα την αφησα να μου κανει στοματικο. Αρχισε αργα στην αρχη με καλη επαφη της γλωσσας με το καυλι και μετα αφου μου τον σαλιωσε αρχισε το βαθυ μεσα εξω. Με λιγα λογια μου εκανε μια πιπαρα που πολυ την χρειαζωμουν. Σεξ καναμε σε ιεραποστολικη σταση και μετα σε πισσοκολλητο. Στηθηκε ωραια και στην αρχη τον εφαγε σιγα αλλα οσο περνουσα τα λεπτα τον εδινα και πιο δυντατα. Αντεξε και μαλιστα απο τις μουνιες που εδινε ειδα οτι γουσταρε και περισσοτερο. Στο τελος της τον εβαλα οσο πιο μεσα μπορουσα και εχυσα. Δεν ειχα κατι περισσοτερο να ζητησω απο την κοπελα. Ειναι επαγκελματιας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks