Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Juliana  (Studio Caroline)

Κριτικές Χρηστών

spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Το κορίτσι είναι πολύ καλό! Δεν Αξιολόγηση: 6.60 — 08/03/2022 - 14:56
Το κορίτσι είναι πολύ καλό! Δεν Αξιολόγηση: 6.60 — 08/03/2022 - 14:56
Το κορίτσι είναι πολύ καλό! Δεν την λες κουκλάρα σίγουρα αλλά μάχημη! πριν την πάρω την ακουγα που είχε δωμάτιο πριν και ουρλίαζε και αυτό με αναψε φουλ! οταν βγηκέ στο σαλόνονι δεν ενθουσιάστικα αλλά την πήρα γιατί με είχε αναωει απο πριν! Η κοπέλα δεν ειπέ σε κάτι όχι! Προστυχή φουλ με το που μπηκε στο δωμάτιο με επιασε απο τον πούτσο στην κυριολεξία! πέσαμα προφυλακτικου και μια γρήγορη υγρη πιπα με πολλά πνιξίματα! κρατήθηκα να μην τελειώσω και την εβαλα σε ιεραποστολικό και αρχισα να την γαμάω αγρια και αυτή να ουρλιάζει! λίγο πριν χύσω την γυύρισα στα 4 και αρχισα να την άρχισα στα γρήγορα όπου και εχυσα μεσα στο υγρο μουνάκι της! αφου τελειώσαμε μου πε ότι ηθέλε να μείνει κι αλλό μαζι ου στο δωματιο και ότι περασε πολυ ωραία! και εγώ περασα πολύ ωραια μαζί της!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Εχει αυτο το ελαχιστο λιπος που Αξιολόγηση: 7.60 — 11/10/2021 - 19:16
Εχει αυτο το ελαχιστο λιπος που Αξιολόγηση: 7.60 — 11/10/2021 - 19:16
Εχει αυτο το ελαχιστο λιπος που μου αρεσει στα κοριτσια και τον πισινο τον μεγαλο που ειναι το καλυτερο μου. Απο υπηρεσιες σε ξεσκιζει στην πιπα και την κανει μονο με να δαχτυλο ενω που και που γλυφει και τα αρχιδια. Το καλο ειναι κατα την γνωμη πριν πας να τραβηξεις μια μαλακια για να μην καταθεσεις νωρις. Στο στησιμο στα τεσσερρα εβλεπα την κωλαρα της και υπερ καυλωνα, το κοριτσι ειναι ονειρο. Την γαμησα με πολυ φυσικο τροπο και εχασα την αισθηση τιου χρονου. Μαζι της ηταν σαν να γαμουσα μια κοπελα που δεν ειχε σχεση με τον αγωραιο ερωτα και το μουνι της εχει την τελεια αισθηση. Τα βογκητα της πολυ φυσικα και γενικα το φερσιμο της απο την αρχη μεχρι το τελος με εκανε να νιωσω πολυ ωραια. Στην τελικη τα πενηντα που εδωσα δεν ηταν τιποτα σε συγκρηση με αυτα που πηρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks