Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Ειναι κουκλα η κοπελα απο σωμα Αξιολόγηση: 7.40 — 02/10/2021 - 21:31
Ειναι κουκλα η κοπελα απο σωμα Αξιολόγηση: 7.40 — 02/10/2021 - 21:31
Ειναι κουκλα η κοπελα απο σωμα και απο προσωπο ειναι επισεις καλη. Στο σαλωνι ειχε κοσμο που την περιμενε αλλα εκανα πρωτος την κινηση και την εκλεισα. Στο δωματιο την περιμενα λιγακι αλλα με συντροφια το κινητο περασε γρηγορα ο χρωνος. Μπηκε στο δωματιο και χαμογελασε πονηρα. Συστηθηκε και μιλησαμε για λιγο ενω κατα την διαρκεια μου εδινε φιλια στο σωμα. Η κοπελα κανει ωραιο τσιμπουκι με υπομονη και ακουραστη αλλα δεν μου εγλειψε τα αρχιδια. Δεν με πειραξε γιατι μεχρι εκει τα πηγε περισσοτερο απο καλα και προχωρησα στο σεξ. Στη αρχη καναμε ιεραποστολικο για να την κοιταω στο προσωπο. Οι εκφρασεις που παιρνει ειναι ωραιες και σε κοιταει και στα ματια που και που. Οταν γυρισε στα τεσσερα ηταν πολυ καλυτερα και την πηρα λιγο ποιο δυνατα. Το γουσταρε το εντονο σεξ και αρχισε να αναστεναζει και να κουναει την λεκανη της. Εδωσα μερικα μαλακα χαστουκια στον κωλο της και μετα απο λιγο εχυσα χωρις να τον βγαλω εξω. Εμεινα για μερικα δευτερολεπτα ετσι και η κοπελα δεν βιαστηκε να φυγει. Μετα σηκωθηκε μου ειπε ευχαριστω και εφυγε με χαμογελο. Και εγω οταν εφυγα ευχαριστησα την τσατσα για την καθαριοτητα και για το κοριτσι που εχουν φερει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks