Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Κουβανη η κοπελα και επειδη δεν Αξιολόγηση: 9.00 — 30/10/2021 - 17:20
Κουβανη η κοπελα και επειδη δεν Αξιολόγηση: 9.00 — 30/10/2021 - 17:20
Κουβανη η κοπελα και επειδη δεν κυκολοφορουν πολλες νοτιοαμερικανες στα μαγαζια για εμενα αποτελει ατραξιον για τους ποπυτανιαριδες. Οποσδηποτε πρεπει να δοκιμασεις μια. Σοκολατι δερμα και καλο προσωπο με υψος πανω απο τον μεσο ορο και σωμα τελειο. Αν και δεν εχει την ομορφια που εχουμε συνηθησει ειναι ενα μοντελακι αν παρακαμψεις την συνηθεια του εγκεφαλου. Η κοινωνικοτητα της φενεται απο το σαλωνι και εντεινεται μεσα στο δωματιο. Σε κανει να νιωσεις ανετα μαζι της και δεν χανει χρονο, ξεκιναει κατευθειαν τα προκαταρκτικα. Γνωριζει καλα το αντρικο σωμα και σε ποια σημεια πρεπει να σε πειραξει για να καυλωσεις. Η πιπα που κανει ειναι προσεκτικη χωρις να ακουμπαει δοντια και συμπεριλαμβανει και τα παπαρια. Ειχα δει τον κωλο της πιο πριν και ηθελα να τον εχω στα τεσσερα οποτε αυτην την σταση καναμε. Εχει πραγματικα πανεμορφο σωμα και στενο μουνι οσο πρεπει για να την γαμας με ικανοποιηση. Της επιασα την μεση και την γαμησα γρηγορα και με λιγο δυναμη. Πεταξε τα υγρα το μουνι της και αρχισε να βογκαει με τροπο που καταλαβαινα οτι εχυνε. Ανατριχιασα που εβλεπα τετοια γυαναικα να μου δινεται και να το γουσταρει. Εχυσα βαθια μεσα της και ξαπλωσα να ξεκουραστω. Εμεινε για λιγο απο ευγενεια μαζι μου και εφυγε γιατι ειχε περασει η ωρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Μου αρεσαν οι κινησεις που εκανε Αξιολόγηση: 7.40 — 11/10/2021 - 18:46
Μου αρεσαν οι κινησεις που εκανε Αξιολόγηση: 7.40 — 11/10/2021 - 18:46
Μου αρεσαν οι κινησεις που εκανε στο σαλονι. Ειναι δυναμικη και ευλιγιστη και υποσχεται πολλα. Ειναι ψιλη κοπελα και καθαρη γιαυτο και δεν διστασα να της γλειψω το σωμα ξεκινωντας απο το βυζια μεχρι το μουνι. Το ιδιο εκανε και αυτη σε εμενα με την σειρα της και στο τσιμπουκι σχεδον με τελειωσε. Το κανει χωρις χερι και δεν γρατσουναει με δοντια. Το καναμε σε σταση ιεραποστολικου με μονη παραλαγη με τα ποδια της στους ωμους μου. Εχει πραγματικα μακρια ποδια και οπος την πηδαγα της εγλυφα της γαμπες. Ειναι καλλα ξυριοσμενη σε ολο το σωμα και το δρμα της μυριζει λοσιον. Οσο την γαμουσα δεν σταματησε να συμμετεχει. Τελικα τα χυσια τα εριξα στην κοιλια της και μετα σηκωθηκε και εφυγε. Για το μαγαζι εχω να πω τα καλυτερα λογια και σαν χωρος αλλα και απο καθαριοτητα. Ξερεις που δινεις τα λεφτα σου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks