Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    rsotos7 Avatarrsotos7Μηνύματα: 1679 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Αδιαφορη Αξιολόγηση: 5.17 — 10/10/2023 - 21:08
    Αδιαφορη Αξιολόγηση: 5.17 — 10/10/2023 - 21:08

    Επελεξα την Ρονι επειδη οι φωτογραφιες εδειχναν μια ομορφη ασιατισα.Ευκολη συνεννοηση με το γραφειο και το ραντεβου κλειστηκε για τον Βασιλη στο Μεταξουργειο.20λεπτη αναμονη για δωματιο αλλα δεν με ενοχλησε γιατι ειχα φτασει αρκετα νωριτερα απο την ωρα που ειχα κλεισει το ραντεβου.Οταν ηρθε στο δωματιο ψιλοξενερωσα διοτι το προσωπο της ειναι διαφορετικο απο τις φωτογραφιες.Κατα τη γνωμη μου εχουν επεξεργαστει αρκετα τις φωτογραφιες σε συνδυασμο με το μακιγιαζ που εχει,ενω στο ραντεβου ηρθε αβαφη.Αρκετα στρογγυλεμενο προσωπο με χαρακτηριστικα που θυμιζουν φιλιποταυλενδεζικη κατασταση.Δεν ηταν ιδιαιτερα ομιλιτικη και ειχε μια διαθεση του στυλ αντε να τελειωνουμε.Το σωμα της ειναι εξαιρετικο και θα ελεγα πως εχει πολυ ωραιο κωλο.Γενικα ηταν ολο μη και μη και ολο κατι την ενοχλουσε.Αφου γδυθηκε και ανταλλαξαμε καποια φιλια,της προτεινα να της κανω γλειφομουνι.Μου ειπε πως δεν της αρεσει ιδιαιτερα και προτιμα το σεξ αλλα αφου το θελω ας το κανουμε.Δεν ηθελε να δινω ιδιαιτερα γρηγορο ρυθμο διοτι οπως μου ειπε εχει ευαισθητη κλειτοριδα.Στη συνεχεια περασαμε στη πιπα, οπου της προκαλεσε εντυπωση πως το καυλι μου ηταν πολυ σκληρο γεγονος που με εκανε να απορω.Τη πιπα της θα την χαρακτηριζα μετρια παρολα αυτα εχυσα στο στομα της οπου πηρε περιπου τα μισα στο στομα και ετρεξε στο μπανιο να τα φτυσει.Την ενοχλησε πως εβγαλα αρκετη ποσοτητα σπερματος.Μετα απο λιγα λεπτα και αφου ανεκαμψα την εστησα στα 4 μιας και το προσωπο της με ξενερωνε λιγο ενω ο κωλος ηταν μεσα στη καυλα.Το μουνι της ειναι στενο και χρησιμοποιει αρκετο τζελ,ωστοσο χαιρεσαι να το γαμας λογω στενοτητας.Ουσιαστικα μια σταση καναμε οπου την σφυροκοπησα χωρις ελεος.Ειχε καποιες ενστασεις με τον ρυθμο αλλα οσο περνουσε ο χρονος τον ετρωγε ολον αδιαμαρτυρητα.Καναμε για 2-3 λεπτα cowgirl αλλα οπως μου ειπε ηταν κουρασμενη και δεν μπορουσε να δωσει αλλο ρυθμο.Στο δευτερο γυρο δεν τελειωσα παροτι το ψιλοπροσπαθησε με το χερι και το στομα.Επιπροσθετως την ενοχλησε το γεγονος πως ειχα ιδρωσει κατα τη διαρκεια του αγωνα ενω δουλευα κομπρεσερ για κανα τεταρτο.Συνοπτικα ηταν μια ψιλοαδιαφορη συναντηση λογω συμπεριφορας και εμφανισης της κοπελας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Rony: Εκλογή από τον πρώτο γύρο! Αξιολόγηση: 8.33 — 09/10/2023 - 12:30
    Rony: Εκλογή από τον πρώτο γύρο! Αξιολόγηση: 8.33 — 09/10/2023 - 12:30

    Βράδυ δημοτικών/περιφερειακών εκλογών και αφού άσκησα ως υπεύθυνος πολίτης το εκλογικό μου δικαίωμα άραξα καναπέ και έβλεπα τις εκπομπές. Στην πορεία όταν είδα ότι βγήκε ο δικός μου μάλιστα και από τον α' γύρο, λέω κάτσε να ρίξω και μια...πουτανική ψήφο. Τηλέφωνο στο γραφείο, άψογη επικοινωνία και εξυπηρέτηση και η κάλπη ανέδειξε την Ρόνι νικήτρια. Σε λιγότερο από 30 λεπτά στην πόρτα μου και το κορίτσι που είδα ήταν ίδιο με τις φωτογραφίες. Όμορφο πρόσωπο με τα γνωστά ασιατικά χαρακτηριστικά, ελαφρώς στρογγυλό, μαύρο μακρύ μαλλί, όμορφη προσεγμένη εμφάνιση με μακρύ maxi φόρεμα και πέδιλα από κάτω. Περιποιημένα και πάνω κ κάτω άκρα στην εντέλεια. Φιλάκι για καλωσόρισμα και αγκαλιά. Επικοινωνία mix αγγλικά και κάποια ελληνικά αφού κ καταλαβαίνει κ μιλάει σκόρπια. Κουβεντούλα ευχάριστη μέχρι που ανταλλάξαμε κάποια πιο θερμά φιλιά και με γλωσσίτσα κάτι που ήταν πολύ αισθησιακό. Πέρασμα για ντουζάκι και δεν άργησε να βγει κ να έρθει να ξαπλώσει δίπλα μου...
          Από την αρχή έκδηλη η επιθυμία της για αργούς και αισθησιακούς ρυθμούς κάτι που δε με χάλασε αφού κ γω ήμουν στο ίδιο mood. Φιλιά παντού αισθησιακά εκατέρωθεν, πενατάκαθαρη παντού, όμορφο στήθος φυσικά με ωραίες ανταποκρίσιμες ρώγες και ακόμα πιο όμορφο μουνάκι που δέχτηκε για ώρα τη γλώσσα μου και τα παιχνίδια μου. Εν συνεχεία και ως οφείλει κάθε σωστή παρτενέρ ανταπόδωση του στοματικού αφού με φίλησε παντού πρώτα. Ωραίο στοματικό και με περιποίηση κ της γύρω περιοχής με απαλό χάδι, φιλιά κ γλείψιμο. Σωστός ρυθμός και αρκετά dt με σάλιο. 
        Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα ιεραποστολικά κ διείσδυση απαλά κ ερωτικά με φιλιά. Ωραίος ρυθμός κ με αληθοφανείς αναστεναγμούς. Γύρισμα στα 4, με τον όμορφο πάτο της στο πιάτο μου. Καλό στήσιμο, υπέροχη αίσθηση και ανέβασμα αρκετά ρυθμού  όπου ελαφρώς δυσανασχέτησε οπότε έκοψα κ γω αλλά δε με χάλασε. Τελείωμα με εκείνη να αναλαμβάνει ξανά σκληρή εργασία με το στοματικό τηςκ εγώ απολάμβανα που με κοίταζε με τα σχιστά ματάκια της κ το τέλος ήρθε πάνω στο στήθος της. Μείναμε στη συνέχεια αρκετά στο κρεβάτι, όπου μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ μιας κ τα χέρια της είναι όπως φάνηκε στην πράξη δυνατά και το κατέχει το σπότ. Αποχαιρετιστήριο φιλάκι και vamos για άλλα...
       
            Η Rony πήρε την ψήφο εμπιστοσύνης μου, και αν κατέβαινε για δήμαρχος θα είχε παντοδυναμία κ εκλεγόταν από τον πρώτο γύρο. Εξαιρετικό πακέτο εμφάνισης, συμπεριφοράς και υπηρεσίων, με μόνο περιοριστικό ότι περιορίζεται σε gfe, πεντακάθαρη, ευγενής κ ευγενική και με υπομονή και δείχνει ενδιαφέρον να περάσεις τόσο εσύ καλά όσο κ στο μέτρο του εφικτού κ η ίδια.
             Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    gpd Avatar gpd 09-10-2023 16:48:38
    .......και το κατέχει το σπότ.έφερε μαζί της και σπότ;  ηλεκτρολόγο πήρες; 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Αξίζει η Rony… Αξιολόγηση: 7.83 — 05/06/2023 - 00:39
    Αξίζει η Rony… Αξιολόγηση: 7.83 — 05/06/2023 - 00:39

    Την είχα δει τόσες φορές στο σάιτ του γκλάμουρ αλλά ακόμα δεν την είχα πάρει και ο λόγος μια άσχημη εμπειρία που είχα κάποτε με μια Ασιάτισα πάλι του ιδίου γραφείου. Τελικά επειδή έχω βαρεθεί τις υπόλοιπες φυλές είπα να ξαναδοκιμάσο και ότι βγει....

    Περίμενα να είναι όμορφη κατά τα λεγόμενα της τηλεφονήτριας και έτσι ήταν όντος με ένα πρόσωπο στο 7 περίπου γιατί δεν είμαι και πολύ φαν των Ασιατών ενώ το σώμα όντως ένα οχτάρι το αξίζει χωρίς καμιά υπερβολή. 

    Η υποδοχή της ήταν θετικότατη, με ένα χαμόγελο που έφτανε μέχρι τα μάτια της, ήταν φανερά σε πολύ καλή διάθεση και αποφασισμένη να συμβάλει θετικά και στην δική μου που ήταν απλά μέτρια. 

    Το δωμάτιο της ήταν καθαρό και περιποιημένο πράγμα που μου άρεσε παρόλο που ξεκάθαρα πήγαινα για το γαμήσι. 

    Τα αγγλικά της ήταν σε επίπεδο που μου ήταν αρκετό για την επικοινονία και η καλή της διάθεση συνεχίστηκε και στο σόσιαλ. 

    Ξεκίνησε εκείνη τον αγώνα εκεί που δεν το περίμενα με να φιλί σκαστό στα χείλη το οποίο συνέχισα και εξελίχθηκε σε φλογερό με γλώσσα. Πιάνοτας τον πούτσο μου μου έδειξε ότι δεν είναι απλά μια εργαζόμενη αλλά μια μαστόρισσα της πούτσας.

    Τον έπαιξε για λίγο με την σωστή πίεση και κατέβηκε για να τον λάβει στο στόμα. 

    Στην αρχή σαν να μάγκωσε η φάση αλλά στη συνέχεια του έδωσε να καταλάβει παρόλο που υπήρξε υποβοήθεια απο το χέρι της. Με δική μου υπόδειξη έγλειψε και τα αρχίδια τελικά και όλα ήταν έτοιμα για το σεξ. 

    Σχετικά εύκολα με καβάλησε για μερικά λεπτά και κατάφερε να με φέρει πολύ κοντά στον οργασμό. 

    Επέλεξα να την βάλω από κάτω και να την γαμήσω λες και ήταν το γκομενάκι μου αφού έβλεπα ότι είχε ζεσταθεί και το ήθελε το γαμήσι της. 

    Στο διάλειμμα μου έκανε και μασάζ στους μύες του στήθους και των ποδιόν και αφού είδε το πουλί μου να σηκώνεται πάλι το έβαλε στο στόμα και έκανε ρουφηξιές μέχρι να σηκωθεί ξανά. 

    Στον δεύτερο γύρο οι δικές της επιδώσεις δεν πέσανε αλλά οι δικές μου ανέβηκαν και στημένη στα τέσσερα έφαγε καλό γαμήσι. Το στήσιμο της πολύ καλό, το κολαράκι υπέροχο και τα βογγητά της δυνατά όπως το γαμήσι που έτρωγε. 

    Το τέλος έφεραν κάποιοι σπασμοί οι οποίοι ήταν απόλυτα αληθοφανείς. 

    Μου βγήκε καλή λοιπόν, η πληρομή έγινε στην αρχή και καθόλου δεν με έβλαψε...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Apacher AvatarApacherΜηνύματα: 116 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Asian lover Αξιολόγηση: 8.00 — 05/04/2023 - 20:55
    Asian lover Αξιολόγηση: 8.00 — 05/04/2023 - 20:55

    Στο νου μου είχα ένα καλό gfe και οι κριτικές λίγο πολύ με οδήγησαν στο να τηλεφωνήσω στο γκλάμουρ. Όλα τακτοποιήθηκαν άμεσα και η διαθεσιμότητα της ήταν την ώρα που με βόλευε καλύτερα. Εμφανισιακά είναι στο πρόσωπο ένα γλυκό ασιατάκι με καλό ύψος και σώμα που ξεπερνάει τον μέσο όρο από ομορφιά. Το χαμογελάκι της και γενικότερα η όλη της συμπεριφορά ήταν ευγενική αλλά και ένας δείκτης ότι δεν είναι για σκληρές καταστάσεις. Δεν χρειάστηκε να μου επισημάνει κάτι, έτσι και αλλιώς ταίριαζε στην ανάγκη μου. Πολύ ευχάριστο ήταν το σόσιαλ λόγο και του ότι ξέρει καλά αγγλικά αλλά είναι και καλή στο να ακούει. Την πλησίασα με τρόπο για φιλί και ήταν θετική η αντίδραση της. Είχε βάλει ένα άρωμα πάνω της που μου ερχόταν να την γλείψω από πάνω μέχρι κάτω. Η καθαριότητα της και γενικά η περιποίηση ήταν καλή και δεν την ενόχλησαν τα φιλιά και τα γλειψίματα στο σώμα. Όλα κλείσανε με ένα τσιμπούκι καλό και αισθησιακό με γλείψιμο στις μπάλες. 

    Το σεξ συνεχίστηκε σε στιλ gfe κυρίως με ιεραποστολικό στον πρώτο γύρο. Έκανε την μέγιστη προσπάθεια να προσποιηθεί ότι γουστάρει και από την καύλα μου έχυσα αρκετά νωρίς. 

    Στο διάλειμμα μου έκανε και λίγο μασάζ σώμα με σώμα ενώ ο δεύτερος γύρος ήταν ελαφρώς σε πιο γρήγορο ρυθμό. Ακουστήκαν βογγητά και έκανε τελικά και ένα καβάλημα το οποίο ήταν και η αιτία του τελειώματος στον δεύτερο γύρο.

    Πλήρως ικανοποιημένος της έδωσα τα λεφτά φεύγοντας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Περιποιημενη Αξιολόγηση: 8.17 — 01/09/2022 - 01:14
    Περιποιημενη Αξιολόγηση: 8.17 — 01/09/2022 - 01:14

    Ειχα πολλες καυλες τις τελευταιες μερες, τετοιες που μια μερα περνουσα κοντα στην φυλης και σκεφτομουν να πεταχτω μια στα γρηγορα αν και εχω πολλα χρονια να παω σε μπουρδελο.

    Αργοτερα μελετησα τα κοριτσια του γκλαμουρ και η Ρονι που μου αρεσε ηταν διαθεσιμη οποτε εκλεισα το ραντεβου και μετα απο μπανακι εφυγα για το ξενοδοχειο.

    Στο σοσιαλ τα παει καλα, ξερει αγγλικα και εχει κεφια για συζητηση. Τα ματια μου πηγαινανε απο δω και απο εκει για να δω το σωμα της, παντου ομορφες καμπυλες αλλα λιγο πιο μεγαλη σε ηλικια. Γλυκο προσωπο και καλο υψος ενω το δερμα ακομα λειο. Μυριζει απο αποσταση ωραια και φαινεται οτι κανει τελεια περιποιηση του εαυτου της. 

    Τα βυζια της ειναι πολυ ομορφα και κολλησα με το γλειψιμο μαζι της, το καλυτερο ομος οτι φιλαει με γλωσσα και βαθια. 

    Η πιπα της ηταν επισεις καυλα, δειχνει οτι εχει διαθεση για γαμησι και μου εβγαλε και λιγο προστυχια. 

    Συμμετοχη στο σεξ πολυ καλη και με βογγητα και με στησιματα. Οσο ημουν εγω κουρασμενος εκανε εκεινη καβαλημα και μετα εδινα εγω πονο. Δεν δυσανασχετησε και προσαρμοσε καλα το σωμα της για να την γαμαω δυνατα και με ανεση.

    Ο δευτερος γυρος ηταν μια επαναληψη του πρωτου με μεγαλυτερη διαρκεια. Η διαθεση της σταθερα καλη, παλεψε για να περασω καλα και κατεθεσα το σπερμα μου και τις δυο φορες στα ομορφα βυζια της. 

    Για περισσοτερο απο μια ωρα θα ηταν ευχαριστηση μου να την εχω αλλα να γαμησω και τριτη φορα αποκλειεται. Αν ειναι καποιος ομως που θελει σοσιαλ η κοπελα ταιριαζει σε αυτες τις αναγκες, εχει ευγενεια και της αρεσει η επικοινωνια.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Μασαζ και GFE Αξιολόγηση: 7.83 — 02/06/2022 - 15:31
    Μασαζ και GFE Αξιολόγηση: 7.83 — 02/06/2022 - 15:31

    Μιλαμε για πολυ αγχος στην δουλεια και η αναζητηση μου για κοπελα να που να συνδιαζει σεξ με μασαζ κατεληξε στην Rony. Συμφωνα με τα λεγομενα της τηλεφωνητριας ηταν καταλληλη για τις αναγκες μου και χωρις να σκεφτω πολυ την εκλεισα. Το χτυπημα της στην πορτα ηταν ελαφρυ και στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει. Ανοιξα και βλεπω μια γλυκοπροσωπη κοπελα ντυμενη με ανοιχτοχρωμα ρουχα, καθολου προκλητικα αλλα ομορφα.

    Το χαμογελο που εσκασε δηλωσε ξεκαθαρα την καλη της διαθεση και την προθυμια της να καλοπερασουμε, μου εδωσε μια μικρη χαρα που δεν εκρυψα.

    Δοκιμασα τα Αγγλικα της και ηταν οκ, οτι πρεπει για να πουμε τα βασικα και να σπασει ο παγος. Πρωτη ζητησε φιλι με γλωσσα και ενιωσα αμεσα σαν να ειμαι ο δικος της. 

    Αρχισε να αποκαλυπτει το σωμα της το οποιο οσο εβλεπα τοσο περισσοτερο χαιρομουν. Ειναι λιγο πιο μεγαλη σε ηλικια αλλα το δερμα, τα βυζια, τα ποδια και ο κωλος πολυ ωραια. Σαν συνολο το σωμα της υπεροχο και καθαρο με τις επιμαχες περιοχες να εχουν υποστει την καταλληλη φροντιδα.

    Ξεκινησε να με χαιδευει και να με γλυφει σε ολο μου το σωμα πριν αρχισει οτιδηποτε αλλο και με ειχε καυλωσει ηδη. Περασαμε στο μασαζ το οποιο το ειχα στα απαραιτητα και για ενα δεκαλεπτο εκανε πολυ καλη δουλεια, ξερει τι να κανει και οντος προσπαθει.

    Υστερα ηρθε η σειρα για τσιμπουκι που το εκανε με καλη αισθηση και επιμονο γλειψαρχιδι αλλα οι προσπαθειες για βαθυ λαρυγγι ηταν ανεπιτυχεις. Για να παρω ολο το πακετο ξεκινησαμε με σταση 69. Της εκανα πολυ καλο γλυψιμο πιεζοντας μαλακα την κλειτοριδα της και βαζοντας οσο πιο μεσα μπορουσα την γλωσσα μου. Αρχισε λιγο να μουγκριζει χωρις να εχει σταματησει την πιπα, σημαδι ξεκαθαρο οτι καυλωσε και θελει να γαμηθει. 

    Εβαλα το σκουφακι και για να ξεκινησω μαλακα αλλα και να δεχτω ξανα τα φιλια της επελεξα ιεραποστολικο. Οπως το φανταστηκα το μουνι της στενο και ολισθηρο χωρις την παραμικρη ποσοτητα τζελ. Με φιλαγε στο στομα με παθος τετοιο που σπανια μου εχει τυχει σε εκδιδομενη. Η συμμετοχη της πολυ αληθηνη, τα βογγητα της οχι δυνατα αλλα ερεθιστικα. Στην συνεχεια αλλαξαμε σταση σε πισωκολλητο απο οπου ενιωσα να ειμαι ο αφεντης της. Να μην πω πολλα, απλα ονειρο το σωμα της στα τεσσερα, θα δειτε κωλαρα που δεν θα μπορειτε να βγαλετε απο το μυαλο σας. Ανεβασα ρυθμο και ανεβασε και εκεινη ενταση και συχνοτητα στα βογγητα. Συνεχισε να συμμετεχει και γυναγε το κεφαλι να με κοιταξει και στο προσωπο. Ειχε αναψει, ιδρωνε και εδινε συνεχως μουνιες. Τα υγρα της συνεχισαν να μας διευκολυνουν και εδωσα ακαταπαυστη ωθηση μεχρι να χυσω.

    Χρονος για δευτερο γυρο δεν υπηρξε οποτε τον υπολειπομενο τον εκμεταλλευτηκαμε με μασαζ που μετα απο τετοιο εντονο γαμησι ηταν παραδοξως το ιδιο καλο με το αρχικο. 

    Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και εστειλα πολλα ευχαριστω στην τηλεφωνητρια οταν εφυγε. 

    Η εμπειρια ηταν gfe αλλα οχι εντελως, γουσταρει και την ενταση.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Φροντιδα και Προδερμ...Ηρεμο GFE Αξιολόγηση: 7.33 — 31/05/2022 - 19:53
    Φροντιδα και Προδερμ...Ηρεμο GFE Αξιολόγηση: 7.33 — 31/05/2022 - 19:53

    Καλησπερα, προσφατη συναντηση με το μωρο, ειναι ομορφουλα, μικρη,χαρουμενη, και εχει λιγο ασιατικα χαρακτηριστικα....

    Ρονι Τρομπονι....Μετα την Αλισα το 10ρι μου 2 φορες,  το χαος θα επεφτε στην επομενη...αλλα θα ειμαι αντικειμενικος...

    Τυχεφη που ειμουνα πτωμα και κουρασμενος, οποτε μονο ενα slow gfe αντεχα...ωραια γλωσσοφιλα, απο πανω που χαλαρα και πολυ πιπα...

    Ι like tender, slow and relax μου λεει, της λεω και γω δεν εχω δυναμεις για αλλα..

    Λιγο μαλακα στις ρογες, λιγο με προσοχη στο μουνακι, λιγο μα μου ευθραστη αλλα ολα καλα..

    Το μουνακι της ειναι κλειστου τυπου και οχι ο τυπος μου, δεν αντεχε και πολα , μαλλον την εχουν τρελλανει στο ξεσκισμα

    Αnyway χαλαρο αισθησιακο gfe session με μια ομορφη νεαρα με ασιατικα λιγο looks..not bad για μια φορα..

    George out





    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Διαμαντάκι απο Ουράλια Αξιολόγηση: 8.67 — 24/05/2022 - 20:09
    Διαμαντάκι απο Ουράλια Αξιολόγηση: 8.67 — 24/05/2022 - 20:09

    Επιλογή της κοπέλας έγινε λόγο των υφισταμένων κριτικών. Ευκολή συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα.

    Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της όμορφα ντυμένη, προσεγμένη και πολύ ευδιάθετη. Εύκολα την κυκλοφορούσες κάπου.

    ¨Ομορφη παρουσία γενικά, ετών 28 με χαμόγελο και ευγένια σε κάνει να αισθανθείς άνετα από την πρώτη στιγμή. Πρόσωπο με κάποια κεντρο-ασιατικά χαρακτηριστικά , αλλωστε η καταγωγή της είναι από εκείνες τις περιοχές. Το κορμί ,πολύ καλό, γύρω στο 1,70 διχως περιτά κιλά, σφιχτό με σφρυγιλό και απαλό δέρμα. Ωραίο πίσω σύστημα ,ωραίο μικρό φυσικό στήθος με ευαίσθητες ρόγες.

    Στο social η κοπέλα προσπαθεί και τα καταφέρνει παρόλο τα πολύ μέτρια αγγλικά της. Και σε εμένα είπε την γνωστή ιστορία που ανέφεραν και οι προηγούμενοι συναγωνιστές. Δηλωσε επαγγελματίας μουσικός. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν η κοπέλα μου έδειξε στο κινητό της βιντεάκι που παίζει Σοπέν και Μοτσαρτ στο πιάνο. Εμεινα μαλάκας! Μετα βάζει βιντεάκι που παίζει κάτι σαν μπουζούκι! Εκει έμεινα 2 φορές μαλάκας! Ειχαμε δεί πρώην πωλήτριες, κομμώτριες, vet assistants, αισθητικούς αλλα πιανίστρια/μπουζουκτσού πρώτη φορά μου έτυχε.

    Από εκεί και πέρα αν και σχετικά άπειρη η κοπέλα είναι φιλικότατη, καλλιεργημένη , φυσική, χωρίς χαζο υποκρισίες και χωρίς μπουρδολογίες.

    Στον αγώνα η κοπέλα είναι καθαρά GFE. Βρήκαμε χημεία αμέσως. Φιλάει καταπληκτικά, δέχεται περιποιήση, δάχτυλα δεν δοκίμασα, και υγραίνεται αρκετά. Το στοματικό της επίσης είναι σε πολύ καλό επίπεδο. Στο σεξ αν και στην αρχή με ψιλο φοβήθηκε λόγο μεγέθους ωστόσο με την χρήση τζελ δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα. Η κοπέλα προτιμά ήρεμους ρυθμούς αρχικά με αυξητικές τάσεις. Ωστόσο δεν μπόρεσα παραπάνω από 2 στάσεις γιατί είναι στενή και δεν μπόρεσα να κρατηθω για πολύ. Δεύτερος γύρος στις ίδιες γραμμές.

    Στα θετικά της Rony το πολύ καλο CIM, η δοτικότητα, η καθαριότητα . Φερθήτε της σαν να είναι η κοπέλας σας και θα το ανταποδώσει!
    Αρνητικά της σημεία τα μέτρια αγγλικα και ίσως για κάποιους τα ελαφρά ασιατικα χαρακτηριστικά.

    Συνοψίζοντας η Ρονυ είναι must για αγαπούληδες και σοφιστικέ τύπους, καλη και για longdaters

    Υ.Γ Η κοπέλα για κάποιους πελάτες είναι διαμαντάκι που πρέπει να μας ξανάρθει . Δεν έχει γράψει πολλα χιλίομετρα και έχει όρεξη . Προσέχτε την !
    Δεν συστήνεται για PSE και για πιτσιρικάδες ιδιαίτερα όταν αυτοί σκάνε με τον μπαμπά τους γιατι οι ίδιοι πάνε να πλέρώσουν την ρεσεπτιονίστρια αντί στην κοπέλα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 300
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Τιμιο ραντεβου Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2022 - 15:33
    Τιμιο ραντεβου Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2022 - 15:33

    Ευτυχως δεν αργησε γιατι στα τελευταια λεπτα με πηραν απο την δουλεια. 

    Απο προσωπο δεν εχει κατι το ιδιαιτερο, ειναι απλα καλη και δεν εχει ουλες και σπυρια αλλα απο σωμα ειναι απο τις δυνατες εσκορτ που σε συνολο αξιζουν τα παραδακι.

    Ξερει αγγλικα, για οσους θελουν να κανουν κουβεντα της προκοπης ειναι ιδανικη και ειναι και ευγενικη οποτε δεν κινδυνευετε να ακουσετε κατι που θα σας χαλασει την διαθεση. 

    Στο θεμα του σεξ κανει την βασικη πιπα χωρις να ακουμπαει τα δοντια αλλα ξερει να κανει ωραιες μαλαξεις στα αρχιδια με το χερι, απο τις σπανιες περιπτωσεις.

    Εμπειρια εχει την απαραιτητη χωρις να ειναι στο σταδιο που σε τελειωνει επιτοπου αλλα ενα τιμιο ραντεβου μαζι της.

    Ηταν ενεργητικη και συμμετειχε με σωμα και μυαλο. Τα εσωρουχα που ειχε φορεσει αξιζει να σημειωθει ηταν πολυ καυλα...

    Επισεις τα φιλια καλα, οχι προχειρα για να πει οτι δινει, αληθινα. 

    Οι ρωγες ανταποκρισημες και το δαχτυλο στο μουνι την καυλωσε. Το ανοιγμα των ποδιων ηταν καλο και τα εβαλε πανω στο κεφαλι της για να μπαινω βαθια στο ιεραποστολικο. Ιδιαιτερα ομορφες οι εκφρασεις καυλας στο προσωπο, κατεληξα να την θεωρω σεξυ απο μετρια που την ειδα αρχικα στο προσωπο. 

    Καναμε δυο γυρους και το τηλεφωνημα που σας ειπα ηρθε δευτερολεπτα αφου εχυσα.

    Εμεινα ευχαριστημενος, τα λεφτα τα πηρε στο τελος.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Την επελεξα βαση των φωτογραφιων που Αξιολόγηση: 9.00 — 11/02/2022 - 19:00
    Την επελεξα βαση των φωτογραφιων που Αξιολόγηση: 9.00 — 11/02/2022 - 19:00
    Την επελεξα βαση των φωτογραφιων που για καλη μου τυχη οχι μονο ειναι αληθινες αλλα δειχνουν λιγοτερα απο την πραγματικοτητα. Ηταν ηρεμο το απογευμα μου και ενιωθα χαλαρος απο την αρχη και τα πραγματα πηγαν τελεια. Εχει καλο υψος και σωμα πολυ ωραιο με ειδικα καλο κωλο και τα υπολοιπα βυζι, δερμα και περιποιηση να ειναι οτι πρεπει. Στο προσωπο ειναι η ιδια χωρις την λαμψη. Προσπαθει στο σοσιαλ αλλα δεν το εχει με τα αγγλικα οποτε μονο τα βασικα μαζι της. Η συνενοηση δεν υστερει λογο του οτι ξερει καλα τι να κανει αλλα και λογο του χαμογελου της που σε κερδιζει αμεσως. Ειχε συμπεριφορα γκομενας και εδειχνε οτι ειναι καπου στην αρχη της καριερας της αλλα ειναι ηδη καλη γνωστρια σε πολλα θεματα γυρω απο το σεξ. Αψογη στο ανοιγμα με φιλια και στην συνεχεια με την πιπα της, θα την ζηλευαν και οι παλιες. Το στησιμο στα τεσσερα και η αντοχη της στο σφυροκοπημα πολυ καλη αλλα οταν πηρε πρωτοβουλιες το γυριζε σε gfe το οποιο της βγαινει πολυ καλο. Η μια ωρα εξαντληθηκε και αν μπορουσα θα καθομουν και αλλο αλλα ειχε αλλο ραντεβου και δεν μπορουσε. Δε ξερω ποσο θα μεινει αλλα το σερβις της ηταν πραγματικα καλο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Δευτερη μερα που την κοιταζα και Αξιολόγηση: 8.20 — 09/02/2022 - 15:13
    Δευτερη μερα που την κοιταζα και Αξιολόγηση: 8.20 — 09/02/2022 - 15:13
    Δευτερη μερα που την κοιταζα και ενεδωσα στον πειρασμο τελικα. Την βρηκα ελευθερη απο τυχη λογω ακυρωσης αλλου ραντεβου, η κοπελα απο το γραφειο ηταν πολυ εξυπηρετικη. Η κοπελα εχει περασει τα 25 και απο κοντα φαινονται και τα ασιατικα της χαρακτηρστικα διοτι απο τις φωτογραφιες δεν το καταλαβαινεις. Ειναι ενα κοριτσι με καλη ενεργεια και διαθεση απο την πρωτη στιγμη. Ομορφη απο προσωπο αλλα και απο σωμα σκιζει και ας μην ειναι πολυ μεγαλα τα βυζια της ειναι πολυ αρμονικα με τις υπολοιπες καμπυλες της. Στο σοσιαλ εδειξε ενδιαφερον και ηταν ευγενικη σε ολη την διαρκεια ενω με τον τροπο της δειχνει οτι θελει να σε κανει να περασεις καλα. Στο μπανιο δεν εκανε περισσοτερο απο δυο λεπτα και οταν επεστρεψε τα ειχε βγαλει ολα και το σωμα της το ξαναλεω πολυ ομορφο. Φιλαει ωραια και δεχεται χαδια σε ολο το σωμα ανταποδιδωντας με το ιδιο νομισμα. Το στοματικο της πολυ καλο με γλυψιμο και στα αρχιδια αλλα και πολυ προσοχη στο καυλι. Της αξιζε να το ανταποδωσω και το εκανα με τα ποδια της ανοιγμενα στο μεγιστο. Το μουνι της περιποιημενο οσο δεν παει και το γλυψιμο απολαυστικο και για μενα και για εκεινη. Αρχισαμε εμε εκεινη απο πανω μου να κουνιεται ομορφα και να με χαϊδευε στο στηθος ασταματητα. Το μουνι της ηταν στενο και οσο περναγανε τα λεπτα γινοταν ολο και πιο υγρο. Η επομενη σταση απο φυσικο μας ηρθε ιεραποστολικο και σε ολη την διαρκεια παιχτηκαν φιλια παθιαρικα, πολυ καλο gfe… Στο ενδιαμεσο καναμε μαζι μπανιο και στο κρεβατι αρχισαμε με 69. Ο χρονος ηταν λιγος αλλα σε πισωκολλητο που την πηρα ηταν τοσο ωραια που καταφερα να χυσω ξανα. Συνολικα ηταν ενα κοριτσι ομορφο και φιλοτιμο, περνας καλα μαζι της αλλα δεν θελει αγριαδες. Για gfe ειναι τελεια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Αλτσχάϊμερ... ...επιστροφή στην Αθήνα...οπότε φτου και από Αξιολόγηση: 7.60 — 15/10/2021 - 16:02
    Αλτσχάϊμερ... ...επιστροφή στην Αθήνα...οπότε φτου και από Αξιολόγηση: 7.60 — 15/10/2021 - 16:02
    Αλτσχάϊμερ... ...επιστροφή στην Αθήνα...οπότε φτου και από την αρχή να τσεκάρω τις αφίξεις... ...ήμουν ανάμεσα στην Nancy...Rony...Stella... ...τηλέφωνο στο γραφείο...ήταν διαθέσιμη...οπότε μετά από 40 λεπτά την συνάντησα στο Bill... ...ανοίγω την πόρτα...μπαίνει ένα ομορφούλικο πλάσμα...και χαμογελώντας μου λέει σε θυμάμαι!...έχουμε ξαναβρεθεί... ...χαρούμενη που την ξαναεπέλεξα...(χωρίς να ξέρει ότι εγώ δεν θυμάμαι την τύφλα μου!!)...με αγκάλιασε...και έπεσαν τα πρώτα φιλιά... ...μου άρεσαν τα φιλιά της...το κατάλαβε...έγινε ακόμα πιο χαρούμενη...οπότε τότε μπορούσα να της πω ότι την επέλεξα επειδή μου άρεσαν οι φωτογραφίες της...και όχι επειδή θυμόμουν την προηγούμενη συνάντηση μας... ...δεν πτοήθηκε...συνέχισε να είναι γελαστή...και να μου εξηγεί ότι είχε ξανάρθει στις αρχές του 2020...και είχαμε συναντηθεί... ...θέλοντας να παλέψω με το αλτσχάιμερ...την ρώτησα αν είχε ξανάρθει με το ίδιο γραφείο...την ρώτησα αν είχε το ίδιο όνομα και στο προηγούμενο tour...μου απάντησε καταφατικά και στα δύο...αλλά δεν μπορούσα να την θυμηθώ... ...anyway...έκανε το φρεσκάρισμα της...και ξεκινήσαμε χαμουρεματάκι...με αυτήν να θέλει την πρωτοβουλία των κινήσεων... ...κατά τα άλλα...αν στις φωτό βλέπετε μια μικρή με λευκή επιδερμίδα...να ξέρετε ότι θα σας έρθει μια γυναίκα...με σκούρα χαρακτηριστικά... ...η τύπισσα πήρε πρωτοβουλίες...αλλά δέχτηκε ευχάριστα και τις δικές μου κινήσεις... ...νομίζοντας ότι θα ζητήσω 2 μπαλάκια στα 60 λεπτά...μετά από μια υγρή πίπα...(8/10 η πίπα της)...με ρώτησε αν επιθυμώ το πρώτο άδειασμα στο στόμα της...για να πάρει αρνητική απάντηση...γιατί είμαι της μίας πιστολιάς... ...ιεραποστολικό τελείωμα στο μπαλονάκι...ενώ την είχα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού...με τα πόδια της τέρμα ανοικτά... ...σώμα όμορφο!!...αρμονικό...ελαφρά πιο τσουπωτό από τις photo...στις οποίες παραπλανητικά φαίνεται σαν μικροκαμωμένο καβλάκι... ...μεσίτρια λέει στην κανονική της ζωή...(εντάξει είπα από μέσα μου)...και συνέχισα το χαμούρεμα...μέχρι το τέλος... ...φεύγοντας είχα χορτάσει φιλιά...αλλά δεν είχε γίνει και κάτι ουάου...που να με κάνει να την θυμάμαι...(χωρίς να φταίει αυτή για αυτό)... ...γελαστός έφευγα...ένα ταξίδι που θέλω να κάνω στην Κρήτη σκεφτόμουν...σε 2-3 μέρες πάλι θα την έχω ξεχάσει...κιας έχω γράψει κριτική... ...αλλά...μάλλον είναι καλύτερα έτσι...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Είχα δύο στο μυαλό μου αλλα Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 14:29
    Είχα δύο στο μυαλό μου αλλα Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 14:29
    Είχα δύο στο μυαλό μου αλλα η πρώτη δεν ήταν διαθέσιμη την ώρα που ήθελα. Η τηλεφωνήτρια μου είπε μερικά λόγια για την Rony καλά φυσικά και δεν το σκέφτηκα πολύ και την έκλεισα. Είχαμε μια μικρή καθυστέρηση απο την κοπέλα αλλά ενημερώθηκα εγκαιρα. Έχει πολύ ωραία φάτσα και είναι σεξυ σε όλα απο το ντυσιμο στο στιλ που κινείται μέχρι και στο τρόπο που μιλάει θέλεις να την πιάσεις και να την γαμήσεις επιτόπου. Ευκολά περάσαμε απο την κουβέντα στα φιλιά τα οποία δεν δίνει πολλά αλλα λίγα και καλά. Μυρίζει ωραία και είναι καθαρή. Μου έκανε τσιμπούκι καλό με λίγο χέρι και μπόλικο σάλιο. Περάσαμε στο σεξ μετά απο λίγο και με την συμμετοχή της με άφησε μαλάκα. Μιλάμε η κοπέλα είναι λες και θέλει το σεξ περισσότερο και απο τον πελάτη. Το ευχαριστηθηκα πραγματικά και τα έδωσα όλα. Καναμε μερικές στάσεις με την καλυτερη το πισωκολλητό όπου της έδωσα πόνο και άρχισε να βογκάει δυνατα. Το μουνί της έγινε μούσκεμα και έχυσα μεσα της. Ο δεύτερος γύρος ήταν μια απο τα ιδια με μεγαλύτερη διάρκεια. Ήταν καλή περίπτωση και άξιζε το χρημα που έδωσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks