Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 230

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Μου την επεσε συμμορια Αφου τραβηξα την Αξιολόγηση: 7.20 — 26/08/2021 - 20:55
Μου την επεσε συμμορια Αφου τραβηξα την Αξιολόγηση: 7.20 — 26/08/2021 - 20:55
Μου την επεσε συμμορια Αφου τραβηξα την προσοχη σας απο τον τιτλο ας παω στην κριτικη Παω πρωτα στο ισογειο οπου ήταν η Νταρλυ αποσχολημενη βασικα την εχω παρει απειρες φορες απλα ηθελα να δω κωλαρακι αλλα ηταν σε δωματιο οποτε ανεβηκα επανω εκει ηταν η Καρίνα Σαλοναρισμα οπου πηρα απλο προγραμμα των 50 Μπαινει η Καρινα στο δωματιο μου λεει τι κανεις; Λεω καλα Απο που εισαι ρωταω απο Ρωσια μου λεει δεν με θυμασαι; Με πηρες τον Ιουνιο Εγω;;; Τι διαολο αρχισε το Αλτσχαϊμερ και δεν θυμαμαι ποιες εχω παρει; Τελικα θυμηθηκα την ειχα παρει διδυμο με Σασα Ειπα απο μεσα μου πω ρε ξεφτιλα με θυμουνται ακομα και οι πουτανες που ερχονται 15 μερες ανα δυο μηνες Η καρινα ειναι στο 1.70 με ομορφα φυσικα βυζια κορμι οκ πιπα με καποτα οκ γενικα οκ κατασταση τιμιο κομματι για τα λεφτα που εδωσα Εχασε σιγουρα στη συγκριση με το προηγουμενο βραδυ της κρεπαλης που ειχα το εχω γραψει αρκετες φορες μπας και το διαβασουν Πετσετες ρε παιδια του προσωπου που μας δινετε ουτε τα αρχιδια δεν στεγνωνουμε παμε και στο τιτλο Αφου κατεβαινα τις σκαλες ειχαν ανεβει πανω μια συμμορια γατιων με τα γατακια τους που εγιναν μπουχος μολις κατεβηκα ΥΓ. η κοπελα μου ειπε θα κατσει μια εβδομαδα ακομα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks