Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Η Ναστυα είναι νεαρό κορίτσι με Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 12:42
Η Ναστυα είναι νεαρό κορίτσι με Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 12:42
Η Ναστυα είναι νεαρό κορίτσι με ύφος αυταρχικής γυναίκας. Εμένα δεν μου αρέσει το αυταρχικό αλλά τέτοιες γυναίκες τις παίρνω σαν πρόκληση και πάντα καταλήγω να περνάω καλά. Αυτό προσεξα στο σαλόνι και αισθάνθηκα το καυλί μου να φουσκωνει. Την περίμενα για λίγο στο δωμάτιο και όταν ήρθε μου είπε ένα γεια με πονηρό ύφος και άρχισε αμέσως να βγάζει τα εσώρουχα. Μου άρεσε και σαν προσωπο και σαν σώμα και ας μην έχει μεγάλα βυζιά. Τα σωματα μας συναντήθηκαν και άρχισε να με γλύφει παντού. Εφτασε στην ψωλή και μου έκανε περιποιηση ωραία με τα αρχίδια στο παιχνίδι επίσης. Ανέβηκε η αδρεναλίνη μου στα ύψη με την ιδέα οτι την ξεσκίζω και την γύρισα στα τέσσερα και μετά από μερικά απαλά σπρωξίματα άρχισα να την γαμαω όλο και πιο δυνατά. Αρχισε να γουστάρει και η ίδια και να βογκάει χωρίς να προσποιείτε από ότι κατάλαβα. Εριξα και χαστούκια στα κωλομέρια της και άρχισε τις μουνιές. Γουστάραμε και οι δύο τρελά και όταν μου ήρθε να χύσω την έσφιξα δυνατά κοντά μου και τον έβαλα όσο πιο μέσα μπορούσα. Πήρα την ικανοποίηση που ήθελα και έφυγα πολύ ευχαριστημένος.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money