Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    clonarius AvatarclonariusΜηνύματα: 1670 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Πηγαίνοντας προς την συνάντηση με την Αξιολόγηση: 9.40 — 16/01/2022 - 11:46
    Πηγαίνοντας προς την συνάντηση με την Αξιολόγηση: 9.40 — 16/01/2022 - 11:46
    Πηγαίνοντας προς την συνάντηση με την Μάγια, αφού έχω διαβάσει τις κριτικές των συναγωνιστώνη σκέψη που κυριαρχεί είναι πως αφενώς πάω να συναντήσω ένα σκυλί του πολέμου, αφετέρου το σκυλί μπορεί και να σε δαγκώσει... Πίστευα πως θα συναντήσω μια γυναίκα που χάριν της εξωτερικής της εμφάνισης θα έχει καβαλήσει το καλάμι, θα με κυττάει αφ' υψηλού και θα μου κάνει χάρη που θα κάτσει να γαμηθεί μαζί μου... Γι΄αυτό στην αρχική μου επικοινωνία με το γραφείο είχα άλλωστε ζητήσει την Τόρι που μου φαινόταν πιό διαχειρίσιμη, αλλά τελευταία στιγμή επειδή ξενύχτησε καιέπρεπε να ξεκουραστεί βρέθηκα στα νύχια της Μάγιας.... Πως λέμε καμία σχέση! βρήκα μια πρόσχαρη, όλο χαμόγελα κοπέλα, κορμάρα μπαμπάτσικη με υπέροχο δέρμα, λίγο στρογγυλοπρόσωπη και με φουσκωμένα χειλάκια αλλά και με υπέροχα μάτια! Άκρως επικοινωνιακή και με άμεσους τρόπους κατάφερε να με κάνει να αισθανθώ άνετα από την πρώτη στιγμή. Δεν κλέβει, είναι εκεί για να γαμηθεί και να σε ευχαριστήσει, άψογη στην τεχνική της και παιχνιδιάρα, με τα γλωσσόφιλα της, τις ωραιές πίπες της και με μια άνεση να ξεδιπλώνει την κορμάρα της στον αγωνιστικό χώρο με εξαιρετική θηλυκότητα... δεν μπορώ να πω GFE αλλά δεν φτάσαμε και στο PSE... κάπου ανάμεσα... παίχτηκαν δύο μπαλλάκια στην ώρα και αυτό χαρη σε αυτήν που επέμενε να μου τρίβεται συνεχώς. τρία μόνο σημεία που δεν είναι τέλεια για μένα... η σιλικόνη, καλούτσικη δουλειά αλλά σαν το φυσικό δεν έχει... η απουσία τελειωτικού στο στόμα που μου δήλωσε πως δεν το θέλει άρα κακώς αναγράφεται στις υπηρεσίες, και τέλος το ύψος που σίγουρα δεν είναι 1,76 αλλά μερικά ποντάκια πιο κάτω... 1,72-1,73... Μια καλή συνάντηση με ένα πολύ άνετο και όμορφο κορίτσι που έχει και τον τρόπο του να σε κάνει να θές να περάσεις περισσότερο χρόνο μαζί της. Κάποια στοιχεία αρνητικά που έχω διαβάσει σε άλλες κριτικές δεν τα είδα, και βέβαια μπορεί να μην είναι τελικά η απόλυτη πορνοκατάσταση στα τοπ 5 γαμήσια της χρονιάς αλλά επουδενί δεν φεύγεις ανικανοποίητος.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Αρχικα, καλη χρονια σε ολους! Τωρα για Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2022 - 22:59
    Αρχικα, καλη χρονια σε ολους! Τωρα για Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2022 - 22:59
    Αρχικα, καλη χρονια σε ολους! Τωρα για την Maya... Ειναι αυτο που λεμε αυθεντικη πορνη, ξερει τι κανει και γιατι το κανει, δεν μπερδευει την δουλεια με τον ερωτισμο της αλλα δινει ρεστα στο προγραμμα το οποιο ειναι pse αλλα οχι εντελως σκληρο. Εμφανισιακα το μονο που μπορει να μειωσει την ομορφια της στο σωμα ειναι τα τατουαζ τα οποια ειναι ωραια αλλα επισκιαζουν κατα καποιον τροπο τα φυσικα της καλλη. Με καλυτερη ματια βλεπεις μια κορμαρα. Το βυζι καλο και απο σχημα και απο μεγεθος, ο κωλος επισεις πολυ ωραιος, το δερμα ακομα νεανικο και οι καμπυλες καυλωτικες. Δεν προσπαθει να κλεψει ουτε σε χρονο ουτε και σε υπηρεσιες. Ξεκιναει με τσιμπουκι το οποιο εξελισσεται σε πραγματικα προστυχη πιπα με φτυσιματα και εξαφανισεις μεσα στο λαρυγγι. Δεν ειναι για αυτους που τελειωνουν γρηγορα εκτος και αν δε σας πειράζει στα πρωτα πεντε λεπτα να εχετε ηδη τελειωσει μια φορα. Καταπληκτικη η συμμετοχη της στο σεξ. Στηνεται πολυ ωραια και με το σωμα της αλλα και με το στομα της λεει σκισε με τωρα. Δεχτηκε αυτο που εγω λεω ξεμουνιασμα αλυπητο και δεν εβγαλε ουτε δακρυ ουτε και παραπονεθηκε. Αντιθετως μπηκε στον ρολο της και το μουνι της εβγαλε μια καλη ποσοτητα μουνοχυμα που μου γεμισε την ηβικη περιοχη. Πλυθηκαμε και οι δυο και στον δευτερο γυρο την αφησα να ειναι εκεινη το αφεντικο. Απο πανω κινειται με χαρη, τα βυζια της ακολουθουν κυματιζοντας αρμονικα και οι ματιες της που ελεγαν σε σκιζω ηταν η προστυχη καυλα. Ηταν απολαυση και δεν πηρα μερος καθολου εγω παρα μονο ο πουτσος μου που εμεινε καυλωμενος μεχρι να χυσω. Ιδρωσε η κοπελα και πηρε τα λεφτα της με κοπο πραγματικο. Δεν με ένοιαξε καθολου το αντιτιμο που εδωσα, πηρα υπηρεσιες επιπεδου…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Εξαιρετικη γκομενα σου πεταει τα ματια εξω Με Αξιολόγηση: 8.00 — 21/08/2021 - 18:41
    Εξαιρετικη γκομενα σου πεταει τα ματια εξω Με Αξιολόγηση: 8.00 — 21/08/2021 - 18:41
    Εξαιρετικη γκομενα σου πεταει τα ματια εξω Με το που μπηκα σκαει ενα ωραιο φιλι Με το που βγαινω απο το ντουζ με σκουπιζει η ιδια και πεφτει στα γονατα και με πιπωσε αμεσα Σιγα δεσποινις εχουμε και καποια ηλικια Η τυπισσα γουσταρει τον πεοντα δεν ειναι για λοβ στορυ ηρθε εγω να γαμηθει να γαμηθει σωστα και να παρει τα φραγκακια τηςΜονο μειονεκτιμα τα πολλα και μεγαλα τατουαζ εξαιρετικη επιλογη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Με καλοδέχτηκε στο δωμάτιο με χαμόγελο. Φαίνεται Αξιολόγηση: 7.80 — 18/08/2021 - 21:36
    Με καλοδέχτηκε στο δωμάτιο με χαμόγελο. Φαίνεται Αξιολόγηση: 7.80 — 18/08/2021 - 21:36
    Με καλοδέχτηκε στο δωμάτιο με χαμόγελο. Φαίνεται από την πρώτη στιγμή ότι γουστάρει να γαμιέται και αν με ρωτήσετε πώς η απάντηση είναι απλή... η κοπέλα ακτινοβολεί προστυχιά... Η εμφάνιση της οπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, η επεξεργασία που έχει γινει είναι από ελάχιστη έως μηδέν. Τα τατουάζ εντυπωσιακά όπως και η ευκολία με την οποία ανοίγει την συζήτησε και σε οδηγεί στι σεξ. Από πρόσωπο είναι σχεδόν μοντέλο... Απλά δεν παει το μυαλό σου να ζητήσεις περισσότερο με την συνολική της εικόνα. Μου άρεσαν τα φιλιά της αλλά περισσότερο με εντυπωσίασε το τσιμπουκι που κάνει. Αρκετά βαθύ αλλα με πάθος και αποφασιστικοτητα τέτοια που θέλει προσοχή να μην χύσεις. Ηταν καθαρή και στα προκαταρκτικά της έκανα και γλείψιμο αρχικά στα βυζιά και μετά το μουνί. Καύλωσε αρκετά και όταν μπήκα μέσα της ήταν σχετικά στενη. Στηθηκε ωραία στα τεσσερα και έτσι την πήρα την πρωτη φορά. Στον ενδιάμεσο χρόνο της είπα μερικά αστεία μέχρι να ετοιμαστώ πάλι και μου ειπε και αυτή μερικά. Είναι ωραίο τυπάκι θεωρό και κατάλληλη και για συντροφιά. Τον δεύτερο γύρο κάναμε περισσότερο και καλύτερο σεξ. Τα βογκητά της ήταν ωραία και φυσικά και οι στάσεις πιο κινκι... Τελείωσα λίγα λεπτά πριν τελειώσει η ωρα και μιλήσαμε άλλο λίγο πριν φύγω. Εμένα η εμπειρία μου μαζί της ήταν καλή, η συμμετοχή της σε όλο το ραντεβού περισσότερο από καλή
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money