Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Μούναρος Αξιολόγηση: 9.00 — 26/03/2024 - 16:02
    Μούναρος Αξιολόγηση: 9.00 — 26/03/2024 - 16:02

      Tori με ωραίο σωματάκι και ΦΟΒΕΡΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ.Με το που μπήκα μέσα συνέχεια μπροστά στο καθρέπτη και να ποζάρει τονίζοντας κυρίως τις καμπύλες του πισινού της.Μετά το μπάνιο αποκάλυψή της .Πολύ ωραίο κορμάκι,καλή επιδερμίδα.Τη κατεβάζω πάντα εμπρός στο καθρέπτη να κατηφορίσει προς τη κάτω γειτονιά μου και γυρίζει και μου λέει.Γιά να είμαι ειλικρινής δε μου αρέσει και τόσο η πίπα.Καλύτερα να με γαμάς...κοιτάζοντας το κώλο της.Σοκ...Ανάνηψη γρήγορη και έγινε το έλα να δείς.Το ξέχασα από πίσω της το πουλί μου. Γιά διάλειμα στο τέλος τη κάρφωσα στο έπιπλο με τα πόδια ψηλά γιά να έχω και την ανάμνηση από το μουνάκι της.Και βέβαια επειδή τελείωνε η ώρα χωρίς να το καταλάβω τραβήχτηκε με ξεσκούφωσε και πιστή στις απόψεις της...μου τον έπαιξε μέχρι που τέλειωσα στο πρόσωπό της (είχα και δώρο...δεν χρεώθηκα).Ντύθηκα και έφυγα μπερδεμένος. Αν με πίπωνε θα είχε ολοκληρώσει την ωραία παράσταση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 330
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 28-03-2024 15:25:58

    ααααχ τι μου θυμησες τωρα...

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 28-03-2024 20:28:53

    ααααχ τι μου θυμησες τωρα...

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mag2023 Avatarmag2023Μηνύματα: 66 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Καλυτερη απο το αναμενομενο Αξιολόγηση: 8.33 — 29/11/2023 - 23:11
    Καλυτερη απο το αναμενομενο Αξιολόγηση: 8.33 — 29/11/2023 - 23:11

    Μου προκαλεσε καλες εντυπωσεις απο την αρχη, εκτος απο εντυπωσιακα ομορφη ειναι και ευγενικη και με το μυαλο να σε κανει να αισθανθεις ανετα. Μεσα σε μερικα λεπτα βρεθηκαμε να φασωνομαστε στο κρεβατι με φουλ γλωσσοφιλα και μεγαλη ερωτικη διαθεση απο την πλευρα της. Ηταν προθυμη και το εδειξε οπως μπορουσε. Η πιπα της αξιζει δεκα, ειναι τελεια με dt που παιρνει και mouthfuck. Απο την αλλη της αρεσε το γλυφομουνι και το δειχνει με αναστεναγμους. Καναμε σεξ σε πισωκολλητο και σε cow με καλη συμμετοχη και ενεργεια. Ξερει να στηνεται και εχει καλη αισθηση το μουνι της. Στο καβλημα ειναι απο τις καλυτερες, κοπανιεται με δυναμη και γουσταρει. Στο πισωκολλητο εφαγε σκληρο γαμησι και οι μονες αντιδρασεις ηταν ευχαριστησης. Στον δευτερο γυρο συνεχισε να ειναι ενδιαφερουσα και πραγματικα το χαρηκα που την εσκιζα και δεν εφερνε αντιρρηση. Στο ενδιαμεσο το στοματικο ηταν τοσο καλο που μου σηκωθηκε στο πι και φι. Συνολο εμεινα μια ωρα μαζι της κατα την οποια περασα καλυτρα απο το αναμενομενο. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutanolagnos AvatarpoutanolagnosΜηνύματα: 30 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Υποσχόμενο ταλέντο Αξιολόγηση: 8.50 — 09/08/2023 - 23:01
    Υποσχόμενο ταλέντο Αξιολόγηση: 8.50 — 09/08/2023 - 23:01

    Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις όσον αφορά και την εμφάνιση αλλά και την διάθεση της. Το μυαλό μου πήγε αμέσως στο σεξ και ότι θα καλοπέρναγα, χρειαζόταν κάτι λιγότερο από την διαίσθηση μου για να το καταλάβω. Από τις φωτογραφίες είναι υπαρκτές κάποιες διαφορές αλλά το ζουμί είναι το ίδιο, μια όμορφη γυναικά σε σύνολο με όλα φυσικά πάνω της. 

    Από τις πιο σημαντικές λεπτομέρειες ότι ήταν πολύ καθαρή όμως ακόμα πιο σημαντικό ότι αφήνει να της γλύψεις το κορμί της όπου θέλεις και άμα το κάνεις σωστά καυλώνει και γουστάρει. Από τις πραγματικά επαγγελματίες του χώρου τουλάχιστον σε αυτό κομμάτι. 

    Μετά τα γλωσσοφιλα που είχαν αρκετά έντονο το στοιχείο του πάθους αρχίσαμε στοματικό οπού μου έδειξε το ταλέντο και τις γνώσεις της με βαθύ λαρύγγι και καλό γλείψιμο στο καυλί. Οι επόμενη μου κίνηση ήταν να της δώσω απόλαυση στο καλοσχηματισμένο και περιποιημένο μουνάκι της. Εκεί ήταν που είδα να καυλώνει, να μου πιάνει το χέρι και να κουνιέται χωρίς να το θέλει. Στο πρόσωπο έβλεπα την καύλα ζωγραφισμένη. 

    Κάναμε δυο φορές σεξ στην μια ώρα με την πρώτη να έχει κάπως σύντομη διάρκεια. Στα στησίματα συνέχισε να κάνει καλή δουλειά και να δείχνει δοτική όσο δεν πάει. Είχαμε κάποια βογγητά στο πισωκολλητό και μερικά υγρά να κάνουν την αίσθηση ακόμα καλύτερη. 

    Πάλεψε τίμια στο διάλειμμα για να μου τον σηκώσει και επιπλέον άρχισε τον δεύτερο γύρο με ένα καβάλημα που ήταν αρκετά εντυπωσιακό. 

    Σαν εμπειρία δεν είχε κάτι το οποίο ήταν ελλιπές εκτός από τα αγγλικά της που δεν είναι στην καλύτερη δυνατή τους κατάσταση. Παρολαυτά πιστεύω ότι αυτό το κορίτσι ακόμα δεν έχει δώσει όλα όσα μπορεί, σε πολλά επίπεδα θα έφτανε ακόμα ψηλότερα, έχει το μυαλό και την διάθεση άρα, ο χρόνος θα δείξει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    clonarius AvatarclonariusΜηνύματα: 1670 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Τόρι είσαι αστέρι Αξιολόγηση: 8.50 — 04/01/2023 - 14:24
    Τόρι είσαι αστέρι Αξιολόγηση: 8.50 — 04/01/2023 - 14:24

    Βάζω εδώ μια κριτικούλα για την Τόρι που την είχα πάρει πέρισυ και δεν είχα προλάβει να την καταγράψω. Η αλήθεια είναι πως την είχα κλείσει επαναληπτική για την εβδομάδα μετά τα Χριστούγεννα, αλλά της ήρθαν οι Ρώσοι και έφυγε στην πατρίδα της... Νέξτ τάιμ... Το κορίτσι είναι λαμπάδα και το ξέρει, έχει το προσωπάκι που θέλεις να το βλέπεις να κοκκινίζει από καύλα την ώρα που την καρφώνεις πισοκωλλητά... στο τσιμπούκι έχει αξιοπρεπείς εντυπώσεις και οι τρυπούλες της είναι φιλόξενες στον δακτυλισμό... μεγάλος καημός να της πάρω το κωλί που δεν μου το έδωσε, έβαλα δύο δαχτυλάκια όμως μέσα και είχα σοβαρές ελπίδες... 

    Να πω πάλι Νέχτ Τάιμ....?

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Υπέροχη Αξιολόγηση: 7.33 — 26/12/2022 - 10:14
    Υπέροχη Αξιολόγηση: 7.33 — 26/12/2022 - 10:14

    Την Tori την έχω συναντήσει αρκετές φορές Κάθε φορά είναι και καλύτερη Είναι σχετικά ψηλή κοπέλα με μαύρα μαλλιά πράσινα μάτια ωραία απαλή επιδερμίδα και ωραίο φυσικό Στήθος
    Αγγλικά τα βασικά
    Οι συναντήσεις μας γινόντουσαν στο χώρο της.
    Στον αγώνα τα δίνει όλα φιλιά παθιασμένα ερωτικά δάκτυλα Μπρος και πίσω
    πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση στησίματα φοβερά με ωραίο σπάσιμο της μέσης για να της το καρφώνεις όσο πιο μέσα γίνεται.
    Φρεσκάδα ομορφιά και διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά.
    Από τις πολύ καλές εμπειρίες που έχω στο χορό και σίγουρα θα επαναληφθεί και άλλες φορές.
    Να είστε καλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Τορι απο Ρωσια... Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2022 - 02:49
    Τορι απο Ρωσια... Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2022 - 02:49

    Οχι τοσο ομορφη στο προσωπο αλλα ουτε και ασχημη, πιο καθημερινη... 

    Το σωμα πολυ πιο κοντα στις φωτογραφιες, με βυζι οχι Β+ αλλα Α+ και κωλο λιγακι πιο απλο. 

    Δεν ξερει αγγλικα αλλα ειναι ευγενικη και με το χαμογελο της διευκολυνει το σπασιμο του παγου οπως και με τα φιλια στο στομα που τα δινει ευκολα απο την αρχη. Η πιπα αν και προσπαθει και γλυφει αρχιδια δεν εχει κατι το εντυπωσιακο να αναφερω...

    Ηταν περιποιημενη οπως και καθαρη και εγλειψα τις ρωγες της και το μουνι της για οση ωρα μου αρεσε με αποτελεσμα να την υγρανω και οι ρωγες της να σφιξουν.

    Απο στησιματα το πιο δυσκολο ηταν το ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου στο οποιο δεν δυσκολευτηκε καθολου και το απολαυσα βλεποντας στο προσωπο της τις αλλαγες που εφεραν οι καυλες που της προκαλεσα. Τα πρωτα χυσια τα εριξα πανω στα μπουτια της και με αφησε να την κοιταξω καλα πριν παει να πλυθει. 

    Στο διαλειμμα αφου δεν μπορουσε να γινει κουβεντα ξεκινησα προκαταρκτικα παιζοντας με το μουνι της και με τον κωλο της. Δαχτυλα επετρεψε επιφανειακα στο κωλο και βαθια στο μουνι. Μου στηθηκε σε ντογκι και της το γαμησα αρχικα με δυο δαχτυλα μεχρι να κατεβασει υγρα. Με τις καυλες που ειχε μου εκανε ενα βελτιωμενο τσιμπουκι πριν αρχισουμε το γαμησι. Συνολικα αν και δεν επαιρνε πρωτοβουλιες ηξερε τι να κανει και ποτε αλλα και δεν εφερε εμποδια σε οτι της ζητησα. 

    Εβγαλε εναν αναστεναγμο ανακουφισης οπως εμπαινα στο μουνι της, σαν να ανυπομονουσε για ωρα. Στημενη στα τεσσερα σε ολη τη διαρκεια του δευτερου γυρου εδειχνε πιο ευχαριστημενη και απο εμενα. Ο κωλος της εφαγε μερικα χαστουκια που ηταν αυτο που χρειαζωμουν για να ανεβασω τον ρυθμο. Ειχε τις καταλληλες αντοχες, ακομα ισως και για πιο αγριες καταστασεις… 

    Συνολικα για μια φορα ηταν ικανοποιητικη και σιγουρα δεν κλαιω τα λεφτα μου αλλα μεχρι εκει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ανοιγω την πορτα και βλεπω την Αξιολόγηση: 8.40 — 13/01/2022 - 23:41
    Ανοιγω την πορτα και βλεπω την Αξιολόγηση: 8.40 — 13/01/2022 - 23:41
    Ανοιγω την πορτα και βλεπω την κοπελα απο το σαιτ μειων την λαμψη και συν τρια χρονια. Ομορφη, χαμογελαστη αλλα με λιγο φανερη αμηχανια. Αμεσως ενιωσα την αματουριλα της και της ξηγηθηκα ωραια για να χαλαρωσει και να της φυγει το αγχος. Δεν ξερει τα γαμημενα αγγλικα και ενοχληθηκα περισσοτερο γιατι ειναι ωραιος χαρακτηρας και ηθελα λιγο κουβεντα. Εκανε το μπανιο και βγηκε γυμνη, το σωμα σχεδον ιδιο με τις φωτογραφιες, ωραιος κωλος ομορφο βυζι και ξυρισμενη οπου πρεπει. Εδωσε φιλακια για λιγο και πηγε για πιπα. Ξερει καλο τσιμπουκι και αντεχει την βαθια διεισδυση μεχρι το λαρυγγι. Αν και νεα στην δουλεια εχει καποια εμπειρια απο σχεσεις μαλλον και τα παει καλα. Εδωσα και εγω λιγο γλυψιμο στο μουνι της και με τις καυλες και οι δυο ημασταν ετοιμοι για σεξ. Το τζελ στο μουνι βοηθησε για καλυτερη αισθηση και η συνεχεια πολυ καλη με πρωτοβουλιες και ωραια βογγητα. Το στησιμο στα τεσσερα καλο αλλα και το καβαλημα στον δευτερο γυρο πολυ καλο. Ειναι απο τις κοπελες που αξιζουν τις ευκαιριες γιατι προσπαθει και η σταδιοδρομια της στο εσκορτινγκ θα ειναι καλη. Αν αξιζει και δευτερο ραντεβου θα ελεγα ναι αλλα αφου υπαρχουν και αλλες ισως η ποικιλια να ειναι πιο επιθυμητη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    ακουσα 5500 κορουσματα & λεω γαμηστε Αξιολόγηση: 9.60 — 02/11/2021 - 15:10
    ακουσα 5500 κορουσματα & λεω γαμηστε Αξιολόγηση: 9.60 — 02/11/2021 - 15:10
    ακουσα 5500 κορουσματα & λεω γαμηστε γιατι χανομαστε!παροτι ημουνα τερμα κουρασμενος λεω αποψε θα γαμησω μη γινει καμια μαλακια & μας κλεισει ο κατσικοποδαρος ο οποιος γαμιεται ετσι κ αλλιως με κορονοιο ή χωρις! κλασσικα στελνω μηνυμα 1κμιση στο γραφειο & ρωταω ποιες ειναι διαθεσιμες?μου απαντανε τορι Κ 3 ακομα που δεν τις πολυηθελα.Λεω την τορι τη συστηνεται? ειναι αστερι μου γραφουνε,νταξει λεω στις 3 θα φτασω κ θα στειλω μηνυμα.φτανω χοτελι το δωματιο δεν ειναι ετοιμο,σε 10 θα ειναι μου λεει ο ρεσεψιονιστ,καθομαι στο σαλονι,2κ40 σκαει το μωρο,ο ρεσεψιονιστ της λεει the guy is waiting for you in the salon,η γκομενα προφανως δεν καταλαβε τιποτα αφου με τα αγγλικα της ουτε για λοουερ δεν ειναι να δωσει & παει & καθεται στο σαλονι απεναντι μου & ασχολειται με το κινητο της,της λεω ενα χαι Κ μου απανταει κ αυτη χαι απο ευγενεια-σου λεει θα μου τη πεσει κ ο μαλακας στο σαλονι του γαμωτελ-& συνεχιζει να παιζει με το κινητο.μιλαμε για πολυ ωραιο μουνι & οπως καθοτανε διαγραφοντουσαν τα βυζια της μεσα απο το φορεμα της , δεν φορουσε σουτιεν & ειχα καρακαυλωσει.5 λεπτα μετα το δωματιο ειναι ετοιμο & της κανω νοημα κατεβαινω & ελα σε 5 λεπτα,εκει το μωρο που καταλαβε οτι δεν ειμαι ενας ακομα πεφτουλας απο τους απειρους που εχει συναντησει,αλλα ο επομενος γλειψογαμιας της αναπηδησε στον καναπε & μου χαρισε ενα χαμογελο. παω στο δωματιο να προλαβω να παρφουμαριστω λιγο-λεμε τωρα-πλενω δοντια & λεω στο γραφειο στειλτε την εχω αφησει την πορτα ανοιχτη & μπαινω για ντους & μετα απο 1 λεπτο μπαινει στο δωματιο η μουναρα κ καθεται κ περιμενει να τελειωσω το ντους εχοντας ενα απιστευτο χαμογελο. βγαινω απο το ντους & το κοριτσι βγαζει το φορεμα του & μενει με το τιγρε στριγκακι της,τα βυζια της πανεμορφα & φυσικοτατα,γεμιζει η χουφτα βυζι.μπαινει για ντουζακι & την περιμενω ξαπλα ,ερχεται & πεφτει πανω μου κ αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα & εγω να χουφτωνω την κωλαρα της με λυσσα,χειλη με υαλουρονικο νομιζω,αλλα δεν με ενοχλησε καθολου,ομορφο αρωμα & εγω εχω κατακαυλωσει-εχω ξεχασει την κουραση της ημερας εντελως-πιπιλαω τα βυζια της & το μωρο αναστεναζει βαθια.γλωσσοφιλα κ πιπιλισμα κρατησανε αρκετη ωρα & αποφασισω να κατεβω να της γλειψω τη μουναρα της.φανταστικη μουναρα για πολυ γλειψιμο. τη γυριζω στο 69 να κανει & αυτη λιγο δουλεια & εγω συνεχιζω γλειψιμο & σιγα σιγα νιωθει οτι εχει αρχισει να καυλωνει & το μωρο,που εκτος απο την πουτσα μου εγλειψε & τα αρχιδακια,με μενα να γλειφω τη μουναρα της εχοντας μπροστα μου την καλυτερη θεα του κοσμου! μετα την ειδα οτι κουραστηκε λιγο & της λεω ξαπλαρε να συνεχισω το γλειψιμο μονος μου οπου φανηκε να τελειωσε 2 φορες-ειπαμε & αμα δεν τελειωσε στα αρχιδια μου,εγω την εζησα την ψευδαισθηση μου-παντως μετα που εβαλα το χερι μου στο μουνι της ηταν μουσκιδι σηκωνομαι ορθιος πανω στο κρεβατι κ της τον δινω στο στομα να μου τον κανει καγκελο λιγο ακομα πιανοντας τα βυζια της & μετα μου τον σκουφωνει & τη βαζω στα 4 οπου τη γαμησα σε αργο τεμπο ξαπλωνοντας καπως πανω της για να μπορω να γραπωσω λιγο τα βυζια της,μετα τη γυρισα ιεραποστολικα κ τη γαμησα παλι σε αργο τεμπο με πολλα φλωσσοφιλα ,φιλια στο λαιμο της κ στο αυτακι της,οπου καποια στιγμη επιταχυνα & τελειωσα μεσα στο μωρο πανευτυχης!!!! πραγματικα υπηρξε σιγουρα τρομερη χημεια μεταξυ μας & περσα μια φανταστικη ωρα με το μωρο-μου ειπε οτι θα κατσει μεχρι τις 13 του μηνα,τα αγγλικα της ειναι σιγουρα λιγα,αλλα σιγουρα περισσοτερα απο οτι ηταν την προηγουμενη φορα,αν κρινω απο τις κριτικες που υπηρχαν οπου oi συναγωνιστες συμφωνουσαn οτι μονο yes & no ηξερε να πει,δηλαδη μπορεις να συνεννοηθεις αρκετα σε αυτα που αφορουν τα του σεξ,αμα χρησιμοποιησει λιγο κ τα χερια σου,τωρα αμα θες να λυσεις το κυπριακο θα βαλεις το τρανσλετορα. οταν εφυγε ημουνα ακομα φουλ καυλωμενος,αφου βαρεσα & μια ωραια μαλακια με σχετικη ανεση κατι που δεν το συνηθιζω,συνηθως ειμαι τερμα αποκαμωμενος.& σημερα που οδηγουσα & σκεφτομουνα το χθεσινο γαμησι καυλωσα παλι! να στε ολοι καλοι & να μην ξαναγινει ποτε λοκνταουν γαμω τον κορονοιο μου μεσα γαμω!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Είναι όμορφο κορίτσι και ευχάριστο στην Αξιολόγηση: 7.80 — 31/08/2021 - 22:10
    Είναι όμορφο κορίτσι και ευχάριστο στην Αξιολόγηση: 7.80 — 31/08/2021 - 22:10
    Είναι όμορφο κορίτσι και ευχάριστο στην γνωριμία. Στο σώμα όπως ειναι στις φωτογραφίες και στο πρόσωπο μικρές διαφορες. Ηρθε στην ώρα της και για το ντύσιμο μπορώ να πω ότι δεν ήταν ακριβά ρούχα αλλά καλα ταιριασμένα και της πήγαιναν. Υψος καλό και υφάκι ωραίο. Στο τσιμπούκι τα πήγε πολύ καλά και μου περιποιήθηκε και τα αρχίδια. Στο σεξ ακόμα καλύτερα με συμμετοχή σαν να θέλει αυτή περισσότερο το σεξ παρά εγώ. Το στησιμο στα τεσσερα απίστευτο και τα βογκητά τέλεια. Στον δευτερο γύρο όχι μόνο δεν έχασε το ενδιαφέρον αλλά όταν εγώ κουράστηκα πήρε αυτή το παιχνίδι στα χέρια της και μου έδειξε τι πάει να πει πουτάνα. Ηταν ένα ραντεβού πετυχημένο το οποίο θα ζήλευαν πολλοί. Σαν εύχομαι τα καλύτερα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Ήρθε στην ώρα της στο διαμέρισμα Αξιολόγηση: 7.80 — 21/08/2021 - 23:58
    Ήρθε στην ώρα της στο διαμέρισμα Αξιολόγηση: 7.80 — 21/08/2021 - 23:58
    Ήρθε στην ώρα της στο διαμέρισμα μου. Ειναι ψιλη με κανονικό προς λεπτό σώμα και βυζιά ωραία και φυσικά. Το μαλλί είναι μαύρο και τα μάτια πράσινα. Το πρόσωπο της είναι καλό και η επικοινωνία γίνεται μονο στα Αγγλικα. Οι λίγες διαφορές που έχει από τις φωτογραφίες δεν ειναι σημαντικές και αυτό που βλέπεις ειναι αυτό που παίρνεις. Τα ρούχα της ήταν απλά αλλά ωραία και με ψιλοτάκουνο που φορούσε ήταν ψιλότερη απο εμένα. Απο τρόπους η κοπέλα είναι ευγενική και δεν δείχνει καθόλου αγχος η ένταση, απλά χαλαρή.... Μαζί λίγο βότκα και πήγε να ετοιμαστεί στην τουαλέτα. Επέστρεψε με περισσότερη όρεξη και αρχίσαμε τα πρωτα φιλία στην αρχή χωρίς γλώσσα αλλά μετά απο λίγο έγινα κανονικά γαλλικά φιλιά με καλή δόση πάθους. Πέρασα στα βυζιά της και άρχισα το γλείψιμο σε όλο το σωμα ακολούθησε και εκείνη και καταλήξαμε σε στάση 69. Ηταν καθαρή και ξυρισμένη καλά με κανένα σημάδι απο προηγούμενη η συνεύρεση και μου άρεσαν οι αντιδράσεις της απο το γλείψιμο που της έκανα. Το τσιμπουκι που μου έκανε ήταν καλό αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο... Καλό βαθος και χωρίς να ακουμπάει δόντια φυσικά. Το σεξ που ακολούθησε ήταν μετριας ένταση και γενικά εμπειρία φιλεναδας. Το μουνί της είναι εντάξει όχι ξετραχυλωμένο. Η καλύτερη σταση που κάναμε ήταν το ιεραποστολικό και μόνο την δέυτερη φορά αλλάξαμε για λίγο σε doggy. Για την ώρα που ήμουν μαζί της ξέχασα ότι ήμουν με πουτάνα και η προσποίηση της ήταν τετοια που μέχρι να φύγω δεν μου ξαναπέρασε απο το μυαλό. Σας λέω απλά ότι πέρασα καλά και ότι η κοπέλα ειναι σωστή στην δουλειά της, τα υπόλοιπα θα τα δείτε από κοντά όσοι πάτε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks