Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alexandra  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

τρυφερουδι πολυ καλο κομματι απο το ντριμ ισως Αξιολόγηση: 8.00 — 05/09/2021 - 14:14
τρυφερουδι πολυ καλο κομματι απο το ντριμ ισως Αξιολόγηση: 8.00 — 05/09/2021 - 14:14
τρυφερουδι πολυ καλο κομματι απο το ντριμ ισως απο εμφανηση οτι καλυτερο εχω παρει Μου ειχε πει και ο sproxe οτι αξιζε και τις ειχε υποσχεθι οτι θα τις βαλει και κριτικη αλλα δεν το εκανε εγω σε γενικες γραμμες ειμαι ευκολος πελατης και αφηνω τις γκομενες να παρουν πρωτοβουλια και οπου χρειαστει επεμβαινω εχει τρομερο κορμη και ομορφη φατσα πιπα καλη με χρηση χεριου στην αρχη, οταν τις ειπα οτι δεν θελω συμορφωθηκε το κοριτσι μυριζει αματουριλα και γουτσουγουτσιλα ειναι για τρυφερο ερωτα νομιζω οτι αν καποιος την ζορισει ή θα κλαταρει η κοπελα ή θα περασει ασχημα δεν ειναι για mouthfuck και τετοια ζορια εβαλα 10 στην επικοινωνια γιατι το ειχε και ηταν ευχαριστη στο σεξ προσπαθουσε πολυ να με ευχαριστησει, σε σημειο να θελω να βαλω τα γελια, τις ειπα κανε οτι σου αρεσει και θα μου αρεσει και εμενα και ολα πηραν το δρομο τους μονο μειονεκτημα οτι δεν εδωσε γλωσσοφιλα στην αρχη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Στη ερώτηση που έκανα στο γραφείο Αξιολόγηση: 7.80 — 02/09/2021 - 22:37
Στη ερώτηση που έκανα στο γραφείο Αξιολόγηση: 7.80 — 02/09/2021 - 22:37
Στη ερώτηση που έκανα στο γραφείο για το ποια κοπέλα είναι διαθέσιμη ή απάντηση ήταν η Αλαξάνδρα και η κοπέλα δεν σταμάτησε εκεί αλλά μου εξήγησε ότι είμαι και τυχερός διότι σπάνια είναι ελευθερη. Εκεί πήρα κατευθείαν την απόφαση να κλείσω το ραντεβού. Απο κοντά η εμφάνιση της είναι ίδια με τος φωτογραφίες, μιλάμε καμία διαφορά. Το ύφος της θετικό και η διάθεση της ανεβαστική. Σίγουρα για τα λεφτά που παίρνει θα εχει και την ανάλογη καλή συμπεριφορά αλλά έχουμε φάει και φόλες και όταν βλέπουμε μια κοπέλα που κάνει πραγματικά καλα την δουλειά της πρέπει να το λέμε. Μου έκανε καλό στοματικό και χωρίς καπότα. Δέχτηκε δάχτυλο στο μουνί και με ερέθισε υπερβολικά με τα γλειψίματα σε όλο το σώμα. Αρχικά στο σεξ έκανε εκείνη τα πάντα σε στάση cowgirl και επειδή πέρναγα ωραία τνν άφησα εκείνα συνέχισε. Μετά της ζήτησα πισωκολλητό και την σφυροκόπησα μέχρι να χύσω πάνω στον κώλο της. Πλυθήκαμε και αρχίσαμε πάλι με αλλον έναν γύρο στα τεσσερα. Το μουνι της καλό και υγρό. Ευχαριστηθηκα απο τα βογκητά της και απο την καυλα που έβλεπα να έχει. Απο τύχη μάλλον έπεσα σε πολύ καλή γκόμενα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money