Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Yana  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    H τιμη της δελαστικη για την Αξιολόγηση: 7.20 — 19/09/2021 - 20:00
    H τιμη της δελαστικη για την Αξιολόγηση: 7.20 — 19/09/2021 - 20:00
    H τιμη της δελαστικη για την μια ωρα σχεδον οσα ζητανε αλλες για μιση. Ειπα να δοκιμασω και την καλεσα σπιτι. Καλη συνενοηση με το γραφειο και ολα στην ωρα τους. Η πρωτη εντυπωση μετρια καθος ήταν ντυμενη περισσοτερο απλα απο οσο θα επερεπε κατα την γνωμη μου. Απο επικονωνια ειναι θερμη και πολλα υποσχομενη. Στα φιλια δεν της βαζεις δεκα αλλα δινει απλοχερα αν γουσταρεις και επειδη εμενα παντα μου αρεσουν τα φιλια το εκτιμησα αυτο. Τα βυζια της εχουν χαλαρωση αρκετη και αν εισαι απο του βυζολαγνους δεν ειναι καλη περιπτωση. Στο στοματικό κανει πολύ καλό σερβις, βαθυ, υγρό και με πολύ γυαλισμα στα παπαρια. Δεν με ενδιεφερε τιποτα άλλο μετα το τσιμπουκι της και αρχισαμε το σεξ σε διαφορες στασεις. Στα τεσσερα ηταν το καλυτερο μου. Αντεξε το σφυροκοπημα μου που δεν ηταν απο τα δυνατά αλλα αρκετα σκληρο μπορω να πω. Φυσικά για ενα μιλφ δεν ηταν τοσο τρομερο αυτο αλλα αλλο ενα συν η αισθηση του μουνιου της η οποια ηταν πολυ καλη... Ο δευτερος γυρος εγεινε με λιγο καθυστερηση και δεν προλαβα να χυσω... Για τα λεφτα που εδωσα ειναι οτι πρεπει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Εμφανισιακά είναι μέτρια προς καλή. Η ηλικία Αξιολόγηση: 7.80 — 02/09/2021 - 22:59
    Εμφανισιακά είναι μέτρια προς καλή. Η ηλικία Αξιολόγηση: 7.80 — 02/09/2021 - 22:59
    Εμφανισιακά είναι μέτρια προς καλή. Η ηλικία της τέλεια για πουτάνα και τα βυζιά της περισσότερο απο καλά. Είναι ηρεμη και δεν λέει πολλά αλλά κάνει ότι της ζητήσεις. Στο τσιμπούκι μενεις πολύ ευχαριστημένος και έχει και τα αρχίδια στο πρόγραμμα τα οποία γλύφει πολύ ωραία. Στο σεξ στηνεται ωραία και αντιδρά ωραία στο γαμήσι με πολυ κακή συμμετοχή. Δεν την πειράξανε τα χαστούκια στον κωλο και παρεμπιπτόντως ειναι κώλος που θέλεις να πάρεις καποια στιγμή. Αφού τελείωσα πλύθηκα και άρχισε πάλι το τσιμπούκι. Μου το έκανε πάλι σκληρό και της τον κάρφωσα ξανά στα τέσσερα. Δεν ήθελα κάτι παραπάνω από την κοπέλα και με τα λεφτα που έδωσα μπει απλά να ξαναπάω για το κωλαράκι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money