Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 36

    Κριτικές Χρηστών

    strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Μονο για τα βυζια της αξιζει Αξιολόγηση: 6.20 — 19/02/2022 - 13:51
    Μονο για τα βυζια της αξιζει Αξιολόγηση: 6.20 — 19/02/2022 - 13:51
    Μονο για τα βυζια της αξιζει να την παρεις. Τα υπολοιπα ειναι αρκετα φωτοσπαρισμενα αλλα οχι χαλια. Κανει αρκετα καλο τσιμπουκι και γλυφει και στην γυρω περιοχη αλλα δεν δεχτηκε δαχτυλο και το μουνι της χρειαζοταν ξυρισμα. Στο γαμησι εχει μετρια αισθηση και θα προτιμουσα να μην ειχε βαλει τζελ. Προλαβαμε και καναμε δυο γυρους στην μια ωρα που ημασταν μαζι και αν και στον δευτερο γυρο επεσε η συμμετοχη της σε γενικες γραμμες εδωσε καλες εντυπωσεις. Τα χυσια τα δεχτηκε στο στηθος και τις δυο φορες και εδειχνε να τα γουσταρει. Σε συνολο μια καλη εμπειρια που ομως δεν θα την θυμαμαι για κατι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    stelios4000 Avatarstelios4000Μηνύματα: 51 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Ούτε κρύο ούτε ζέστη Ότι δείχνουν οι Αξιολόγηση: 6.40 — 16/01/2022 - 10:20
    Ούτε κρύο ούτε ζέστη Ότι δείχνουν οι Αξιολόγηση: 6.40 — 16/01/2022 - 10:20
    Ούτε κρύο ούτε ζέστη Ότι δείχνουν οι φωτογραφίες στο σώμα ίσως ένα τσικ παραπάνω κιλά Νταρντάνοβα με βυζάρες Πρόσωπο μέτριο δεν την λες άσχημη Μιας που μερικές φορές είμαι μερακλής την κράτησα Αν ξεπεράσει κάποιος το μπαμπάτσικο του σωματότυπου της τότε θα περάσει καλά και εξηγώ Φιλάει πολύ, γλύφει παντού και τα πάντα, ειναι ευχάριστη και στο σεξ παροτι με εξτρά κιλά έχει πολύ ενεργεια Σε γενικες γραμμες δεν ηταν συναντηση επιπεδου εσκορτινγκ όσον αφορα εμφανιση αλλα με αρκετα καλές υπηρεσίες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    H Σοφία είναι σχετικά καλή απο Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 11:29
    H Σοφία είναι σχετικά καλή απο Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 11:29
    H Σοφία είναι σχετικά καλή απο σώμα με λίπος παραπάνω από όσο πρέπει κατά την γνώμη μου αλλά βυζιά πολύ μεγάλα τα οποία αποζημιώνουν τη όποια δυσαρέσκεια μπορεί να έχεις μαζί της. Το πρόσωπο είναι καλό και είναι καλή στην επικοινωνία και στο να σπάσει τον πάγο στην αρχή. Φιληθήκαμε με πάθος στην αρχή και μετά την άφησα να με φτιάξει με το τσιμπούκι της. Πολύ καλό όντος το στοματικό και με συμμετοχή και στα αρχίδια. Εγώ με την σειρά μου της έγλειψα τα βυζιά και όσο περισσότερο μπορούσα και όχι μόνο δεν ενοχλήθηκε αλλά οι ρώγες της καυλώσανε και μου είπε ότι τα γλύφω ωραία. Με την σειρά μετά πέρασα και τον πούτσο μου ανάμεσα τους και κάναμε ισπανικό πολύ ωραίο. Σεξ κάναμε στα τέσσερα και με πολύ ένταση. Συμμετείχε με σώμα και φωνή και έχυσα στον κώλο της επάνω. Τον δευτερο γυρο τον ξεκινήσαμε μετα απο μια πίπα μακράς διαρκείας πολυ ικανοποιητική. Την ξέσκισα ξανά και έφυγα ευχαριστημένος. Αξίζει....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money