Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Olga  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Για μια φορα Αξιολόγηση: 6.33 — 13/05/2022 - 23:32
Για μια φορα Αξιολόγηση: 6.33 — 13/05/2022 - 23:32

Επειδη η κοπελα που ηθελα δεν ηταν διαθεσιμη κατεληξα στην Ολγα με την συμβουλη του γραφειου. Ειναι ομορφη οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες τις οποιες ομος εβγαλε πριν την καραντινα γιατι πλεον εχει παρει λιγα κιλα.

Το σωμα παντος πολυ καλο, βυζι και κωλος να πιανεις και να γεμιζεις... Απο κοινωνικοτητα ειναι λιγο κλειστος χαρακτηρας αλλα το καλυπτει ομορφα περνωντας σχετικα γρηγορα στο σεξ.  

Στην πιπα θελει λιγο δασκαλεμα η μαλλον λιγο περισσοτερο υπομονη, ηταν βιαστικη και με κανα δυο δοντιες δεν μου εδωσε και την καλυτερη εντυπωση.

Η γενικη απουσια ενεργειας απο την πλευρα της εκανε να χτυπησει ενα καμπανακι μεσα μου και για να μην πανε χαμενα τα λεφτα μου μολις μου εγινε σκληρη εβαλα καποτα και αρχισα το γαμησι στα τεσσερα.

Στο θεμα της αντοχης ευτυχως δεν χαμπαριαζει αλλα ταυτοχρονα δεν ειναι και η γυναικα που θα πεις οτι το γουσταρει το σεξ, μια μετρια κατασταση χωρις να φτανεις σε συμπερασμα οτι δεν αξιζει αλλα οχι και το αντιθετο.

Δεν αλλαξαμε σταση λογο του οτι ειναι και καυλα απο πισω και εχυσα πανω στην πλατη της. 

Τον δευτερο γυρο τον προσπαθησαμε με τσιμπουκι και γαμησι αλλα δεν εχυσα τελικα.

Ειναι απο τις γυναικες που στην καθημερινοτητα αν τις δεις σε καυλωνουν αλλα δυσκολο να σου κατσουν. Μαλλον ο χαρακτηρας της δεν συμβαδιζει απολυτα με την δουλεια της. 

Συνολο μαζι της δεν λεω οτι πεταξα τα λεφτα μου, μεχρι σε καποιο σημειο μου αρεσε αλλα δεν ηταν ενα ραντεβου το οποιο θα επαναλμβανα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Πίπα Με προφυλακτικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
dracula AvatardraculaΜηνύματα: 194 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Όμορφη αλλά ψυχρή Ραντεβού στο Bill 2-3 Αξιολόγηση: 6.20 — 03/02/2022 - 15:24
Όμορφη αλλά ψυχρή Ραντεβού στο Bill 2-3 Αξιολόγηση: 6.20 — 03/02/2022 - 15:24
Όμορφη αλλά ψυχρή Ραντεβού στο Bill 2-3 μέρες πριν Το γραφείο ολόσωστο το κοριτσι στην ωρα του Η Ολγα σε σχέση με τις φωτογραφείς είχε 4-5 κιλα παραπάνω Εμφανησιακα μου εκανε και με το παραπανω Βυζαρες που να χαιρεσε να της χουφτωνεις Στο σεξ όμως ηταν ψυχρη Διεκπαιρεωτικη Δεν το εδειχνε αλλα το καταλαβαινες απο το υφος της τυπου Γαμα κι εσυ να τελειωνω Τα εκανε ολα by the book τιποτα περισσοτερο Σαν μια πολυπαιγμενη κασσετα που μασαγε την ταινια Η δε αναπνοη της ειχε οσμη αλκοολ Ασχημη μερα της Κριμα γιατι μου αρεσε και θα ηθελα επαναληψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Η Ολγα ειναι Ουκρανη γυρο στα Αξιολόγηση: 5.80 — 11/10/2021 - 18:23
Η Ολγα ειναι Ουκρανη γυρο στα Αξιολόγηση: 5.80 — 11/10/2021 - 18:23
Η Ολγα ειναι Ουκρανη γυρο στα 30 με στηθος στο περιπου τριαρι φυσικο και απο ελληνικα δεν εχει γνωσεις αρα μονο στα αγγλικα η συνενοηση μαζι της. Ειναι ομορφη κοπελα οπος και να την δεις αλλα και η προσπαθεια της μετραει... Απο διαθεση δεν ηταν και στα καλυτερα της αλλα προσπαθησε να δειξει ποιο θετικη. Στην αρχη στα προκαταρκτικα ηταν καπως αδιαφορη και περισσοτερο της εκανα εγω παρα εκεινη σε εμενα. Μετα στο τσιμπουκι συμμετειχε περισσοτερο και μου το εκανε με καλο βαθος. Εγω της εγλειψα μονο τα βυζια αλλα και το μουνι το ειδα καθαρο και περιποιημενο και ηταν καλο για τους τυπους που γουσταρουν γλυφομουνι. Ηθελα να την κοιταω στο προσωπο και γιαυτο αρχισαμε με ιεραποστολικο αλλα δεν ειδα τις εκφρασεις που ηθελα στο προσωπο της και της ζητησα πισοκολλητο. Εκανε αυτο που της ειπα κατευθείαν και τοτε αρχισα να περναω καλυτερα μαζι της. Μαλλον το κοριτσι δεν ειναι για gfe και στα τεσσερα αρχισε να ζωντανευει και να γουσταρει. Ετσι και εγω τελικα περασα και λιγο ωραια μαζι της. Σε συνολο θα ελεγα οτι ηταν μια μετρια εμπειρια μαζι της και αλλα οχι οτι δεν εχει δυνατοτητες, μαλλον δεν ημασταν στο ιδιο μηκος κυματος
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Η κοπελα είναι πραγματικα όμορφη στο προσωπο Αξιολόγηση: 5.20 — 16/08/2021 - 20:13
Η κοπελα είναι πραγματικα όμορφη στο προσωπο Αξιολόγηση: 5.20 — 16/08/2021 - 20:13
Η κοπελα είναι πραγματικα όμορφη στο προσωπο εμενα μου αρεσε πάρα πολυ εσκασε μυτη με ενα πολυ ωραιο μιντι μαυρο φορεμα με ελαφρυ ντεκολτε ειναι απο τα παγερα ομορφα προσωπα τα οποια σου δινουν την αισθηση δειτε με χωρις να με αγγιζετε Ζητησε τα λεφτα μπροστα λιγο αγαρμπα Στο σεξ πιπα μετρια Σεξ ικανοποιητικο οχι κατι το wow Φευγοντας σου αφηνε μια αισθηση ανικανοποιησης Την επομενη μερα εκανα ραντεβου με την <φιλη> της την Ινκα που παροτι δεν ηταν σε ομορφια σαν την Ολγα ειχε αποδοση αψογη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money