Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μετριο προσωπο εκφυλο ομως κοντουλα ασιατικη φατσα Αξιολόγηση: 7.20 — 31/07/2021 - 13:08
Μετριο προσωπο εκφυλο ομως κοντουλα ασιατικη φατσα Αξιολόγηση: 7.20 — 31/07/2021 - 13:08
Μετριο προσωπο εκφυλο ομως κοντουλα ασιατικη φατσα κι αυτη γενικα μια παρουσια που σου βγαζει κατι αλλα οχι το τρομερο Η εβελινα που ειχε βαρδια μαζι της πιο ομορφη Αλλα εγω πηρα το σαυρακι Στο σερβις καλη ομως δεν με απογοητευσε Μια παρατηρηση προς το μαγαζι Οι πετσετες που δινετε ειναι για προσωπο οχι για σωμα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μου άρεσε το όνομα της. Σαν γυναίκα Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 10:33
Μου άρεσε το όνομα της. Σαν γυναίκα Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 10:33
Μου άρεσε το όνομα της. Σαν γυναίκα είναι αρκετά καλή από ομορφιά αλλά δεν είναι μοντέλο. Τα τατουάζ που έχει κάνει και το κάπως έκφυλο πρόσωπο σε κάνουν να θέλεις να την γαμήσεις. Από βυζιά δεν τρελαίνεσαι αλλά το κωλαράκι το έχει μικρό και όμορφο. Στη πίπα κάνει καλή προσπάθεια αλλά για βαθύ να το ξεχάσετε. Έγλειψε και σημεία του σώματος γύρο γύρο και ελάχιστα τα αρχίδια. Τα προκαταρκτικά είχαν μικρή διάρκεια και το κορίτσι έπιασε αμέσως δουλειά οπότε μας έμεινε χρόνος για σεξ. Στήνεται ωραία στα τέσσερα και βάζει το μουνί όπου σε βολεύει Το κάναμε αργά αλλά και γρήγορα και δυνατά. Γουστάρει και βγάζει και βογκητά που ακούγονται ωραία. Εγώ την βρήκα πολύ πρόθυμη και ο σύντομος χρόνος που ήμασταν μαζί πέρασε χωρίς να τον καταλάβω. Eίναι καλή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks