Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Veatrice  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 241

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Μουνακι γλυφεις; Τηλεφωνάκι στο dream για Αξιολόγηση: 9.00 — 18/10/2021 - 19:59
    Μουνακι γλυφεις; Τηλεφωνάκι στο dream για Αξιολόγηση: 9.00 — 18/10/2021 - 19:59
    Μουνακι γλυφεις; Τηλεφωνάκι στο dream για Mikaela δεν ηταν διαθέσιμη την ωρα που ήθελα, οι υπολοιπες που ήταν διαθέσιμες τις εχω παρει οπότε pass Glamour αυτες που ήθελα ήταν κέντρο οπότε pass πηρα Adult ρωτησα διαθεσιμότητα μου λεει παρε Royslana το ενστικτο μου ελεγε αλλα λεω περιμενε να δω Λεω Veatrice διαθεση; Αμε μου απανταει οκ ταδε η ώρα στο Lacoba Σκαει μυτη ενα ξανθο στην πενα ντυμενο και βαμενο χαμογελαστος εγω μιλαω αγγλικα μου λεει where are you from? Athens απανταω Και γιατι δεν μιλας ελληνικα; που να το ξερα μανα μου Μολδαβη διαβασα δεν διαβασα αν μιλας Ελληνικα τον κωλο στις φωτογραφιες χαζευα ο κακομοιρης εβαλε τα γελια Μουνακι γλυφεις; μου λεει; Αμε λεω και σκαω στα γέλια εσυ μασαζ κανεις; Μου δειχνι τα χερια της...Με τετοια νυχια; Εισαι ο πρωτος μου πελατης για σημερα, ειμαι πεντακαθαρη αλλα αφου γλυφεις μουνακι θα το κανω τωρα λαμπικο Με λιγα λογια; ΚΟΛΑΣΗ!!!! ευχαριστηθηκαμε γλυψιμο που λεει μια ψυχη οταν λεμε ρουμανικη σχολη πιπας αξεπεραστη!!!! Καθησε μετα απο πανω μου οπου δεν αργησα να χυσω Αυτη ακομα και χυμενος ανεβοκατεβαινε Εχυσα τις λεω μου λεει το ξερω θελω να σε στραγγιξω Αρχισαμε λιγο το σοσιαλ... γελακια ιστοριες χαιδεματα, υπεροχα Ντριν το τηλεφωνο μου ηταν ο WHATABOUTFUCK -ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ELZA; Τι πυραυλος Και που να δεις αυτη που ειμαι τωρα του λεω Πες του φιλου μου ενα γεια Veatrice Γεια σου του λεει θα με δοκιμασεις κι εμενα ειμαι καλυτερη ο WHATABOUTFUCK Ακομα πρεπει να γελαει Παμε περιγραφη Κορμι στο περιπου αυτο που βλεπεις με τα λιγα εξτρα κιλα προσωπο ομορφουτσικο με ωραια μαγουλακια για τσιμπημα βυζακι ελαφρως πεσμενο απο φυσικου του (οποιος το δει θα καταλαβει) 2/3 απο το Adult αψογα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Έχει όμορφο σώμα και καλό πρόσωπο. Το Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 21:36
    Έχει όμορφο σώμα και καλό πρόσωπο. Το Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 21:36
    Έχει όμορφο σώμα και καλό πρόσωπο. Το βυζί της είναι φυσικο και κάτω του μετρίου σε μέγεθος με ελάχιστη χαλάρωση. Το δερμα της καλό με ελάχιστα προβληματάκια τα οποία δεν με πείραξαν. Ειναι κοινωνική και δεν νιωθεις αμηχανία μαζί της. Στην αρχή κάναμε αρκετα προκαταρκτικά με φιλάκια και γλειψιμο και απο τις δύο πλευρές. Στοματικό κανει με ελαχιστο χέρι και καλό βαθος. Αρχίσαμε σεξ με στήσιμο στα τέσσερα. Το μουνί της καλό σαν αίσθηση και οι αρχικές της αναδράσεις καλές. μετά αρχισε τα βογκητά τα οποία ήταν υπερβολικά και ψεύτικα. Σκεφτηκα να της πω να σκάσει αλλά κρατήθηκα και εβγλα την προσοχη μου απο αυτό που άκουγα. Τελικά έχυσα με λίγο σπρωξημο και την δευτερη φορά της ζήτησα ευγενικά να είναι πιό ήσυχη και υπάκουσε. Έδωσα πόνο στον δευτερο γύρο και τελικά έχυσα πάνω στον κώλο της. Ηταν καλή σε όλα και ότι δεν πήγε καλά δεν θεωρό ότι ήταν σημαντικό. Τώρα που γνωριζόμαστε και λογικά θα θυμάται περίπου τι ζητάω πιστεύω μια δευτερη συνευρεση θα ήταν καλή ιδέα. Ίσος το κανονίσω για την επόμενη εβδομάδα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks