Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Giorgoskon AvatarGiorgoskonΜηνύματα: 272 Κριτικές: 7

    Ιστορίες: 0

    Πετυχημένο ραντεβού πριν την πρόκριση, Ο ΚΩΛΟΣ Αξιολόγηση: 7.50 — 10/05/2024 - 10:49
    Πετυχημένο ραντεβού πριν την πρόκριση, Ο ΚΩΛΟΣ Αξιολόγηση: 7.50 — 10/05/2024 - 10:49

    Συνάντηση λοιπόν με την Λούνα στα πλαίσια του FF από το γραφείο σε συνεργασία με το φόρουμ τα οποία και ευχαριστώ πολύ.

    Εύκολη συνενόηση με το γραφείο, αρχικά είχα κλείνει την Inna 2 μέρες πριν το ραντεβού ωστόσο με ενημέρωσαν το πρωί της ίδιας μέρας πως ζήτησε ρεπό. Μετά από αρκετή συζήτηση για το τι μου αρέσει κατέληξα στην Λούνα παρόλο που δεν υπήρχαν κριτικές και έσπασα τον κανόνα μου να μην παίρνω λατίνες

    Πήγα λίγο πιο νωρίς στο ραντεβού, ωστόσο η κοπέλα ήταν έτοιμη οπότε μου είπαν και ανέβηκα. Είχα ζητήσει dress code, το οποίο ωστόσο ΔΕΝ τηρήθηκε, το κορίτσι με υποδέχτηκε με ψηλά πέδιλα, τα εσώρουχα της πρώτης φωτογραφίας και ψηλά πέδιλα. Με καλως όρισε και μου έδειξε το μπάνιο. Συνενόηση μόνο με translate από Αγγλικά καταλαβαίνει μόνο το οκ

    Βγάινοντας από το μπάνιο υπήρξε μια μικρή ασυνενοησία καθώς δεν είχε καταλάβει πως ήταν FF (κάποιο λάθος έκανε στην μετάφραση) το οποίο λύθηκε μετά από λίγο.

     

    Φωτογραφίες πολύ ακριβείς, έχει γίνει μια μικρή επεξεργασία στο δέρμα της κοπέλας, έχει σημάδια από ακμή, άλλα πιο πρόσφατα και άλλα πιο παλιά (πχ στην πλάτη), με λίγα λόγια όπως θα έπρεπε να είναι οι φωτογραφίες! H φωτογραφία 2 πιστεύω ειναι η πιο ακριβής, από σώμα μούναρος, πολύ σφιχτό δέρμα στην αφή, στήθος μεγάλο φτιαγμένο, σκληρό στην αφή αλλά Η ΚΩΛΑΡΑ. Μου θύμισε τον κώλο της dasha 7 του glamour (ναι και όμως, μην βαράτε).

     

    Στα του αγώνα προσπάθησε για φιλί χωρίς γλώσσα, αλλά δεν είμαι των φιλιών και έπεσε στα γόνατα. Πίπα καλή και βαθιά, άνετη στο dt, με πολύ χαλαρή προσπάθεια mouthfuck από μεριάς μου καθώς το γραφείο μου είχε πει πως είναι μεν του dt αλλά όχι pse. Κατόπιν μου πήρε πίπα στο κρεββάτι μου της ζήτησα να μου φέρει την κωλάρα για να την χουφτώνω και μετά από λίγο ώρα της είπα να ανέβει για ανάποδο cow. Αφού έβαλε λίγο λιπαντικό με καβάλησε και έδινε πολύ καλό και αισθησιακό ρυθμό ενώ της χούφτωνα την κωλάρα και δέχτηκε ελαφρια χαστουκάκια.

    Κατόπιν την γύρισα στα 4 όπου και στήθηκε όπως ήθελα (πρόσωπο τέρμα κάτω και η ΚΩΛΑΡΑ στον Θεό) όπου και συνέχισα να χουφτώνω και να ρίχνω ελαφριά χαστουκάκια. Δέχτηκε αδιαμαρτύρητα σφυροκόπημα και αλλαγές ρυθμού, πότε έβαζε αγκώνες και καρφωνόταν στον πούτσο μου και πότε ήταν πιο υποτακτική.

     

    Μετά μου ζήτησα να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό, την πήδηξα με τα πόδια στους ώμους και στο πλάι με κλειστά τα πόδια. Σε όλη την διάρκεια είχε ελαφριά αληθοφανή βογγητά. Είχα στο μυαλό πριν χύσω να βγω και να την χύσω στο στήθος ωστόσο εν τέλει βγήκα και έχυσα μέσα στο λάστιχο ενώ αυτή έτριβε το μουνάκι της. 

     

    Την ευχαρίστησα μπήκα για ντουζάκι και βγήκα ντυμένος καθώς με είχε καλύψει ο ένας γύρος και είχα να προετοιμαστώ για να πάω να δω τον γαύρο. Χαιρετηθήκαμε και έφυγα με μια αίσθηση ικανοποίησης αναθεωρόντας πλέον για τις Λατίνες που τις είχα πάρει με κακό μάτι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) FF
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks