Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Valentina  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 42

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Πολυ καλη επιλογή το κορίτσι. Ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 18/08/2021 - 10:20
Πολυ καλη επιλογή το κορίτσι. Ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 18/08/2021 - 10:20
Πολυ καλη επιλογή το κορίτσι. Ειναι 24 και με κανονικό ύψος. Τα βυζιά της είναι μεγάλα και αφηνει να γλύψεις και να παιξεις μαζι τους. Το σωμα της δεν εχει ασχημο λιπος πανω και ειναι ευλύγιστη στο σεξ. Στην προθερμανση γλυφει πολυ καλά τον πούτσο και λίγο τα αρχίδια. Είναι θερμή στο δοματιο και δεν αφήνει να ξενερώσεις. Καναμε δύο στασεις και έχυσα πάνω στον κώλο της. Όταν έφυγε μου είπε και ευχαριστώ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Μετά απο σχεδόν μία εβδομάδα αποχής Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 15:08
Μετά απο σχεδόν μία εβδομάδα αποχής Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 15:08
Μετά απο σχεδόν μία εβδομάδα αποχής απο το σεξ είπα να πάω φορτώσω τις μπαταρίες μου. Η Βαλεντίνα ειναι όμορφο κορίτσι και στο σαλόνι είναι χαμηλών τόνων αλλα έχει πολύ καυλωτική εμφάνιση και το βλέμμα της υπόσχεται ότι θα περάσεις καλά. Το δωμάτιο ήταν καθαρό και φρέσκο απο το ερκοντίσιον και έβγαλα τα ρούχα μου χωρίς να χάσω χρόνο. Η κοπέλα ήρθε σχεδόν αθόρυβα και μόλις με είδε μου έσκασε ένα χαμόγελο. Την πλησίασα και όπως έβγαζε τα εσώρουχα την φιλούσα στο κορμί. Έχει όμορφο και μεγάλα βυζιά και ωραίο καθαρό δέρμα. Ακολούθησαν φιλιά και γλειψίματα στο σώμα απο την μεριά της και ο πούτσος μου σηκώθηκε καλά. Έβαλε την καπότα και άρχισε στοματικό με καλό βάθος και ωραία παιχνιδάκια με το καυλί. Αρχίσαμε σεξ με την κοπέλα στα τέσσερα. Έχει ωραία θέα απο πίσω και μουνάκι με καλή αίσθηση. Δεν αλλάξαμε σταση αλλά ήταν υπέροχο να την γαμάω έτσι. Η κοπέλα έδειχνε να γουστάρει με χαμηλόφωνα βογκητά χωρίς υπερβολές και οι κινήσεις που έκανε με την λεκάνη της ήταν σκέτη καύλα. Όταν μου ήρθε να χύσω έβγαλα την καπότα και τα έριξα στον κώλο της και δεν ενοχλήθηκε. Έφυγε λέγοντάς μου και ευχαριστώ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Με μαγέψανε τα βυζιά της και Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 00:01
Με μαγέψανε τα βυζιά της και Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 00:01
Με μαγέψανε τα βυζιά της και αμέσως πέρασα στο δωμάτιο. Περίμενα λιγο αλλά άξιζε η αναμονή. Ήρθε φρεσκοπλυμένη και με πλησίασε τόσο που τα βυζιά της ήταν μπροστά από το πρόσωπο μου. Τους έδωσα το γλείψιμο που τους αρμόζει με πιπίλισμα στις ρώγες. Δεν ενοχλήθηκε όπως άλλες, μεγάλο συν στην περίπτωση της γατί πολλές έχουν μεγάλα μπαλκόνια αλλά φτάνουν σε σημείο να μην σε αφηνουν να τα ακουμπήσεις μερικές. Για την πίπα της δεν θα πω πολλά, απλά υπέροχη. Σεξ κάναμε σε δύο στάσεις, αρχικά πισωκολλητό και μετά με τα πόδια της στους ώμους μου. Πολύ καλή η κοπέλα σε ότι κάνει. Μπράβο στο μαγαζί που το έφερε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money