Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 25

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Η Βαλεντινα ειναι πολυ γλυκο κοριτσι Αξιολόγηση: 8.20 — 02/10/2021 - 13:46
Η Βαλεντινα ειναι πολυ γλυκο κοριτσι Αξιολόγηση: 8.20 — 02/10/2021 - 13:46
Η Βαλεντινα ειναι πολυ γλυκο κοριτσι και τα τατουαζ που εχει κανει στο σωμα της ειναι τελεια. Το βυζια της ειναι μεγαλα και η κωλαρα της γαματη. Φυσικα δεν μπορουσα παρα μονο να παρω και 69 για να γλειψω και το μουνι της. Η τσατσα πολυ ευγενικη με οδηγησε στο δωματιο αφου πρωτα πηρα τα λεφτα. Το δωματιο πολυ καθαρο με φρεσκοαλλαγμενα σεντονια και με πολυ ωραιο αρωμα. Περιμενα το κοριτσι για περιπου δυο λεπτα αφου εβγαλα τα ρουχα και οταν μπηκε με βρηκε στο κρεβατι με το κινητο στο χερι. Το αφησα αμεσως και η κοπελα ανεβηκε στο κρεβατι. Ειναι χαμογελαστη και πολυ γλυκια στην συζητηση. Μιλησαμε ελαχιστα αλλα ηταν σαν να με ηξερε και αρχισε το στοματικο. Τα πηγε πολυ ωραια αλλα της ζητησα το 69 γιατι η ωρα περνουσε. Ηταν καθαρη και εχει καλο μουνι εξωτερικα και φυσικα ξυρισμενο εντελως. Και οι δυο καναμε πολυ καλο στοματικο ο ενας στον αλλον αλλα για την πιπα της εχω να πω οτι ηταν παρα μα παρα πολυ καλη και δεν εχυσα μονο λογο του οτι ειχα την προσοχη μου στραμμενη στο μουνι της. Αρχισαμε αμεσως σεξ και η κοπελα δεν ξερω αν ειχε βαλει απο πριν τζελ αλλα μπροστα μου δεν εβαλε και η αισθηση του μουνιου της ηταν πολυ καλη. Απο αποψη θεας η καλυτερη σταση ηταν στα τεσσερα αλλα απο αποψη αισθησης ηταν με τα ποδια της στους ωμους μου. Ευχαριστηθηκα το σεξ μαζι της και μου αρεσε που την γαμουσα και βογκουσε συνεχεια. Παιζει να αργισαμε ενα πενταλλεπτο αλλα δεν μας ενοχλησε κανεις και το κοριτσι καθησε χωρις προβλημα. Ειναι σιγουρο οτι θα την ξαναπαρω ηταν τέλεια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money