Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 20

    Κριτικές Χρηστών

    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Πήγα σε μερικά άλλα μαγαζια και Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 12:09
    Πήγα σε μερικά άλλα μαγαζια και Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 12:09
    Πήγα σε μερικά άλλα μαγαζια και όταν ειδα την κοπέλα κατέληξα στο συμπέρασμα ότι εκεί τελείωσε η αναζήτηση μου. Είναι ρωσίδα και η συνενόηση γίνεται στα ελληνικά. Το βυζί είναι καλό και ο κώλος πεταχτός που ειναι η αδυναμία μου. Ήταν ευκολο να δωσο το χρήμα γιατί ειχα καλό προαισθημα και ποτε δεν κάνει λάθος το προαίσθημα μου. Περιμενα λίγο και ήρθε στο δωμάτιο με ωραίο χαμόγελο. Ξάπλωσε αφού εβγαλε τα εσώρουχα και αρχίζει να με γλύφει στα βυζιά. Μετά έφτασε χαμηλά και άρχισε τη πίπα η οποία ήταν μια απο τις πιο προστυχες που μου έχουν πάρει με φύσιματα και ρουφίγματα στο καυλί και στα αρχίδια μαζί. Αφού μου έγινε πέτρα την έβαλα στα τέσσερα και μπήκα μέσα της απότομα και έβγαλε έναν αναστενγμό μακρύ και αυθόρμητο. Την γάμησα όσο πιο δυνατα μπορούσα και κατέληξα να χύνω πάνω στην πλάτη της μετά απο ένα δεκάλεπτο. Γουσταρε όσο την γαμούσα και κουνούσε το σώμα της ώστε να της το δώσω πιο δυνατά. Η θέα με τον κώλο της μπροστά μου ήταν απίστευτη και σαν σύνολο η συνευρεση μας άξιζε πραγματικά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money