Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emilia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1899 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Μπορεί στις φωτογραφίες να φαίνεται καλή Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 07:43
    Μπορεί στις φωτογραφίες να φαίνεται καλή Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 07:43
    Μπορεί στις φωτογραφίες να φαίνεται καλή όμως στο ραντεβού που είχαμε εμένα με απογοήτευσε. Μου θύμισ κορασίδα παλιάς διαφήμισης καρτοκινητής. Δεν είχαμε καλή χημεία ενώ βαριόταν πολύ στο θέμα των προκαταρκτικών και στην πί΄πα. Δεν Θα την συνιστούσα και δεν θα την ξαναπροτιμούσα και είναι κρίμα τέτοιες κορασίδες να εργάζονται σε τέτοιας φήμης πρακτορεία
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    thunder_at Avatarthunder_atΜηνύματα: 145 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Λεμε ρε παιδι μου οκ εχουν τα Αξιολόγηση: 3.40 — 19/07/2021 - 11:32
    Λεμε ρε παιδι μου οκ εχουν τα Αξιολόγηση: 3.40 — 19/07/2021 - 11:32
    Λεμε ρε παιδι μου οκ εχουν τα κοριτσια λιγο λαμψη λιγο φωτοσοπ το ξερουμε χρονια και το δεχομαστε αλλα συγκριτικα η Νατασα της τελεστετ ξερετε η κλασσικη διαφημιση oh this? last year φαινεται ομορφη στα ματια μου το γραφειο το τελευταιο καιρο φερνει οτι να ναι τα μπαζα ολης της ρωσιας στους αγγελους αν ετσι ειναι οι παρθενες στο ισλαμ την γαμησαν ειπα οκ παιρνω λιγο τσουπωτες και ειπα δεν γαμιετε αλλα ουτε που μου τον σηκωσε αντικαβλε εντελως να ηταν στη πιπα τουλαχιστον καλη....τιποτις φυσικα τρεχω ακομα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks