Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Μοντελάκι με κόφτη Αξιολόγηση: 8.17 — 29/03/2024 - 11:08
    Μοντελάκι με κόφτη Αξιολόγηση: 8.17 — 29/03/2024 - 11:08

    Την αμαλια την επέλεξα για το μοντελε του πραγματος. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη στο πρόσωπο και έχει και ένα πάρα πολύ ωραίο σώμα! Το μόνο που το χαλάει είναι η κακή πλαστική που έχει γίνει στο στήθος και το έχει κάνει τούρμπο αλλά οι ουλές φαίνονται και είναι αισθητές. 

    Τα αγγλικά της είναι φτωχά αλλά συνεννόηση βγαίνει και χωρίς translate. Εγω μπήκα στο δωμάτιο έκανα ντουζάκι και βγήκα γυμνος! ξαπλώσα στο κρεβάτι και τότε εβγαλε την ρόμπα της και αποκαλήφθηκε η κορμάρα της! Πήγα να την φιλίσω και μου είπε όχι, λέω οκεί! με ξάπλωσε ανασκέλα και μου άρχησε μια ωραία πίπα. πήγα να της χαιδέψω το μουνάκι και με σταμάτησε μου έδωσε μωρομάντιλο να σκουοπήσω χέρι και ύστερα έβαλε λυπαντικό και της το χαιδεψα. Πήγα να βαλω δάχτυλο και μου λέει όχι. πήγα να σαλιόσω την ρόγα της και μου λέει όχι. Έκατσα εκει και την κοιτούσα να μου παίρνει πίπα χωρίς να με κοιτάζει καθολου! και μόνο που έβλεπα τα χείλει της να αγκαλιαζουν τον πουτσο μου μου προκαλούσε μια κάβλα αλλά δνε έφτανε αυτό. 

    Την σταμάτησα και την έφερα σε ιεραποστολικό οπου άρχισα να την γαμάω. εκει έκλεισε τα μάτια και ήταν αγαλματακια ακούνητα. την γυρίσα γρήγορα στα μπουμητα όπου εκει άρχισε να βογγάει λίγο. Της ζήτησα να της πάρω το κωλαράκι αλλά την είδα πιυ δυσανασχέτησε και κατευθείαν το άφησα. Τελειώσα εκει στα μπρούμητα. Πήγα για ντουζάκι και όταν γυρίσα με περίμενε χαμογελάστη μου λέει ξαπλώσε να σου κανω μασαζ. ξαπλώσα αλλά μασσαζ δεν είχε ιδέα πως να κανει. Δεν μου έχουν ξανακάνει τόσο αγαρμπο μασσαζ. Της λέω έλα θα σου κάνω εγώ! και εκει άρχισα ενα ωραίο μασαζ οπου κατέληξε να την χαιδεύω να μου σηκωθει να βάλω προφυλακτικο και να την σκισω στα τέσσερα. Την γαμούσα κανενα 10 λεπτο με γρήγορο ρυθμό και του κορίτσι βογγουσε και άντεχε ώσπου και έχυσα! ντυθηκα την ευχαριστησα και έφυγα ξαλαφρωμένος και χαρούμενος. Το κορίτσι έχει πολλά ακομά να μάθει γι αυτή την δουλεία και φαίνεται να μην της αρέσει που το κάνει. παρολο αυτα είναι κουκλάρα και καβλά απο εμφανισή. Το γραφείο άψογο και έγιναν όλα στην ώρα τους. 

    Ευχαριστώ πολύ το γραφέιο και το site γι αυτό το σπέσιαλ δωράκι 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Kilimanjaros AvatarKilimanjarosΜηνύματα: 52 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Εύα Μέντες Αξιολόγηση: 7.00 — 11/01/2024 - 12:47
    Εύα Μέντες Αξιολόγηση: 7.00 — 11/01/2024 - 12:47

    Η δική μου εμπειρία με την Amalia έχει ως εξής.

    Άψογη η συνεννόηση με το τηλεφωνικό κέντρο και κλείσιμο του ραντεβού με τη 2η προσπάθεια.

    Από το Σάο Πάολο της Βραζιλίας.

    Το κορίτσι είναι περίπου 1.70 εκ και 54 κιλά max.

    Έχει πολύ ωραίο προσωπάκι που θυμίζει Εύα Μέντες με 2 πολύ μικρές, διακριτικές και ταυτόχρονα γοητευτικές ελίτσες στο μάγουλο.

    Πολύ όμορφη μύτη.

    Τα μαλλιά της καστανό-κόκκινα περιποιημένα κομμένα και μακριά μέχρι τον ώμο της.

    Το σωματάκι της στεγνό και γυμνασμένο με μία παραφωνία δυστυχώς την πολύ κακή δουλειά που έχει γίνει στο στήθος της.

    Δυστυχώς σιλικόνη κακής ποιότητας από γιατρό χασάπη.


    Αν είχε καλύτερο στήθος θα έγραφε ιστορία εμφανισιακά.

    Καθαρό σώμα και απο πλευράς υγιεινής και απο πλευράς τατουάζ.


    Δερματάκι ελαφρώς άγριο.

    Δεύτερη παραφωνία τα Αγγλικά της τα οποία είναι πολύ φτωχά για μια απλή συνεννόηση για τα βασικά.

    Είχα συνεννοηθεί με το γραφείο για πρωκτικό για το οποίο και την επέλεξα.

    Άλλωστε γιαυτό και μόνο την πήρα.

    Στην αρχή ήταν διστακτική να τον πάρει από το κώλο αλλά τελικά πείστηκε και έκατσε πάνω μου ως μια υποτακτική καβαλάρησα και τον πήρε και τον έχωσε μέσα στο κωλαράκι της αφού πρώτα πασάλειψε τα πάντα με τζέλ.

    Μετά την γύρισα doggy και της τον έχωσα ξανά στο κωλαράκι της χωρίς μα και μου και για αρκετή ώρα την πήδαγα έτσι μέχρι που κουράστηκε.

    Δεν μούγκριζε πολύ πράγμα το οποίο σημαίνει ότι το έχει αρκετά δουλεμένο το κωλαράκι της το οποίο διαπίστωσα και αργότερα με τα μάτια μου όταν την πήδηγα doggy στο μουνάκι της χαζεύοντας την ανοιχτή κωλοτρυπίδα της.

    Στο doggy διαπίστωσα ότι έχει και μια μεγάλη αντιαισθητική κρεατοελιά στη ράχη της την οποία κατά τη γνώμη μου πρέπει να αφαιρέσει σύντομα.

    Την γάμησα αρκετά και κάποια στιγμή κουράστηκε και σταματήσαμε το κωλογαμήσι.

    Αλλαγή προφυλακτικού και είσοδος στο μουνάκι της.

    Δεν μπορούσα να τελειώσω και κάναμε μια παύση.

    Ντουζάκι και πίσω στο κρεβάτι.

    Πίπα χωρίς προφυλακτικό αρκετά καλή και μαστόρισσα θα έλεγα.

    Προφυλακτικό και missionary μπας και χύσω.


    Τελικά έχυσα με πίπα.

    Φιλιά δεν δίνει με την δικαιολογία αλλεργίας.

    Το αν είναι αλήθεια ή όχι ειλικρινά δεν το γνωρίζω.

    Το δερματάκι της πάντως στο πρόσωπο ήταν πεντακάθαρο.

    Δεν με ενόχλησε καθόλου το γεγονός ότι δεν φιλάει και έχω μάθει πλέον να σέβομαι απόλυτα τις ιδιαιτερότητες του κάθε κοριτσιού.

    Άλλωστε εγώ περισσότερο από περιέργεια την συνάντησα και βασικά για το πρωκτικό που προσφέρει στο πρόγραμμα.

    Στο πρόσωπο της βάζω 8 γιατί είναι αναμφισβήτητα πολύ όμορφη.

    Στο σώμα θα της έβαζα και εδώ 8 ίσως και 9 αλλά λόγω κακής δουλειάς στο στήθος της βαζω 7.

    Τα υπόλοιπα όπως τα βαθμολογώ.

    Είναι ένα αρκετά amateur κορίτσι το οποίο εγώ προσωπικά δεν θα την πρότεινα στον οποιονδήποτε πάρα μόνο σε έμπειρους πελάτες που ξέρουν πως να την χειριστούν και δεν θα παρεξηγηθούν με τις ιδιαιτερότητές της.

    Πρέπει να βελτιώσει τα Αγγλικά της και να γίνει πιο gfe αλλιώς όλοι θα την παίρνουν για το κωλαράκι της.


    Μειονέκτημα τα έξτρα με έξτρα κόστος όμως.

    Φεύγει σύντομα και επιστρέφει σε 2 μήνες περίπου.

    Αυτά τα ολίγα από εμένα.


    Kiliman


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 200
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    GODZILLA Avatar GODZILLA 11-01-2024 14:10:35
    Ωραίος. Καθαρές κουβέντες.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks