Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 23

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Ωραιο μαγαζι, ωραια γκομενα και ωραιο Αξιολόγηση: 8.20 — 30/09/2021 - 20:44
Ωραιο μαγαζι, ωραια γκομενα και ωραιο Αξιολόγηση: 8.20 — 30/09/2021 - 20:44
Ωραιο μαγαζι, ωραια γκομενα και ωραιο δωματιο. Η Dulce ειναι μια κοπελα που δεν μπορεςι να της αντισταθεις απο το σαλωνι που θα την δεις. Με καλεσε για το δωματιο και πηγα χωρις δευτερη σκεψη. Μου εκανε πολυ καλη περιποιηση στο στοματικο χωρις να ακουμπησει με δοντια τον πουτσο μου και αρχισαμε το σεξ με την κοπελα στημενη στα τεσσερα. Εχει πολυ μα πολυ καλο κωλο και κριμα που δεν τον δινει αλλα τον κοταζα συνεχεια οσο την γαμουσα και τον εχει πολυ καθαρό. Η προσποιηση ηταν καλη και λιγο πολυ εχυσα οριακα στον διαθεσιμο χρονο. Εφυγε χωρις βιασυνη και με ευχαριστησε ευγενικα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Έχει ωραίο πρόσωπο αλλά από σώμα Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 10:24
Έχει ωραίο πρόσωπο αλλά από σώμα Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 10:24
Έχει ωραίο πρόσωπο αλλά από σώμα μου άρεσε πολύ περισσότερο. Φαίνεται σαν απλή καθημερινή κοπέλα αλλά έχει τέλειες αναλογίες και φαίνεται γεμάτη όρεξη για δουλειά. Με πλησίασε στο σαλόνι και μου μύρισε όμορφα και μόλις έφυγε έδωσα τα χρηματα και μπήκα στο δωμάτιο. Μπήκε με χαμόγελο και έβγαλε τα εσώρουχα για να αρχίσει το πρόγραμμα Ξεκινώντας από το στοματικό θα έλεγα ότι είναι πολύ καλή αλλά όχι η καλύτερη. Παρολαυτά μαζί με το σύντομο γλειψαρχίδι έμεινα ικανοποιημένος. Μετά μου έβαλε μόνη της την καπότα και στήθηκε στα τέσσερα. Το στήσιμο της καλό και το μουνί της όμορφο και καλό απο αίσθηση. Την έπιασα από τη μέση και την γάμησα συνεχόμενα μέχρι να χύσω. Συμμετείχε με φωνές και κινήσεις της λεκάνης. Όταν έχυσα έμεινα για λιγο μέσα της και με περίμενε χωρίς να τραβηχτεί για να φύγει. Ετοιμάστηκα με την ησυχία μου και έφυγα με ένα χαμόγελο ευχαρίστησης που ούτε εγώ κατάλαβα ότι είχα. Έτσι τουλάχιστον μου είπε ο φίλος μου που είχε πάει σε μια άλλη λίγο πιο κάτω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks