Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 58

    Κριτικές Χρηστών

    Arkham Knight AvatarArkham KnightΜηνύματα: 306 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Αρμένικη Φόλα Αξιολόγηση: 4.83 — 13/11/2023 - 13:39
    Αρμένικη Φόλα Αξιολόγηση: 4.83 — 13/11/2023 - 13:39

     "Αρμένικη φόλα" αντί για τη γνωστή φράση "Αρμένικη Βίζιτα". 

    Ας ξεκινήσω με τα θετικά μιας και είναι λίγα. Ωραία και προσεγμένη εμφάνιση. Όμορφα αρωματισμένη και πρώτη εντύπωση πολύ θετική έδειξε ότι έχει πρόθεση και όρεξη. Καθαρή, μπάνιο μετά από κάθε γύρο συν ότι είχε και στοματικό διάλυμα.Όλα τα καλά όμως σταματούν εκεί.

    Πάμε στα αρνητικά που είναι αρκετά. Από ένα σημείο και μετά έκανε σαν απροσάρμοστη και μου έδωσε την εντύπωση ότι η εισαγωγή της ήταν προσποιητή. Επικοινωνία δύσκολη καθώς δεν ξέρει καλά τα Ελληνικά. Δικαιολογημένα θα πω εγώ καθώς έχει μόνο δυο χρόνια στην Ελλάδα. Τελείωσα την πρώτη φορά πολύ γρήγορα μέσα της λόγο ότι δεν με βόλεψε το προφυλακτικό. Στον δεύτερο γύρο ενώ ξεκινήσαμε καλά όταν την γύρισα στα τέσσερα μετά από λίγο με σταμάτησε και μου είπε να μου κάνει πίπα για να με τελειώσει καθώς πονούσε και δεν μπορούσε - δεν ήθελε άλλο. Έλεγε από την αρχή ότι την έχω μεγάλη και αλλά τέτοια και γι' αυτό δεν άντεχε άλλο και πονούσε (Όταν μου τα λένε αυτά περί μεγέθους δεν τα πιστεύω πότε. Τα ίδια λένε σε όλους). Τότε την γύρισα ανάσκελα και συνέχισα σιγά σιγά από πάνω της μήπως και καταφέρω να τελειώσω και δεύτερη και να μην πάνε τζάμπα τα λεφτά μου που εν κατακλείδι πήγαν. Με τα πολλά στο τέλος την έβαλα να κάνει λίγο πίπα και τελείωμα στο στήθος της. Ένα ακόμα που δεν μου άρεσε είναι ότι είχε και άλλο ραντεβού πιο μετά και επειδή βιαζόταν μου έλεγε προς το τέλος της ώρας αν θα τελείωσω και ότι δεν προλαβαίνουμε και αλλά συναφή. Τέλος ήρθε με 10 λεπτά καθυστέρηση χωρίς να ενημερώσει και αν δεν της έστελνα εγώ δεν θα μάθαινα ότι καθυστερεί λόγο κίνησης.

    Συμπέρασμα: Μια ακόμα φόλα στη συλλογή μου μαζί με τις υπόλοιπες. Δεν άξιζε σε καμία περίπτωση πάνω από τα μισά λεφτά. Για στούντιο ίσως να έκανε ( Δεν έχω γνώμη, δεν έχω πάει). Πριν την κλείσετε παίρνετε μεγάλο ρίσκο για την κατάληξη του ραντεβού. 

    Υ.Γ. Το ένστικτο μου έλεγε από την αρχή να μην την κλείσω για κάποιο λόγο και μέχρι και την τελευταία στιγμή που μου έδωσε εκείνη την επιλογή αν δεν μπορώ για την συγκεκριμένη ώρα που μου υπόδειξε να το ακυρώσουμε εγώ δεν άκουσα το ένστικτο μου και έκανα το λάθος να κλείσω το ραντεβού. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 100
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sikelos AvatarSikelosΜηνύματα: 31 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Αρμένικο αλογο Αξιολόγηση: 9.67 — 02/11/2023 - 13:50
    Αρμένικο αλογο Αξιολόγηση: 9.67 — 02/11/2023 - 13:50

    Συνάντηση με την Μόνικα σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο. Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια όμορφη και πρόσχαρη για τα δικά μου δεδομένα κοπέλα.

    Συστηθηκαμε με φιλια και κατευθείαν μπηκε για μπάνιο. Τα χρήματα τα είχα ακουμπήσει στο κομοδίνο όπου τα πήρε και με ευχαριστησε, βγαίνοντας με τη πετσέτα δεν έχασε καθόλου χρόνο και ξεκίνησε με φιλιά και γλειψιματα σε όλο το σώμα μέχρι που άρχισε τα πνευστά και καραμελωμα στη γύρω περιοχή που το έκανε πολύ καλά ! Συνέχεια cow και ιεραποστολικό όπου ήρθε η πρώτη κατάθεση.

    Μπανάκι, τσιγαρακι και από τη συζήτηση μας φάνηκε πολύ καλή κοπέλα. Χωρίς να χάσει χρόνο τον πήρε πάλι στο στομα και ακολούθησε ο αγώνας στα τέσσερα όπου η θέα ήταν πολύ ωραία. Λόγο δουλειάς και κούρασης όμως σταμάτησα όμως και πάλι πήρε τη πρωτοβουλία ενώ ξάπλωσα και τον πήρε στο στόμα όπου ήρθε και το τέλος του δεύτερου γύρου ενώ είχαμε περάσει ήδη και το χρόνο της ώρας. Η Μόνικα ξαναέκανε μπάνιο χαιρετηθηκαμε και ήρθε το τέλος του ραντεβού μας που για εμένα πήγε πολύ καλά και έμεινα ευχαριστημένος.

    Συνοπτικά τέτοιες κορασίδες ψάχνουμε που να αξίζουν τα λεφτά τους και όχι κάτι παγωκολωνες που περνούν πολύ περισσότερα και βγάζουν όλη τη ξυνιλα τους ή έρχονται για να πάρουν μόνο τα χρήματα και μετά κοιτάνε πως θα φύγουν ή το κάνουν αγγαρεία.

    Από εμένα είναι Ναι μέχρι την επόμενη φορά !

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 100
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    vxivasilis Avatar vxivasilis 05-11-2023 08:17:43
    Πως την βρίσκουμε?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Sikelos Avatar Sikelos 06-11-2023 12:42:54
    Έχει νήμα σε άλλο παρόμοιο γνωστο site, γράφει εκεί, στην υπογραφή της έχει το τηλέφωνο της
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money