Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 62

    Κριτικές Χρηστών

    servicee AvatarserviceeΜηνύματα: 401 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    VFM ΤΑ 70 Αξιολόγηση: 8.33 — 08/09/2022 - 20:39
    VFM ΤΑ 70 Αξιολόγηση: 8.33 — 08/09/2022 - 20:39

    Πολύ δύσκολη στην επικοινωνοία το ραντεβού το πάλευα 2-3 μήνες αλλά πάντα κατι συνέβαινε και δεν βρισκόμασταν, μια με ευθύνη δικιά μου μια με δικιά της, εναλλάξ. Τελικά τα καταφέραμε την προηγούμενη εβδομάδα ακριβώς με το που γύρισε από της διακοπές της φρέσκια ξεκούραστη και μαυρισμένη.

    Εμφανησιακά είναι πολύ καλή για τα 70 ευρω που ζητάει σε συνάντηση μιας ώρας σε ξενοδοχείο πολυλογου σχετικα στο σοσιαλ λιγο μαγκακι στη κουβεντα, σε εχει λιγο στο παραμυθι με τη ζωη της εχει περασει σε στουντιο την θυμηθηκα και μου αρχισε λιγο τα μα μου κωνσταντινουπολεως σιγουρα την θυμαμαι, μου διαφευγει σε ποιο νουμερο ομως. Η Νελλυ ούτε μου το αρνήθεικε ούτε όμως μου το επιβεβαίωσε οπότε το πέρασα στο ντούκου, για να γαμήσω την πήρα όχι να της κάνω το βιογραφικό

    Σγουρο μαλλι μελαχροινη με ελληνικό κώλο όχι όμως τεραστίων διαστάσεων. Το σερβις της είναι σχεδόν διαστημικό με πολύ καλό στοματικό και στησίματα που δεν κλέβει, ούτε καμπουριάζει. Δυνατό γαμήσι απο μια ελληνίδα (κατα δήλωση της) και μάλλον είναι

    Πεντακάθαρη με τα αρώματα της και τα όλα της. Εμένα δεν με φίλησε με γλώσσα αλλά ποσός με ένοιαξε, στα χρήματα που ζητάει είναι κλοπή ότα κάτι μπαζάκια ζητάνε 120 και βάλε


    Καλο φθινόπορο 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 70
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Η Νέλλυ είναι πολύ πιο άμορφη Αξιολόγηση: 8.20 — 21/09/2021 - 10:14
    Η Νέλλυ είναι πολύ πιο άμορφη Αξιολόγηση: 8.20 — 21/09/2021 - 10:14
    Η Νέλλυ είναι πολύ πιο άμορφη από αυτό που περιμένεις να δεις Στα 60 ευρω περιμενεις να δεις καποια μέτρια γκομενα Σε εκπλησει η εμφανιση της για το καλύτερο Είναι μια φρέσκια παρουσία εχει κανενα χρόνο στο κλαρι Ξερει να σε κανει να νιωθεις μοναδικος και να περνας καλα Είναι λιγο εως πολυ δυσκοιλια στο να απαντησει στο viber Αλλα οταν κλεισει το ραντεβου ολα οκ Απο οτι μου ειπε κανει απο 3 εως 5 μαξιμουμ ραντεβου την μερα για να μπορει να ειναι φρεσκια με τον καθε πελατη Πιπα πολυ καλη Στο σεξ 2 μπαλακια σε διαφορες στασεις το ραντεβου εγινε στο prive και το ωραιο ειναι οτι περνει πρωτοβουλιες γιατι θελει και η ιδια να περναει καλα Οχι μονο ο πελατης
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Καινούργιος στο site. Πως μπορώ να επικοινωνήσω με την κοπέλα 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    H Νέλλυ είναι μια από τις Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 08:31
    H Νέλλυ είναι μια από τις Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 08:31
    H Νέλλυ είναι μια από τις καλύτερες νεανίδες αυτού του τύπου εργασίας και μια γυναίκα πρώην μπαργούμαν που ξέρει καλά από αυτά τα κατατόπια. Με χώρο δικό της για όποιον ενδιαφέρεται επίσης. Πίπα άριστη Φιλάει βαθιά με γλώσσα και το πιο βασικό δεν κλέβει στις στάσεις Τα 60 ευρώ που ζητάει είναι Value for Money
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    zaui69 Avatar zaui69 19-04-2023 18:33:55
    epafh gia to koritsi exoyme?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    manolaras_ps Avatarmanolaras_psΜηνύματα: 255 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    καλή επιλογή Ωραία παρουσία νεανικό σώμα απο Αξιολόγηση: 8.60 — 13/07/2021 - 13:58
    καλή επιλογή Ωραία παρουσία νεανικό σώμα απο Αξιολόγηση: 8.60 — 13/07/2021 - 13:58
    καλή επιλογή Ωραία παρουσία νεανικό σώμα απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν οσον αφορα την διαθεση, φρεσκαδα αλλα & εμφανιση. Η Νελλυ ξέρει τι κάνει και πως να το κάνει για να περάσει καλά ο πελάτης και η ίδια. Πολυ επικοινωνιακη με πολυ ωραιο προσωπο και ζουμερο σφιχτο κορμι με ωραιο στηθος. Δουλευε σερβις σε καφετερια στο Μπουρναζι Πεντακαθαρη ομορφο κοριτσι με καμπυλες. Ενώ έχει δικό της χώρο προτίμησα να την συναντήσω στο Μπιλλ,τσιμπουκώνει βαθιά γλείφει και αρχίδια φιλάει με πάθος,η τιμη της ηταν στα 60 ευρω για μια ωρα, σίγουρο είναι ότι δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    zaui69 Avatar zaui69 19-04-2023 18:09:49
    εχουμε τροπο επικοινωνιας μα το κοριτσι ?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 19-04-2023 23:43:37
    σε καθε προφιλ εχει ενα εξωτερικο συνδεσμοπατα προβολη, αν δεν εχει παει να πει σταματησε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks