Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 57

    Κριτικές Χρηστών

    srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Κορμάρα(10 Ιουλίου, 2021) Αξιολόγηση: 8.33 — 25/05/2022 - 14:28
    Κορμάρα(10 Ιουλίου, 2021) Αξιολόγηση: 8.33 — 25/05/2022 - 14:28

    Η συνάντηση έγινε Παρασκευή βράδυ στο χώρο μου . Η συννενόηση όπως πάντα εύκολα με το πρακτορείο. Η επιλογή της κοπέλας έγινε μεταξύ άλλων διότι δεν είχε κριτικές και με έφαγε η περιέργεια αλλά καθώς ήθε΄λα και να συνείσφέρω μετά από πολύ καιρό στο site με ένα χρήσημο κασκαντεριλίκι.

    H Rose ή Αννα όπως μου είπε πως την λένε, είναι μια 31 χρονη καστανόξανθη μοσχοβίτισα με μια 8χρονη κόρη εκτός γάμου. Πρώτη φορά στα μέρη μας , άφησε το παιδί στη γιαγια και ήρθε να βγάλει το μεροκάμματο. Η γιαγια αφου έδωσε τις ευλογίες στην κόρη της ανέλαβε την διαπεδαγώγιση της νέας γενιας΄βιζιτούδων. Η ¨Αννα λοιπόν είναι η κοπέλα των φωτο χωρίς όμως τη λάμψη που έχουν αυτες στο πρόσωπο. Δεν είναι άσχημη σε καμία περίπτωση αλλά μια μάλλον μια κλασσική ρωσοφατσα της διπλανής πόρτας. Το κορμί από την άλλη πλευρά είναι ότι βλέπετε και καλύτερο. Είναι ψιλο πετίτ και πολυ πολύ φιτ. Φιτνεςς freek μου θύμισε. Ιχνος περιτού λοίπους ή κιλών . Μαλιστα η ίδια λέει πως θέλει να πάρει κανα δυο κιλά, δεν θα την χάλαγαν , όχι πως τώρα δεν είναι πολυ καλό. Στήθος τούμπανο σιλικιονάτο, όχι άσχημο άλλα έχω δεί και καλύτερα.

    Στο social προσπαθεί ,αλλά τα αγγλικά της είναι πολύ μέτρια και επιδέχωνται βελτιώσης ωστε να μπορέσει να σταθεί σε πολύωρα ραντεβου. Δεν λέει όχι στο σκληρό αλκοόλ ωσ καλή ρωσιδα αλλα και στα "μαλακα".

    Στα του αγώνα , στην αρχή του ραντεβού η κοπέλα ήταν λίγο αμήχανη δείγμα περιορισμένης πείρας. Αν και έχει γράψει χιλιόμετρα στην Γαλλία πρίν από 5 χρόνια δεν γνωρίζει ακόμα πως να σε κάνει να νιώσεις άνετα. Σε αυτό δεν βοηθούν και τα περιορισμένα αγγλικά της . Πρέπει να της φερθείς σωστά ώστε να νιώσει και αυτή άνετα. Οι "παλιοί " μπορούν να αντιληφθούν τι εννοώ. Από εκει και πέρα αν το καταφέρεις αυτό έχει μόνο να κερδίσεις. Η κοπέλα δίνει απλώχερα φιλιά , δέχεται περιποίηση στο μοσχομυριστό μουνάκι και υγραίνεται αρκετά. Πίπα καλή της κλασσικής ρωσικής σχολής δεν θα αφήσει κανέναν δυσαρεστημένο. Στο γαμίσι ήταν GFE αλλά γουστάρει δυνατά και δείχνει να το απολαμβάνει και χωρίς τζελ αν και δεν δοκίμασα πολλές στάσεις. Κόλο δεν πήρα αλλά δείχνει δουλεμένος. Δάκτυλο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα μπρός πίσω. Τελίωμα στο στόμα και στους 2 γύρους όπου τα έφτυσε στην τουαλέτα.

    Στα θετικά, η κοπέλα είναι πολύ καθαρή, έκανε 3 ντούς κατα την παραμονή της.

    Στα αρνητικά μου ζήτησε τα λεφτα μπροστά, της τα έδωσα αλλά την συμβούλεψα να μην το κάνει με αυτό το γραφείο τουλάχιστον, διότι ο πελάτης προσβάλετε ιδιαίτερα όταν είναι και τακτικός. Επίσης την συμβούλεψα στην αρχή του ραντεβού να κανει silence τα μυνήματα που άρχισαν να καταθφάνουν κατα ριπάς. Ευτυχώς με άκουσε.

    Συνοψίζοντας η Αννα είναι μια τίμια επιλογή που δεν έχει ακόμα την εμπειρία άλλων κοριτσιών αλλά που μπορεί να ανταποκριθεί σε GFE καταστάσεις και όχι μόνο, παραπάνω από αξιοπρεπώς. Χρειάζεται κάποια καθοδήγηση αλλά αν φερθείς σωστά αποδίδει πολύ καλά για amateur.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 300
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Μια γυναίκα η οποία είναι εξαρετική Αξιολόγηση: 6.80 — 26/07/2021 - 07:43
    Μια γυναίκα η οποία είναι εξαρετική Αξιολόγηση: 6.80 — 26/07/2021 - 07:43
    Μια γυναίκα η οποία είναι εξαρετική στο σέρβις αν και δεν της φαίνεται. Εξαιρετική για συντροφιά και στήνεται καλά. Αλλο ενα κοριτσι που για αλλα πας κι αλλα σου βγάζει Καταρχας δεν κλεβει ούτε σε χρονο ούτε σε στάσεις Ειναι όμορφη και ζει το καθε δευτερολεπτο μαζι σου Ειναι πραγματικα η γκομενα σου αυτη την μια ωρα που την πληρωνεις Σεβετε τα λεφτα σου και σε κανει να περασεις υπεροχα! Στο σεξ εχει αδυναμιες αρκετες στο στοματικο οπου χρησιμοποιει πολυ χέρι αλλα πολυ καλα στησιματα Θα την ξανατιμησω αν ξανα ερθει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Έχει όμορφα μάτια και όμορφα μαλλιά Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 21:36
    Έχει όμορφα μάτια και όμορφα μαλλιά Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 21:36
    Έχει όμορφα μάτια και όμορφα μαλλιά η Rose Αυτά μου άρεσαν περισσότερο πάνω της αλλά δεν πάει πίσω και στα άλλα. Με στήθος τεσσάρι σιλικονάτο, ωραίο φτιαγμένο και με καλό ύψος και κολαράκι το κορίτσι έχει όλα όσα ψάχνεις σε μία γυναίκα. Απο τρόπους δεν είχα κανενα παράπονο. Με ευγένεια αλλά πάνω απο όλα καλή διάθεση πιάσαμε την κουβεντα και το πράγμα κύλησε ομαλά με αποτέλεσμα να βρεθούμε και οι δύο στο κρεβάτι και να φιλιόμαστε παθιάρικα στο στόμα. Εγώ επιδόθηκα σε παιχνιδάκια με την γλώσσα σε όλο το σώμα και εκείνη μου το ανταπέδωσε με στοματικό βαθύ και υγρό χωρίς καπότα. Με την γύρο περιοχή δεν ασχολήθηκε ιδιαίτερα αλλά ισως έφταιγε που δεν είχα ξυριστει και κατά βαθος ντρεπόμουν αρα δεν την πίεσα να κάνει κάτι περισσότερο απο αυτό που πήρε απο μόνη της πρωτοβουλία να κάνει. Στο σεξ η αδυναμία της είναι να είναι απο πάνω και την κάνει τέλεια την στάση με πολύ ζωηρές κινήσεις που δείχνουν την όρεξη της για σεξ. Την άφησα να κάνει το γούστο της και όταν είδα οτι το ευχαριστήθηκε ήταν η σειρά μου να κάνω το δικό μου. Την έβαλα στα τέσσερα με το κεφάλι στα σεντονια και μπήκα μέσα της και την πήρα δυνατά. Η θέα του κώλου της με την χαριτωμένη (και ροζ σαν το όνομα της) κολοτρυπίδα στον αέρα με καύλωσε περισσότερο και σταμάτησα για να γλέιψω για λίγο και τις δύο τρύπες της. Άκουσα ένα ααα και γύρισε να με κοιτάξει στα μάτια με σοβαρό ύφος. Έριξα άλλο ένα γλείψιμο και άρχισα πάλι το σφυροκόπημα μέχρι που έχυσα μέσα της. Ενδιάμεσα με έγλειψε στο σώμα παντού και μόλις ήμουν έτοιμος για δεύτερη φορά αρχίσαμε πάλι πιο δυνατά αυτή την φορά. Το μουνί της είχε ωραία αίσθηση και η γυναίκα απλά λατρεύει το σεξ. Δεν την άλλαζα με καμία. Τουλάχιστον για την μία ώρα που ήμασταν μαζί ήταν τέλεια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money