Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1625 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Η ποκαχόντας Αξιολόγηση: 9.17 — 28/10/2023 - 21:05
    Η ποκαχόντας Αξιολόγηση: 9.17 — 28/10/2023 - 21:05

    Να ευχαριστήσω το γραφείο και το φόρουμ για το διαγωνισμό

    η επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή και το ευγενέστατο κορίτσι στο τηλεφωνικό κέντρο μου εκλεισε το ραντεβού στην ώρα που ήθελα

    ειχα φτάσει νωρίτερα και ειδοποίησα να περάσω νωρίτερα μου δίνουν το OK και ανεβαίνω αντικρίζω το κορίτσι των φωτογραφιών με ωραία μακριά μαύρα μαλλιά στήθος  μικρό φυσικό τα αγγλικά της πολύ  καλά και με ένα όμορφο τατουάζ μια καρδούλα στα κωλομέρια της ομορφο πρόσωπο   με ωραία σέξι κόκκινα εσώρουχα  μου θύμισε την Ποκαχόντας

    Ξεκίνησα να την χαϊδεύω να τις βγάζω τα εσώρουχα πλησιάζω και αρχίζουμε τα παθιασμένα γλωσσόφιλα Φυλάει πολύ ομορφα το κορίτσι

    στο σεξ όλα καλά παίχτηκαν δύο εξαιρετική γύρη μου έκανε μια πολύ καλή πίπα και με πέρασμα από τα δίδυμα 

    Την πήρα σε διάφορες στάσεις στα τέσσερα από πάνω πλαγιαστό ιεραποστολικό την πρώτη φορά έχυσα σχετικά γρήγορα στην κοιλιά της την δεύτερη φορά το ευχαριστήθηκα περισσότερο με περισσότερη διάρκεια και τελείωσα στο μπαλονάκι

    Πολύ καλή κοπέλα ευγενέστατοι χαμογελαστή πέρασα πάρα μα πάρα πολύ καλά

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    -Bruno- Avatar-Bruno-Μηνύματα: 48 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Ερωτας με την νεαρη… Αξιολόγηση: 8.83 — 04/10/2023 - 00:58
    Ερωτας με την νεαρη… Αξιολόγηση: 8.83 — 04/10/2023 - 00:58

    Η νεαρη για καλη μου τυχη ηταν αμεσα διαθεσιμη. Το μονο κακο με το γραφειο οτι ειναι σε αυτην την κωλοπεριοχη το ξενοδοχειο, κατα τα αλλα ηταν πολυ εξυπηρετικοι και ευγενικοι. Ο χωρος ηταν καθαρος και περιποιημενος ενω η τυπισσα ηταν ενα απο πιο ομορφα κοριτισα που εχω παρει. Ολα πανω της ηταν φυσικα και το καλυτερο οτι μπορουσα να μιλησω σαν ανθρωπος μαζι της. Αφου εδωσα και πηρα οτι μπορουσα στην επικοινωνια μαζι της, ξεκινησαμε το ερωτικο κομματι με φιλια στο στομα πολυ ερωτικα και με φουλ την διαθεση της. Ξεγελαστηκα... δεν ξερω.. νομιζω οτι η τυπισσα με ερωτευτηκε και δεν παλεψα μεσα μου για να μαθω την αληθεια. Συνεχιστηκε ολη η φαση με στυλ gfe. Γλειφτικαμε απο πανω μεχρι κατω μεταξυ μας και καναμε ενα απο τα καλυτεα 69 που εχω κανει. Η καθαριοτητα της ηταν αψογη και το μουνακι ωραιο. Εκανα το σωμα της να τρεμει με την βοηθεια ενος δαχτυλου. 

    Πρωτος γυρος πολυ αισθησιακος με ιεραποστολικο και ατελειωτα απανωτα φιλια. Η αισθηση του μουνιου της εξαιρετικη και δεν χρειαστηκε να πιεσω για να χυσω. 

    Στον δευτερο γυρο μου εκνανε ενα καλο καβαλημα που εκοψα αποτομα γιατι πηγα να χυσω. Στην συνεχεια με doggy την πηρα με διαρκεια και δεν σταματησε τα  βογγητα σε ολη την διαρκεια. 

    Σιγουρα μπορει να βελτιωθει απο αποψη τεχνικης αλλα εκτιμω τον παθιαρικο ερωτα που καναμε οσο τιποτα αλλο. 

    Μελλοντικα την βλεπω να καλυτερευει παντος και απο εμενα σιγουρα θα εχει και δευτερη επισκεψη. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    ερωτικό πλάσμα Αξιολόγηση: 8.00 — 24/08/2023 - 10:34
    ερωτικό πλάσμα Αξιολόγηση: 8.00 — 24/08/2023 - 10:34

    Mε το γραφείο μια χαρά συνεννοηθήκαμε και η νεαρά μας στην ώρα της. Ψηλή κοπέλα με κορμί γεμάτο όσο πρέπει,  όμορφο πρόσωπο με ασιατικά χαρακτηριστικά.   Στηθάκια μικρά και στητά , ρόγα μεγάλη που της αρέσει να τις πιπιλάς. Από φιλιά στην αρχή διστακτικά αλλά εμφανίστηκε η γλώσσα της. Με την γλώσσα της επίσης επεξεργάστηκε εκτός από το πουλί μου αλλά και το υπόλοιπο κορμί μου. Η πίπα της κομμάτι ρηχή και ερασιτεχνική αλλά με πέρασμα διαρκείας από μπαλάκια. Από στάσεις στην αρχή με καβάλησε αφού έβαλε τζελάκι , καλή αίσθηση είχε όμως , απέφυγε τα βαθιά μπασίματα ώσπου να προσαρμοστεί με δεύτερη και τελευταία ιεραποστολικά με τέρμα τα πόδια ανοιχτά. Στο δεύτερο ημίχρονο επιστρέφοντας από το μπάνιο την βρήκα και μαλακιζόταν , κατευθείαν έβαλα την γλώσσα μου  στο μουνάκι της , δάκτυλο μόνο απόξω και την έστησα στα 4  , τζελ δεν βάλαμε., αρκετά ανεβασμένο από ρυθμό ώσπου πάλι τελείωσα εντός μπαλονιού και εντός της. Μπανιαριστήκαμε , είπαμε δυο κουβέντες ωσότου να έρθει ο οδηγός της και καληνύχτα σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    clonarius AvatarclonariusΜηνύματα: 1670 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Αλλάξτε τις φωτό και βάλτε ολόσωμες ΤΩΡΑ!!! Αξιολόγηση: 8.17 — 19/08/2023 - 13:47
    Αλλάξτε τις φωτό και βάλτε ολόσωμες ΤΩΡΑ!!! Αξιολόγηση: 8.17 — 19/08/2023 - 13:47

    Η Καρίνα είναι απλά μιά όαση ανάμεσα στις άλλες Βραζιλιάνες που β΄ρισκονται στην Αθήνα αυτή την στιγμή! Μιλάμε η Γυνάικα έχει ΚΟΡΜΑΡΑ! καμία σχέση με τα κοντοπούτανα με τις κωλάρες και τα πλαστικά βυζόμπαλα που μας σερβίρουν οι εισαγωγείς του λατινογενούς προϊόντος... Ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, μικρά καλοσχηματισμένα στήθη και μακριά ατελείωτα πόδια, τα οποία δεν πολυφαίνονται στις φωτό... Ακούει το γραφείο? Αναβάθμιση με ολόσωμες φωτό για την Καρίνα γρήγορα!!! Χάνετε πελάτες...
    Το σέρβις παθιάρικο σε ρυθμούς Σάμπας με πρωκτικό στο μενού και χύσιμο στο στόμα! Πιστεύω πως η κοπέλα τα αξίζει τα λεφτά της και για την εμφάνιση αλλά και για το πλήρες σέρβις που παρέχει!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks