Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Καλή από ομορφιά αλλά πολύ καλύτερη Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 20:26
Καλή από ομορφιά αλλά πολύ καλύτερη Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 20:26
Καλή από ομορφιά αλλά πολύ καλύτερη στις υπηρεσίες. Είναι από τα κορίτσια που δεν έχουν πρόβλημα να τα φιλήσεις και να τα γλείψεις παντου και κάνουν τα ίδια με πολύ όρεξη σε όλο το σώμα. Το καλύτερο που κανει στο πρόγραμμα της είναι το τσιμπούκι που κάνει με πολύ γλείψιμο και καλό βαθύ λαρύγγι. Πασάλειψε και τα αρχίδι με την γλώσσα της και μου τον έκανε πύραυλο. Έχει καλό μέγεθος βυζί και όπως την γαμαγα από πίσω της, της τα κράταγα με τα χέρια. Το μουνί της καλό αλλά με χρήση τζελ. Εγώ από τις αντιδράσεις της κατάλαβα ότι της άρεσε το σεξ που κάναμε και αυτό μου ανεβασε πολύ το ηθικό. Είναι κορίτσι που αν πας μια φορά σίγουρα θέλεις να ξαναπάς.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Απόγευμα πέμπτης και γύρναγα στα μαγαζιά Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 20:04
Απόγευμα πέμπτης και γύρναγα στα μαγαζιά Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 20:04
Απόγευμα πέμπτης και γύρναγα στα μαγαζιά να βρω κοπέλα για καλό πήδημα. Στο τελευταίο πετυχα την Jessica άκουσα το πρόγραμμα και πρόσεξα καλά την κοπέλα με τα μεγάλα βυζιά. Αποφάσισα να περάσω και έδωσα τα λεφτά στην τσατσα. Στο δωμάτιο όλα ήταν καθαρά και περιποιημένα. Έβγαλα τα ρούχα με την ισυχία μου και περίμενα την κοπέλα. Άργησε λιγάκι αλλά καλά έκανε γιατι και εγώ είχα χρόνο να χαλαρώσω. Όταν μπήκε σηκώθηκα απο το κρεβάτι και την πλησιασα. Την έπιασα απο το χέρι και την έσφιξα πανω μου για να νιοσω τα βυζία της . Γέλασε γιατί το κατάλαβε και μου είπε περίμενε μωρό μου να βγάλω τα εσώρουχα. Τα έβγαλε και άρχισα να της τα γλείφω Εχει ευαίσθητες ρωγες και σκληρύνανε. Περασε στην αντεπίθεση με γλειψίματα παντου αλλά πέρασε γρηγορα στον πούτσα και άρχισε να πιπώνει άγρια και ρουφάει αρχίδια. Τρομερή η πίπα της και τον παίρνει βαθιά. Ηθελα να την γαμήσω και με ρώτησε σε τι στάση. Προτίμησα το αγαπημένο μου στα τεσσερα. Το μουνί της με τζελ το νιώθεις καλά και όταν βγήκαν και τα υγρά της ακόμα καλύτερα. Δεν λείψανε βογκητά από εκείνη και βρομόλογα από εμένα με απαντήσεις από την κοπέλα. Είναι το αγαπημένο μου να γαμάω και να βριζω την κοπέλα ειδικά όταν γουστάρει και εκείνη. Άργησα να χύσω αλλά δεν είχα καμία ενόχληση στο δωμάτιο ενώ η κοπέλα φαινόταν ότι γουσταρε που ειχα αντοχές. Στο τέλος όταν μου ήρθε να χύσω τον έβγαλα έχω και αφού έβγαλα την καπότα της τα έριξα στην πλάτη. Σηκωθηκε πήρε την πετσέτα και σκουπίστηκε χωρίς να δείξει ενοχλημένη. Έφυγε εκείνη ικανοποιημένη και εγω περισσότερο. Για τα λεφτα που έδωσα είναι αστέρι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money