Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Pokeland AvatarPokelandΜηνύματα: 0 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Ενα πολυ δυνατο 2ωρο Αξιολόγηση: 9.17 — 03/10/2023 - 03:09
    Ενα πολυ δυνατο 2ωρο Αξιολόγηση: 9.17 — 03/10/2023 - 03:09

    Σαββατο νραδυ αποφασιζω να κλεισω ραντεβου με την gabi , με υποδεχετε με χαμογελο και καλη διαθεση κανοντας με να νοιωσω καλοδεχουμενος

    Οσο δια το sex gf φαση.

    Εγκρινω

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 300
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    zaui69 Avatar zaui69 03-10-2023 17:43:13
    δωσε και λιγες λεπτομεριες να καταλαβουμε κι εμεις τι γινεται ... 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 03-10-2023 20:19:44
    είσαι το άκρως αντίθετο του @redb στις κριτικές
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1636 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Καυλα Αξιολόγηση: 8.00 — 01/10/2023 - 21:50
    Καυλα Αξιολόγηση: 8.00 — 01/10/2023 - 21:50

    Χθεσινό ραντεβού με το μωρό Στο  Πρίαμο στη νέα Φιλαδέλφεια Γινόταν χαμός από κόσμο δεν υπήρχαν δωμάτια και περίμενα κανα 40 λεπτό 

    στην ώρα της το κορίτσι όμορφα ντυμένη με μπεζ παντελόνι και λευκή μπλούζα 

    Χωρίς να χάσει χρόνο κατευθείαν με φιλιά παθιασμένα Γλωσσόφιλα 

    παίχτηκαν δύο γύρη με δυνατό και σκληρό σεξ την Πήρα πλαγιαστό αποπάνω στα τέσσερα και Τελείωμα και τις δύο φορές στην πλάτη της

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Fabio AvatarFabioΜηνύματα: 457 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Τίμια Αξιολόγηση: 8.17 — 15/08/2022 - 15:03
    Τίμια Αξιολόγηση: 8.17 — 15/08/2022 - 15:03

    Κατ αρχάς να ευχαριστήσω το φόρουμ αλλά και το γραφείο για τα ωραία δωρα που προσφέρει.Εξαργύρωσα το δώρο μου με την gabi άλλες  ειχα σαν πρώτες επιλογές αλλά κατι η  αυξημένη ζητησή τους κατι εγω τελευταία στιγμή το κανόνισα  δεν ηταν διαθέσιμες .Οποτε επόμενη επιλογή γκαμπι.με υποδέχθηκε με ωραία εσωρουχα  και ζαρτιέρες . Αρκετά κοντα στις φωτό. Εχει αλλάξει το χρώμα των  μαλλιών της σε καστανόξανθο αδύνατη με μικρό στήθος που δεν θέλει και πολλά πολλά είναι ευαίσθητη λεει.φιλιά με γλωσσα δίνει ωραία και κανει ωραία πίπα με αρκετό σάλιο.δόντι δεν χρισιμοποιεί. Γενικα συμμετέχει και στα προκαταρκτικά αλλά και στο σεξ , το σεξ  της αρέσει περισσότερο. Αυτο που δεν μου άρεσε ήταν ότι χρισιμοποιουσε το τζελ και η αίσθηση δεν ηταν έντονη.γενικά ήταν μια ευχάριστη ώρα με την γκάμπι. Χαιρετηθήκαμε με ενα φιλί στο στόμα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    old admin Avatar old admin 15-08-2022 16:57:57
    thank you
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Μέσω whats'app επικονωνισα με το γραφείο Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 23:10
    Μέσω whats'app επικονωνισα με το γραφείο Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 23:10
    Μέσω whats'app επικονωνισα με το γραφείο το οποίο με ενημέρσε οτι η Gabi είναι διαθέσιμη και ότι δύσκολα συμβαίνει αυτό... Ημουν ήδη έτοιμος και μετά απο μια ωρα έφτασα στο ξενοδοχείο. Άνοιξε την πόρτα η μικρόσωμη κοπέλα με χαρούμενο προσωπάκι τυλιγμένη με μια πετσέτα μπάνιου. Αμέσως μου έδωσε καλή εντύπωση χάρις στην θετική υποδοχή. Αφησα το τσαντάκι και κάθησα μαζί της να πούμε μερικά λογάκια πριν αρχίσουμε το σεξ. Είναι ευγενική και γουστάρει να σε βλέπει να της χαμογελάς. Παίχτηκε ένα φιλάκι για αρχή και άρχισα να βγάζω τα ρούχα. Κατω απο τα εσώρουχα της διαθέτει ενα μικρό βυζάκι και σώμα χωρίς καθόλου λίπος. Τα σχήματα είναι πολύ ωραία και το δέρμα είναι τέλειο και μαυρισμένο. Απο τα πιο όμορφα σημεία στο σωμα της είναι ο κώλος της που την κανει να φαίνεται τέλειο θηλυκό. Η ένταση στα φιλιά μεγάλωσε καταλήξαμε σε ένα τέλειο gfe. Αρχίσαμε κατευθείαν ιεραποστολικό και η αλήθεια είναι οτι κάνει πολύ καλά την γκόμενα και με κινήσεις αλλά και με την φωνή της. Απο στενότητα ειναι καλό το μουνί της και αρκετά υγρό. Δεν αλλάξαμε στάση μέχρι να χύσω. Πήγα στο μπάνιο να πλυθώ και εκείνη με την σειρά της. Ο δευτερος γύρος ξεκίνησε με στοματικό σε στάση 69. Η κοπέλα είναι καθαρή και της αρέσει το γλείψιμο. Από πλευράς της κανει ωραίο τσιμπούκι με λίγο δόντι στην αρχή αλλά μετά την παρατήρηση ήταν πολύ προσεκτική. Στο πεντάλεπτο είχε ανεβεί πάνω μου και έκανε cowgirl. Κουνάει ωραία το κορμί της και δεν κουράζεται. Κάποια στιγμή σηκώθηκα και την πήρα στα τέσσερα και δυνατά. Ηταν η στιγμή που άρχισαν να τρέμουν τα ποδια της και μετά απο λίγο έχυσα ξανά. Έμεινα πραγματικά ευχαριστημένος μαζί της και από την εμφάνιση και από την συμμετοχή της. Σίγουρα είναι ένα από τα καλύτερα που έχει το γραφείο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Αφού κλείσαμε ραντεβού ανυπομονούσα πλέον για Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 08:02
    Αφού κλείσαμε ραντεβού ανυπομονούσα πλέον για Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 08:02
    Αφού κλείσαμε ραντεβού ανυπομονούσα πλέον για την συνάντησή μας. Κάνει εξαΙρετικά προκαταρκτικά με την γλώσσα της ενώ την έγλειψα και εγώ παντού, σαν να μην ήμουν με call girl αλλά με την κοπέλα μου. Κάνει φαναστική πιπα και αντέχει το σεξ σε όλες τις στάσεις. Είναι φανταστική περίπτωση πραγματικα. Μπορει να κινηθει ταυτοχρονα σε οτι ρυθμους θες; PSE & GFE Κορυφαία επίδοση και απο τις καλύτερες που έχω πάρει απο το glamour
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Πέντε λεπτά αφού μπήκα στο δωματιο Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 21:54
    Πέντε λεπτά αφού μπήκα στο δωματιο Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 21:54
    Πέντε λεπτά αφού μπήκα στο δωματιο του ξενοδοχειου μπηκε η Gabi μεσα. Είναι ίδια με τις φωτογραφίες και το ντύσιμο της σέξι Εβγαλε τα ρούχα της και εγώ τα δικά μου και με την σειρά καναμε ο καθένας ένα σύντομο ντους για φρεσκάρισμα. Αρχισε προκαταρκτικα με φιλιά και γλειψίματα σε προσωπο, λαιμο, στήθος και έφτασε στον πούτσο που μου έιχε ήδη σηκωθεί και έδειξε τι μπορεί να κανει στο στοματικό. Πλήρως ικαωοποιημένος και καυλωμένος, έβαλα καπότα και ξεκίνησε το σεξ στα όρθια με εμένα απο πίσω. Ωραία συμμετοχή εκ μερους της, καμία διαφορά απο το να ήταν αληθινή μου γκόμενα. Όταν τελείωσα πήγε για κατούρημα και εγώ καθάρισα το καυλί απο το σπέρμα. Στο κρεβάτι έπαιζε με τισ ρώγες μου και αρχισε να γλύφει, δεν την άφησα πολύ και άρχισα εγώ να παίζω με τα βυζιά της. Κανονικό το μέγεθος τους και ωραία στην αίσθηση. Το κορίτσι είναι αρκετά μικρόσωμο και παιζεις μαζί της σαν να είναι κουκλάκι. Της πέρασα την γλωσσα σε όλο το σώμα και στο μουνί της. Καυλωμένοι και οι δύο αρχίσαμε πάλι το σεξ με ιεραποστολικό. Την φίλησα στο στόμα και ακουμπήσαμε και γλώσσα, δεν την πείραξε και συμμετείχε με όρεξη. Φαινόταν ότι της άρεσε το σεξ που κάναμε και δεν λείψανε οι αναστεναγμοί. Το δεύτερο τελείωμα άργησε να έρθει αλλά δεν μου είπε τίποτα. Ήταν ωραία και θα ξαναπήγαινα με την ίδια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money